Brane Zunic odgovara na prozivke

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by murgo »

KAMIKAZA wrote:Za svaku pohvalu je kad neko odozgo sidje medju nas smrtnike,pa makar i da se brani,neki ne rade ni to. :D
Ovo je jos jedan dobar znak,da nas forumase pocinju ozbiljno da shvataju,i polako zele i oni da postanu dio nas,jer sve cesce su tvrdnje da ko ima prnjavor info ima i prnjavor,a to su velike rijeci,i komplimenti :) za nas koji smo ovisnici,to je kao kad bi drogerasu,vlast rekla da je droga dobra i da bez nje ni oni ne mogu da opstanu. :D
pocela je vodenica da radi a u njoj Zuna...
eh gospodine Zunic, ne znam da li vam je ovo bio dobar potez jer sa nama forumasima prnjavor.infa nema sale...istina brda valja... Zuna obuci se toplo jer cemo mozda uskoro na ovom forumu da te istinom razgolitimo...
pozdrav iz Svice u koju nisi sluzbeno nikad ni stigao a nadam se da ce to i ostati tako...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by BETMEN »

MA ljudi sta je vama sve se bojim da Zuna komentarise i raspravlja sa vama na forumu, ovo vas neko handri i to dobri, nemojte se primat na prozivanje.
POSMATRAM VAS

kargo
Posts: 4
Joined: 05.03.2010. 22:57

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by kargo »

Vrsta nisi morao da stavljaš 5 svojih slika dovoljna je i jedna.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by vrsta8472 »

kargo wrote:Vrsta nisi morao da stavljaš 5 svojih slika dovoljna je i jedna.
Ђе?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

PROLETER
Posts: 95
Joined: 21.09.2009. 22:56

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by PROLETER »

to dobili strah :? od Vrste pa te peterostruko vide :smt005
Never argue with imbeciles, first they will pull you down to their level, and then they will beat you with expirience.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by vrsta8472 »

"Они" када ме виде, сигурно им изгледам овако.

Image

Ево, чича промјенио сам слику :!:
Last edited by vrsta8472 on 08.03.2010. 19:57, edited 1 time in total.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
delfin
Posts: 75
Joined: 17.04.2004. 19:23
Location: Prnjavor
Contact:

obavjestenje

Post by delfin »

Kao što vidite tema je prebačena u POLITIKU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by KAMIKAZA »

Konacno neko na ovom forumu ko hoce da primi mito :D tema je sad moja,moja,samoooo mojaaaaaaaa :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :D Vrsta toliko si ruzan da si sve sa ove teme otjerao,pa su je morali prebaciti kod mene. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
delfin
Posts: 75
Joined: 17.04.2004. 19:23
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by delfin »

Uhhhhhhhhh sva sreca napisa da je Veki ruzan ....... svi onda znaju da si se salio u prethodnom postu. :wink:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by vrsta8472 »

Ајд нека си и ти написала два поста на форуму, и то на теми политика :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by čiča »

Daj makni onu sliku :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by KAMIKAZA »

Evo Vedran sad stavio moju sliku, da se malo folira :smt005 znaju ljudi ,dzaba se krijes. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by čiča »

KAMIKAZA wrote:Evo Vedran sad stavio moju sliku, da se malo folira :smt005 znaju ljudi ,dzaba se krijes. :D
Ma govorio sam ja uvijek ovim mojima da je on Srbin, a oni meni ne vjerovase. :lol:

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by OldTownBoy »

Brane Zunic me podsjeca na bebu.
Sa tom razlikom da umjesto cuce Yunic , uf pardon Zunic voli fotelju . Ako se slucajno desi da cucca ispadne niko u kuci ne moze da spava od dreke i galame . Ali cim neko vrati cucu odma je mir u kuci i svi smo mirni dok se ujutro ne ukaki . :smt004
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by vrsta8472 »

Замолио ме Жуна неки дан, да ако могу да окупим форумаше па да нам он нешто објаснити. Каже да много ваљамо глупости и износимо нетачне информације на форуму. Е да још ми је рекао да нико озбиљан не пише на форуму :smt003

Да не буде, како нисам хтио обавјестити форумаше.

Ето толико.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by Franz »

Sazvati skupinu da pojedinac objasni?!
Oke, ostaje samo dilema jel' treba nakon odrzanog predavanja da nagradimo doticnog aplauzom ili da mu tapsemo po ramenu?

Mora da je u pitanju mnogo mudar covjek cim sebi daje toliki znacaj. :D
Its too late to change events
Its time to face the consequence

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by murgo »

...dolazi proljece, ali nesto rano....ptice pocinju da pjevaju....ali cini mi se samo one koje nemaju cisto gnijezdo...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by regeman »

vrsta8472 wrote:Замолио ме Жуна неки дан, да ако могу да окупим форумаше па да нам он нешто објаснити. Каже да много ваљамо глупости и износимо нетачне информације на форуму. Е да још ми је рекао да нико озбиљан не пише на форуму :smt003

Да не буде, како нисам хтио обавјестити форумаше.

Ето толико.
Nek se drzi gore onih po skupstini i njima nek objasnjava. Da ima caasti nakon silnih poraza u zadnjih 5 godina bi se povukao sa cela partije, nije mu to dedovina. :lol:
Da nece na rucak da nas vodi? :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by pat »

Замолио ме Жуна неки дан, да ако могу да окупим форумаше па да нам он нешто објаснити.
Neka nam obezbjedi po 200 000 (skromno je to sa obzirom kako se to dijeli) irb kredita da se ne drogiramo i da imamo sta raditi a ne ovako po forumu piskarati.

User avatar
marianna
Posts: 465
Joined: 21.06.2007. 09:49
Location: On the face of the place

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by marianna »

To se smijesi neko okupljanje?
Trazimo organizatora vec mjesecima, kad se covjek vec prijavio...

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by droplja »

vrsta8472 wrote:Замолио ме Жуна неки дан, да ако могу да окупим форумаше па да нам он нешто објаснити. Каже да много ваљамо глупости и износимо нетачне информације на форуму. Е да још ми је рекао да нико озбиљан не пише на форуму :smt003

Да не буде, како нисам хтио обавјестити форумаше.

Ето толико.
Dobro poznajem Žunu a i tebe Vedrane ,i bez obzira što je Žuna definitivno obolio od foteljitisa to zna cijeli politički dunjaluk, a znam i tebe da kritikuješ i nisi zadovoljan što noć smjenjuje dan ali moram ti reći da si ovo izmislio, nije Žuna toliko naivan pa da okupi nešto što se u principu ne može okupiti mislim na način kako bi to u stvarnosti izgledalo, mislim to je isto kad bi tražio da sve životinje u nekoj velikoj šumi dođu na zajednički ručak i druženje, to može ali naravno samo u basni.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by KAMIKAZA »

droplja wrote: mislim to je isto kad bi tražio da sve životinje u nekoj velikoj šumi dođu na zajednički ručak i druženje,.
Pa on nas i zove na takav rucak :D sa njega ce neko da se vrati sit,a neko uopste nece da se vrati,neko ce da bude pojeden na tom okupljanju :smt005 mozda pozove i kuma da sjedi u vrh stola :P
Ne znam samo zasto nas Zuna poziva na okupljanje,kad smo mi vec okupljeni,a i on je vjerovatno sa nama dok zna da lupamo gluposti,ili mu je kum prenio informacije :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by droplja »

Rekao sam Vedran laže da je to poručio Brano , istina u budzetu je planirao nešto više financiskih sredstava za reprezentaciju i slikanje na tv3 ali nema para za jedan veliki šumski ručak samo bi izazvao šumsko krvoproliće među životinjama , mada mislim da bi Brano kad bi ga neko nagovorio pokušao bi da pripitomi sve šumske životinje i da ih onda poprima u PDP, istina ima on te sklonosti.Čitao je Brano Džeka Londaona , vjerovatno bi mi po njemu bili svi bijeli očnjaci.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by vrsta8472 »

Јеси ли ти рекао (овај пут је мушки род), да Ведран лаже :D

Ето ја бих волио да и Жуна потврди ове моје ријечи. Има ник на овом форуму, па нека каже оно што је рекао мени неки дан!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by KAMIKAZA »

droplja wrote:Rekao sam Vedran laže da je to poručio Brano , istina u budzetu je planirao nešto više financiskih sredstava za reprezentaciju i slikanje na tv3 ali nema para za jedan veliki šumski ručak samo bi izazvao šumsko krvoproliće među životinjama , .
Zakljucio sam da oni gore u opstini stalno komentarisu ovaj forum,pa mozda na nekoj iducoj skupstini donesu odluku da nas malo podpomognu i novcano :D kakvo bi to tek onda bilo krvoproliceeeeeeee :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply