Drago Kalabic

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

Govoriti istinu je u nas uvjek bilo kaznjivo,zanimau me posledice ovog svega.
Drago imas moju podrsku ,ako ista znaci.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

Evo sad citam da je Kalabic iskljucen iz SNSDa...problem je kad neki pomjesaju demokratiju i diktaturu.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

MASTER
Posts: 157
Joined: 04.01.2009. 16:55
Location: JEDNA ULICA..

Re: Drago Kalabic

Post by MASTER »

Koristili su ga kad je trebao da napada u ime stranke a kad je progovorio o propustima i slabostima unutar stranke tad mu je i bio kraj.Kakva je to poruka nama,obicnim smrtnicima?? :shock:
BOLJE PIVA U RUCI NEGO POSAO U STRUCI...

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Drago Kalabic

Post by svraka »

Ево правог коментара!!! Нападао је у име странке!!! Ха ха ха.
Странка која је на власти не треба да напада, него да ради! А Драго је само нападао у име странке. А зашто је нападао? Зато што ништа друго и не зна да ради. Само нападање имагинарних непријатеља, и просипање шупље приче.
Странка СНСД, и њен тата, и мама, и старатељ и родитељ, и тетка и стрина, једном ријечју Миле, не види више потребу за кером који лаје кад неко непожељан приђе кући. Нема ко да приђе. Растурио је ДНС, најозбиљнијег конкурента за власт. Поцијепао је СДС, као крмача масну врећу. НДП је експозитура, као и Уједињена Српска. СП држи на нивоу лизогузца, што овима из СП недвојбено одговара. Говноједи!
Кад све видиш и сабереш, логично је питање : "Ко је тај Драго Калабић?"
СНСД-у више не треба. Можда неком другом треба. Не вјерујем да Калабић има снагу да формира нову странку, као Чубриловић, или као Чавић након раскида са СДС-ом.
Баш ме интересује гдје ће се приклонити. Негдје мора. Неће ваљда радити као адвокат (човјек је дипломирани правник).

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Drago Kalabic

Post by svraka »

Драго, оснуј странку, ја ћу се први учланити! Вида ми мога!
Знам да од тога нема ништа, јер ти ниси радник, него паразит.
Оснуј странку, први ћу потписати приступницу.
Знам те из студентских дана, знам како размишљаш, знам да ниси вођа, него букач, увијек уз вођу...
Зато и треба да нестанеш са политичке сцене.
Оснуј странку, и ја сам твој војник!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

Da i ja malo pametujem..
SNSD se sada nasao u situaciji kao vlastodrsci u RS 1993 godine,misli da je naj jaci i da je sve gotovo,pocinje da cisti vojnike koji su ga doveli i odrzali na vlasti a ujedno pocinje sa diplomatskim lizanjem sa dojucerasnjim neprijateljima,sve u cilju ocuvanja stecenih prednosti i naravno ne snosenja odgovornosti.Svakako ima razlike oni su odmah ubijali a ovi samo sutaju nogom u dupe,e sad za koji mjesec ili za naj dalje godinu ce se ovi gladnici iz opozicije i poluopozicije najesti i onda ce poceti da se*u.Mislim da ce nakon toga zazaliti sto nema kraj sebe svoje stare vojnike,kao sto su mnogi zazalili i 1994 i 95.jer ce se naci u go*nima do guse,a to ce znaciti kraj.Sve velike sile su se same sjebale pa ce tako i ova,SNSD ce se urusiti na sledecim lokalnim izborima i to katastrofalno. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply