Drago Kalabic

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

Marine jesi ti prezivio razgovore,ko je sa Dragojlom bio jedan na jedan u bolnici je zavrsavao :D jel ima iko taj snimak ili nema,ako nema da zovemo Dragu da ponovi emisiju. :lol:
Znate ko je prvi posjetio novo naselje za vrijeme poplave :D nije nacelnik :) on je izgubio orjentaciju pa je odplivao kod Nove Djurica :D ,prvi je obisao Dragojlo, samo sto su oni jadni mislili da je Isus :lol: kazu hoda po vodi,a ne tone. :smt005 sta su ti cipele 52. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Sheki »

A sto ste vi MSDovi i SNSDovci pateticni da te Bog sacuva... Borili ste se toboze sa svojim nacelnikom protiv Drage, gundjali, skupljali letke, a onda je Mile pozvao taj vas SNSD, sve skupa sa nacelnikom i kazao bukvalno i doslovno: Drago Kalabic je za vas u Prnjavoru Bog i batina! Kraj price. I pokupi se vas navikani Nacelnik i nazad za Prnjavor... od tad slusa, miran kako bubica... Vasa patetika jeste u tome da mozete da budete clanovi organizacije u kojoj sve funkcionise na osnovu samovolje jednog covjeka. Toboze se borite protiv vlasti jednog covjeka u Prnjavoru, ali opet obozavate samovolju na nivou RS. Ushicenju nikad kraja kad je prije par dana Ronhil dosao u jos jednu predizbornu kampanju zvanu zamazivanje ociju u Prnjavor. E jadni vi... :smt004 :smt006

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by BETMEN »

Ajd seki nemoj kenjat nego ribaj taj cucavac, kad vec lazes lazi smisljeno, kao prvo sastanak nije bio u bl nego u prnjavoru, kao drugo kiklop moze naredivati samo jajaramo kao sto si ti i koji gledaju kako da mu se uvuku u *****, sto se mene tice mozes da pises i lazes na forumu kolko hoces, da glumis velikog patriotu i srbina takodje, al za mene i vecinu koji imaju obrazovanja i mozga bices uvjek seljacic koji misli da je najpametniji i da sve zna.Kad budes jeo hljeb sa dvije kore kao nas 48000 stanovnika ove opstine onda mozes da nesto kazes, dotad ribaj cucavac i uci nove pjesme grand produkcije da znas sve pjesme kad budes hodao kroz zanacki. Kad si vec pomenuo MSD, sto ih napadas kad su to sve intelektualci kao i ti i svi su uz dragojla ili ti kiklopa da ih sad nenabrajam, a oni koje ti pljujes nisu vise u stranci i nisu podvili rep, a doce i njihovih pet minuta neboj se ti nista doces i ti kao i kiklop na resato samo polako.



OVO NIJE NI MILIN NI KIKLOPOV GRAD NEGO NAS KOJI SMO RODJENI I ODRASLI U NJEMU I NA NJEGOVIM ULICAMA
POSMATRAM VAS

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by seljak iz skakavaca »

A? :lol:

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Sheki »

Gospodine obrazovani profesore geografije. Zao mi je sto cu Vas razocarati, ali iz provjerenih izvora tvrdim da je posljednji sastanak bio u zgradi vlade Miletove, te da je sastanak protekao upravo onako kako sam naveo u prethodnom postu. Dalje, i pored sve dobre volje ne mogu da razumijem zasto se bas Vi nadjoste prozvani kad ste Vi, kako sami rekoste, izasli iz MSD i SNSD ? Prozvao sam one koji su ostali uz kiklopa, a njih, koliko zakljucih iz Vaseg odgovora, ni Vi narocito ne mirisete?

Opet ne mogu da shvatim zasto Vi, postovani profesore, mislite da bih ja imao potrebe da se uvlacim Dragojlu?

P.S Drago mi je da pratite desavanja na mom profilu na fb, to je za mene izuzetna cast.

Veliki pozdrav

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by BETMEN »

Ma popusio bi ti njemu samo da se uvalis negdje kao i vecina, a to sto sam profesor opet dokazuje koliko si jadan i glup sto neko kao ja koga ti smatras za zaostalog i nepismenog ima dva fakulteta a ti tako pismen i ugladen ribas cucavac.
POSMATRAM VAS

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Sheki »

A ne, nikako. Ja samo pokazujem da imam veliko postovanje prema svim Vasim zavrsenim fakultetima. Jos jednom Vas podsjecam da Vase cijenjeno profesorsko ime nisam nigdje pomenuo niti u prenesenom znacenju Vas kao instituciju i temelj grada Prnjavora ocrnio. Vas ocigledan problem je u osjecaju pripadnosti nekoj od organizacija koje sam prethodno pomenuo. Zaista mi je zao ako je Vasa istaknuta licnost osjetila nelagodu zbog mojih par rijeci, iskreno mi to nije bila namjera.

Doticnog vladara Vaseg grada Prnjavora ne podnosim, jos prije nego sto ste se Vi okrenuli protiv njega, tako da Vasa cijenjena tvrdnja ne stoji.

Unaprijed sam Vam zahvalan ako bi me postedili Vaseg neprimjerenog govora. Ipak to Vama ne prilici, s obzirom na Vase fakultete i Vas ugled u drustvu.

Srdacan pozdrav

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by BETMEN »

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA mene nemozes ocrnit i da hoces mnoge jajare kao sto si ti su pokusavale na razne nacine a ja sam opet tu kakav sam i bio, da imas malo mozga kao i obraza prvo bi razmislio sta pises pa onda pisao, druga stvar vidi se iz tvoga pisanja licemjerije i zaostalost, svojim postivanjem mene kao institucije pokusavas da kazes kako ja gledam na druge sa visine u cemu se varas, ja ljude nikad nisam djelio po naciji, skoli,shvatanjima, nego po obrazu i karakteru, treca stvar, moja pripadnost nekoj organizaciji, nije iz koristi nego iz zelje da se nesto napravi u ovom gradu, a se pomogne novim narastajima, moje je za jos koju godinu proslo stizu novi klinci, a ja sam samo zelio da se djeca sklone sa asvalta, od droge i drugih sjenki naseg drustva, ali od toga nema nista posto su takvi kao upravo sada na vlasti na celu sa kiklopom, cast izuzecima. Cetvrto da sam htjeo da budem uz kiklopa sad bih sjedio u zgradi vlade i uzimo pare, ovako sad mogu da izadem u grad podignute glave jer ja kiklopa oduvjek gledam preko nisana, niti sam mu se ulizivo niti podilazio on je zamena ubica i pljackas.




NEPRIMJERENI GOVOR KORISTIM JER SAMO TAKO ZNAS O CEMU TI PRICAM, A DA NE TE VRIJEDAM
POSMATRAM VAS

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by seljak iz skakavaca »

BETMEN wrote:seljacic
Postovani,
iz iskljucivo, Vama, znanih razloga, omalovazavate i podcjenjujete lik i djelo ljudi koji zive od svog rada i truda, poljuprivrednike, alias, seljake!
Pominjajuci ih u negativnom kontekstu, odnosno, dovodeci ih u srodstvo sa izrazima manje vrijednosti, poput "zaostalost", "licimjerstvo", "laganje", "jajare" itd, dovodite do isticanja Vase individualne predrasude prema ljudima drugih profesija, zanimanja, kao i shvatanja; a time podrzavate i globalno nastali los renome prema pomenutim, koji se pod uticajem loseg moralnog stanja u opstem danasnjem drustvu zeli istaci!
Dalje,
u jednom dijelu Vaseg teksta je primjetan sledeci sadrzaj: "nemoj kenjat nego ribaj taj cucavac"
koji samo dodatno potvrdjuje Vas odnos i opste shvatanje, u ovom slucaju povezano sa manje popularnim poslovima!
Ljudi, koji izvrsavaju gore pomenute obaveze u svom poslovnom odnosu, su takodje sastavni dio naseg drustva i njegove sredine, ali i ljudi koji na sebi svojstven nacin ulazu trud u ime ostvarenja licne egzistencije, shodno mogucnostima i opstoj ponudi! Ti ljudi ne doprinose svoje finansiske "podvige" nemoralnim stvarima, poput opsteg kriminala, vandalizma, ili drugim ´crnim´ poslovima, tako da ne vidim ni jedan razlog za ovakav nacin omalozavanja, a prije svega, na oduzimanje prava na licni stav, misljenje; a istovremeno i javno iznosenje!

Forum, kao takav, ne potrazuje, niti podrazumijeva unosenje podataka o strucnoj spremi ili trenutnom zanimanju njegovih clanova, prilikom registracije; a uspjesno obavljena registracija je "viza" za pisanje na forumu; bez ikakvih ogranicenja (osim kada se radi o nevidljivom +1000 podforumu, koji je stvar privilegije)!

8)

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by BETMEN »

Kao prvo nema veceg seljaka i poljoprivrednika od mene i hantera sigurno na ovom forumu, kao drugo termin seljacic koristim nije da bi se omalovazavao neko zbog zanimanja vec da se istakne plitkost licnosti doticnog gospodina koji samo pametuje i misli da je najpametniji, koji je prije nekih osam godina OTISAO PREKO GRANE ALI SELO NIJE OTISLO IZ NJEGA. Nadam se da sam bio jasan. Sto se cucavca tice i ja bih ga ribao za iste pare kao i on i nebi se toga stidio i nebi pametovao i glumio majmune po zanackom, okreto ture bio mangup mjesec dana a onda opet u cucavac, ja se nestidim ni kopat kanal ni cistiti cucavac a sis procitaj malo postove pa vidi ko koga omalovazava i ko koga gleda sa visine mi smo svi glupi i jadni on je pametan, sto se moje strucne spreme tice i tu obrati malo paznju nisam je spomeno da bih vrjedo nikog na forumu nego sam pitao sto ja ovako nepismen i zaostao klosar i sta ne sve kako me mnogi smatraju imam dva fakulteta a oni tako pametni nemaju, sto su to sebi dozvolili da ih jedan nepismeni seljak i klosar nadmasi.



POZDRAVLJAM SVE KOJI ZIVE OD SVOGA RADA I NESTIDE SE TOGA
POSMATRAM VAS

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by čiča »

Nego posve je izvjesno da se Mile kandiduje za presjednika, a i da ce povijediti. Tako da ce premiejrsko mjesto biti sigurno za Dragojla. A kako vidimo bori se i sa mrskim neprijateljom:
http://www.nezavisne.com/dogadjaji/vije ... dzije.html
:lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

Nas Guru je bez dlake na jeziku... :smt110
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !


micanik
Posts: 4
Joined: 13.03.2010. 10:34

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by micanik »

To će se možda desiti jednog dana ali prije toga morat će se ispunuti ogroman broj predhodnih uslova.

micanik
Posts: 4
Joined: 13.03.2010. 10:34

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by micanik »

Vrlo vjerovatna mogućnost jednoga dana. Jednostavno za njega se sklopi odnos nebeskih tijela, gdje:
1.Budući premijer munjevito pokupuje nova naftna polja u RS i FBIH i sa svojom korporacijom počne eksploatisati i prodavati nekoliko miliona barela nafte dnevno, čak nelojalno konkurišući OPEKU udruženju najvećih svjetskih proizvođača nafte,
2.Amerika pritisnuta problemima u energetskom snabdijevanju odluči da se preorjentiše na BiH kao svog ključnog energetskog dobavljača,
3.Američka ambasada u Bosni preporuči američkom predsjedniku da je najbolji i najpouzdaniji politički oslonac stranka budućeg premijera.
To su neki od preduslova kada će imenovani budući premijer to stvarno i postati.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Magyar »

1.Budući premijer munjevito pokupuje nova naftna polja u RS i FBIH i sa svojom korporacijom počne eksploatisati i prodavati nekoliko miliona barela nafte dnevno, čak nelojalno konkurišući OPEKU udruženju najvećih svjetskih proizvođača nafte,
Evo nafte, eto rata :D Smijesno i zalosno ali ako oni nadju naftu ne gine nam jos jedan rat!
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by seljak iz skakavaca »

Sto se teme tice, ne vidim zasto je to nerealno?

Dodiku istice zadnji mandat Premijera (koliko sam uspjeo pohvatati), tako da ce se prebaciti na predsjednicku funkciju, gdje trenutno sjedi covjek koji odavno pripada penzionoj kasi, a koji je iz tog razloga i dosao tu gdje jeste (jednostavno, covjek je zbog starosti za jedan mandat, dakle- prelazno resenje),
jer je, predpostavljam, ranije bilo planirano da se desi mijenjanje funkcija sa pokojnim Milanom Jelicem, ali...! (po ruskom receptu)
E sad,
sto se Kalabica tice, da nije Dodikov covjek od povjerenja, i da ne igra po pravilima predsednika, ne bi bio tu gdje jeste, u BiH parlamentu!

Tako da racunica glasi:
Kuzmanovic u penziju, Dodik na predsednicko mjesto, a Kalabic na Premijersko (kako bi Dodik ostao posredni premijer).

Jednostavna logika, a uz pomoc glasaca (na koje SNSD racuna), ostvariva!

User avatar
trucker
Posts: 118
Joined: 14.02.2010. 07:39

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by trucker »

Magyar wrote: Evo nafte, eto rata :D Smijesno i zalosno ali ako oni nadju naftu ne gine nam jos jedan rat!
Биће добро ако буде само један. :D
Чини ми се рођаче, да је стандард покварио људе...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

:D Vi mislite da sam se ja zajebavao kad sam otvorio ovu temu :D Kalabic je jedina osoba od sadasnjih politicara,koja ima sansu da postane premier,pogledajte samo sta se desilo u rusiji,Putin=Dodik,Medvedev=Kalabic,seljo je procitao izmedju redova,to je moj zamljak :D nije kao vi krakovid :lol: samo u zene gledate,a ovamo vam o glavi rade. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Sheki »

BETMEN wrote: a oni koje ti pljujes nisu vise u stranci i nisu podvili rep, a doce i njihovih pet minuta neboj se ti nista doces i ti kao i kiklop na resato samo polako

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Magyar »

KAMIKAZA wrote::D Vi mislite da sam se ja zajebavao kad sam otvorio ovu temu :D Kalabic je jedina osoba od sadasnjih politicara,koja ima sansu da postane premier,pogledajte samo sta se desilo u rusiji,Putin=Dodik,Medvedev=Kalabic,seljo je procitao izmedju redova,to je moj zamljak :D nije kao vi krakovid :lol: samo u zene gledate,a ovamo vam o glavi rade. :D
Ma doci ce on na to mjesto premijera, osim ako ga ovi ''bliski nam susjedi'' ne koknu prije toga :smt005 :smt005 :smt005
A onda dzaba nafta i naftna polja :D
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Magyar »

trucker wrote:
Magyar wrote: Evo nafte, eto rata :D Smijesno i zalosno ali ako oni nadju naftu ne gine nam jos jedan rat!
Биће добро ако буде само један. :D
Jedan ali vrijedan!


Zaebace nas Dragojle ja vam kazem :smt005 Naebali smo :lol:
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

Mozeteli zamisliti,koliko ce da vrijedi ova tema kad Dragojlo postane premijer,a ja ima da zaradjujem pare kao vidovita Vanda ,malo na K3 (da gledam i ja u voditeljku kao Vrsta) pa onda malo na ove lokalne manje televizije :lol: RTS,HTV i druge :D
Ovaj put sam ulozio sav svoj kapital na jednog konja :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by seljak iz skakavaca »

Sheki wrote:
BETMEN wrote: a oni koje ti pljujes nisu vise u stranci i nisu podvili rep, a doce i njihovih pet minuta neboj se ti nista doces i ti kao i kiklop na resato samo polako

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by BETMEN »

Mozeteli zamisliti,koliko ce da vrijedi ova tema kad Dragojlo postane premijer,a ja ima da zaradjujem pare kao vidovita Vanda ,malo na K3 (da gledam i ja u voditeljku kao Vrsta) pa onda malo na ove lokalne manje televizije :lol: RTS,HTV i druge :D
Ovaj put sam ulozio sav svoj kapital na jednog konja




Kami zajebaces Milana tarota, oces i ti da crpiz zivotnu energiju iz kosmosa
POSMATRAM VAS

Post Reply