Obraz opstine

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by ZMIJA »

Ja ,ja, ptico,stogo' Cicos bit će ići doma spat.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Obraz opstine

Post by schwabo No1 »

Нема водееееееее!!!!!!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by ZMIJA »

TO SU NAMA NAŠE PRNJVORSKE PROMJENE DALEEEEEEEEE
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
NemanjA
Posts: 270
Joined: 04.04.2007. 13:12

Re: Obraz opstine

Post by NemanjA »

Zamislite kvar se dogodio, mi inace imamo savrsenu drzavu i savrsene sisteme pa su takve stvari nezamislive! :D

Dajte molim vas nestane i struje po pola dana pa se ne pravi ovolika drama. :D

Odkada ste vi postali administratori na forumu :?: :lol:
Mess with the best die like the rest.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by ZMIJA »

Kakve veze ima država sa lokalnim snabdjevanjem vode,čemu služi lokalna vlast prije svega.?
Niko ne pravi dramu, ali nema vode u gradu.Ko je zato odgovoran ? Odgovorite građanima!Nije ovo samo sada, i smo juče,ovo je veliki problem grada Prnjvora,Ima li neko viziju rešavanjao ovog problema, koji će svakim danaom biti složeniji i veći ? !!!!
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Obraz opstine

Post by schwabo No1 »

Ебеш квар, шта ја имам с тим? Ја бих морао да обавим једну физиолошку потребу која много смрди! Нема воде! Шта да радим када у Прњавору нема шљивика? Не могу чекати до сутра!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Obraz opstine

Post by nenad 10 »

Cudim se kako niste dali Dragi Kalabicu da on napravi vodovod kao u Potocanima.To je bar lako,otme izvor i posalje familiju da naplacuje vodu.Da,zaboravih da on netreba da placa porez drzavi jer Drago je drzava.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Данас исцртано

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

:smt005 Jel to za bicikle ili za auta ? Cim dodjem stajem na onaj prvi desno,gdje sada stoji pjesak i cudi se remek djelu, da vidim kako ce neko da izadje ili udje u ostale. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Obraz opstine

Post by Cipiripi »

Jesu ostavili i kakvo upustvo za upotrebu?:)
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Re: Obraz opstine

Post by LEGIJA »

Da nije zalosno bilo bi smijesno! :shock:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

vrsta8472 wrote:Данас исцртано

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Obraz opstine

Post by ZMIJA »

Ovo je za vertikalno staratanje i parkiranje svemirski letilica :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Keyser Söze
Posts: 163
Joined: 14.07.2014. 11:41

Re: Obraz opstine

Post by Keyser Söze »

Nemojte biti zlonamjerni, ako mogu pogpditi sta je "crtac" htio da kaze, onda je ovo super rjesenje: dobijaju se 4 umjesto 2 mjesta, samo treba obrisati ove stare linije (lijevo na slici).
Velikodusno rodjace, raspolagati tudjom mukom, nije mala zajebancija

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Sta je umjetnik htjeo da kaze sa ovim crtezom ? :D Htjeo je da kaze da on uopste nema vozacku dozvolu. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Svakom ko je pravičan i dobronamjeran je jasno šta se ovdje desilo, ostale su stare oznake sa dva parking mjesta i novo bolje rješenje sa četiri parking mjesta.
A ja mislim da bi Crtač HTIO, Kamikazi da kaže da prvo palo nauči pravopis pa tek onda komentariše!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Ирис, овдје је све исцртано у једном дану.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Možda i jeste iscrtano u jednom danu, ne mogu da tvrdim da nije jer ne znam tačno, ali u tom slučaju je prvo nacrtano lošije rješenje sa dva mjesta pa se neko sjetio da ima i bolje rješenje te je prepravljeno, e sad ejdino može nastati problem ako su ova sva četiri mjesta prazna te se neko ne obraćajući pažnju parkira u jedno od bočnih parking mjesta, zato treba te crte brisati. A zar je to toliko bitno da se oko toga tolika frka diže imamo mi mnogo važnijih problema u životu: male plate, kašnjenje plata, neuplaćivanje poreza i doprinosa, korupciju, kriminal i nepotizam u sve i jednoj državnoj firmi.....

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Obraz opstine

Post by bičbožiji52 »

Vrlo jednostavno,ovdje je ''umjetniku'' preostalo boje,a pošto se iscrtane linije predpostavljam napalaćuju po dužnom metru,''sreća'' je što se kanta sa bojom ispraznila, inače grad je mogo dobiti još koje mjsto za parkiranje :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Iris wrote:Kamikazi da kaže da prvo palo nauči pravopis pa tek onda komentariše!
Imas srece sto sam lijepo odgojen,inace bi ti odgovorio sta su moje kvalitete,ali necu :D Ti imas jedan mali nedostatak,kad ostanes bez argumenata onda se uhvatis pravopisa,ja nikad nisam ni tvrdio da sam pismen,iako znam da pisem,ali ti to za sebe tvrdis ,a ne citas svoje postove i ne vidis kakvi su oni. Evo i u poslednjem postu si se ubrljala
Iris wrote:, e sad ejdino može nastati problem .
A ovamo Rektor. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstine

Post by Iris »

Kamikaza jasno je da je tu došlo do zamjene mjesta slova zbog brzine kucanja!
A jasno je da ti ne znaš da se kaže HTIO jer na dva mjesta u jednoj rečenici pišeš HTJEO.
A moj cilj nije da ismijavam nepismenost, kao što to ti pokušavaš da prikažeš, već da ukažem na nepismenost onih koji sebi daju za pravo da kritikuju sve i svašta u našoj opštini a pri tome ne znaju ni pisati!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstine

Post by KAMIKAZA »

Pogledaj sve moje ostale postove i ako igdje nadjes htjeo osim u ovom ja cu da uzmem kurs pisanja kod tebe. :D Nebi sada da ti objasnjavam zasto,znam da sam pogrijesio,kazem nisam pismen i ne tvrdim da znam perfektno nasu gramatiku,ali nije moja greska,nego Muruvetina,Nadina,Cickova,Miloseva..... i ko zna cija sve jos,jer kako mi je ko predavao tako sam se mjenjao,A TAKO SU I ONI KAO TI TVRDILI DA JE ONO PRVO POGRESNO A ONO NJIHOVO TACNO. :wink: U ovom slucaju si ti u pravu,a ne prof.Midhat Ridjanovic. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Obraz opstine

Post by Cipiripi »

Kakva crna frka i zluradi komentari,mozda je moguce otvoriti ova vrata i kroz lokal izaci na drugu stranu.
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstine

Post by vrsta8472 »

Iris wrote:Možda i jeste iscrtano u jednom danu, ne mogu da tvrdim da nije jer ne znam tačno, ali u tom slučaju je prvo nacrtano lošije rješenje sa dva mjesta pa se neko sjetio da ima i bolje rješenje te je prepravljeno, e sad ejdino može nastati problem ako su ova sva četiri mjesta prazna te se neko ne obraćajući pažnju parkira u jedno od bočnih parking mjesta, zato treba te crte brisati. A zar je to toliko bitno da se oko toga tolika frka diže imamo mi mnogo važnijih problema u životu: male plate, kašnjenje plata, neuplaćivanje poreza i doprinosa, korupciju, kriminal i nepotizam u sve i jednoj državnoj firmi.....
Погледај Ирис колико има лајкова и коментара, шеровања на ФБ ове слике :smt002

Једноставно у свијету интернета, не можеш остати имун на овако очигледне пропусте.

П.С.

Надам се да ће фирма која је ово цртала, ова два мјеста бити гратис а не на рачун општине, тј. нас пореских обвезника.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply