MSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

MSD Prnjavor

Post by Kundacarka mara »

Cesto u prici sa nekim pametnijim i ucenijim ljudima stalno cujem kritike na mlade u rs kako su neaktivni,pasivni,neorganizovani....Jedna grupica (po mom skromnom misljenju kvalitetnih ljudi) je odlucila da pokusa pritisnuti svoje starije kolege da se malo pozabave pitanjima mladih,naime u Prnjavoru 6.7.2007 osnovan je opstinski odbora mladih socijaldemokrata koji djeluju u okviru SNSD-a.Neki od tih ljudi su i forumasi pa bi htio da cujem i vase misljenje o tim ljudima i o njihovoj ideji za politickim angazovanjem
Opštinski odbor MSD – Prnjavor

1. Gvozdenović Veljko – predsjednik
2. Lepir Vedran – potpredsjednik
3. Kovačević Dragana – potpredsjednik
4. Kušnjer Slađana – sekretar
5. Savić Slobodan – član
6. Savić Branimir
7. Ramić Amir
8. Šikora Bojan
9. Bjelonjić Predrag
10. Srdić Sanja
11. Dudić Dalibor
12. Kalinić Dajana
13. Maričić Milan
14. Topić Radiša
15. Stanić Radislav
16. Stefanišin Igor
17. Sibinčić Saša
18. Milanković Dalibor
19. Tomić Mario
20. Lekić Zoran
21. Vrhovac Milanko
22. Petković Slađan
23. Pavlak Jelena
24. Zorić Snežana
25. Jevđenić Ognjen

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Знам већину, Станића и Стефанишина познајем одлично, "окорјели" СНСД-овци још од оснивања, што поштујем. Шикора-не може то проћи без Галцијана... :D Једино не знам ко је Драгана Ковачевић?? Ако је то та на коју мислим...

Због страначког предзнака имам малу сумњу, али у сваком случају позитивно мишљење! :smt023
Живјели!!!

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Zaboravljen je "Dragan Marinkovic" pocasni clan...

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Ако су сви као предсједник Вељо и потпредсједник Ведран, онда нема зиме.
Још да Милу избаце из странке и одма` гласам за њих.
Шта гласам, обећавам да , ако оде Миле Лајковачком пругом, узимам чланску карту.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Ja mogu samo da kažem,da svaku pametnu i pozitivnu stvar maximalno podržavam.Želim Vam što više uspjeha!
Image

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ajd ljudi pomozite da radimo jos vise...treba nam ljudi koji imaju ideje da ih odradimo :)

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

Barba wrote:Zaboravljen je "Dragan Marinkovic" pocasni clan...
o cemu ti??????

User avatar
Terminator
Posts: 76
Joined: 06.04.2007. 21:41

Re: MSD Prnjavor

Post by Terminator »

Kundacarka mara wrote:Cesto u prici sa nekim pametnijim i ucenijim ljudima stalno cujem kritike na mlade u rs kako su neaktivni,pasivni,neorganizovani....Jedna grupica (po mom skromnom misljenju kvalitetnih ljudi) je odlucila da pokusa pritisnuti svoje starije kolege da se malo pozabave pitanjima mladih,naime u Prnjavoru 6.7.2007 osnovan je opstinski odbora mladih socijaldemokrata koji djeluju u okviru SNSD-a.Neki od tih ljudi su i forumasi pa bi htio da cujem i vase misljenje o tim ljudima i o njihovoj ideji za politickim angazovanjem
Opštinski odbor MSD – Prnjavor

1. Gvozdenović Veljko – predsjednik
2. Lepir Vedran – potpredsjednik
3. Kovačević Dragana – potpredsjednik
4. Kušnjer Slađana – sekretar
5. Savić Slobodan – član
6. Savić Branimir
7. Ramić Amir
8. Šikora Bojan
9. Bjelonjić Predrag
10. Srdić Sanja
11. Dudić Dalibor
12. Kalinić Dajana
13. Maričić Milan
14. Topić Radiša
15. Stanić Radislav
16. Stefanišin Igor
17. Sibinčić Saša
18. Milanković Dalibor
19. Tomić Mario
20. Lekić Zoran
21. Vrhovac Milanko
22. Petković Slađan
23. Pavlak Jelena
24. Zorić Snežana
25. Jevđenić Ognjen
Sve buduca vlast!!!! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Duvaj te ga!!!! :D

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Vrjeme je da polako krenu uliyivanja :)

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Kundacarka mara wrote:Vrjeme je da polako krenu uliyivanja :)
Биће и тога. Промјена дресова и трансфер листе увијек су добродошли људима без образа.

О.К. је све то. Млади и политички ангажман. Људи без мрља у каријери и длаке на језику. Људи са идејом. Али, прво се треба изборити са мамутима и фотељашима у сопственим редовима. Опозиција је ту најмањи проблем. Какви су, сами ће себи доћи главе.

МСД-овци желим вам много среће у будућем раду. Требаће вам свакако.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Post by VUK-RS »

A pristupanje ce biti OBAVEZNO,pogotovo kcerima i sinovima ciji su roditelji zaposleni u javnim sluzbama.
Objasnite narodu o cemu je rijec.
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Ma sve je uredu, ali gdje nadjoste dajanu kalinic, zna li mozda iko kako joj je bio nadimak u srednjoj, i kako ga je uopste i dobila :D :D :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

daj reci molim te koji je....

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

aquarius wrote:
Kundacarka mara wrote:Vrjeme je da polako krenu uliyivanja :)
Биће и тога. Промјена дресова и трансфер листе увијек су добродошли људима без образа.

О.К. је све то. Млади и политички ангажман. Људи без мрља у каријери и длаке на језику. Људи са идејом. Али, прво се треба изборити са мамутима и фотељашима у сопственим редовима. Опозиција је ту најмањи проблем. Какви су, сами ће себи доћи главе.

МСД-овци желим вам много среће у будућем раду. Требаће вам свакако.
Sa tim mamutima je najveca frka,al' se nadamo da ce izumrjeti skoro....
Last edited by Kundacarka mara on 24.07.2007. 08:59, edited 1 time in total.

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Hirurg wrote:daj reci molim te koji je....
NADIMAK JE KOZA, dobila ga je prilikom jednog casa geografije, kada je na pitanje kojih zivotinja ima najvise u vojvodini, odgovorila KOZA, sto nema veze sa stvarnoscu
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

hahahhaha cuj KOZA hahahaahahhaahahhahha bas je neka zivuljka 8)

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

VUK-RS wrote:A pristupanje ce biti OBAVEZNO,pogotovo kcerima i sinovima ciji su roditelji zaposleni u javnim sluzbama.
Objasnite narodu o cemu je rijec.
O cemu ti :?:

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

VUK-RS wrote:A pristupanje ce biti OBAVEZNO,pogotovo kcerima i sinovima ciji su roditelji zaposleni u javnim sluzbama.
Objasnite narodu o cemu je rijec.
Vuk ti sebi napravi sds temu pa tamo lazi ljudima!o srpstvu i ostalim glupostima!

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Hirurg wrote:
VUK-RS wrote:A pristupanje ce biti OBAVEZNO,pogotovo kcerima i sinovima ciji su roditelji zaposleni u javnim sluzbama.
Objasnite narodu o cemu je rijec.
Vuk ti sebi napravi sds temu pa tamo lazi ljudima!o srpstvu i ostalim glupostima!

Ma naravno Hirurg, srpstvo je jedna velika glupost, zar ne?

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ne kazem ja da je to glupost vec da je narodu to preslo preko glave,ljudi ce jos malo biti gladni posla je sve manje a sve poskupljuje!Zato treba malo mjenjati ove vlasti da se mrak malo skine sa ociju :cry:

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Jeste. Jos da se radno vrijeme skrati jos vise ako moze? Da se radi do 2? Nemoj slucajno neko da radi do 5. Mi smo neradnici i ni jedna vlast nam NE VALJA. Shvatite to! A sto se tice tih mladih. Vidjecemo da li ce ti mladi izdrzati da ne liznu prst kad gu stave malcice u med. Veoma teeeesko. Svima njima je prva misao da se pomogne KAO narodu, a onda kad se prsti pocnu lizati, nema stajanja... Stariji su vec poceli... Ima tu vec starih lizaca, u tim redovima SNSD-a...

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

suti i peri tanjire tamo!!!Sto se mene tice vi tamo koji ste prokleti para nemorate ni spavati samo radite da se mozete 4 sedmice kurciti po Prnjavoru!Sa rent-a car!!!pun mi vas je qrac vise i vaseg pametovanja.ovde je dobro koliko se radi toliko se zivi samo jos da se firmi otvori!Zato i jesmo pali toliko nisko,jer nas narod ne radi nista na zapadu nego one mizerne poslove,ali znam da to moraju jer je muka!al zapad nas gleda kroz to!!!i za tebe vazi ko i za kolegu ispred ako ne valja tema ti obidji i napravi sebi temu pa pisi do mile volje!

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Vjeruj mi sheki da tu ima trenutno vise muke nego meda,mozda ti to izgleda cudno...Oni ljudi sto su na spisku od MSD nemaju ama bas nikakve koristi(osim druzenja) ili moguceg zadovljstva ako se nesto dobro uradi,to je sve...U buducnosti(cini se dalekoj) mozda i bude nekog meda :wink:
Last edited by Kundacarka mara on 24.07.2007. 13:28, edited 1 time in total.

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

Kundacarka mara wrote:Vjeruj mi sheki da tu ima trenutno vise muke nego meda,mozda ti to izgleda cudno...Oni ljudi sto su na spisku od MSD nemaju ama bas nikakve koristi(osim druzenja) ili moguceg zadovljstva ako se nesto dobro urad,to je sve...U buducnosti(cini se dalekoj) mozda i bude nekog meda :wink:
Sve se bojim da ce biti :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Hirurg, stari. Nema potrebe da se ljutis. Ako je to nacin da ti vodis diskusiju, onda ok. Mogu ja i tako. Po vremenu pisanja mojih postova zakljuci da li je moguce da negdje perem sudje ili baustelam, i istovremeno pisem na forumu. Evo npr. u ovo doba se polako pere sudje od rucka.Sve zavisi od tvojih sposobnosti zakljucivanja, no nije mi do raspravljanja o tome. Elem Maro, o toj buducnosti ja i pricam. Sve ce dobro i cisto da ide sve dok ne bude malo meda... Pa onda, malo po malo... Jedino sto ja mogu da kazem jeste da 70% poslanika u skupstini nije dobra stvar za bilo koju drzavu, pa i opstinu, sto i slutim da ce se desiti nakon sledecih izbora. Eto. Uzgred dopada mi se ova tema, i ne vjerujem da Hirurg na nju polaze neka iskljuciva prava? Dakle, smijem li da pisem? Kritike su vjerujem dobrodosle. Kako god.

Pozdrav

Post Reply