MSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Mladjo
Posts: 207
Joined: 12.08.2002. 10:41
Location: Moscow
Contact:

Post by Mladjo »

Barba wrote:
BETMEN wrote:Sve je to ok, samo pustite u skupstinu Savica pa da vidite kako lete glave pobio bi svu bagru. Mrzi sds od malih nogu. Samo da neplane tako lako bio bi ok, al moze proci
На ког Свића мислићш? На ону комуњару што је скидао СДС-ове плакате и лјепио Додикове... Па га смијенили са мјеста начелника полиције :) То је онај крмећар што је држао крмаче у центру до прошле године, па читав град смрдио :) јој свакавих људи има... Еј стварно па и требало би такве пустити у власт да Ђурђевић има конкуренцију... хахахаа


:smt041 :smt041 :smt041
http://www.youtube.com/watch?v=oDViXo14d34

http://www.youtube.com/watch?v=39q5IrMy ... re=related

meni se oni vise svidjaju nego oni paori sa sela sto voze automobile stranih registarskih oznaka

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Nije Milenko nego njegov sin kidao plakate, stvarno se vidi da se u ovom gradu necjene ljudi sa fakultetima, vazno je koliko si miliona ukrao i da imas orase u depu. Bolje komunjara nego nepismena seljacina
POSMATRAM VAS

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:? NISI U PRAVU BARBAAAA; NISU TO SMRDILE NJEGOVE KRMACE ; ON JE NAJ VECI SMRAD U PRNJAVORU :D LJUDI PA KO GA NEZNA I POVJEROVAO BI MU; SUTRA KAD DODIKU PADNE MOC; TRGAT CE I NJEGOVE PLAKATE !!! KOD NAS SE TAKVI NAZIVAJU JAJARE; NJEGA I NJEGOVOG ZEMLJAKA KALABICA; KAO NI OVOG ZEMLJAKA IM STO JE NA VLASTI ;NE MOGU DA GLEDAM PA DA SU U NEZNAM KOJOJ PARTIJI; AKO DODIK MISLI DA CE POBJEDITI NA PRNJAVORSKOJ TRCI SA DVA MAGARCA ONDA SE GRDNO VARA; MADA I NA ONOJ DRUGOJ STRANI TRCE MULE !!! :roll: :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Ti si nesto pobrkao KAMIKAZA, nevidim sto je smrad Milenko Savic mozda zato sto je ostao isti kao i pre trideset godina, niko nije savrsen al ovaj si put pogrjesio. Mozda si mislio na nekog drugog. A mozda ti smeta sto je podnjeo krivicnu prijavu protiv Dusanica I Zivkovica.
POSMATRAM VAS

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

A da ti napomenem taj isti savic je ostao bez posla zato sto je podnjeo krivicnu prijavu protiv Kalabica sto je ovaj ukrao zemlju od neke babe u crkvenoj. Ovaj jeswte komunjara i to teska al ima obraz.
POSMATRAM VAS

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

TAKO TI JE BLIZU A TAKO DALEKO :D MA SALIM SE JA NISI TI KRIV STO JE ON TAKAV :lol: :lol: BIO JE NJIHOV IGRAC ;A KAD SU ISPALE NESUGLASICE OKO PODJELE OPALIO JE PO NJIMA; U SVAKOM SLUCAJU TANAK JE POLITICAR ;PROVIDAN ;I AKO SE USPIO ODRZATI MEDJU NJIMA TAKO DUGO ;TO ZNACI DA JE KAO I ONI.A ZA SUKOB SA ZIVKOVICEM; EEEE TO JE NESTO DRUGO; HOCE MICO CJELI LOKAL SAMO ZA SEBE; NE DRZI SE ONE "POLA PIJE POLA SARCU DAJE" PA SE SARAC LJUTI !!! :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Nikad nije bio politicar niti ce biti znam ga dobro, radio sam sa njim,cova je samo naivan i vjeruje da su svi posteni ako nevjerujes jebi ga imas svoj stav. Ali to nije vazno nego sta cemo mi za buduce sta dalje raditi
POSMATRAM VAS

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

KAMIKAZA wrote::? NISI U PRAVU BARBAAAA; NISU TO SMRDILE NJEGOVE KRMACE ; ON JE NAJ VECI SMRAD U PRNJAVORU :D LJUDI PA KO GA NEZNA I POVJEROVAO BI MU; SUTRA KAD DODIKU PADNE MOC; TRGAT CE I NJEGOVE PLAKATE !!! KOD NAS SE TAKVI NAZIVAJU JAJARE; NJEGA I NJEGOVOG ZEMLJAKA KALABICA; KAO NI OVOG ZEMLJAKA IM STO JE NA VLASTI ;NE MOGU DA GLEDAM PA DA SU U NEZNAM KOJOJ PARTIJI; AKO DODIK MISLI DA CE POBJEDITI NA PRNJAVORSKOJ TRCI SA DVA MAGARCA ONDA SE GRDNO VARA; MADA I NA ONOJ DRUGOJ STRANI TRCE MULE !!! :roll: :P
Што кажу људи, да су сад муслимани на власти, оно би први носили фесове :D

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

BETMEN wrote:Nije Milenko nego njegov sin kidao plakate, stvarno se vidi da se u ovom gradu necjene ljudi sa fakultetima, vazno je koliko si miliona ukrao i da imas orase u depu. Bolje komunjara nego nepismena seljacina
Ниси схавтио поенту свега, овдје се управо цјене људи :smt083

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

BETMEN wrote: zato sto je podnjeo krivicnu prijavu protiv Kalabica sto je ovaj ukrao zemlju od neke babe u crkvenoj. Ovaj jeswte komunjara i to teska al ima obraz.
Gdje ja zivim.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Alo regeman zivis ko i ja u leglu ratnih profitera, narkomanije i prostitucije
POSMATRAM VAS

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ma ne to, ngo sam kontekst:" Baba, zemlja, Crkvena, i na kraju policajac koji uzgaja svinje, kandidat za gradonacelnika..zlo."

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

meni se cini da ne uzgaja svinje policajac, vec njegov sin? ali ispravite me ako grijesim

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Hirurg wrote:meni se cini da ne uzgaja svinje policajac, vec njegov sin? ali ispravite me ako grijesim
Da, a policajcac se svaki dan zgrazavo nad smradom istih prolazeci kraj sina.I svinja.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Il sam ja drogiran il ste vi svi pukli, od vas cujem da se policajac kandiduje za gradonacelnika. Ko je to rekao i koliko je sigurno
POSMATRAM VAS

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Zasto uvjek neko gleda čovjeka materijalno, jel pito iko koju školu ima, ako mislimo na istog M.S.
Čist primjer da većina gleda ono što nebi trebala :?

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

Mislim da taj čovjek se samo druži sa par loših ljudi i onda se ta transparentnost loše odrazi na njega tj da ga drusi poistovjećuju sa njima,lošima...
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Ти ко да немаш 40+ година, да он је у души супер само оне га лопуже наговорила да ради којекакве малверзације са пасошима и сличним стварима...

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

35 imam,...
njegovi poslovi su puno blaža priča od ostalih lola u gradu,...
a znaš i još nešta,da se baš nesakam sa pubovima i da sam sa njima na šic od mene,...
ali opet kažem,
koliko je on loš oko njega su još gori...
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

Kum_Ruzvelt
Posts: 1278
Joined: 15.01.2008. 10:30
Location: BL

Post by Kum_Ruzvelt »

nisi shvatio,nisi shvatio,nisi shvatio,...
8)
Bog prašta ali Rambo ne...
...znaš li ti kako je normalan biti pa poludjeti...

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

To sa pasosima okaci macku orep, to je bila igranka koju su nastimali V. Z. i A. C. Ko da ga nebi odma sutnuli a jedva su cekali da ga smjene
POSMATRAM VAS

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

О сунце моје мало, па стварно су му наудили... Јбг. он тако поштен и ови му смјестили, знаш како Миленко је неискусан ради скоро 20 година као начелник... Дај не буди глуп колико ниси...

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

vidis barba sad si uplasio betmena i vise nece da pise na ovoj temi,e jesi neki pokvaren lik :shock:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

A HOCE LI MENI NEKO OBJASNITI STA ZNACI OVA SKRACENICA MSD :shock: Ja sam mislio (M)Mujo (S) sisa (D) Duli ,ali mi kazu da nije !!! :D :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

:mrgreen: :smt006 :smt005
Last edited by Hirurg on 14.05.2009. 15:01, edited 1 time in total.

Post Reply