Obraz opstine

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Obraz opstine

Post by Cipiripi »

Zamolio bih @iris da ispravlja pravopisne greske kod @Pokemon i @svjedok.saradnik32............
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Iris wrote: ti si prekršio zakon objavljujući fotografiju njegovog automobila sa vidljivim registarskim oznakama!
Vidis kako grijesis,vozilo pripada opstini prnjavor,samim tim je objavljivanje u ovom vidu i dozvoljeno jer je i taj Vrsta stanovnik opstine i kao takav suvlasnik ovog vozila,on je prakticno objavio sliku vozila koje i njemu djelomicno pripada i nije prekrsio zakon jer smije da objavi sliku svoje imovine. :) Hajde ga sada tuzite i ja cu ga braniti na sudu. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Velis Kami!?

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Obraz opstine

Post by Pokemon »

KAMIKAZA wrote:. :) Hajde ga sada tuzite i ja cu ga braniti na sudu. :)
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Nije problem auto, Kamikaza, ako tako hoces da gledas. Auto nije sam napravio prekršaj vec sofer koji ga je vozio tada i na ovaj nacin tu osobu stavlja na "stub srama" i da li taj prekršaj opravdava takvo etiketiranje? Ako opravdava sta bi onda trebalo uraditi sa Blekovim drugarom zbog postupaka u ratu!? Razapeti ga na raskrsnici na ulazu u Prnjavor!? Strasno kako imate duple arsine!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Nije slikao sofera,zakon je na njegovoj strani. :)
Sjecam se jednom prilikom kad je jedan X6 stajao na trotoaru,pa kad je jedan Cedy neuredno parkiran.... itd... Niko se nije pobunio sto su slike osvanule ovdje,cak se i firmin logo vidio na autu,neznam ko je vozio ovog golfa i ne zanima,me,osim Toga na osnovu slike se ne moze kazniti jer treba prvo dokazati kako je slika nastala i dali se radilo o zaustavljanju,ili parkiranju,pa ko je i zasto to uradio,mozda je pruzao prvu pomoc nekoj babi itd....Mogu i njega da branim na sudu ako treba... :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Nemas ti pojma i tvoja prica bi prosla samo na nekom "lokalnom" sudu u Pizdicima donjim

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Драга моја Ирис, Камиказа колико знам углавном је муштерија код ових иностраних судија (не мислим на Хашке :) )
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Šta hoces da kazes da su inostrani bolji od nasih? Onda mu ta suplja prica ne bi prosla ni u Pisdichima niedriger

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Molim bez vulgarizama, :) ja sam objasnio zasto Vrsta smije da slika golfa koji je opstinsko vlasnistvo,a ti se informisi dali je stvarno tako,prvo prouci sta je drustvena imovina i kome ona pripada,pa onda sta je gradjanin i koja prava ima,za medicinu i pravopis si ti carica,ali sud,malverzacije i manipulacije su moj resor . :) I nemoj mi tu taj njemacki,bar mozemo da se svadjamo po naski,toliko lijepih psovki imamo da nas je milina slusati,a ti zapela nesto na njihov. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Obraz opstine

Post by Slavica »

Šta ste se zakacili za auto a toliko većih problema ima da se rijese?Jedno od njih je stalno unistavanje gradske imovine,lomljenje drveca,rusenje kanti,i cupanje cvijeca kao i unistavanje djecijih igralista.Sta sa tim,ko je odgovoran?I ono šišanje ili košenje trave,ko to treba da radi kad nece vlasnici?Zmije ce nam biti komsije.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Славице, има проблема. Али ти проблеми које си ти набројала могли су се ријешити са парама од котлића и Дана Европе.

А што се тиче голфа. Чиста бахатост, ништа друго. Народ вас посматра, нека вам то буде неки оријентир.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Obraz opstine

Post by Slavica »

Vrsta,ne valja mjesati babe i zabe,kako citam i pratim to sto si ti naveo sad je bas glupo poredjenje i zelis da malo zamažeš oci narodu.Evo sto Tomas nije rijesio TE probleme,bili su isti ? Asfaltirao je ulicu samo kod svog punca i zgrnuo mnogo love,kao i za one staze u Boriku.Lopovluk!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

А јесам ли ја то од Томаша адвокат, па да требам сада навести ко је шта урадио? Обојица су урадили колико су могли у датим приликама. Само је питање, ко је више наш заједнички буџет користио у самоопромоцију своје функцију.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Treba vidjeti ko je sta ostavio iza sebe u skladu sa novcem koji su imali na raspolaganju jedan i drugi. Ja znam da Siniša iza sebe ostavlja dosta toga vidljivog: skola, vrtić, vodovod, putevi, nova vozila u vatrogasnom, komunalnom, uredjen krug dz, koliko znam 15 kuca ljudima u socijalnoj potrebi...... I uz sve to vraćeno preko 8 miliona zatecenog duga i to sve bez km kredita.
Tomas? Koga god upitam zna samo za neki asfalt kod njegovog punca i za silne kredite koje je digao, a to svi znamo uostalom.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Uz to za vrijeme Darkinog mandata njegovi su bili i na republickom nivou, a za vrijeme Sinisinog mandata desile su se i istorijske poplave u RS 2014.koje su pogodile i nasu opštinu i sa tim se izborio i susjednim i najteže pogodjenim opštinama pomagao.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Slavica wrote:Jedno od njih je stalno unistavanje gradske imovine,lomljenje drveca,rusenje kanti,i cupanje cvijeca kao i unistavanje djecijih igralista..
Postaviti kamere ili neke policajce,pohvatati vinovnike i za primjer u pink odjelu natjerati da rade na uredjenju grada par mjeseci,tako bi se iduci dobro razmislio dali da rusi i sta ga ceka ako pokusa.

Iris popijes ti malo ,nekad ovako preko vikenda :) zabrinjavas me,jel ti znas koliko je novaca dano poplavljenima,recimo u ul. Zivojina Preradovica,nista,sta mi imamo od toga sto je on,da ne imenujem,skuhao Kazan za neke tamo u nekoj vukojebini,ne kazem da to nije llijepo i humano,jeste,ali prvo se zbrinu svoji a unda se pomaze drugima.Te poplave su samo valjale Dodiku i kompaniji kao i nacelnicima opstina koji su se slikali u jaruzi,sav novac su po hijerarhijskom redu uzeli prvo oni Dodini pa onda ostali,a narodu je dano ono sto preko dvoje visi.Zalosno ali istinito,novo naselje nije dobilo nista,opet kazem nisu trebali tu da grade,ali kad su vec tu trebalo im je pomoci na neki nacin,cak se i Dodik slikao sa njima,i nista,lokalna vlast jos manje je uradila za njih,ali slikali su se i oni,onako za arhivu i uspomenu,kao fol cistili su rijeku da ne bude vise poplava,a ono jos vece.Zar ste vi mislili da par ostruga prouzrokuje poplave ovakvih razmjera ,i da ce ih zaustaviti veliki kazan sa grahom ,nece sreco,ne ide,nama treba nasip ,treba nam neko pametan da vidi sta ce biti sa nama nakon izgradnje auto puta,tad tek pocinje belaj,ima da se davim i ja na ceru kako je pocelo ,a kamo li ovi u ul.Z.P i kompletno svi od gradine do vijake ?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Obraz opstine

Post by blek_stena »

O botići, ako Siniša ostavlja iza sebe to što vi govorite, onda je Darko ostavio sledeće: Bazen na Maćinom Brdu, rezervoar na Matića brdu, rezervoar na Pezerovom brdu, asfaltirane ulice po gradu, asfaltirani put u Okolici, Palačkovcima, Šarincima...Vratio dugove Vlade Živkovića i SDSa preko osam miliona, Osnovao službu za rad sa djecom sa posebnim potrebama čiji je rukovodilac bila Dubravka Malić, započeo rad na projektu vrtića u Donjoj Ilovi, Dao mnogo više novca borcima, invalidima, sportistima. Iza njega ostalo mnogo stambenih zgrada po gradu, uredjen park za sportiste i rekreativce u Boriku itd, a sve to bez trunke rasprodane opštinske imovine i imovine generacija koje još nisu rodjene. Ostavio u Domu zdravlja 100 hiljada na računu, ostavio 2,5 miliona kreditnih sredstava za Ilove. Mogao bi još nabrajati, ali kad vidim samo ovo do sada što sam napisao, onda Siniša nije ništa ni radio, već samo rasprodavao. Ako slučajno ovome želite prigovoriti botići, onda prigovorite konkretno. Šta ovdje ne štima. :smt005 :smt005

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Блече, немој бити тако окрутан према мојој драгој Ирис.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Iris popijes ti malo ,nekad ovako preko vikenda :) zabrinjavas me,jel ti znas koliko je novaca dano poplavljenima,recimo u ul. Zivojina Preradovica,nista,sta mi imamo od toga sto je on,da ne imenujem,skuhao Kazan za neke tamo u nekoj vukojebini,ne kazem da to nije llijepo i humano,jeste,ali prvo se zbrinu svoji a unda se pomaze drugima.Te poplave su samo valjale Dodiku i kompaniji kao i nacelnicima opstina koji su se slikali u jaruzi,sav novac su po hijerarhijskom redu uzeli prvo oni Dodini pa onda ostali,a narodu je dano ono sto preko dvoje visi.Zalosno ali istinito,novo naselje nije dobilo nista,opet kazem nisu trebali tu da grade,ali kad su vec tu trebalo im je pomoci na neki nacin,cak se i Dodik slikao sa njima,i nista,lokalna vlast jos manje je uradila za njih,ali slikali su se i oni,onako za arhivu i uspomenu,kao fol cistili su rijeku da ne bude vise poplava,a ono jos vece.Zar ste vi mislili da par ostruga prouzrokuje poplave ovakvih razmjera ,i da ce ih zaustaviti veliki kazan sa grahom ,nece sreco,ne ide,nama treba nasip ,treba nam neko pametan da vidi sta ce biti sa nama nakon izgradnje auto puta,tad tek pocinje belaj,ima da se davim i ja na ceru kako je pocelo ,a kamo li ovi u ul.Z.P i kompletno svi od gradine do vijake ?
Možda jer ipak trebalo na prošlim izborima izabarati Klabaića umjesto Gatraića, za načelnika našeg malog mista.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Obraz opstine

Post by Ninal »

Ma sta je to Tomas uradio za Prnjavor Blece! Jedina dobra stvar je to sto je sutnuo Zunica kao i Gataric . Kako mi pricaju jos mu je javno na skupstini rekao da je Zunic go*no! :-D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Realno gledano ni jedan dosadasnji nacelnik ,mislim pri tome na ratne i poslijeratne,nije uradio nista za prnjavor,mozda ni nisu mogli,razloge naj bolje znaju oni,ali i mi mozemo da ih vidimo golim okom,previse je sukoba interesa u vlasti,previse medju stranackih sukoba,interesa grupa i pojedinaca itd.Ja sam vec jednom pominjao da je u nas naj bolja metoda totalitarna vlast i Mandat u trajanju od minimum 8 godina,uz kontrolu koju bi vrsila nezavisna republicka komisija svakh 2 godine.Totalnu vlast bi imao nacelnik opstine i on bi sebi birao suradnike kao i skupstinu,sveeee.I oni bi ostajali tu samo dok je on na vlasti a onda ako on izgubi idu i oni svi sa njim u PM.Zasto ovako,kao prvo u nas se nacelnik 2 godine priprema da radi i oporavlja od izbora a onda se dvije priprema za iduce izbore,tako da on ni nema sansu da radi za nas i opstinski interes,zato treba produziti period vladavine na 8 godina,da bi mogao i 4 godine da radi,zasto cjelu aparaturu da bira sam,pa da nebi mogao kao sada reci da ga neko koci i da ga sabotira,sam izabere i kakvi mu budu.Ako bi komisija ustanovila nepravilnosti onda bi ih se sve lakse osudilo i corkiralo.A pendrek bi samo sjevacao po bubrezima,caka-caka-caka, :) pa se niko nebi otimao da bude nacelnik kao sada. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Obraz opstine

Post by blek_stena »

O Ninal, botiću legendarni, Tomaš može imati stotinu mana, i ima kao i svaki čovjek, ali takvu nepristojnost on sebi ne bi dozvolio, jer je prije svega vaspitaniji od ovog tvog TUŽIBABE I POTKAZIVAČA. Jedno je sigurno, propali su sve vaše vizije o podršci PDPa vašem načelniku, , raspuštanja odbora, i svi vaši ostali nebulozni planovi odoše u nepovrat. Pretvorili ste se u gubitnike, jer ne mogu Kondić, Božo, braća Daltnon, donijeti Siniši ono što mu je mogao donijeti PDP. Možda to ne bi bilo mnogo, ali taman toliko da bude dovoljno. Žunić vas je polomio kao kosčice i tu vaš nenarodnu politiku prodaja svega i svačega do kraja razobličio i ukazao na njenu pravu prirodu. Čuj molim te, novi opštinski stan u drugoj zoni prodati 600 maraka po kvadratu, a dati iz budžeta 1300 za kvadrat Crvenog krsta u petoj zoni, veterinarskoj 150 hiljada, Laktaškoj pobjegulji savjetnici Nikolini 2000, studentima uzeti u ciklusu 1200 maraka, dati Čerekoviću, Djumiću, i mnogim drugima silu novca, itd. itd. itd. Razumijem ja vas da je Žunić go*no, po vama. Jasno je , zato što ne ćuti. Ma sad se sjetih ponovo, to ti pričaš samo što si čuo da je Tomaš rekao, dakle ni ti nisi siguran, ali eto toliko si ozbiljan pa iznosiš ono što su ti kako sam kažeš "pričali".

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Obraz opstine

Post by Ninal »

Ljepotice moja nije Zunic ,,go*vno po nama" on je go*vno sam po sebi!!! A tako mu je i Tomas rekao :-D

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Obraz opstine

Post by Ninal »

Sad mi kazu da je i u Glasu Srpske , neki B.R pisao o tom skandalu.

Post Reply