Obraz opstine

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Obraz opstine

Post by Vladan »

Slutim da će sličnih sktivnosti biti još nažalost, voluo bih da se demantujem.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Obraz opstine

Post by cocacola »

Ma kud će više i ovo je previše:/

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by ZMIJA »

КРИМИНАЛ
И КОРУПЦИЈА
КАО ОБЛИК
НЕОКОЛОНИЈАЛНЕ
ВЛАДАВИНЕ


Дабоме да будале мисле да смо ми измислили Криминал и Корупцију.
И да ми то знамо најбоље. Као и све остало.
И да имамо вјековну жељу да јебемо матер ономе ко се тиме бави, или ми мислимо да се бави, а не допушта и нама.
Ради чистоте пред Народом и Бирачима, нико неће да каже да је Корупција, мајка и помајка Криминала и неколико Пратиља, овдје вјековним генима укоријењена. Да људи више воле платити прекореда и оно што могу редовно да учине.
Са доласком Турака, дошла је и Корупција.
Остало је историја.
За вријеме мрског, нељудског и противнационалног Комунизма, Социјалистичког Самоуправљања и СФРЈ, није било Криминала и Корупције. Било је само Трошкова Репрезентације.
Онда су дошли први вишестраначки избори и Демократија.
Остало је Историја.
Опет, Маму Јој Јебем.
Као и први пут, овдје су Криминал & Корупцију, донијели Странци.
Тешко је сву технологију предочити у кратком року.
Уопште. Одмах послије Дејтона кренуло се на дерегулацију, деинституционализацију и разарање правног поретка. За показ, допустили су и генерисали рушење Устава и Дејтонског Споразума. А онда је Србе Хрвате Муслимане карта кренула.
У таквој мрежи Криминала и Корупције нашли су се сви.
А Колонизатори, онда, бирају циљеве, улове и покрећу медијске лавине.
Више нико не зна шта је стварно украдено и ко стварно краде. А веома мало се тога доведе до правоснажних судских пресуда.
То је веома плодно тло да се сваког може оптужити и ухапсити за Криминал и Корупцију.
Па је то постало Политички Полигон.
К & К и борба против тог Зла, постала је политички инструмент и технологија.
Више нико не зна основе парламентаризма а сви знају како ко краде.
У ту мрежу пецају се будале, дабоме.
Савез За Промјене и Мектић.
Они су међу посљедњима.
Некидан Мектић кмечи како је пропала борба против К & К.
Какабу.
Зато је и покрентуа да пропадне.
Није, ваљда неко мислио да је то додијељено Босићу и Мектићу да успије.
Јесте, у обрнутој пропорцији са интензитетом чешања Младена Иванића по гујици. Због краха Сазапа, Босића и Мектића.
Поред окриминализовања о окоруптисања свакога и свега постојећег, Неоколонијалистички Управитељи постижу још једну важну ствар.
Одбијају људе од Политике као управљачког механизма Државом и Друштвом а саму Политику уништавају и чине неплодном, пуштајући у њу и изјелица за К & К.
У таквом добу, оно што, на фин начин, не отму и не опљачкају они, пустиће туземним инокосницима да покраду. Па ће добити испражњен простор а повећан избор за оптужбе и општу зајебанцију.
Стога је пресудан историјски задатак здравих снага Политичке Артикулације и Цркве, да људе окрене Националном Интересу и општој користи за НДД Сферу.
Иначе. Неће остати ништа на бујадишту.
Мораћемо да крадемо једни друге.

И да подмићујем другога, да украде мен
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Obraz opstine

Post by sifra »

Zaista vandalski cin, skidanja zastavica po gradu. Nemaju postovanja ni prema cemu. Da li iko pazi na te simbole?
U ratu, svi znaju sta znaci skinuti zastavu negdje. A kad to dopustamo u miru gradskim idiotima, stvarno se treba zapitati. :twisted: :oops:
Alea iacta est!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Поставио сам на Фб прњавор.инфо ово. Немам ријечи, зар смо толики кретени!!!

https://www.facebook.com/Prnjavor.info/ ... 4507386029
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Obraz opstine

Post by bičbožiji52 »

vrsta8472 wrote:Поставио сам на Фб прњавор.инфо ово. Немам ријечи, зар смо толики кретени!!!
Nisu to kreteni već čestiti Srbi koji nemaju novca da za dan Republike Srpske,kupe na pijaci zastavu kako bi ju okačili za vrijeme praznika na svoju verandu.Pažlivo sam analizirao ko je sve na dan Republike Srpske u našem malom mistu odao počast Republici sa isticanjem državne zastave.Pola ih nažćalost i nezna kako izgleda zastava Republike Srpske pa su mnogi vješali zastavu Srbije i SDS a i kakave se još.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

Ako je istaknuta zastava mjerilo ko je koliki Srbin, onda jadni ti Srbi!

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Obraz opstine

Post by sifra »

Nije mjerilo ali je svakako simbol. I svakako da je neukusno isticanje zastave Srbije pored zastave Republike Srpske.
Alea iacta est!

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

Kako su ovi crveni izgubili i himnu i grb ljudi više ne znaju šta je čije.
Čak i na ovoj paradi pjevaju lažnu himnu Gvozdeog puka. Pošto je sve laž i plagijat kakve veze ima čija je i zastava.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Obraz opstine

Post by bičbožiji52 »

neozbiljan wrote:Ako je istaknuta zastava mjerilo ko je koliki Srbin, onda jadni ti Srbi!
Očigledeno Žuti ti si mnogo toga propustio na času.
Kao prvo nije se isticala nikava srpska zastava, već zastava Republike Srpske u kojoj pored Srba žive i nesrbi, dakle,od kuda ti to da je isticanje državne zastave mjerilo nekog srbstva.
Sjedi jedan.
Drugo Žućko, da zastava kao simbol bilo čija i bilo koja nije važna,ne bi je srbska vojska nosila u poznatoj gogoti kroz Albaniju (pogledaj malo istoriju) i ne bi Amerikanci čim su se spustili na mjesec 1969 prvo šta su uradili
zaboli su američku zastavu na pvršinu šajnog mjeseca
Utvrdi gradivio glede grbova zastava.Pogledaj usput heraldiku,simboliku i nuzmatiku.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

Prije 5 godina niko nije isticao nikakvu.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by просвјета »

Зар заставу Србије...
Image

Зар грб Србаља...
Image

Зар химну...




from my iPhone using Tapatalk

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

То брате просвјето

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by просвјета »

Глупане, ако смијем рећи, како ти се зове отаџбина кажи!


from my iPhone using Tapatalk

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Obraz opstine

Post by corkan »

moj Profesore crvi žive svugde pa čak i u jabukama,a njegova domovina je možda i kanalizacija.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Брате просвјето, узми пасош и личну па погледај!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Obraz opstine

Post by Magyar »

Bravo srbine prosvjeto. Reci svima da su na osnovu tih grbova, himni, zastava i ostalih simbola Karadzici, Krajisnici, Dusanici i Dodici i mnogi drugi ici i ići napravili sirotinju i ucvijelili mnogu djecu. Nije to bilo za himnu i grb, vec za pare! Reci mu, ti govedo iskompleksirano. Nepotkovano.

Sent from my HTC Desire 630 dual sim using Tapatalk
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by просвјета »

vrsta8472 wrote:Брате просвјето, узми пасош и личну па погледај!
Како вели Додик да ће се одрећи БиХ пасоша а ти мени то?

Овај се прејео папричица љутих па пролуп'о: Свако говедо је непотковано и има право на своју рику и мукање...


from my iPhone using Tapatalk

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Obraz opstine

Post by просвјета »

Image


from my iPhone using Tapatalk

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Е баш да га видим шта ће када се одрекне пасоша?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Pa mislim da bi bilo bolje da je znak sa malo manje detalja i znatno manjih proporcija,a da se pored njega postavio jos jedan za obaveznu upotrebu svjetala od 0-24 h,jer nikad niko nije kaznjen zato sto ne zna u kojoj se republici ili u kome se dijelu BiH nalazi a hiljade ih je kaznjeno jer nisu znali da treba upaliti svjetla.O tako vaznim stvarima se ljudi moraju informisati u kafanama a neke nevazne stvari,nevazne za vozace, se nabijaju na sam put.U svijetu je regulisano kolika reklama moze da bude na kom odstojanju od puta i od kolike se velicine placa drzavi za njeno postavljanje,mislim da je u vecini zemalja to 50x50 cm,u nas je to strasno.Mislim da ima i u nas zakon koji to propisuje ali ni oni koji treba da nadziru njegovu primjenu ne znaju za njega i ne znaju kako treba da se primjenjuje,kao sto ni ovi za saobracajne znakove ne znaju gdje i sta treba da se stavi,pa nam se tako desi da znak koji signalizira izlazak iz prnjavora,u Ratkovcu blokira vidljivost onima koji izlaze od pilicarnika,jer je stavljen nisko i na mjesto izmedju dva izlaza,jednog od izbjeglickog naselja i drugog kao sto rekoh od pilicarnika,i jednim i drugima smeta ali ovim drugim ugrozava svaki dan zivote.............
Osim toga na ulazu u zemlju nema znaka koliko je ogranicenje na kojim putevima,i ostalo,sto je u drugim zemljama sasvim normalno,a mi se hvatamo za za vratove zbog znaka:" Dobro dosli u RS" ,zar je dovoljno da se kaze dobro dosli,i da se nista drugo ne uradi za te ljude,onome koji strada zbog lose signalizacije na putevima nista ne znaci ta dobrodoslica,to je samo neciji inat,i naravno neznanje,jer da ima pameti u vrhu znaka bi pisalo ovo "DOBRO DOSLI U RS,a ispod njega sve navedeno ,sa ogranicenjima i obavezama,i niko nebi mogao da kaze da se to mora uklonuti,jer bi to bio saobracajni znak a ne reklama kao u ovom slucaju.Kad ih natjeraju da skinu onda ce biti kasno za promjene.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by просвјета »

Ти си Камикане баш из пилићарника изаш'о... :)
Нема скидања табли, војску, грб и химну вратити...
Сад је тренутак али! Нема ко, само празнословље, на жалост!
Ако се Додо посвети па стисне петљу и одради онда му скидам капу!
Али, али?!


from my iPhone using Tapatalk

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Ne znam dali si primjetio ali o tome se prica samo oko izbora,svakako treba to navedeno da se rijesi na neki nacin,ali vojsku mozemo zaboraviti, mi smo do guse zaduzeni hranimo penzionere od kredita,djeciji dodatak nam je kao u nigeriji,samo pravimo puteve jer je tu naj lakse skinuti kajmak a statistika o nepismenom stanovnistvu ratnog i posleratnog uzrasta nam je katastrofalna.Tako losa nije bila ni u Kraljevini Jugoslaviji ..... Mi srljamo u propast,nas natalitet je skoro pa nula,sami cemo sebe istrijebiti, ,jebes grb i zastavu ako nemas vojsku da ih stiti,a jebes vojku koja nema koga da brani i koju nema ko da hrani.Mi bi morali angazovati placene vojnike iz afrike da bi popunili potrebe jer ova nazovi drzava je kao banana i svi bi bili zaposleni kao granicari u slucaju odcjepljenja. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by просвјета »

Ето, отиш'о човјек у јевропу и однио са собом свој Цер и Прнџу...
Све се то лако ријеши једним простим ресетовањем...


from my iPhone using Tapatalk

Post Reply