Drago Kalabic

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Vucijak »

nofel wrote:
čiča wrote:Nego imal kakvih novih informacija o ovome???

Ja malopre gledao K3,i reportazicu iz skupstine prnjavora....

MIslim da je treba zapaliti sa sve odbornicima u njoj...I ovih 16,i onih 15....Sa sve nijma,benzin,upaljac i lagano!

BRUKA!!!
:oops: :oops: :oops:
Daj sta ti je varas se pa ti odbornici rade za dobro srbskog naroda u Prnjavoru, obecavaju kule i dvorove
zivecemo mi kao da je ovo raj na zemlji vidjeces :smt005
Image

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by ZMIJA »

Neznam Smrkane šta ti je taj Tepić skrivio kad si mu se popeo na leđa ja tog ćovjeka i ne poznajem a ti kao muha na govnetu sad doletiš sad odletiš i zujuš smo neka se zuji.
Tvoja poduka mene pravopisu ne stoji jer ti nisi tome kompetentan pridjev srpski se piše malim slovom kad je u pitanju srpski pasulj a velikim kad je u pitanju Srpski Brod i sl.
Ako si primjetio Smrkane ja na ovom forumu ne pojavljujem se često iz razloga što pišem na drugim forumima malo više posjećenijim od ovog prnjavorskog.
To što kažeš da nisi više u političkom angažovanju ne stoji jer što se onda češeš gdje te ne svrbi.Piši pjesme zajebavaj se na drugi način ostavi onda Tepića Klabiča Tomaša i druge ljude neka se bave tim čim se bave.
Smrkane kažeš da si preživio kao vrsta da piskaraš javno već 8 godina ma nemoj mi reći prde metla puče štap.
Smrki pišanje pa spavanje.....
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
trucker
Posts: 118
Joined: 14.02.2010. 07:39

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by trucker »

ZMIJA wrote:a ti kao muha na govnetu
Добро речено, добро речено :lol: :lol: :lol: једино исправно што си написао. :wink:
Чини ми се рођаче, да је стандард покварио људе...

User avatar
Ike Broflovski
Posts: 22
Joined: 21.07.2010. 09:00
Location: South Park

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Ike Broflovski »

Kao što ranije napisah u nekom od postova.... dragi naš Josip Broz :smt066 :smt066 :smt066 :smt066 :smt071 :smt071 :smt071
Jeste da je tada bilo jednoumlje ali brate znalo se ko šta radi i ko šta smije.... Istina je bila samo jedna, to što kaže CK na čelu sa drugom TITOM...
Ko se usudi da kaže drugačije, zna se - GOLI OTOK na lagani rad i odmaranje sa obrazovnim časovima :smt075 :smt075 :smt075
Ali nama ni Staljin ne bi mogao pomoći da se riješimo ovih govana.. :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
A čuj ovog Zmije majke ti.... Nemoj idiote jedan da bogohuliš!!!!!!!!!!!! Čuj na Ostrog bi ti Dragu kraj moštiju sv. velikomučenika Vasilija Ostroškog... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Last edited by Ike Broflovski on 15.10.2010. 11:11, edited 1 time in total.
Ohh my God!!! They kill Kenny!!!!!!

User avatar
Ike Broflovski
Posts: 22
Joined: 21.07.2010. 09:00
Location: South Park

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Ike Broflovski »

Ma ja ustvari mislim, nema potrebe da Dragec ide na Ostrog :smt005 :smt005 :smt005
Ipak je on jedna velika poštenjačina i častan čovjek :smt059 :smt059 :smt059 :smt059 :smt059 :smt059 Što bi rekao naš narod- "melem rani"....
Možda bi trebalo da monasi i sveštenstvo manstira Ostrog dođu malo da Drageca da im objasni šta je to čast i poštenje... :smt023 :smt078 :smt078
Ohh my God!!! They kill Kenny!!!!!!

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by BETMEN »

ostavi onda Tepića Klabiča




Nemogu da vjerujem da neko moze da velica ova dva covjeka, oni da nas vode ravno je samoubistvu, jedan kriminalac i saucesnik u ubistvu, drugi zaguljeni primitivac koji misli da je bogom dan a za cetrdeset godina i vise nije kolca podostrio pred svojom kucom i taj da vodi opstinu ili da bude neki faktor koji ce da se nesto pita. Dobro Zmija ja znam da si u rodbinskoj vezi sa jednim al nemoj da se vise provaljujes nego ajd na drugo mjesto pa prosipaj pamet Tepica i Kalabica.




MUSKARAC ILI ZENA KOJI SAMO ZNAJU DA PONAVLJAJU RJECI OVE DVOJICE I DA IH VELICAJU I NEMAJU SVOJE IZGRADENO MISLJENJE I STAV NEK SE ZAPITAJU KO SU ONI , DALI ZIVA BICE ILI SAMO LUTKE
POSMATRAM VAS

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Vucijak »

Mislim da je Drago Kalabic navjeci kriminalac i poltron u istoriji prnjavorske opstine! Dok god je taj covjek na vlasti
mozemo ocekivati jos veci jad i bijedu u ovim nasim prostorima vrijeme je da se smakne bilo kojim putem!
Da se mene pita ja bi njega davno poslao na prislini rad u Sibir :smt005
Image

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Hirurg »

jest jest......onakav macan...lakse preskociti nego zaobici

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by BETMEN »

Tepić možda nije oštrio kojle pred kućom ali je pojebao toliko pičke u prnjavoru da mu je čak i potomstvo neidentifikovano te stoga pisci redova ovog foruma neka se čuvaju ev incesta.[/quote]






Al ga sad odvali, mora da si ti bila uskracena za njegove sexualne cari pa sad pokusavas da privuces paznju nebi li te podstare dane kresnuo
POSMATRAM VAS

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by vrsta8472 »

ZMIJA wrote:
Neznam Smrkane šta ti je taj Tepić skrivio kad si mu se popeo na leđa ja tog ćovjeka i ne poznajem a ti kao muha na govnetu sad doletiš sad odletiš i zujuš smo neka se zuji.
Није он мени ништа лично скривио. Мислим није имао прилику за то, али да има прилику уф,могу мислити шта би ми све радио :D
ZMIJA wrote:Tvoja poduka mene pravopisu ne stoji jer ti nisi tome kompetentan pridjev srpski se piše malim slovom kad je u pitanju srpski pasulj a velikim kad je u pitanju Srpski Brod i sl.
Погледај код себе колико имаш, правописних грешака.
ZMIJA wrote: Ako si primjetio Smrkane ja na ovom forumu ne pojavljujem se često iz razloga što pišem na drugim forumima malo više posjećenijim od ovog prnjavorskog.
Разноразних будала је било на овом форуму, али будала таквог калибра као што си ти још није била. И на крај, шта ћеш на овом сајту који има само 6000 јединствених посјета дневно. Иди на тај свој форум, који је "веома посјећенији".
ZMIJA wrote: To što kažeš da nisi više u političkom angažovanju ne stoji jer što se onda češeš gdje te ne svrbi.
Ради, конструктивне критике. Знам да и једне и дуге несреће од политичаре све ово читају. Па нека знају шта народ мисли о њима! А зар се човјек мора бавити активно политиком, да би писао о политици?!
ZMIJA wrote: Piši pjesme zajebavaj se na drugi način ostavi onda Tepića Klabiča Tomaša i druge ljude neka se bave tim čim se bave.
Шта ћу, немам дара за пјесме колико имам дара за ове наше политичаре.
ZMIJA wrote:Smrkane kažeš da si preživio kao vrsta da piskaraš javno već 8 godina ma nemoj mi reći prde metla puče štap.
Види се из приложеног. Датум регистрације и број постова.
ZMIJA wrote:Smrki pišanje pa spavanje.....
Могао би бити, барем мало креативнији.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Hirurg »

ma moglo bi se biti kreativnije da se ima mozga i sa cim :)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by vrsta8472 »

Мислим да је змија дефинитвно напустио форум.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by MAXIMUS »

Vratice se vjeruj mi ... dok se malo pribere ali pod drugim nikom ! :smt002
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by vrsta8472 »

Змија је "убијена"у главу, нема јој повратка :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

Zmijuga je otisla u Crvenu rijeku,na Svetin grunt :smt005
Tepicu majstoreeee, pa vidis da su ti ostali otisci nosa,u postovima,prepoznali su te odmah :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by kuzmo »

KAMIKAZA wrote:Zmijuga je otisla u Crvenu rijeku,na Svetin grunt :smt005
Tepicu majstoreeee, pa vidis da su ti ostali otisci nosa,u postovima,prepoznali su te odmah :D
vrsta8472 wrote:Змија је "убијена"у главу, нема јој повратка :smt005
I moja sucut sto kazali oni preko Save : :smt005

User avatar
lola bunny
Posts: 27
Joined: 07.10.2010. 18:50
Location: centar 2km

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by lola bunny »

Ako neko moze neka postavi na Youtube vecerasnji duel sa K3,ili link da posalje. Nisam gledala. :? Zahvaljujem unaprijed :mrgreen: :smt006
Roditelji se zaprepaste kad cuju da im se deca drograju.
Kad su ih poslednji put videli,nisu se drogirala.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by vrsta8472 »

Имаћеш читав снимак за једно три сата на јустин.тв
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
lola bunny
Posts: 27
Joined: 07.10.2010. 18:50
Location: centar 2km

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by lola bunny »

:smt023 :smt023 hvala
Roditelji se zaprepaste kad cuju da im se deca drograju.
Kad su ih poslednji put videli,nisu se drogirala.

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by kuzmo »

lola bunny wrote:Ako neko moze neka postavi na Youtube vecerasnji duel sa K3,ili link da posalje. Nisam gledala. :? Zahvaljujem unaprijed :mrgreen: :smt006
Nista propustila nisi.Bolje je gledat Lud,Zbunjen, Normalan

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by vrsta8472 »

lola bunny wrote:Ako neko moze neka postavi na Youtube vecerasnji duel sa K3,ili link da posalje. Nisam gledala. :? Zahvaljujem unaprijed :mrgreen: :smt006

Управо ја скидам читаву емисију са јустина, па ћу вечерас да поставим најинтересантније дијелове на нет :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Vucijak »

Zmija sa koje si ti planine sisao kada se tako izrazavas? Kamikaza je za tebe gospodin covjek
mozes samo da mu cistis cipele nepismena seljacino! :lol:
Bolje se vrati u tu selendru bogu iza ledja i kopaj krompir nisi nizasta drugo krkane !
Image

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by čiča »

Na veliku žalost sveopštog forumaštva čika Dragojlo neće biti premijer, za njega opet stolica u Sarajevu. :lol:

User avatar
lola bunny
Posts: 27
Joined: 07.10.2010. 18:50
Location: centar 2km

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by lola bunny »

čiča wrote:Na veliku žalost sveopštog forumaštva čika Dragojlo neće biti premijer, za njega opet stolica u Sarajevu. :lol:


Znaci onda je ipak Nikolic mandatar? :smt100 :lol: :lol: :lol: :wink:
Roditelji se zaprepaste kad cuju da im se deca drograju.
Kad su ih poslednji put videli,nisu se drogirala.

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by čiča »

Još se ne zna tačno, a možda ubace i zmijugu, ako ništa drugo braća su po kriminalu. :lol:

Post Reply