Drago Kalabic

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

Da u pravu si,Ameri su bombardovali Srbiju pod kodnim nazivom MILOSRDNI ANĐEO kako bi spasili humanitarnu katastrofu na Kosovu.Dakle humano i humanitarno nema šta.
Mnogi su vodili humanitarne akcije ,a onda od tog humanitarnog novca paravili zloupotrebe ,prevare i šta sve još.
Sve zavisi iz kog ugla šta posmatraš.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Drago Kalabic

Post by Vladan »

Alo ljudi, vi pokušavate Vedrana Lepira da ocrnite!!!
Pa dajte molim vas, jeste li vi svjesni koliko je taj čovjek učinio i još uvjek čini za našu zajednicu. Sremota me priznati, alu džaba nama experti, stručnjaci sa fakultetskim diplomama, ljudi sa iskustvom i rezultatima kada niko ništa neće da radi, sve što valja u oblasti nvo-a, humanitarnih akcija, akcija u lokalnoj zajednici u poslednjih deset godina ima zajednički sadržilac kome je ime Lepir Vedran. Ovog medija ne bi bilo, ili u najmanju ruku, ne bi izgledao ovako da nema njega. Čovjek nema repova iza sebe, volonterski radi stalno, ima odličnu karakteristiku koja podrazumijeva da nije pohlepan i da nema intetes lične promocije ili bogaćenja. Direktan je, sve kaže odmah i niko nema poslije osjećaj da ga je zeznuo, sve se zna odmah na početku. Čak i u ovom slučaju ne vidim nikakav problem - čova ima svoj stav o Dragi i javno ga iznosi. Ne vidim da neko drugi ima problema zbog tog njegovog stava. Vi ljudi niste ni svjesni koliko značaj Vedran ima i koliko malo ga koristimo.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

Vladane, ne znam ko je ovdje spoemuo Vedrana Lepira.Nije Vedran Lepir jedini humanitarac na svijetu.Ima nas još koji smo činili ta djela manje više,ali postoje i oni drugi koji su humanitarnu aktivnost zloupotrbljavali, isto kako i Dragao Klabić n ije jedini političar o kome se specijalno ovdje raspravlja.
Dakle ja sam samo apaostrofirala da nis svi političari lopovi i svi humanitarci velike poštenjačine.,na aluziju Kamija koji to izgleda tako posmatra.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Drago Kalabic

Post by neozbiljan »

Ma dajte malo se uozbiljite. Sa Vedranom se ne slažem oko politike ni najmanje ali porediti ga sa Kalabićem je bezobrazno. Kalabić je zlo u svakom smislu a u političkom ponajviše.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

Navedi bar tri razloga zbog kojih optužuješ Klabaića za zlo.Mora da te Kalabić negdje ''razvalio'' pa sad patiš zbog njega ko ostavljena cura.
Ako želiš pljuvanjem po Klabaićau, da se dovoriš Tomašu džaba krečiš. :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Drago Kalabic

Post by neozbiljan »

Vi mislite da su svi kao vi i da svi u životu inače a u politici posebno, nastupaju samo zbog interesa.
Ja se ne dodvoravam nikome pa neću ni Tomašu. Kalabić je čovjek koji prije svega laže. Taj šta obeća znaj da će biti suprotno.
Čovjek koji je uzeo mito gdje god je mogao.
Čovjek koji samo svoj interes gleda i ništa drugo.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

:lol: :lol: :lol: Nikom posebno, svakom pomalo,a narocito onim u vlasti.
A koji to politicar ne laze majke ti
Da nije mozda Momo Novakovic i Dragan Ćavic.
A gdje je to Kalabic tebi ili tebe slagao.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Drago Kalabic

Post by sifra »

Malo ste kontradiktorni. Govorite de ne zelite da poredite ljude, dok u drugoj recenici napisete Kalabic los nikakav, Vedran dobar, human.
Ja nisam pricao u tom kontekstu nego sam pricao o politickoj tezini.

Zaista je ili glupo ili zlobno napisati da je Kalabic nebitan politicki lik. Kalabic se po svemu sudeci vratio u skupstinu i to mu je odlican prostor za njegovu dalju politicku karijeru jer je sastav skupstine SNSD-a u NSRS.

A svakako ce biti zanimljivo gledati rasprave Stanica i Kalabica.

Stanic je trenutno najdominantniji poslanik !
Alea iacta est!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

Uvjek ista prica ,uperis prstom u nekoga i kazes da je lopov,a oni odma upere prstom u drugoga i vicu nije on sam ima ih jos,znaci ako je neko tamo lopov onda treba oprostiti Kalabicu,ako je jos negdje neko na svjetu uzimao mito,onda treba oprostiti Kalabicu,ako je neko zaposljavao preko veze,pa makar i u africi,onda treba oprostiti Kalabicu ,jer to nije njegov izum,pa po tome onda ja mogu da ubijem covjeka i kazem znas koliko je nih prije mene ubilo po dvojicu,morate mi oprostiti.Hoce qrac,ako sam ja u pitanju,ali ako je neko kao on onda se mora.
Zmiki,zmije su ljigava stvorenja,ali nisu toliko da bi do juce nasrtae kao neslane na nekoga a danas mu lizale noge,njima ili pase neciji miris ili ne pase. :)
Znao sam ja da je pokojni Vladjo Hemon znao da priziva Zmije i da ih vrti oko malog prsta,ali nisam znao da i Drago Kalabic ima takav dar. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

Nisu ni sve zmije iste,a ima i fakira razliciti ,eto tebe je je zmijskom jeziku ucio Miladim Stanic a eto ko' mene Kalabic.Ja sam svog fakira znala ponekad bar da pokazem da sam zmija znala i ujesti a ti si za svoga ostao cijeli zivot sljepic.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

Bolje je biti Stanicev sluga nego Kalabicev gospodar :) ali ja na srecu nisam ni jedno,imam korektan odnos privatno sa obadvojicom sto nikako ne utice na moje misljenje i izjave.Koliko godina ja ovdje pisem sto bi se reklo ,lajem :) ali mi nikad ni jedan nije prigovorio ili pokusao da nametne neku svoju tezu,sto ja jako cijenim kod njih,jer za ocekivati je da neko ko je sa tobom tako dobar i kome si ,kao Stanic meni ,valjao debelo,da bar cutis,ali nisu ni jedan trazili.Zato me cude tvoje nagle promjene stavova :)
.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

E jebes i pse koji laju a ne ujedaju gori su od ljigavih zmija koje se motaju oko prstiju.o
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

sifra wrote:
Zaista je ili glupo ili zlobno napisati da je Kalabic nebitan politicki lik. Kalabic se po svemu sudeci vratio u skupstinu i to mu je odlican prostor za njegovu dalju politicku karijeru jer je sastav skupstine SNSD-a u NSRS.

A svakako ce biti zanimljivo gledati rasprave Stanica i Kalabica.

Stanic je trenutno najdominantniji poslanik !
Сифра, да си се икада озбиљно бавио политиком знао би да је политичка тежина успјех на изборима. Драго је задња три циклуса извисио а саад најгоре када га ја Дарко скинуо да не буде чак ни кандидат за одборника у СО. Стицајем чудних околности, већ написах више среће него памети постао је посланик у НС. Али он је ту обиучан посланик, није ни шеф клуба посланика. Ништа, можда је његов највећи домет да се са Станићем препире. Углавном више нема пара нити политичке моћи. Нова већина се формира без њега, људи га полако стављају по страни. Имају неки ликови који воле лик и дијело Драгае Калабића али то је сваким даном све мање.

Тако да је ово његов политички крај, а испред мене је сигурно као и до сада. Утабан пут утицања на јавно мњење. Ко још то може у Прњавору. А то је заправо моћ. Јбг
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Drago Kalabic

Post by murgo »

Vrsta: BRAVO!

Mnogi opstinari bi se trebali ugledati na TEBE i TVOJ RAD! Tj. na doprinos u korist stanovnistva (javnog mnjenja!)

Sto je najzalosnije: mnogi zaposleni u Opstinskim sluzbama koje rade sa strankama, misle da mi zbog njih dolazimo na saltere ili u kancelarije a ne da su oni zbog nas tu. Oni trebaju da nam pruze usluge za koje mi posteno i papreno placamo a ne da nas ignorisu i dizu noseve kao da su malilili veliki Bogovi. A mnogi su ustvari sisli kozjim stazama iz brda i podvijenih repova "pobjegli" u Prnjavor, dok su nasi borci ginuli boreci se za teritorije koje su oni napustili!
Cast pojedinim sluzbenicama koje su veoma kompetentne, ljubazne i predusretljive prema strankama!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Drago Kalabic

Post by corkan »

Vrsta kako možrš tako nešto pisati o čoveku koji je i tebi pomogao da se zaposliš,namesto da ga podržiš i da ti pomogne da postaneš direktor klinike ili bar ministar zdravstva!!!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

Staaa samo to ??? Pa to je nista,pasti tako nisko da bi branio Dragojla,za ministarsku fotelju ili mjesto nekog direktorcica je stvarno jadno,nije Vrsta takav. Kad mu obecate mjesto premijera onda cu ga ja nagovarati da razmisli. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

corkan wrote:Vrsta kako možrš tako nešto pisati o čoveku koji je i tebi pomogao da se zaposliš,namesto da ga podržiš i da ti pomogne da postaneš direktor klinike ili bar ministar zdravstva!!!
Драго мени помогао да се запослим? :shock: :shock: :shock:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

Znaci Vrsta i ti si u elektru. :D
Da ne zaboravim,sretan rodjendan. :smt030 Da nam budes ziv i zrav jos 100 godina. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: RE: Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote:Znaci Vrsta i ti si u elektru. :D
Da ne zaboravim,sretan rodjendan. :smt030 Da nam budes ziv i zrav jos 100 godina. :D
I da me Drago još jednom zaposli do sledećeg rođendana [emoji39]

Послато са SM-G903F уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

Minimum ministar zdravlja. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

Ма какво здравство, ко ће на крај изаћи са свим оним докторицама и сестрама :)

Боље потпредсједник рецимо Електропреноса
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Drago Kalabic

Post by KAMIKAZA »

:D Pa ispomagat cemo se,nisi ni ti repa bez korijena. :D
Tu bi ti i Dragojlo priskocio u pomoc,jedino na tom polju je on neupitan. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Драго мени помогао да се запослим? :shock: :shock: :shock:
Pomogli su ti neki drugi kojima je Drago suflirao.Druga je stvar što si ti bandogflav pa to ne priznaješ.
Hoćeš reći da i Klokića nije predložio Drago kao kadar SNSD a,hoćeš reći da i onu u Sandricu za poslanika nije progurao Drago,zar hoćeš reći da Drago nije pomogao i Slaviši Sandiću da uzjaši ''debelog konja'' u Bnajaluci.
Koga ti Vrsta foliraš, vi svi kojima je Kalabaić valjao, vi njega sada valjate u blatu.
Alo, Vderane, ima nas koji smo nazočili i svjediočili,mnogim stvarima i kadroviranjima.
Tebi je Kalabić omogućio da praviš listu na listi SNSD a, i u ruke kao prvom omladincu SNSD a dao 5.000 km za kampanju 2008,a ja sam svoje plakate plaćala iz svog džepa,jer je Kalabić preferirao mlade poput tebe,a ja sam bila za otpis u to vrijeme.Zvali ste nas kuruzarima, i ako sam i tada na četvrtom mandatu imala više gvlasova od tebe.npr.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Drago Kalabic

Post by vrsta8472 »

Као прво нити ми је Драго помогао око посла нити ико близак њему. Сам себи нашао посао. Ето ако јесте нека ми онда да отказ!

Друга ствар. Добили смо од ОО СНСД-а 4000 КМ за изборе од тога смо потрошили 2700КМ на забаву на плакате и флајере неких 1000КМ више се тачно и не сјећам а овај један са листе је изгубио свој новчаник и 500КМ што је било остало од тих 4000КМ.

А ако си учествовао у кампањи онда знаш колико је 4000 на 8 или 9 људи колкико нас је тада из МСД-а било на листи. А колико је пара рецимо добио тадашњи директор електра и колико је гласова он добио.

Нека нама Драге што даље од Прњавора, већ рекох да од 2018-е има Прњавор два амбасадора. Једног у Румунији и његову екселенцију Драгу на Новом Зеланду :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply