Drago Kalabic

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Drago Kalabic

Post by bičbožiji52 »

Vas dvojica ste opterećeni Kalabićem,de pripazite kad ide u klizet i utvrdite koji tariguz koristi SVJ.

Čuj priča dok vozi,a ko ' ti Vrsta ne koristiš telefon u tjeku ekspoloatacije svog automobila.Čak si i kamericu ugradio kako bi prikupljao podateke za režim.

Neke poslanike voze profesionalni šoferi,a naš Dragec upera sam, pa vam i to smeta.De malo pogledajte kako se voze ostali prnjvorski politički čimbenici Stanic,Mektić,Vasić,Peulić,

Šarajte malo...SVK

Image
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

Змијо, и Станић се вози сам. Мислим обојица, јер су ми обојица комшије а Мектића сам неки дан видио да вози мопед по граду. Мислио снимити али ми оде.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

Kalabić o incidentu: Došao je iz Prnjavora da provocira, loš sam vozač



Od kada je na internetu osvanuo video snimak poslanika SNSD-a u NSRS Drage Kalabića, kako pravi saobraćajni prekršaj, digla se velika prašina.

Sve je snimljeno kamerom koja se nalazila na kacigi motocikliste na kome se jasno vidi kako mu Kalabić presjeca put, pričajući na telefon i nevezanog pojasa. Na motoru je bio urednik portala Prnjavor info, Vedran Lepir, koji nije htio da komentariše ono što je snimio. Zato je komentar imao SNSD-ov poslanik.

“Taj čovjek je direktno iz Prnjavora došao sa provokacijom. I zašto je danas uklonio snimak, to bi volio da objasnite svima i da kažete, nikada nisam bježao. On ne želi da prođe, već prati mene, udara po mom autu. Zašto ste isključili zvuk sa snimka da vidite da je čovjek došao iz Prnjavora da me isprovocira u Banjaluci. Platio sam i platiću, jedan sam od lošijih vozača”, rekao je Drago Kalabić, poslanik SNSD-a u NSRS.

Originalni snimak, na kojem tonskog zapisa nije ni bilo, pokazali smo i šefu kluba poslanika SNSD-a. Kao profesor na Saobraćajnom fakultetu, ne spori da je u pitanju prekršaj, ali ipak ima opravdanje za kolegu Kalabića.

“U suštini to se dešava u saobraćaju, prema tome, nema tu posebnog komentara. Niti je da kažem, nedaj Bože došlo do najgoreg da zakači tog motociklistu. Jeste mu oduzeo prednost, ali Bože moj to se dešava svima”, kazao je Radovan Višković, šef Kluba poslanika SNSD-a u NSRS.

Sa Viškovićem se baš i ne slažu potpredsjednik skupštine i poslanik NDP-a. Saglasi su da je prekršaj za kaznu, ali i da poslanici itekako treba da budu primjer drugima.

“Mislim da treba maksimalno da mi kao narodni poslanici budemo primjer u saobraćaju. Da li smo to svi uvijek, nisam siguran, ali evo apelujem na bazi tog saobraćajnog prekršaja gospodina Kalabića za sve nas narodne poslanike, da budemo primjer ne samo ovdje u NSRS, već i na ulici”, rekao je Zdravko Krsmanović, poslanik NDP-a.

“Mi poslanici smo na udaru javnosti, treba najviše da se pazimo. Bitni su razlozi zbog čega je to urađeno, nije dobar primjer”, kaže Nenad Stevandić, potpredsjednik NSRS.

Da je umjesto motocikliste sve to vidjela policija, Kalabić bi morao da plati paprenu kaznu. Ovako, sve pada u vodu, jer kako iz MUP-a poručuju, prekršaj nije uočio policijski službenik. Takođe poručuju da takav video snimak ni na sudu ne bi pio vode.

ATV

Да ли је неко неакада мене видио да возим мотор за овиј мојих 35 година живота у Прњавору.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:
05.07.2017. 14:50
Змијо, и Станић се вози сам. Мислим обојица, јер су ми обојица комшије а Мектића сам неки дан видио да вози мопед по граду. Мислио снимити али ми оде.
Da nije ono Mektic napravio snimak Dragojla ili je mozda tebi pozajmio Moped. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

KAMIKAZA wrote:
05.07.2017. 22:28
vrsta8472 wrote:
05.07.2017. 14:50
Змијо, и Станић се вози сам. Мислим обојица, јер су ми обојица комшије а Мектића сам неки дан видио да вози мопед по граду. Мислио снимити али ми оде.
Da nije ono Mektic napravio snimak Dragojla ili je mozda tebi pozajmio Moped. :smt005
Trazi se Moped i vozac. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Drago Kalabic

Post by neozbiljan »

Vrijeme je da se napravi nova tema na forumu, Vedran Lepir :smt005 :smt005

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Drago Kalabic

Post by bičbožiji52 »

Enoga kod Mektića!!!!!
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

Paparaci su nasli Mektica i Vrstu skupa sa Moped. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Drago Kalabic

Post by bičbožiji52 »

Vrsta odlijepio,ne da nezna voziti motociklo,al nezna na njemu ni sjediti iza vozača...
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

Не знам само ко је више "одлијепио" дал' Драгојло или ја :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Drago Kalabic

Post by bičbožiji52 »

vrsta8472 wrote:
06.07.2017. 10:37
Не знам само ко је више "одлијепио" дал' Драгојло или ја
Zavisi od cijene i obima naručenih poslova Ako ovo radiš besplatno onda si zaista odlijepio.Dragojlo je legitimna i dobro kotirtana meta, jer postvlja škakljiva pitanja i za poziciju i za opooziciju.
Sada oni što su se obogatili na Robnim rezervama viču držte' lopova, slikajte Kalabića jer on unosi nemirr kako one na vlasti tako i ove u čemernoj opoziciji.
Niko ne voli političare i obične ljude koji postavljaju tešak pitanja, blo da su vlast ili opozicija jer su krali i jedni i drugi.
Ti si se Vrsta kvalifikovao za budućeg osumnjičenog ako bi se nedaj boiže Dragojlu šta dogodilo u saobraćaju,a događale su se i događaju se ružne stvari onima koji su postvaljali prava pitanja u ime naroda.
Sjeti se samo pokojnog Mauzera,Riste Jugovića,Sđrđana Kneževića,načelnoika centra javne bezbjednost Istočno Sarejevoi Želke Kovačevića i mogi drugi,koji su završuili samo zato što su postavljali kako rekoh škakljiva pitanja.
Mora da te je uzeo pod svoju kontrolu Slobodan Vasković pa vježbaš na Dragi Klabiću samo ti je to totalno amaterski i nezrelo.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

Nista ne razumijem,na jednoj temi hvalis Dragu a na drugoj Darku i kompaniju,cini mi se da nisi siguran ko ce da pobijedi pa se bacakas sa jedne na drugu stolicu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

Drago Kalabić i Drako Tomaš su najodgovorniji za stanje u prnjvorskom SNSD a i tu kod mene nema nikavih bacakanja,To sam otvoreno rekla i jednom i drugom.
Bilo bi dobro da su se ugledali na Radislava Vinčića i Nemnju Vasića iz SDS a koji se u realnom životu ne mogu očima gledati ali u SDS u ih nešto de4belo veže i steže.
Last edited by ZMIJA on 09.07.2017. 15:16, edited 2 times in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

Мора да је љубав према странци, то што их стеже и веже ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Drago Kalabic

Post by cocacola »

biće da ih ljubav prema parama, veže, a tek što steže ...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

SMIJENJEN DRAGO KALABIĆ
BANJALUKA, 6. NOVEMBRA /SRNA/ - Uprava "Elektrokrajine" razriješila je dužnosti rukovodioca Radne jedinice "Elektrodistribucija" Prnjavor Dragu Kalabića i na njegovo mjesto imenovala Borislava Petrovića, potvrđeno je Srni u ovom preduzeću.

Srni je rečeno da je Kalabić razriješen dužnosti zbog potrebe unapređenja procesa rada.

Petrović je inženjer elektrotehnike koji je do sada bio rukovodilac Službe tehničkih poslova u "Elektrodistribuciji" u Prnjavoru. /kraj/mdž
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Drago Kalabic

Post by svraka »

Ostaćemo brez struje. Mile pustijo Dragu niz vodu.
Neće valjat.
Valjda Drago zna plivat. Plivo je dosad. Snaće se valjda.
Ima voćnjak. Ima štralu za 100 bikova. Valjda neće bit gladan.
Direktor Vodovoda je još uvijek VD. Znači ima prostora.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

Није В.Д. од јула мјесеца. Ниси у току!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

:D Tepic neki glogov kolac podostrava. :D
SNSD je napravio jos jednu gresku,mozda i namjerno,ovim je konacno potpisana kapitulacija i stapanje sa SDSom u Prnjavoru.Kako ce se ovaj cirkus zvati niko ziv ne zna ,ali da je cirkus vidi se iz aviona.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

Више политика какву знамо не постоји. Само питање да ли власти има довољно за све?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

KALABIĆ ŽESTOKO KRITIKOVAO DODIKA: Ovo nije SNSD već Savez Miće, Cicka i Obrena..!

– Kako te nije sramota, šta to radiš!? – rekao je Kalabić obraćajući se Dodiku tokom diskusije o novoj vladajućoj koaliciji koju uz SNSD čine DNS, Socijalistička partija, Ujedinjena Srpska, NDP i stranka Nedeljka Čubrilovića u osnivanju (DS).

Rasprava na posljednjoj sjednici Predsjedništva SNSD o novoj vladi premijera Radovana Viškovića i ministrima iz SNSD-a koji će ući u njen sastav, bila je veoma burna. Verbalni duel između člana Predsjedništva Drage Kalabića i lidera SNSD Milorada Dodika dugo će pamtiti svi koji su bili na sjednici, saznaje Istinito.

Drago Kalabić, koji odavno slovi kao disident u redovima SNSD i najveći kritičar poteza šefa partije, pobrinuo se da i današnja sjednica Predsjedništva ostane upamćena po oštrim riječima koje je uputio šefu partije.

– Kako te nije sramota, šta to radiš!? – rekao je Kalabić obraćajući se Dodiku tokom diskusije o budućoj vladajućoj koaliciji koju uz SNSD, DNS i Socijalističku partiju, čine još i Ujedinjena Srpska, NDP i stranka Nedeljka Čubrilovića u osnivanju (DS).

Image

Naime, Kalabić smatra da je ova koalicija uspostavljena izričitom voljom predsjednika SNSD Milorada Dodika, da o njoj nisu odlučivali organi partije, i da je suprotna interesima SNSD-a i njegovog članstva, ali i građana Republike Srpske.

– Šta je nama bio cilj 2006. godina a šta danas?! Šta mi radimo sa Čavićem, Obrenom i Cickom?! Jesmo li mi Savez nezavisnih socijaldemokrata ili smo “savez svega i svačega”!? – upitao je Kalabić Dodika, tražeći od njega da ga “gleda u oči dok mu govori”.

Kalabić je zatražio od Dodika da Predsjedništvu predoči koalicioni sporazum, za koji je lider SNSD priznao da ne postoji.

– Uvijek smo imali koalicioni sporazum prije izbora i takav je potpisan sa DNS-om i Socijalističkom partijom, a sada nemamo ni program koalicije niti sporazum, obrazložio je svoje stavove Kalabić za Istinito.

Smatra da je koalicija koju čini pet partija suprotna interesima SNSD-a i da o tome ima namjeru još da govori.

– Ovo više nije Savez nezavisnih socijaldemokrata, već Savez Miće, Čave, Cicka i Obrena, kategoričan je Kalabić, koji je bio veoma kritičan i prema sastavu nove Vlade RS.

Kalabić je Dodiku rekao da je sastav nove Vlade RS, koja treba da bude inaugurisana na posebnoj sjednici Narodne skupštine RS u ponedjeljak, veoma loš i da je to najgora vlada koju je SNSD imao do sada.

Na iznenađenje većine prisutnih, i sam Milorad Dodik je priznao da nije zadovoljan sastavom kabineta Radovana Viškovića, ali da je to već gotova stvar.

Kalabić nije poštedio kritika ni predsjednicu Republike Srpske Željku Cvijanović, prema kojoj je bio veoma oštar.

Image

– Na privatnoj zabavi, na sećiji kod predsjednice, popunjava se Vlada njenim propalim kadrovima, stresao je Kalabić Dodiku i Cvijanovićevoj u brk.

Cvijanovićevu je posebno pogodilo to što je njen dosadašnji rad u Vladi RS ocijenio lošim, zbog čega je burno reagovala.

– U ovoj vladi je samo mandatar tri puta bolji od prethodnog, rekao je Kalabić, poredeći Radovana Viškovića i Željku Cvijanović.

Po završetku sjednice, kada je Milorad Dodik izašao iz Male sale Narodne skupštine u kojoj je održana sjednica Predsjedništva SNSD, mnogu prišli i čestitali Kalabiću na izgovorenim kritikama, koje oni nisu imali hrabrosti da izreknu.

Drago Kalabić je inače jedan od rijetkih funkcionera SNSD koji se ne libi da javno kritikuje odluke i poteze rukovodstva stranke i njenog šefa Milorada Dodika.

U septembru ove godine Kalabić je u prepisci, u javnoj viber grupi prnjavorskog portala Prnjavor. info, naveo da je napustio Opštinski odbor SNSD Prnjavor jer “ne želi ništa imati sa ljudima koji smatraju da se neistomišljenicima treba osvetiti čak i na djeci”.

Ostao je u Predsjedništvu SNSD gdje se i dalje protivi samovolji i nepromišljenim potezima vrha partije, posebno zadajući glavobolje Miloradu Dodiku.

Istinito


Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

Tepicu nabij na onaj Kolac Pecenicu ,ziv je Drago neda se on jos. :smt023
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

За сада једини човјек у СНСД-у који има другачије мишљење од врха странке.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:
17.12.2018. 08:36
Tepicu nabij na onaj Kolac Pecenicu ,ziv je Drago neda se on jos. :smt023
Naravno da se neda,
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply