Obraz opstine

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Asfaltirao sve oko ulice oko kuce ? Vlado? A gdje je njemu kuca?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

KOD CRKVE :D e bas je Vlado mucak, asvaltirao pola grada a zaboravio Ilovu :lol:
Ma Elime, znas kako je bog rekao Muji kad je ga molio da dobije na lotu, a bog mu kaze :"uplatis Mujo uplatis", tako i vama uplatite 100 000 i odma za 5-6 godina dobijete asvalt u vrijednosti od 50 000, garantovano, ja znam iz iskustva. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Нажалост овај црни хумор од Камија је тачан :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Sheki wrote:Asfaltirao sve oko ulice oko kuce ? Vlado? A gdje je njemu kuca?
Prosao si pored nje mali milion puta.. tj, svaki put kada ides na selo...

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Joj Veco sta je to tacno svega ti? Koji si ti ***** da odredjujes sta je tacno? Dokazi, Dimitrije, i ti i ovaj dzabalebaros Kami. Pa nije on, a ni ti MESIJA pa da odredjuje sta je tacno. Popeli ste mi se na ***** sa olajavanjem. Daj da vidimo te rezultate. Ili ce vam cijeli mandat proci u kukanju na toboze dugove, i ocrnjivanje prethodnika? Dok pak novi nacelnik otvara racune po CH... Veco baulja sa amom na glavici... Sve do sledecih izbora na entitetskom nivou kad ce da otrese gujom o pod. Ali o tom po tom...

Svakako Nacelnik kao odlican ekonomista zna da ovdje postoji bankarska tajna pa se podaci o vlasniku racuna ne smiju odavati... Veco, ti si dobar sa Nacelnikom, ugovori da uplate na taj racun idu preko mene, bice i za tebe neka provizija, ne brini.

Elem Stale, kuca je u gradu, cini mi se kao nelogicno da u gradu ulice ne budu asfaltirane. P.S Ono na sta ti mislis je vikendica, rijetko posjecena. Tu je bio asfalt i 95. godine.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

...uplatite 100 000 i odma za 5-6 godina dobijete asvalt u vrijednosti od 50 000, garantovano, ja znam iz iskustva...
I to više slučajeva ... Čak i u gradu novo naselje je na sličan način ,,odrađeno,,
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Sheki wrote:Joj Veco sta je to tacno svega ti? Koji si ti ***** da odredjujes sta je tacno? Dokazi, Dimitrije, i ti i ovaj dzabalebaros Kami. Pa nije on, a ni ti MESIJA pa da odredjuje sta je tacno. Popeli ste mi se na ***** sa olajavanjem. Daj da vidimo te rezultate. Ili ce vam cijeli mandat proci u kukanju na toboze dugove, i ocrnjivanje prethodnika? Dok pak novi nacelnik otvara racune po CH... Veco baulja sa amom na glavici... Sve do sledecih izbora na entitetskom nivou kad ce da otrese gujom o pod. Ali o tom po tom...

Svakako Nacelnik kao odlican ekonomista zna da ovdje postoji bankarska tajna pa se podaci o vlasniku racuna ne smiju odavati... Veco, ti si dobar sa Nacelnikom, ugovori da uplate na taj racun idu preko mene, bice i za tebe neka provizija, ne brini.

Elem Stale, kuca je u gradu, cini mi se kao nelogicno da u gradu ulice ne budu asfaltirane. P.S Ono na sta ti mislis je vikendica, rijetko posjecena. Tu je bio asfalt i 95. godine.
Ено ти примјер улице Милана Тепића...кад сам ја објашњавао зашто су на предсјеничким изборима ти гласали и шта је овај обећавао а они несрећници уплаћивали и докле се до сада стигло са радовима?! Кад дођеш провозај се мало том улицом. Просто не могу да вјеурјем чему толика мржња према Дарки?! Нисам никада од вас чуо критику према предходнику, барем најмању - а овај чим је почео не ваља. Кажем вам као што сам рекао и за милион других ствари, има да за 4 године љубите стопе том момку. Биће Прњавор прије и послије Дарке...
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Iz cega zakljucujes mrznju? Pa ja hocu da mu olaksam, da mu ja vrsim transakcije na racun koji otvara sad ovdje? Sredi to, bice nam super!

User avatar
stripi79
Posts: 260
Joined: 15.12.2007. 21:24
Location: München/Palackovci
Contact:

Post by stripi79 »

Sheki wrote:Joj Veco sta je to tacno svega ti? Koji si ti ***** da odredjujes sta je tacno? Dokazi, Dimitrije, i ti i ovaj dzabalebaros Kami. Pa nije on, a ni ti MESIJA pa da odredjuje sta je tacno. Popeli ste mi se na ***** sa olajavanjem. Daj da vidimo te rezultate. Ili ce vam cijeli mandat proci u kukanju na toboze dugove, i ocrnjivanje prethodnika? Dok pak novi nacelnik otvara racune po CH... Veco baulja sa amom na glavici... Sve do sledecih izbora na entitetskom nivou kad ce da otrese gujom o pod. Ali o tom po tom...

Svakako Nacelnik kao odlican ekonomista zna da ovdje postoji bankarska tajna pa se podaci o vlasniku racuna ne smiju odavati... Veco, ti si dobar sa Nacelnikom, ugovori da uplate na taj racun idu preko mene, bice i za tebe neka provizija, ne brini.

Elem Stale, kuca je u gradu, cini mi se kao nelogicno da u gradu ulice ne budu asfaltirane. P.S Ono na sta ti mislis je vikendica, rijetko posjecena. Tu je bio asfalt i 95. godine.





:smt038 eeeee sad je doslo vreme da se kaze
.....zivot je cudo.....

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

eh...onog proslog predsjednika dobro poznajem....skolski drug, pa bi bilo logicno da njega branim ali necu jer nije zasluzio... pred svake izbore nam u selu asfaltira par metara puta i to je sve sta je on ucinio za nas...a iz slavina nam curi kaljuga....omladina nema nikakvu mogucnost okupljanja itd...
ipak sam misljenja da trebamo gledati u buducnost i tako se i ponasati...
ja ne zivim u RS pa nisam tako pogodjen svom tom nepravdom kao vi sto ste dolje.
sto se tice novog predsjednika: kako bi bilo da prestanete da baljezgate i da ga podrzite u njegovom radu, jer tako necete uspjeti bas nista promijeniti? nema nikakvog uspjeha bez truda i rada...za promjene je potrebno dosta vremena. sto su problemi veci... traju pozitivne promjene mnogo duze nego sto vi to mislite...pa nije Darko carobnjak... a mozda bi bilo bolje da jeste, jer bi onda svi takvi, koji ceznu za promjenama a ne doprinose nista, nestali...
ako Darko sada uspjesno radi, onako kao sto je i uspjesno studirao ..pokazace se na kraju mandata.
OSTAVITE DARKI DOVOLJNO VREMENA DA SE DOKAZE!!!!!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Sheki wrote:Iz cega zakljucujes mrznju? Pa ja hocu da mu olaksam, da mu ja vrsim transakcije na racun koji otvara sad ovdje? Sredi to, bice nam super!
SHEKI TO MJESTO JE VEC ZAUZETO; SVE TRANSAKCIJE IDU PREKO MENE !!!! :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Teorija i praksa. Tesko da ide dobro oboje, pogotovo kod nas. Kod nas to nije moguce, jer je to vecini neki neprirodni blud, kako nas Vec kaze. To je nedopustivo, vazno je ubacivati klipove. Sad Veco apeluje da se nacelnik pusti da radi, a dok je bio onaj prosli, nije bilo ni dana da ne baljezga nekakve gluposti.

Darko je super poceo. Racun u CH, lagano prebacivanje, mozda nekom udruzenju Prnjavorcana ili slicno, toboze... Stavke u budzetu... Bankarska tajna... I tako dalje. Pocetak je dobar. Nema sta. Kapa dole. :roll: 8) :wink:

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

Sheki wrote:
Darko je super poceo. Racun u CH, lagano prebacivanje, mozda nekom udruzenju Prnjavorcana ili slicno, toboze... Stavke u budzetu... Bankarska tajna... I tako dalje. Pocetak je dobar. Nema sta. Kapa dole. :roll: 8) :wink:

pogledajte www.prnjavor.ch

udruzenje PRNJAVORCANA organizuje 28.02. zabavu gdje ce gostovati i Darko. mada je ta sportska dvorana bas blizu mene trebao bih otici, ali necu ici jer se mozda nece saznati nista novo o buducnosti Prnjavora
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

"murgo"


udruzenje PRNJAVORCANA organizuje 28.02. zabavu gdje ce gostovati i Darko.



Sta ce da pjeva, dosao bi mozda i ja , ako nece pjevati onu Dodikovu:"otisla si jednog dana" :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Pogledaj me jednom njezno, da osjetim da si zena!! To je Lemijev hit!!

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Post by murgo »

KAMIKAZA wrote:"murgo"
udruzenje PRNJAVORCANA organizuje 28.02. zabavu gdje ce gostovati i Darko.
Sta ce da pjeva, dosao bi mozda i ja , ako nece pjevati onu Dodikovu:"otisla si jednog dana" :lol:
pitaj organizatore..mozda ce ti oni jednu otpjevati...
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Post by VUK-RS »

Image

NAJZALOSNIJE IKAD VIDJENO U PRNJAVORU.
Stidite se,malogradjani "prnjavora".

Pozivam sve ljude koji imalo razmisljalju normalno da bojkotuju ovo preduzece u potpisu(pogledaj logotip preduzeca),da ne kupuju niti jedan proizvod u objektima istog,a od nadleznih sluzbi da najstrozije kazni ovakve istupe.
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Zakaj? Meni se bas svidja. :wink:

User avatar
Sewerin
Posts: 1848
Joined: 17.12.2007. 16:40
Location: Sarajevska

Post by Sewerin »

Gazdu da mučimo a radnice da guzimo... :wink:
Image

lian
Posts: 39
Joined: 06.12.2008. 21:28

Post by lian »

Vuce,ni blizu najzalosnijeg,ni blizu.

User avatar
Krajo
Posts: 320
Joined: 14.11.2008. 08:16
Location: jos sAMO par kORAkA

Post by Krajo »

Neka nam to bude sva zalost u Prnjavoru!
koME to jos nesTO ZNACI

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

A sto? Meni bas simpaticno! :lol: :lol: :wink:

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

:smt005 :smt005
Jakooo, jakooo :lol: :lol:
OK je to sto ima ciljne kupce, zna na kome se moze zaraditi; ali oglasavanje na ovakav nacin je jadno :?
Pazi samo gramatike :lol:

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ma kao da te ciljne grupe znaju nesto o gramatici. Cini mi se da je onaj kod Lazine vode jos i bez dvije tackice iznad A, pa su vjerovatno popravili. Originalno, nema sta. :lol: :lol: :wink:

User avatar
Elim
Posts: 621
Joined: 15.08.2007. 20:43
Location: Šibovska

Post by Elim »

Sheki
Elem Stale, kuca je u gradu, cini mi se kao nelogicno da u gradu ulice ne budu asfaltirane. P.S Ono na sta ti mislis je vikendica, rijetko posjecena. Tu je bio asfalt i 95. godine.
Ta vikendica i taj asfalt iz 95 neznam gdesu. Ali znam gde mu je kuca u gradu.

Post Reply