Drago Kalabic

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

Trn Dodika traže za predsednika S ... a BiH.

Moj Dragojlo,gledaj kako bjeze kad su shvatili sa kime imaju posla,odma ostavljaju premijersku fotelju.Samo da nam se ovaj Simic ne ugura :D on se samo jagmi za fotelje. :smt005
Hajde sada da podrzimo i mi naseg Gurua,sta su ovi iz Laktasa bolji od nas,odma da su poslali tu fotelju u Prnjavor,ili cemo mi da kupimo novu u Garantu :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by čiča »

Kako je krenulo, mozda Dragojlo dodje na milin tron:
http://www.nezavisne.com/dogadjaji/vije ... odika.html
Kamikaza jos malo pa si prevazisao Milana Tarota. :mrgreen:

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by LEGIJA »


User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by vrsta8472 »

Kalabić: Nađa Dizdarević je oruđe ekstremista!

:smt005

Ђе ће већи Талибан, од Калабића :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by čiča »

Đe bolan kamikaza, nešto se povukao, oćel biti šta od njegovog ljubimca na mjestu premijera?? :lol:

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Magyar »

čiča wrote:Đe bolan kamikaza, nešto se povukao, oćel biti šta od njegovog ljubimca na mjestu premijera?? :lol:
KAMIKAZA je u Prnjavoru :) , pa nece da se eksponira sada, a mozda nema internet kod kuce :smt005
Sve što možeš danas, uradi juče!

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by čiča »

Magyar wrote:
KAMIKAZA je u Prnjavoru :) , pa nece da se eksponira sada, a mozda nema internet kod kuce :smt005
Ma ima on interent, samo u Prnjavoru lakse mogu da ga otkriju nego tamo negdje na trulom zapadu. :mrgreen:
Nego ja mislio ako Kalabic postane premijer, mogao bi da mi obezbjedi prikljucak ili neku brzu vezu sa autoputom BL-Doboj, jer ipak moje selo nije ni nekih 20ak km udaljeno od Prnjavora. Kamikazu vidim kao posrednika i direktnog savjetniga cestitog nam premijera. :smt003

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

Ja sam tu,sve vidim sve cujem (rece gluhonijemi) :D stisao me poso,a i krupna zena ,sitna djeca,mora da se radi :P Kuca poso,kuca poso :D sto rece onaj muzikalni brat. :D
Sala,Kalabic mi dao mjesec dana odmora,da budem spreman za predstojece izbore,kaze nisam iskoristio onaj od prosle godine,a poslije kad predjemo u zgradu vlade (nije onu garazu od Vlade Zivkvica,vec onu luksuznu sto ima letece prozore) onda mora da se radi punom parom :D nema tu zajebancije,ima da se radi,ja sam vec dobio zaduzenja,moj resor je kradja pepeljara i ostalog lakseg inventara :smt005 kaze moj Dragojlo,nemoj ti da mi se napatis,samo ti kupi ovo laganije a ja cu sa svojom ekipom ove teze stvari,mi smo to naucili :smt005 eh kako on misli na mene,ma sa njim cu pa makar i propali. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by vrsta8472 »

Ти носи пепељаре, а он ће да упрти ону фонтану :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by KAMIKAZA »

30.07.2010. DRAGO KALABIC POTVRDJUJE DA ... poene".

I koga cemo za premijera :D ko jos ima ovakva m*da :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by LEGIJA »

nofel wrote:
KAMIKAZA wrote:30.07.2010. DRAGO KALABIC POTVRDJUJE DA ... poene".

I koga cemo za premijera :D ko jos ima ovakva m*da :smt005
Kakva m*da!?
To je ludjak!

A ti se spametuj malo,ne baksuziraj toliko,navuces stvarno da bude premijer!!! :smt005 :smt005 :smt005
Ma nece Drago biti premijer jer je ta pozicija vec obecana Nikolicu :smt005 :smt005 :smt005

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Vucijak »

Jadan smo mi narod kada imamo ovog kiklopa Dragojla sto nas poktrada kako stigne i umije
i opet tog krkana biramo za politicara.
Image

emanuela
Posts: 326
Joined: 28.05.2010. 01:20

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by emanuela »

KO VAM JE TAJ DRAGO KALABIĆ?

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Vucijak »

emanuela wrote:KO VAM JE TAJ DRAGO KALABIĆ?
To je covek koji ce uskoro da uzme fotelju Dodiku :)
Image

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by ZMIJA »

Drago Kalabić može u manastir Ostrog pored moštiju svetog Vasilija Ostroškog što se tiče časti poštenja ala ovi prnjavorski tajkuni kao što su Miladin Stanić i ostali prnjavorski nepsmeni biznismeni i ostali skorojevići.Pored toga Kalabič ima srpska muda ko crkvena zvona za razliku od neki kojima se spol ne može utvrditi bez mikroskopa kao što je slučaj nejakog narciska koji se odziva na poziv Vedran Lepir.Dok je Vedran virio Kalabiću iz šupka tada je bila mirna Bosna.Sada Smrkan Lepir cvili oko načelnikovog šupka i ako je šupak načelnika postala nepoželjna destinacija poslij gubitka skupštinske većine i ev referenduma.Smrkan Lepir izumrla vrsta morat če potražiti novi šupak negdje na relaciji PDPili neka druga izdajnička stranka.
Dok ne nađe novo govnalište može da uživa u spopstvenom prdežu naročito izjutra dok ne ode u klozet.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by BETMEN »

Alo zmija makar niko nije ucestvovao u ubistvu mile nastica kao Kalabic, a to sto je stanje ovakvo u opstini zahvali isto kalabicu posto je on doveo seku i rovera pa kad nisu uspjeli u kriminalnim radnjama posvadali su se sa mentorom i tako je kako je sad.
POSMATRAM VAS

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by Franz »

ZMIJA wrote:Drago Kalabić može u manastir Ostrog pored moštiju svetog Vasilija Ostroškog što se tiče časti poštenja
Vic decenije.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by BETMEN »

Ma daj Franc kakva decenija stoljece brate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt006
POSMATRAM VAS

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by BETMEN »

nofel wrote:Ne verujem..... :smt021





Sta nevjerujes nofel
POSMATRAM VAS

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by pat »

Drago Kalabić može u manastir Ostrog pored moštiju svetog Vasilija Ostroškog što se tiče časti poštenja ala ovi prnjavorski tajkuni kao što su Miladin Stanić i ostali prnjavorski nepsmeni biznismeni i ostali skorojevići.Pored toga Kalabič ima srpska muda ko crkvena zvona za razliku od neki kojima se spol ne može utvrditi bez mikroskopa kao što je slučaj nejakog narciska koji se odziva na poziv Vedran Lepir.Dok je Vedran virio Kalabiću iz šupka tada je bila mirna Bosna.Sada Smrkan Lepir cvili oko načelnikovog šupka i ako je šupak načelnika postala nepoželjna destinacija poslij gubitka skupštinske većine i ev referenduma.Smrkan Lepir izumrla vrsta morat če potražiti novi šupak negdje na relaciji PDPili neka druga izdajnička stranka.
Dok ne nađe novo govnalište može da uživa u spopstvenom prdežu naročito izjutra dok ne ode u klozet.
Kakve riječi! :smt005

User avatar
lola bunny
Posts: 27
Joined: 07.10.2010. 18:50
Location: centar 2km

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by lola bunny »

ZMIJA wrote:Drago Kalabić može u manastir Ostrog pored moštiju svetog Vasilija Ostroškog što se tiče časti poštenja ala ovi prnjavorski tajkuni kao što su Miladin Stanić i ostali prnjavorski nepsmeni biznismeni i ostali skorojevići.Pored toga Kalabič ima srpska muda ko crkvena zvona za razliku od neki kojima se spol ne može utvrditi bez mikroskopa kao što je slučaj nejakog narciska koji se odziva na poziv Vedran Lepir.Dok je Vedran virio Kalabiću iz šupka tada je bila mirna Bosna.Sada Smrkan Lepir cvili oko načelnikovog šupka i ako je šupak načelnika postala nepoželjna destinacija poslij gubitka skupštinske većine i ev referenduma.Smrkan Lepir izumrla vrsta morat če potražiti novi šupak negdje na relaciji PDPili neka druga izdajnička stranka.
Dok ne nađe novo govnalište može da uživa u spopstvenom prdežu naročito izjutra dok ne ode u klozet.

Ako ovo nije Drago napisao ili diktirao nisam ni ja zensko :smt033
Roditelji se zaprepaste kad cuju da im se deca drograju.
Kad su ih poslednji put videli,nisu se drogirala.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by vrsta8472 »

Drago Kalabić može u manastir Ostrog pored moštiju svetog Vasilija Ostroškog što se tiče časti poštenja
Теби мора да су извадили 2/3 мозга, када овако нешто можеш да напишеш :mrgreen: Драго је уринисао ову општину и даље ће наставити да је урнише. Јбг али тако је.
ala ovi prnjavorski tajkuni kao što su Miladin Stanić i ostali prnjavorski nepsmeni biznismeni i ostali skorojevići.
А хоћеш рећи да је Драго нешто бољи од ових што набрајаш?! Реци ми само један примјер његовог поштења?!
Pored toga Kalabič ima srpska muda ko crkvena zvona za razliku od neki kojima se spol ne može utvrditi bez mikroskopa
Хахах, имаш разноразних црквених звона. А његова су све само не велика и још Српска (пишеш српска малим словом, ооо земљо тунгузијо).
kao što je slučaj nejakog narciska koji se odziva na poziv Vedran Lepir
Ведран Лепир, није пичкица да се крије иза неког имена на форуму. Већ већ 8 година пише оно што мисли. Мислим да је Драго највећа трагедија ове општине.Оличење свега злог и лошег. Ето волио бих да чујем твоје име, па да напишем један елаборат о теби.
Dok je Vedran virio Kalabiću iz šupka tada je bila mirna Bosna
Ма да, једино да је била "мирна Босна".

Sada Smrkan Lepir cvili oko načelnikovog šupka i ako je šupak načelnika postala nepoželjna destinacija poslij gubitka skupštinske većine
Ово је очигледан примјер да људи из најближег Драгиног окружења не подносе начелника и да је ово око СО, дјело Драгојла и компаније. То је трагично. Дарко му је помутио рачуне, јер је мислио да ће Дарко бити једна обична марионета, која ће да извршава његове замисли. А то је десна рука, лијеви џеп.

i ev referenduma
Значи, ипак ће бити референдум :smt005 Па што показа карте усред игре :smt002
Smrkan Lepir izumrla vrsta morat če potražiti novi šupak negdje na relaciji PDPili neka druga izdajnička stranka
Чуј изумрла. Та врста је преживјела и сву машинерију СДС-а, и изађох још успјешнији и способнији а тек паметнији. А не знам гдје нађе ПдП, или неку другу издајничку политичку странку?! Вјеровао или не, политика ме у овом облику више не занима. Мука ми је од ње. Сада сам се прешалтао у неке друге воде.
Dok ne nađe novo govnalište može da uživa u spopstvenom prdežu naročito izjutra dok ne ode u klozet.
Ово мора да је смислио Драго Тепић :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by murgo »

Ово мора да је смислио Драго Тепић
...on nema cime da misli....
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by BETMEN »

murgo wrote:
Ово мора да је смислио Драго Тепић
...on nema cime da misli....






:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
POSMATRAM VAS

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: DRAGO KALABIC NOVI PREMIJER

Post by čiča »

Nego imal kakvih novih informacija o ovome???

Post Reply