Obraz opstine

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

Demantovao me je maksimalno! Mislim da i ovo spada u pravnički posao!

Ne može Žu vode donijeti Tomašu po pitanju slikanja. Samo što je Siniša trčao pred kameru kad je otvarao ulicu, vodovod, vrtić.... ovaj samo da traži neke dokumentacije od Autoputeva, vodovoda, elektra... i da kaže da je ljut i ozlojeđen, iznenađen i uvređen!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Nije za sto te narod birao ,nego je ono za sto te Bog stvorio. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote: Samo što je Siniša trčao pred kameru kad je otvarao ulicu, vodovod, vrtić.... ovaj samo da traži neke dokumentacije od Autoputeva, vodovoda, elektra... i da kaže da je ljut i ozlojeđen, iznenađen i uvređen!
Водовод, видимо како ради након отварања, вртић да ли ради овај нови дио што је отворен у кампањи. Онда музичка школа, распродаја земље итд. није ни чудо што је било -5000 а ево избора за три године, па нек народ оцјени и Дарка. Јел' тако?
KAMIKAZA wrote:Nije za sto te narod birao ,nego je ono za sto te Bog stvorio. :D
Сада знам од кога је Богдан узео стихове за мотику :smt005 :smt005 :smt005

Јбт. нисам шаргијаш али ово не мере да се слуша :shock:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Sreca pa nisi od strbackih Lepira,slusao bi ti ovo dan noc. :) Mi brdjani smo roljani. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

И са мамине и са татине стране сам рољанин ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Obraz opstine

Post by blek_stena »

Kamikazi i Neozbiljnom se izvinjavam što sam objavio plaćanje zakupa stare muzičke škole u iznosu od 42 hiljade maraka godišnje, koji je prouzrokovao TUŽIBABA, koji je njihov omiljeni lik. Morao sam to da objavim, jer tu njegovu "ekonomiju" sa mnogim drugim sličnim primjerima, trpit ćemo na žalost dugi niz godina. Uz duboko izvinjenje, večeras možemo pomenuti još jedan udar na zajednički džep svih nas, a to je primjer plaćanja 60 hiljada maraka za prepumpavanje vode, a nema ni jednog podatka, računa, niti brojila koje je zabilježilo o kojoj se količini prepumpane vode radi. Nije džaba govorio TUŽIBABA "" ko dirne Damira, kao da je dirnuo mene"". Inače, zaista mi je teško da se nosim sa ovim dubokoumnim odgovorima i reakcijalma Kamikaze i Neozbiljnog na predhodni post. Nemanje suštinskog komentara o istom, kao da je maca popapala jezik, govori samo za sebe. Dodatno svjetlo na zajednički zadatak zaštite lika i djela njihove omiljene persone, govori i njihov zajednički i koordinirani nastup. Samo ove dvije gore pomenute gluposti čine preko 100 hiljada maraka. A ima toga prilično......, a ni cifre nisu male. :lol: :lol: :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Eto vi vec radite puno bolje,narod nema vode,nema struje putevi im neprohodni i odmah vam ni ne trebaju obdanista i muzicka skola,sve odjavite ,kome je do pjevanja kad dozivi ovo sto je sa vama dozivio u proteklih sedam dana.Ah u malo da zaboravim ne dajte djeci da idu u skolu koju je napravio Komerc,to je napravljeno iz profiterskih prljavih para,vi cete njima sagraditi novu ljepsu,bas me cudi zasto je procenat nepismenih porastao,kad ste vi tako azurni. :)
Na primjer,kad ste vi bili na vlasti prosli put djeca su isla u dom kulture,da bi bili kulturni i skolovani,skolu ste devastirali,kome treba skola toga zastarjelog tipa,vi ste radili na modernizaciji skolstva,a ove budale dodjose i napravise opet staromodnu skolu,i zanemarise kulturu.Zato vi njih pod hitno ponovo prebacite u dom kulture da se dusevno uzdizu,a Komerc neka u skolu zatvara one ovce sto su mu od oca ostale. :)
Nadam se da kontas da se ja zajebavam,da nebi sutra jadna djeca ispastala,i da se nebi smrzavali po domu kulture koji je u stanju raspada.
A sto se tice idola,pa i vama je on Idol,ne znate kuda cete dalje pa bi ga uzeli za zamjenika nacelnika. :D Nece covjek da se bakce sa vama inace bi vi njemu kafu i burek u krevet donosili samo da vam rekne kako dalje,vi ste samo za lopate. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Obraz opstine

Post by blek_stena »

Bez veze izrečena gomila nepovezanih stvari, od nadležnosti ministarstva za prosvjetu, pa do domova kulture. Mislim u materijalnom smislu. Kada spominješ dom kulture koji je u stanju raspada, ti se prisjeti poslije rata, ko je imao vlast 20 godina, a ko je imao ostatak od nekoliko godina, pa onda iz toga izvuci zaključak. Kad govoriš o vodi, ne znam da li misliš na Djurdjevića, za koga znamo čiji je kadar, i koji je digao cijenu vode uz blagoslov TUŽIBABE, pa eto ti opet govoriš da nema vode, ili misliš na sadašnju lokalnu vlast. Kad govoriš o struji, da li misliš o Djuri Buniću koji je dole doveo gomilu konobara i kuvara, iz mog ili tvog sela, iz moje ili tvoje familije, za koje je sve nadležno ministarstvo, ili misliš opet na lokalnu vlast. Konobari i kuvari ne mogu dovesti bolje i kvalitetniju struju, niti znaju izvršiti popravke. A eto, ti priznade da si i na zadnjim izborima podržao tu vlast. Sad ću ja reći da si ti odgovoran, jer si pomogao ostanak dole takvih kadrova, pa sad nema struje u mom selu. Da li se radi bolje, vidjećemo, ali se radi malo drugačije i korisnije. Ja sam ovdje više puta govorio o konkretnim promašajima, koji su sve nas koštali, izmedju ostalog i prije dan dva. O promašajima koji su MJERLJIVI i na očigled štetni u hiljadama maraka. Toga ima na pretek. Od tih stotinu hiljada gluposti tvog omiljenog lika, eto ti već jedan dobar agregat za napajanje pola opštine. Ti prelaziš preko toga, nego se baviš demagogijom i uopštenom pričom. Vjeruj ima još toga za nekoliko agregata. Što se tiče tog zamjenika načelnika koga pominješ, to ne znam, ali lično smatram da bi to bio vrh gluposti i prevare naroda, ali oni su veliki, pa neka se dogovaraju. Nije nemoguće da jednog dana i budu u vlati, jer je sve politika. Sjećam kako su Kalabić i Gatarić u Darkinom mandatu potpisivali sporazum, pred kamerama, gdje je Gatarić trebao biti zamjenik, pa se to izjalovilo. Možda su se sad dogovorili, jer mi se čini da i jedan i drugi imaju zajedničkog protivnika. TUŽIBABA da je bio na riječi i da zna raditi sa narodom i saradnicima, bio bi i danas načelnik. Možda sada kada povuku Mektića iz Sarajeva, njemu dopadne ta fotelja, jer je to mjesto Prnjavora. Pitam se ko li potencira smjenu Mektića. :lol: :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Ja nisam nikad glasao za Sinisu,nisam ga nikad ni velicao,ali znam neke koji jesu pa ih je izigrao :) i onda su kao mala djeca godinama plakali drzeci jedan prst u nosu a drugi u dupetu ,kunuci se da ce oni biti vjecita opozicija da nikad nece suradjivati ni sa SDSom ni sa SNSDom,da ih matrijalno ne zanima........i prc Milojka,sve bi drugacije. Danas razgrcu snijeg da se pokazu pred narodom,a ne kazu da su naj skuplji cistaci snijega na svijetu,niste se odrekli dnevnice taj dan,jer ja kad izadjem da se iz svog ceifa igram u snijegu meni gazda odbije dnevnicu a vi je uzeste i to debelu,iako ste samo sebe reklamirali a ne opstinu kako ste to htjeli prikazati,ali o tome cemo kasnije,dok vidimo da vam slucajno nece Kusic namiriti pare jer je ciscenje grada bio njegov posao i za to je uzeo pare ,pa bi bio red da vas za taj dan on i plati svakako dnevnica plus socijalna davanja za vas,jer ste radili njegov posao a ne posao za koji ste placeni.
Za sve kako ti rece je neko drugi nadlezan,hajde nam onda reci sta ste vi radili od kad ste dosli,jeste li vi za dzaba na platnom spisku i na spisju za topli obrok ili ste tu samo da bi uperali prstom u krivce ? Skup vam je taj prst koga ste izvadili iz nosa i sada uperate okolo,za te pare koje berete morat cete i taj drugi malo iz dupeta da izvadite.
Moji su uvjek ovi negativci ,meni uvjek dopadnu porazeni,a vama pobjednici,evo sad ja branim Kalabica i Gatarica :) jer ne moze covjek stici do dupeta pobjednika od ovih istrenirani uvlakaca. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

Pa nek tvoj drug uzme stvar u svoje ruke i podnese prijave za sve te nezakonite radnje. Ali on je ipak uzeo da radi posao koji najbolje zna, da lopata! :smt005 :smt005
Do kada će vam Siniša i SDS biti krivi za sve. Počnite raditi!
Ne bi me začudilo da kažete da je ovoliki snijeg Sinišino maslo. :smt005

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Obraz opstine

Post by blek_stena »

Kamikaza, samo po redu i bez laganja. Izgleda da ti nedostaje argumenata, pa krećeš u lažnu propagandu. Uostalom sam kažeš da se stavljaš u odbranu Kalabića i Tužibabe, pa mi se čini da si nešto i poprimio od njih. Lupetaš o zaklinjanju kako će neko biti vječita opozicija. Kakva budala to može tvrditi a baviti se politikom. Ali to važi za Tužibabu, jer sa njim neće niko. Jasno sam rekao da je danas korisnije nego prije mjesec dva, a to ne znači da je mnogima bolje. Na primjer bolje je studentima, po budžetskom planu treba biti bolje i boračkim jategorijama, a za sada bez prodaje imovine kao što je to radio tvoj miljenik i davao u plate. Mada ja mislim da treba prodati i dati u razvoj. Odbornici su smanjili primanja, a kako su mi rekli, i svi ostali zaposleni samo to narod ne zna. O snijegu nemoj molim te. Svi smo vidjeli da je ljetos Tužibaba povećao za 50 hiljada zimsko održavanje, kobajagi potrebno za novenbar i decembar mjesec. a kasnije su te pare isparile. Ej čovječe još tokom ljeta, pa to nikada nije bilo. Danas bi sigurno bilo lakše da ima viška tih 50 hiljada. I na kraju Kamikaza, batali te priče o prstima i dupetu. Pomisliću da ti se vuče sjećanje iz vremena kad si bio mali i vukao šerpe po pijesku i pri tom zavlačio prste u svoje šupljine. Misliš da se to i danas radi kod ozbiljnih ljudi. Nije sramota i svi smo sa sela, ali to tvoje je seljanizam. Valjda si ti neki domaćin, majka mu stara, a ne protuva kao ovaj Neozbiljni koji sada priziva prijave, misleći valjda kako je sve upakovano kako treba. Na Poveliču su uzimali velike cijevi od betona i plaćali su osam puta skuplje od cijene na tržištu, a onda kmeče kako nema ovo ili ono. Tako su mi ljudi kojima vjerujem rekli ovo proteklih dana, pa sad neka neko kaže da je laž. Komentari su vam uglavnom na nivou neke seoske strine, ništa više. :lol: :smt006

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Obraz opstine

Post by sifra »

Ko o cemu, Blek o postenju(seljackim komentarima). :)
Alea iacta est!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Pa ako ja dobro pamtim SNSD i SDS su stavljani u isti kos i klelo se da su jednako losi,a sada se kunemo u jedne a pljujemo duge, ja i u utakmici i boksu uvjek navijam za slabije,moje pravilo je da suosjecam a ne da slavim sa pobjednicima,pobjednici su po pravilu uvjek egoisti,a ja ne volim egoiste.
Sto se tice snijega ,vec sam rekao,niste smjeli da radite posao za koji je vec neko placen iz budzeta i to debelo,kao sto ti i sam rece,bolje je da ste setali gradom i biljezili sta nije uradjeno po propisu i onda u birou sabrali i oduzeli pa ispostavili racun onome ko nije uradio posao,ovako bi bio bar red da plati vase dnevnice.
Mislim da su ovih 50 000 koje si spomenuo bile za proslu godinu ne za ovu ali ne mogu se tacno sjetiti,neko je vec pomenuo,svakako ce se to desiti i vama,jer ciscenje nije pausalno,uvjek se pojave vanredni troskovi,o tome cete vjerovatno imati temu nakon ove teske zime.To sto se neko voza sa podignutim grnom i pise kilometre vama danas djeluje smijesno,ali naknadni racun ce pokazati,sta je ekstra uradjeno i ove zime.
Prst gore i dole je bio dio moje simbolike,izvinjavam se ako ste to bukvalno shvatili.
Sto se tice boljitka za neke grupacije ,ja ga nisam vidio a ni oni,nadam se da ce ga bar neko osjetiti.Ja sam samo pitao sta ste vi uradili u proteklom periodu osim ovog lopatanja.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Obraz opstine

Post by blek_stena »

Kamikaza, da se ne ponavljamo, ja mislim da ti dosta toga ne razumiješ. Ne vrijedi polemisati sa čovjekom koji zanemaruje štete izražene stotinama hiljada maraka koje je napravila TUŽIBABINA vlast, a baviš se perifernim stvarima koje se drugima svidjaju, ako ne tebi. Daj činjenice o mjerljivij šteti po budžet ove vlasti, a ove tra la la priče ostavi. Tvoj miljenik je gubitnik izbora i to je sasvim jasno, a koliko vidim da će biti najuren i iz stranke. Eto šanse za tebe da uzmeš stvari u svoje ruke i ponudiš svoje umijeće, ili barem neka te puste u javnost da mi javno vidimo taj kapacitet koji neotkriven čuči u tebi. Za sada je samo filozofija. :smt006

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

Filozofe ima li kakvih rješenja?? Radite li šta po pitanju tog silnog kriminala??
Kažeš da su se preko odjeljenja Damira Savića pravile razne nezakonite radnje, pa drug ti je sad u poziciji da to riješi. Mani nas demagogije!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Ajde neka ti bude :) po meni nije dovoljno uperiti prstom u Gatarica ,jer da je bilo dovoljno on bi vec bio u zatvoru.Ja i ovo malo naroda koji cita se pitamo sta ste to vi nasli konkretno sto bi moglo da se nakaci Sinisi,i zasto to niste dostavili nadleznim organima,evo i covjek vas je upitao zasto niste zamjenuli kadrove kako se to radi,ili ste sa nekim u dilu,pa ne mozete da ih skinete li ste ih ostavili jer znate da niste sposobni da dovedete bilo sta u red i oni ce da vam budu krivci za sve sto ne bude dobro,samo dokle ce to narod da trpi i slusa kao izgovor,to je pitanje.Eto sad imate vlast,malo ste se i odmorili,kondiciono ste jaki,vidjeli smo na lopatanju,pa opalite po poslu,plate su vam jos uvjek jako dobre za ove uslove, iako ste smanjili,i za te pare se mora nesto uraditi i vidjeti.Jedva cekam da vidim kako cete da otpustate visak radnika,kako cete da uvedete u red tuzibabine vojnike,vidim neke ste vec preveli kod sebe,valda ce i vama trebati kuhara i bravara,ko zna,ja sam samo frustrirani pojedinac,ne obracajte paznju,ovo jako malo ljudi cita,mahom su vasi iz opstine a oni su pod uticajem budzetskih primanja ,na njih ne djeluje moje blebetanje. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Obraz opstine

Post by blek_stena »

Strpi se neozbiljni, za dan dva. Što si nervozan. Probaće se nešto učiniti dostupnim javnosti. Tek nas je taj stručnjak usrećio. Baš su bili bahati u upravljanju našim novcem, a naravno i ti si bio dio kamarile. :lol: :lol:

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Obraz opstine

Post by blek_stena »

Kamikaza, hvataj priliku preko SDSa i daj doprinos zavodjenju reda. Ko čita nije me briga, znamo da ja napravio ogromnu i nepopravljivu štetu. To sam lično vidio kod Komercove zgrade, kad skreće kamion od sedam tona, a iza sebe i ispred sebe zaustavio
saobraćaj. Joooj šta su nam uradil :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Radi se kod Komerca o stambenoj zgradi sa poslovnim prostorom,ne o skladistu gradjevinskog materijala,a jebes sofera koji ne moze da utjera ondje kamion od 7.5 tona. Steta je vjerovatno nacinjena,ne hvalim ja njega,uvjek sam tvrdio da grijesi,dal svjesno ili nesvjesno nije ni vazno.Ja sam SDS ostavio u osnivanju,kad sam vidio ko ce sve da se prikljuci,kao i vojsku,kad sam vidio ko ce da mi komanduje,i sta treba ja da radim dok oni maste brke,zbog toga se ni malo ne osjecam krivim jer vidim da sam bio u pravu. :)
Sta ce tek da nam urade ,samo da znas kakav se dzumbus sprema, bit ce ovo zestoko buran period,sta da ti kazem hvataj se kuma,kum nije dugme ,ovi ce te izigrati,puno je tu caca,mogla bi djeca biti kilava. ;)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

Kad kritikujem Tomaša za konkretne probleme građana Vrsta kaže čekaj, kad kritikujem Žunu (čistača) kažeš ti čekaj.. do kada??

Nemaš ti šta javnosti pokazivati, javnost ne podiže optužnice niti presuđuje, de vi konkretno nešto uradite. Dokažite da funkcioniše pravna država kojom vi vladate.
Last edited by neozbiljan on 21.01.2017. 10:11, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Nece da budu Tuzibabe. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Obraz opstine

Post by blek_stena »

Kamikaza, od svih tvojih promašaja, taj sa kumom ti je katastrofa. Jeste da mi je komšija, ali nemoj mene sa tim probisvjetom. Neozbiljni, tražio si gledaćeš, nećemo suditi ni presudjivati, ali neka barem narod samo djelimično vidi kako se radi sa zajedničkim novcem.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Obraz opstine

Post by bičbožiji52 »

blek_stena wrote:trpi se neozbiljni, za dan dva. Što si nervozan. Probaće se nešto učiniti dostupnim javnosti. Tek nas je taj stručnjak usrećio. Baš su bili bahati u upravljanju našim novcem, a naravno i ti si bio dio kamarile. :lol: :lol:
Blek ,ako je Žuna potpisao upotrebnu dozvolu za zgradu KOMERCA,a sama izgradnja zgrade osporena I nalazi se u sudskom sporu ,kako je moguće onda uopšte izdavati upotrebnu dozvolu, i šta ako sud presudi u korist tužitelja ???
Za nas pravne laike, ako je nešto u sudskom sporu ,automatski se podrazumijeva stanje mirovanja do konačne sudske presude,toliko mi znamo.
Naša opština se naplaćala naknada po sudskim presudama zbog nepoštovanja zakona, posbno kad je riječ o oduzimanoj zemlji nesrpskom stanovništvu još u toku rata bez odgovarajuće pravične nadoknade.Na stotine hiljada maraka pa čak i milionski iznosi su po osnovi sudke presude odliveni iz opštinskog budžeta ,a da zato nije niko odgovarao.
U najamanju ruku Žunke bi morao biti dosledan svojih političkih stavova, i ne bi trebao biti čovjek koji je eto TUŽIBABINE brljotine u okvirio u legakne tokove,a da stvar bude gora, koji se isti nalaze kao takve na sudu.
Šta vrijedi nešto da bude dostupno javnosti kad voz prođe kroz kuruze.
Koliko ljudi dans zna da je po sudkoj presudi u slučaju oduzete zemelje DUJSIC opština morala da iz budžeta izdvojni ni manje ni više nego 720.000km
Izuzetu zemlju opština poklonila Raši Ratkovcu ,Radivoju Radivojevići i ostalim viđenijim SRBOVIMA po 6 km po kvadratu a istu DUJSIĆU po sudkoj presudi moralča platiti po 85 km.
Dokle ćemo se igrati kriminala na račun opštinskog budžeta i građana ove opštine.????
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

To je ono sto sam ja na pocetku price vec rekao,nema pravo Zunic a ni iko drugi sada da ospori vec izdane (legalno izdane) dokumente.Sad cu ja opet da vracam i predvidjam,ali meni se cini da je Zuni neko svjesno uvalio taj resor jer se radi o vrelim krompirima,jednom vicu ospori i kad on pokusa da ospori oni vicu nije legalno,a ako cuti kazu uzeo si mito,pa malo na njega vicu ne daj,a drugi vicu daj,pa se obrnu i ko ce da bude kriv opet Zuna.Pravno gledano moze samo da se tuzi onaj ko je izdao dokumente i ko je to sve ovjerio,Komerc je vjerovatno platio pikslu na neki nacin za to ,ali nema dokaza i bez dokaza se ne moze tuziti za davanje mita,sto je jedina mogucnost,ostalo se njega ne dodiruje.Izvodjaca radove se ne moze tuziti jer je radio po gradjevinskom proektu.....
Za dva tri mjeseca ce Zuna proci gore nego sa Gataricem,sto je jos gore, nece biti nista kriv a snosit ce krivicu i za SDS i za SNSD jer se oni uveliko spisavaju,SDS je skontao svoju nemoc,a SNSD je skontao da im je naj bolje da nemaju protivnika toga kalibra,kazem SDS a mislim na jednu struju ,kao i kad kazem SNSD,obadvije stranke imaju po dvije jake struje ,bar u prnjavoru,koje su spremne na sve samo da preuzmu svoju stranku u potpunosti,pa i na kompromis sa protivnikom,a onda im neki sitni mesetari ne trebaju i oni ce se dijela njih odreci,uz zvucne optuzbe i uperanje prsta u druge za ono sto su oni uradili.Stvar je samo u tome koliko su i jedni i drugi spremni da popuste,jer nema kompromisa ako ne dodje do ustupaka,razlike su minimalne ali se radi o licnim interesima pojedinaca i oni su uvjek beskompromisni kad su u pitanju njihove pare.
Moj izvor pripada destruktivnoj struji koja nije za kompromis,pa ne mogu da dodjem do tacnih podataka sta se sprema,ali svi znaju da se kazan krcka samo je u pitanju vrijeme kad ce da pokipi.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Obraz opstine

Post by neozbiljan »

Ne brini ti za Žunketa, "ispekao" je on dobro pravnički zanat. :smt005 :smt005

Post Reply