Obraz opstine

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:Ма Ирис је мушко 100%, само се представља као женско :smt004
Nije i nemoj da se vrijedjamo,nas dvoje cemo starost skupa da docekamo :D na forumu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Е, сада сам сигуран да си мушакарац 100%, када кажеш да вриједим за пола :!:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

A možda moj profil i ne postoji, možda sam ja tvoja halucinacija, Vrsticeee :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:
Image
Pre neki dan me je policajac otjerao sa ovog parkinga,kaze da nije dozvoljeno parkiranje,jel ima neko logicno objasnjenje za ovo ?
Prvo sam dosao iz smjera Svetosavske i posao da stanem u kontra smjeru kao ovaj,on mi je pokazao da ne mogu tu da stanem i pokazao je na znak koji je iz smjera Svetosavske na desnoj strani,nema dodatnog znaka ni strelica da se odnosi na obe strane,ja sam okrenuo i ponovo stao misleci da me upozorava na kontra smjer,a on mi je ponovo pokazao znak i da idem. :D Bas je kaznjavao tu momka sa nekom Lancijom Van,i ja ga pitam zasto,a on kaze da nema znaka da je dozvoljeno parkiranje i da ne mogu da parkiram, :D ja mu pokazem linije i kazem da je ovaj parking i preko sredstava javnog informisanja tipa Prnjavor.info pominjan i da je zvanicno obiljezen,a on kaze da ne cita Prnjavor info i da ne vidi linije.E ko je ovdje budala ja jos nisam skontao,ali neko jeste. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by ZMIJA »

http://www.rts.rs/upload/storyBoxImageD ... iranje.jpg
Gdje gd nađež zgodno mjesto,tu auto posadi
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote: ja mu pokazem linije i kazem da je ovaj parking i preko sredstava javnog informisanja tipa Prnjavor.info pominjan i da je zvanicno obiljezen,a on kaze da ne cita Prnjavor info i da ne vidi linije
Добро си ти и прошао онда када си им споменуо прњавор.инфо ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

I ja sam naknadno shvatio,pocet ce se po gradu postavljati ekstra znakovi :"Zabrana zaustavljanja i parkiranja za forumase Prnjavor.infa" :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Obraz opstine

Post by bičbožiji52 »

https://www.facebook.com/ZeZzzzZeZ/phot ... 03/?type=1
Naši nemaju problema sa parkiranjem !
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: DOBRA VODA, 16.12.2015.

Post by schwabo No1 »

Призор који ме је данас запрепастио :

Image

Јебо вас јужни ток и сјеверни водовод!


Image

Интелектуалци, посранци!

Image

Урбанисти сељачине,
архиректе сељачине,
доктори и докторанти,
сељачине са дна каце


Image

Ако вам је до срања, серите под својим прозором, каните се ово мало доброг што је на Доброј води остало!

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Obraz opstine

Post by nenad 10 »

Bruka,sramota i stoka !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Ајд ови што бацају смеће по јавним површинама, али како то исто ради ЈКП "ПАРК"? Депонија смећа удаљена од центра града 1900 м ваздушне линије

Image

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Obraz opstine

Post by nenad 10 »

Mogu li da pitam nekoga zasto se pravi deponija smeca na stocnoj pijaci?Sutra je subota i mnogo ljudi ce u kupovinu dole a u pozadini gomila smeca!I jos sam vidio kako neki prebiraju po smecu.Zbog cega onda mi placamo odvoz smeca?
Pitah juce na temi komunalne policije a evo danas cu i ovdje!Hvala Vrsti na slikovitom prikazu naseg Prnjaora!(v sam namjerno izostavio).Ipak je u pitanju jako preduzece jer cim imaju 2 ili 3 direktora onda su sigurno jaki i uspjesni!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

vrsta8472 wrote:Ајд ови што бацају смеће по јавним површинама, али како то исто ради ЈКП "ПАРК"? Депонија смећа удаљена од центра града 1900 м ваздушне линије

Image

Image

Image
Обратите само пању како је вјетар разнио смеће тј. кесе по дворишту кући изнад те дивље депоније.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Okitili mu dvoriste za novu godinu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Obraz opstine

Post by svraka »

Nema me sedam dana u gradu, i šta zateknem?! Nevjerovatno.!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by ZMIJA »

Naravoučenije: ''Švraka ne leti iz grada''
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

filip
Posts: 26
Joined: 10.01.2011. 23:37

Re: Obraz opstine

Post by filip »

Zasto ne prmijenite Mladenov recept? Direktora i upravu, psihijatrija ili gdj vec,policija, kamioni,bager,2 svjedoka(nemora Buljan moze neki drugi)i pokupite...I sto bi nas narod rek*o-Mirna Bosna...Valjda smo pred kom.policijom i zakonom svi isti,ili ipak nismo..? :oops:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Људи, ајте доста шале и зезања. Јуче је био пијачни дан, када сам ово сликао. Можда је јуче ово све било изложено само за продају?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Obraz opstine

Post by Cipiripi »

Kakvo ludilo jbt……sa svrakom se mogu prepirati na ovom forumu ali iskreno vjerujem da ce covjek ovo na neki nacin rijesiti.
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Obraz opstine

Post by aquarius »

Ja sam ubijeđen da će ove dvije novonikle deponije biti ekspresno uklonjene, a (ne)odgovorni vinovnici sankcionisani. Volio bih nasamo porazgovarati sa kreatorom ekološkog genocida na Dobroj vodi. Jedan od nas dvojice bi zasigurno koristio usluge dr. Papića :/
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Obraz opstine

Post by nenad 10 »

Kritike i slike su urodile,rade sa tri kamiona na pijaci!

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Obraz opstine

Post by Magyar »

aquarius wrote:Volio bih nasamo porazgovarati sa kreatorom ekološkog genocida na Dobroj vodi.


Nije bilo rasvjete, a nema ni sada. Stoka se oslobodi!
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Obraz opstine

Post by svraka »

Otpad odložen na izvorištu Dobra voda je uklonjen. Počinilac je sankcionisan. Nažalost, ne mogu javno objaviti ime počinioca. Inače, nije niko sa strane, radi se o našem sugrađaninu.
Deponija na stočnoj pijaci će biti brzo sanirana. Pojava deponije je posledica pogrešnog rukovođenja firmom. Desilo se da su oba vozila za transport otpada u Ramiće bila u defektu istovremeno, pa je "nađeno" ovo privremeno rješenje, koje naravno može biti sve, samo ne rješenje. Bilo kako bilo, svakom po zasluzi. Da se ovakva bruka nikada više ne ponovi. Samo po džepu.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Obraz opstine

Post by aquarius »

Ljudi sa strane sigurno više cijene ono što imamo nego mi sami.
Neću reći svaka čast jer ste radili svoj posao. U to nisam ni sumnjao kao što sam ranije i rekao. Bili ste brzi i efikasni.
Zamjerim jedino na anonimnost krelca iz slučaja "Dobra voda" ali razumijem poziciju. Trebalo bi na onaj LED ekran staviti sliku dotičnog pa da svi znamo kraj koga živimo.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Obraz opstine

Post by nenad 10 »

svraka wrote:Otpad odložen na izvorištu Dobra voda je uklonjen. Počinilac je sankcionisan. Nažalost, ne mogu javno objaviti ime počinioca. Inače, nije niko sa strane, radi se o našem sugrađaninu.
Deponija na stočnoj pijaci će biti brzo sanirana. Pojava deponije je posledica pogrešnog rukovođenja firmom. Desilo se da su oba vozila za transport otpada u Ramiće bila u defektu istovremeno, pa je "nađeno" ovo privremeno rješenje, koje naravno može biti sve, samo ne rješenje. Bilo kako bilo, svakom po zasluzi. Da se ovakva bruka nikada više ne ponovi. Samo po džepu.
:smt023 Samo po dzepu.Jedino ispravno rijesenje.I ja bi volio da saznam ime tog "savjesnog" gradjana.

Post Reply