Brane Zunic odgovara na prozivke

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by ZMIJA »

Demokrata wrote:Поздрав свим форумашима, нарочито онима који мисле својом главом.
Ovdje gospodine Žuna svi misle svojom glavom, nije ovo skupština, i ovdje nema poslovnika, niti nam treba skupštinska većina, dakle ako misliš da ovdje neki ne misle svojom glavom grdno si se prevario,
i nemoj nas opterećivati sa svojim komšijama, to riješite na komšijskoj kavi ako ste komšije, a ako niste ne možete ni na forumu biti komšije, nije ovo turska ili španska sapunica, u kojoj se brzo sazna koji su dobri, a koji loši momci, a na kraju se svede na toda neko sam sebi ispadne stric ili sazna da mu je majka kućna pomoćnica,a u ovoj našoj sapunici gore u skupštini ti si igrao negativnu ulogu bez obzira što još rasplet nije na vidiku, ti naravno računaš na april mjesec ponovo da se vratiš za glavnog batlera gore u onom našem vrtiću.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by KAMIKAZA »

Žunić prijetio dopisniku Glasa da će ga razbiti

Ukoliko ne prestaneš slikati, razbiću i tebe i foto-aparat. Tim riječima obratio se odbornik PDP-a Brano Žunić u ponedjeljak uveče u prnjavorskoj skupštinskoj sali dopisniku "Glasa Srpske".

Krenuo je prema novinaru i uputio mu oštrim glasom nove prijetnje i uvrede zahtijevajući da prestane fotografisati u skupštinskoj sali. Ovaj incident se dogodio kada je Žunić imao svoj desetominutni "šou", grubo ometajući normalan tok sjednice. Kada je u 18 časova predsjednik SO Goran Zemun rekao da će sjednica trajati još neko vrijeme kako bi dnevni red bio priveden kraju, Žunić je počeo da lupa staklenom čašom i flašom od kisele vode.

Lupao je pred mikrofonom ispred sebe, a kada je uređaj isključen, Žunić nije odustajao od stvaranja buke. Na taj način želio je da prekine zasjedanje, jer je prethodno bilo dogovoreno da sjednica traje do 18 časova. Upućujući opomenu Žuniću, Zemun je rekao da vjeruje da "neće trebati zvati policiju da uspostavi red u sali", ali ni to nije uozbiljilo odbornika PDP.

Nervozni Žunić, koji je nedavno smijenjen sa funkcije predsjednika Skupštine, pokušao je po završetku sjednice da iz skupštinske sale odstrani portparola Kabineta načelnika opštine Lidiju Kalenjuk-Milijaš. Dogodilo se to kada su predstavnici stranaka davali izjave za medije, ali je Žunić procijenio da portparolu nije tu mjesto. Ona je ipak ostala u sali jer je njen posao i informisanje sa sjednica SO na opštinskom portalu.

- Nema opravdanja za Žunićevo ponašanje. Za samo jedno veče na svom radnom mjestu u Skupštini napravio je tri prekršaja. Nastojaćemo da u sali imamo maksimalnu bezbjednost svih prisutnih - rekli su u skupštinskom rukovodstvu.

"Junak" neslavne sjednice pokazao je i svojevrsnu dozu "zaboravnosti". Na pitanje jednog od novinara zbog čega je prijetio dopisniku "Glasa Srpske" Žunić je demantovao prijetnje koje je izrekao petnaestak minuta ranije.

- Ne sjećam se da sam prijetio. Samo sam pozvao novinara da mi se ne vrzma iza leđa i da ugrožava moju bezbjednost - rekao je Žunić izazivajući smijeh prisutnih čudnim obrazloženjem incidenta, pokušavajući da sebe predstavi kao žrtvu verbalnog napada i prijetnji.

Stari maniri

U prethodnom skupštinskom mandatu Žunić je "okupirao" govornicu u sali. Nije bio zadovoljan odgovorom na odborničko pitanje koje je postavio tadašnjem načelniku opštine Vladi Živkoviću, pa je ostao za govornicom ističući da se neće udaljiti dok ne dobije odgovor na svoje pitanje. Intervenisalo je i skupštinsko obezbjeđenje, ali je Žunić ostao uporan pa je tako uzrokovao vanrednu pauzu na sjednici.

Sta je rekao Zuna kad su ga piitali zasto je napao novinara
:smt005

Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Жуни опет пријете

:smt005 :smt005 :smt005

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by ZMIJA »

Ubit pticu rugalicu :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Да не буде само Жуна - жртва :smt001
Осуђен напад на новинара Брану Радуловића

Телевизија "Канал три" из Прњавора осудила је вербалне нападе и физички насртај одборника Скупштине општине /СО/ Прњавор из ПДП-а Бране Жунића на новинара "Гласа Српске" Брану Радуловића и на портпарола кабинета начелника општине Прњавор Лидију Калењук-Милијаш.

У саопштењу достављеном Срни уредништво прњаворске телевизије истиче да Жунићеви напади представљају директно угрожавање права на слободу изражавања и грубо атаковање на професионални и људски интегритет, како новинара Радуловића, тако и портпарола Калењук- Милијаш.

"Апелујемо на руководство СО Прњавор, али и надлежне органе, да предузму све неопходне мјере како би се коначно стало на пут оваквом понашању неозбиљних појединаца који, очито, у новинарима увијек виде дежурне кривце, а својим понашањем, не само да не доприносе доброј атмосфери у локалној заједници, већ најдиректније дјелују на њеном нарушавању", наводи се у саопштењу.

Став ове медијске куће је да "Република Српска, као правна држава, мора стати у заштиту новинара и спријечити притиске на њих, без обзира да ли је ријеч о републичким или локалним функционерима".

Одборник у Скупштини општине Прњавор Бране Жунић у понедјељак увече је у скупштинској сали вербално напао дописника "Гласа Српске" Брану Радуловића, пријетећи да ће га физички напасти. Жунић је приликом давања изјаве локалним медијима након скупштинске сједнице тражио да се из скупштинске сале удаљи портпарол Калењук-Милијаш, јер "сматра да јој ту није мјесто".

СРНА
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by regeman »

Став ове медијске куће је да "Република Српска, као правна држава
lapsus urednika :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by aquarius »

Više oksimoron :)
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by droplja »

Zunka ,nije zabranjeno viruckanje,ali mozes nekad i da udjes,bez kucanja naravno :P :P
Ne diraj lava kada spava.....

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by OldTownBoy »

Samo neka kaljace ostavi ispred vrata
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »


Жунић демантује писање "Новог печата"


Бране Жунић, предсједник ОО ПДП-а Прњавор, демантује текст објављен у листу "Нови печат" бр. 18. - од 19.9. 2013. год., на странама 16. и 17. које су у вези са наводима о обустави изградње ауто-пута, дионица кроз Прњавор

Image

- На писани текст у листу "Нови печат" - заустављање радова на аутопуту - дионица кроз Прњавор, желим овим путем да демантујем наводе објављене у моје име у тексту који има за циљ додатну заваду на релацији СДС-ПДП, за које се зна да су у Прњавору на супротним странама, али то у сваком случају не значи да се требамо служити лажима.

Уваженој госпођи листа, која се телефонски представила као "Милаковић" или слично, рекао сам јасно да је овог пута општина на правој страни и да су чак на сједници Скупштине општине усвојени, поред осталих и приједлози ПДП-а који су слични ставовима начелника општинне др Синише Гатарића. Такође, дотичној госпођи, сам рекао да је очигледно шта се крије иза приче о покушају рекетирања и да у то не вјерујем и не бих коментарисао. Сва прича је потпуно погрешно пренесена са очигледно другом намјером. -

Бране Жунић - Прњавор, 20.9. 2013. год
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

kornjacaspalalagosa
Posts: 39
Joined: 18.02.2016. 21:59

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by kornjacaspalalagosa »

Mnogo mi je trebalo vremena da iscitam neke stvari na forumu pa da mogu konstruktivno djelovati i svima odgovoriti na teze, pitanja i insinuacije!
Najzanimljivije od svega me je jedna teza koja se proteze vec duze vrijeme na vasem forumu a tice se ovog lika po kome se i naziva ova tema. Sta je to sto je meni zapelo za oko!? Nesto sto se ovih dana pojavilo u medijima a kako se tamo navodi pise kako je neko ,,Odrukao lidera PDP sa racunara SDS'' , nakon tog teksta usao sam malo u dubinu price prelistao sve teme i nasao razne dokumente medju kojima se pominje ime lidera OO PDP Prnjavor tj. Brana Zunica. U tekstovima se navodi kako je doticni ucestvovao u kriminalnim i necasnim radnjama, obmanjujuci javnost i zloupotrebljujuci polozaj funkcionera opstine Prnjavor , preko svoje majke pokusao da dodje do odredjenog profita. Nakon par istupanja pojedinaca i prilozenih dokaza moze se zakljuciti da je pomenuti podebelo ucestvovao u zloupotrebama svoje moci. E ono sto stupa na scenu nakon toga je nevidjena predstava, kako mogu sam zakljuciti doticni ne radi nista povodom iznesenih argumenata da ,,KRIV'' , vec ulazi u obracun sa pojedincima pokusavajuci da napadima i zastrasivanjem se prijedje preko ucinjenog KRIVICNOG DJELA!! ON se ponasa kao medjunarodna zajednica u slucaju oborenog aviona NATO-a nad teritorijom Srbijom, a to zvuci ovako ,, Kriva je VRS koja je oborila nevidljivi F117 a nije kriv taj isti nevidljivi koji je sijao smrt'' . Iz ovog se moze zakljuciti sledece , GORE POMENUTI PRITISKOM NA JAVNOST PUTEM MEDIJA I KORISCENJEM ODREDJENIH POLUGA MOCI ZELI DA PRIKRIJE SVOJE KRIMIBALNO ,,NEDJELO'' KOJE JE POCINIO! Da li se slazete ?

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by blek_stena »

O kornjačo, samo nedostaje da ti to sve lijepo pojasniš, osim toga što si sada napisao, nedostaje jedno lijepo pojašnjenje. Ovako ću zaključiti da si ti jedan te isti botić sa različitim nikom. Kako je to Žunić zloupotrijebio funkciju, i kako je spreko svoje majke htio da profitira, i zašto ga ne goni neko drugi ili sam zakon, , ako je kako ti kažeš počinio krivično djelo. Prije nekog vremena, u tvom smjeru je krenuo onaj pastirić, pa se nije baš slavno proveo. Biće da vas je uhvatila nervoza, jer Pdp i Žunić ne učestvuju u pregovorima koji su zakazani u petak iz medju te propale koalicije. Čini mi se da Žunić ipak izgurao svoje, to jest, s vama neće, a cijena toga je nevažna. Čini mi se da je i ovdje održao riječ i da je bilo po njegovom. Molim te da mene, skromnog forumaša, poučiš šta to u medijima što se pojavilo ovih dana, ne odgovara istini, opiši mi to krivično djelo koje je učinjeno, a time se niko ne bavi. već se gospodja tužilac bavi SDSom, jer je policija završila istragu, neće ovog Žunića koji je kako ti kažeš " zloupotrijebio funkciju" ili "učestvovao u zloupotrebama svoje moći"". Ako je zloupotrijebljena funkcija, šta ste do sada čekali, zašto skupština nije podnijela krivičnu prijavu od prije nekoliko godina. Zašto to sad ne uradite, jer kad to uradi institucija preko koje je zloupotrebljena moć, onda za vas pozitivan ishod ne gine. Nešto mi kornjačo ispod tvog oklopa djeluje "truhlo" :D :lol: :smt006

kornjacaspalalagosa
Posts: 39
Joined: 18.02.2016. 21:59

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by kornjacaspalalagosa »

Polako, polako djecace ! Kao i svaki put do sada ti napadom pokusavas da odbranis odredjeni navod. Ja samo navodim da se iz prilozenih argumenata moglo zakljuciti da je Brno pokusao zloupotrijebiti polozaj, mozda ga je i zloupotrijebio ali kako kazu ,,osumljiceni je nevin sve dok mu se ne dokaze krivnja''! To sto tuzilastvo ne radi svoj posao nije, niti ce biti prvi izuzetak kod nas. Uvidom u dokumenta koja su bila postavljena na ovom sajtu jasno se moze vidjeti da je pomenuta parcela bila vec jednom eksproprijacijom uz pravicnu nadoknadu oduzeta fizickom licu na njegov LICNI ZAHTJEV, te je kao takva bila upisana u ZK na ime opstine Prnjavor.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by blek_stena »

O pa sad ja vidim da je to isti nik, znači pastirić radi na više kolosijeka. Hajde molim te postavi taj papir, što je nekada bio, da vidimo šta to tamo ima.

ben_akiba
Posts: 15
Joined: 15.02.2016. 00:27

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by ben_akiba »

Zašto se tema zove "Brane Zunic odgovara na prozivke" kad na sve prozivke odgovara forumaš blek_stena ?????????????

kornjacaspalalagosa
Posts: 39
Joined: 18.02.2016. 21:59

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by kornjacaspalalagosa »

Drago dijete ne znam ko je pastiric, a ni ko si ti, ne znam zasto toliko branis Zunica u stvari ne branis ga nego ga diskreditujes nisi odgovorio ni na jedan navod samo napadas i trazis krivca tamo gdje ga sigurno nema.Licno ne poznajem ni zunica, ali je vrlo blizak sa mojim jednim komsijom kome ja stipendiram jedno od cetvoro dijece. Imas dokumete vec ranije postavljene. Pronadji pa ih sam postavi. Svi koji su ugnjetavani od blo koga u opstini Prnjavor, nije bitno politicar ili neki lokalni kabadahija, mogu mi se obratiti putem mejl adrese kornjacaspalalagosa@gmail.com, ko se javi u inbox ostavicu mu i br telefona da se javi putem Vibera (ako ima) posto sam iz dijaspore.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by просвјета »

kornjacaspalalagosa wrote:Drago dijete ne znam ko je pastiric, a ni ko si ti, ne znam zasto toliko branis Zunica u stvari ne branis ga nego ga diskreditujes nisi odgovorio ni na jedan navod samo napadas i trazis krivca tamo gdje ga sigurno nema.Licno ne poznajem ni zunica, ali je vrlo blizak sa mojim jednim komsijom kome ja stipendiram jedno od cetvoro dijece. Imas dokumete vec ranije postavljene. Pronadji pa ih sam postavi. Svi koji su ugnjetavani od blo koga u opstini Prnjavor, nije bitno politicar ili neki lokalni kabadahija, mogu mi se obratiti putem mejl adrese kornjacaspalalagosa@gmail.com, ko se javi u inbox ostavicu mu i br telefona da se javi putem Vibera (ako ima) posto sam iz dijaspore.
:smt023

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by blek_stena »

Kornjačo, prilično si providan, Prvo što si aktivirao ovu temu staru nekoliko godina, sa namjerom da diskreditujete Žunića, i to je još jedan očajnički korak nakon što ste shvatili da od vaše priče i raspuštanja odbora PDPa, nema ništa. A koliko ste bili blesavi, jer ste mislili da će se raspustiti taj odbor radi interesa ovog propalog načelnika. Nije Žunić bilo ko u PDPu. Drugo, sam si u namjeri da ga blatiš napisao da je vidljiva zloupotreba funkcije, iz nekih papira koji su ranije objavljivani. U predhodnom postu si sam rekao da si dugo istraživao. Prema tome, pred svima onim koji ovo čitaju, molim te da to samo staviš, nije red sada meni govoriti da to tražim sam. Sledeća tvoja nebuloza i nepovezanost jeste da oni koji imaju problema sa političarima da ti se jave, kao da si ti neka narodna majka, koja zbrinjava te sa problemima. Evo ja ti se odmah žalim, imam problem sa jednim političarem, pa da vidim kako možeš pomoći, i ti meni javi privatnom poštom. Toliko ti je to sve providno pastiriću. Tako samo nastupa sekretar SDSa Čereković, ali ću se ja žaliti Stankici, pa vjerujem da će to biti riješeno, jer se nadam da je ona pametnija i da će ga prevaspitati. U suprotnom, ako ne uspije, onda joj je bolji drugi izbor. I još jednom, postavljaj papir, u suprotnom si lažov. :smt006

ben_akiba
Posts: 15
Joined: 15.02.2016. 00:27

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by ben_akiba »

Hoces,li mi odgovoriti blek,zasto odgovaras u ime Brane Zunica

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by blek_stena »

Kornjačo, ben akiba, ninal, svjedoče, Slavice, pastiriću, ili ti najkraće gospodine Čerekoviću. Ako misliš da sam ja Brane Žunić, to je tvoj problem, kad već nećeš da pitaš Vrstu da ti pojasni, a siguran sam da zna. Treba biti glup na kvadrat pa ne vidjeti šta radi SDS protiv jednog čovjeka, koji ništa nije kriv, nego je kriv samo što radi svoj posao i to dosta uspješno. Posao javnog radnika. Znam da ste dodatno ljuti što se ne dešava ono što ste mislili, a mislili ste da će PDP stati iza vas na ovim izborima. Svašta ste ovdje pisali, u tom smjeru, sad kad ste vidjeli da ste se obrukali, prešli ste na druga sredstva. Žunić je moj drug, iz vremena kad si ti bio u mošnicama, i ja znam o kome se radi, tako da mogu mnogo toga komentarisati u vezi s njim. A nemam potrebe njega braniti, to on umije bolje od mene. Medjutim, ti si mislio aktivirati temu staru nekoliko godina, lansirati tezu kao Kornjača, a onda kao ben akiba i ostali nikovi, postavljati razna pitanja. Jednim nikom lansiraš, a drugim razrađuješ, i još postavljaš pitanja drugima zašto oni na ovoj temi nešto pišu, kao da je zabranjeno. Jadan je Siniša na što je spao i kakvim se sve metodama služite da ga kao "branite" od opozicije ili hvalite. To što radite je samo pokazatelj da izuzetno loše stojite, što je na kraju kraja svima i poznato, ali vi nemate dostojastvo ni pamet da se nosite sa vašom situacijom. Pitam se pastiriču ili ti Čerekoviću da li se tako glup čovjek mora roditi, ili se ide u neku vrstu škole da se postane toliko glup, to mi zaista nije jasno. Ne smiješ pokazati papir na koji se pozivaš jer sam te i prošli put rasturio u vezi toga rješenja, da ti je sve zviždalo oko ušiju. Jadni vi i Siniša s vama, jadni mi svi sa vama zajedno. :D :smt006

ben_akiba
Posts: 15
Joined: 15.02.2016. 00:27

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by ben_akiba »

Jesi ti glup ili samo malo retardiran,pitam te ako već nisi Žunić zašto ti odgovaraš u njegovo ime na ovoj temi???

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by mili »

ben_akiba wrote:Zašto se tema zove "Brane Zunic odgovara na prozivke" kad na sve prozivke odgovara forumaš blek_stena ?????????????
Stvarno dobro pitanje.
I ja se još pitam ko to i za šta proziva Branu, osim on sam sebe i to mu služi kao politički marketing, pa i ovu temu koristi u tu svrhu.
Koji to posao on obavlja uopšte da bi se reklo da obavlja uspjesno ili neuspjesno!?

Post Reply