Drago Kalabic

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

U poslednje vrijeme cesto razmisljam ,ko bi bio naj bolja solucija za mjesto premijera RS,i zamislite cuda,naj bolji od svih ma kako racunao,(ako zanemarim cinjenicu da mi nije dao jos onih 5000 km ,sto sam ga ovjekovjecio u mojim pjesmama) :D uvjek ispadne Dragojlo :D sve sanjam neke liste a on u vrhu i onda tri mjesta prazno pa opet on,ludi Dragojlo. :D Vise ne smijem ni oci da sklopim,bojim se da ce i on da mi dodje u san. :D
Kakvo je vase misljenje o svemu tome ,dal je on nasa buducnost ????? :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by vrsta8472 »

Еххх Ками. Ја бих искрено волио да се то деси. Да оде из Прњавора :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

Neka ide na Dedinje :D
Ma kako suludo djelovala, mislim da moja ideja i nije tako losa,nista nije nemoguce,ja ga ne volim,ali ne volim ni Cavku,osim toga Dragojlo nam je zemljak,ima mu*a slatkoreciv je kao i Dodik,pa zasto nebi bio i on malo vlast. :D i poslednji ali najveci argument,i Dragin tata je prije rata sadio krompir,mozda ne tako puno kao Dodikov,ali on je imao i dvije gredice luka,prema tome, on stice sva prava da postane premijer. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Franz »

Pa ako ne bude prestao trositi anti-depresive, eto ga na mjesto premijera...garantovano.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by regeman »

Kalabic premijer, Dodik predsjednik, pa da svi zajedno u krivi ***** odemo :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

Ja sam cvrsto odlucio da organizujem tu kampanju, :D mislim da on zasluzuje tu funkciju, :roll: kakve smo mi imali budale na toj funkciji,ali on,on ce da bude najveca,sve ce da ih premasi :D On je moj favorit i stvarno bi volio da se kandiduje,al stvarno,bez zajebancije,onda bi ja mogao sa ponosom da lajem na premijera,ovako svi moji stihovi gube smisao,jer se u mojim pjesmama radi samo o lokalnim politicarima,hocu da pjevam o eliti. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by MAXIMUS »

vrsta8472 wrote:Еххх Ками. Ја бих искрено волио да се то деси. Да оде из Прњавора :D
:D Jedini način da ga se rješimo ! :lol:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by čiča »

A onda Dodik dođe u Prnjavor??

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

Neee,neee,neeee,ako Dragu uspijemo dovesti na Dodikovo mjesto,onda Dodik mora da ide na Kalabicevo,neka sad malo on laje po sarajevu,da vidi kako je bilo ovom nasem jadniku. :D Rijesili bi ih se obojice bar naredne 4 godine :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

Vazno je da ne ostanu isti,jer zelja za kradjom stimulise vlast na rad,samim tim i mi dobijamo nesto,bez rada oni nemaju sansu da kradu.E sad,ovi stari su se toliko nakrali da im vise ne treba,pa polako staju investicije,oni prije njih su se toliko nakrali da njih ni u kom slucaju ne smijemo ponovo birati,postene opet,i kad bi ih negdje nasli ,ni u kom slucaju ne smijemo da uzmemo,jer oni kakvi su blesavi ,pocet ce da vracaju dugove i da nam pametuju o buducnosti a nece nista da grade.Tako da nam preostaje jedino on,zna da krade,a nije se jos dovoljno nadrpisao :D zna da se svadja,sto je predispozicija za rad na nasim terenima,dovoljno je lud da svakome rekne sve sta misli,ako ikad pocne da misli :lol: u sustini, jedini idealni kandidat na nasim prostorima. :wink:
DRAGOJLO CAREEEEEEEE;KANDIDUJ SEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!! :mrgreen:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by srbin janez »

x
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 00:39, edited 1 time in total.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Magyar »

KAMIKAZA wrote:Vazno je da ne ostanu isti,jer zelja za kradjom stimulise vlast na rad,samim tim i mi dobijamo nesto,bez rada oni nemaju sansu da kradu.E sad,ovi stari su se toliko nakrali da im vise ne treba,pa polako staju investicije,oni prije njih su se toliko nakrali da njih ni u kom slucaju ne smijemo ponovo birati,postene opet,i kad bi ih negdje nasli ,ni u kom slucaju ne smijemo da uzmemo,jer oni kakvi su blesavi ,pocet ce da vracaju dugove i da nam pametuju o buducnosti a nece nista da grade.Tako da nam preostaje jedino on,zna da krade,a nije se jos dovoljno nadrpisao :D zna da se svadja,sto je predispozicija za rad na nasim terenima,dovoljno je lud da svakome rekne sve sta misli,ako ikad pocne da misli :lol: u sustini, jedini idealni kandidat na nasim prostorima. :wink:
DRAGOJLO CAREEEEEEEE;KANDIDUJ SEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!! :mrgreen:
Brale, posle ove vlasti ne osta nama nista osim dugova!
Al ga je udesio, ostali samo dugmici!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

:D Ljudiiiiiiii sad mi bio u posjeti Kamikaza iz Doboja (na ja na zalost on je musko,nije kao ona kamikaza iz dervente sa svojim oblinama :smt118 ),kaze :"Drago je bog,strasan je politicar ,u doboju su najgledanije emisije u kojima on gostuje" :D Ovo je stvarno ,bez zeze,covjek ga u zvjezde dize,i jos kaze:"ma vi ne znate sta imate"
Kazem mu ja,ma znamo kako nebi znali :smt005 samo sto mi takvih imamo na pretek,pa on ne dolazi do izrazaja.Bar mi u prnjavoru imamo lopova na pretek. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

srbin janez
Posts: 296
Joined: 06.09.2008. 15:23

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by srbin janez »

x
Last edited by srbin janez on 18.10.2010. 00:39, edited 1 time in total.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by BETMEN »

Jebem vam sunce sta slutite jezik pregrizli
POSMATRAM VAS

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

Betmenu,pa jel ti nisi za Dragojla ??? :D
Zivi bili pa vidili,sto bi babe rekle :D ali Dragojlo ce ako ne na ovim ,biti najdalje na iducim izborima premijer,a ja njegov savjetnik :D posto kazu da savjetnik mora biti veca luda od premijera,onda samo ja dolazim u obzir za tu funkciju. :smt005 mada ima onaj prolup,sto ga snimaju po trgu,on bi mogao da nam obadvojici ugrozi kandidaturu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Hirurg »

http://www.youtube.com/watch?v=i7wXvc1guDk
ovako ce i dragojlo da dobije :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

Samo sto njega nece niko da brani :D
Upssss pa mi se sprdamo na premijerov racun :shock: jojjj izvinjavam se,zaboravio sam :D
Ja sam konacno odlucio da se bar jednom pokorim vlasti,i uradit cu to cim Dragojlo dodje za premijera,povuci cu se sa scene i biti pokorni gradjanin ove drustvene zajednice. :D Na ja s obzirom da sam sad vec starija osoba,i ako uzmem u obzir sva politicka zbivanja i Dragojlove sposobnosti,meni i njemu bi trebali jos bar 33 zivota i epidemije u kojoj bi samo nas dva ostali zivi,da to sve docekamo. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote:Samo sto njega nece niko da brani :D

Ja sam konacno odlucio da se bar jednom pokorim vlasti,i uradit cu to cim Dragojlo dodje za premijera,povuci cu se sa scene i biti pokorni gradjanin ove drustvene zajednice. :D
Ово мора да је било неког утицаја, на твој новчаник, да буде мало дебљи, када си тако брзо промјенио мишљење :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

:smt017 Samo da ne bude ono:"Obecanje,ludom radovanje" :D
Dragojloooooooooooooo, vadi sajtov nesreco jedna,dok te nisam ocrnio pred narodom. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Franz »

Ovako cemo nesto dozivjeti ukoliko sutra Nato bombama pokusaju skinuti sa vlasti naseg jednog jedinog Dragojla.

A mi cemo shiziti u znak podrske Dragojlescu :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=-p_yLlOMmv0
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

Dragojlo nas obozavani Guru :D ce da postane premijer,ja vam to kazem,sanjao sam ga, kako mase iz crne limuzine,ne one kao kad su provukli Jelica, vec onakve kao Dodikova,a mi mu pljescemo,i masemo zastavicama,ove zastavice nisam bas vidio jasno u svom snu,mozda su bile i motike,ali mahali smo svi :smt005
A evo kako ce postati premijer ,nas Dragojlo:
Dolazi vrijeme kad ce svako od nas,konacno javno reci da Dodik ne valja,do sada smo govorili da nije dobar ali da nema boljeg,ali tad cemo svi reci da je gori i od gorega.Cinjenica je da mi u RS nemamo covjeka koji moze da zamjeni Dodika,SDS i kad bi se ujedinio nema covjeka za tu funkciju,Radikali ne mogu da sakupe dovoljno ni kad bi se glasalo za predsjednika MZ,sva ona DPD & CO ne mogu sakupiti skupa kao radikali,i na kraju ostaju muslimani SDA (stranka druga Alije) :shock: Tada ce doci do naglog budjenja srba i srpstva u njima,koje se uspavalo u poslednjim godinama, i koga onda da uzmu,ponos im nece dati da uzmu opet Dodika,Cavic je kao i on ,nece ni njega :smt017 narod pocinje da misli, hvata ih panika :shock: eto turaka mirnim putem na vlast,strah se siriiiiiiiii,ali tu je u pravom momentu onnnnnnnnn nas GURU;nase svjetlo u tami,naravno tu je i njegov menadzer :D ja :D sa platom od 10 000 km :D sta je ,puno vam izgleda tih 10 000 :lol: pa pokusajte vi od budale da napravite premijera, pa cete vidjeti koliko to kosta,i kako je tesko, :smt005 ja sam jos skroman :P
http://www.youtube.com/watch?v=97EJ7dIW ... re=related
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by vrsta8472 »

UTORAK 21:00

Image



U novom izdanju emisije Jedan na jedan Alternativne televizije u utorak 16.februara od 21.00 čas, voditelj emisije Marin Marinković razgovara sa Dragom Kalabićem, šefom Kluba poslanika SNSD-a u Predstanvičkom domu PS BiH.

Od Kalabića tražimo odgovore na pitanja: kako vladajući SNSD štiti interese Republike Srpske u institucijama BiH, da li ulazak u izbornu godinu donosi novu krizu u funkcionisanju zajedničkih institucija, kako u političkom smislu iz Sarajeva vide Banjaluka.
http://www.atvbl.com/index.php?option=c ... 2&Itemid=1
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

Mogao bi Marin malo da ga priupita,oko kandidature za premijera,sve cesci su pozivi iz naroda da se kandiduje,jer mi smo narod i hocemo njega :D ,pa da vidimo sta on misli o tome. 8)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

JEL IMA NEKO SNIMAK RAZGOVORA SA DRAGOM;IZ EMISIJE JEDAN NA JEDAN;DA OBJAVIMO DETALJE ???
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply