Wireless Mreza u nasem gradu...

Moderator: Hirurg

Da li si za Wireless mrezu na podruciju grada

da
26
93%
ne
0
No votes
mislim da je to nepotrebno nasm gradu
2
7%
 
Total votes: 28

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

hm ne znamm na sta konkretno mislis...ali trebali bi nam sponzori najvise za to da obavimo ostalo lako ide skupljali bi kroz prikljucke novac za sirenje dalje mreze tj.kupovali bi opremu

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Wireless Mreza u nasem gradu...

Post by Hirurg »

znaci da napomenem...wireless mreza uradjena u popovicima i kulasima...oba sela su 90% pokrivena signalom. O informacijama o prikljucku se javite na PP. Idemo prema Prisoju.

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Re: Wireless Mreza u nasem gradu...

Post by Mr X »

Hirurg wrote:znaci da napomenem...wireless mreza uradjena u popovicima i kulasima...oba sela su 90% pokrivena signalom. O informacijama o prikljucku se javite na PP. Idemo prema Prisoju.
Pa posle Prisoja u Gornje Vijačane...
Image

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Wireless Mreza u nasem gradu...

Post by Hirurg »

otprilike tako....sabanjska rijeka....

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Re: Wireless Mreza u nasem gradu...

Post by Mr X »

Hirurg wrote:otprilike tako....sabanjska rijeka....
Dakle tačno u moj kraj...
Image

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Wireless Mreza u nasem gradu...

Post by Hirurg »

Hirurg wrote:Znaci da obrazlozim ljudima koji neznaju o cemu se radi...Nas par iz grada pokusava da napravi znaci mrezu u nasem gradu tako sto bi onda svi korisnici mreze medjusobno mogli da komuniciraju i da razmjenjuju podatke...naravno koje sharuju na mrezu...za pocetak nam treba nekih 800km za opremu da kupimo koja je neophodna da bi mreza radila...volio bi ljude koji su zainteresovani da se jave i napisu svoje misljenje o ovoj temi.znam da svako od vas ima podataka na racunaru koje moze da podjeli sa nekim.pa i ja sam ih imam dosta da sharujem sto filmova sto igrica i slicnih datoteka.e sada jos da pojasnim i ovo znaci mi koji bi u startu dali novac i bili na mrezi bi onda ovim drugima koji dolaze naplatili neki sitnis i taj bi novac onda sakupljali i kupovali jos opreme kako bi pokrili grad sto kvalitetnije i da bude sto bolji signal.naravno ima dosta ljudi koji vole igrice pa tako i kroz mrezu bi dobili jednu veliku igraonicu.hvala unaprijed zainteresovanim ljudima.ostavite svoje postove da vidim ima li podrske ili nema

ima li sada zainteresovanih za ovaj projekat ili nema jso uvjek ??

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Wireless Mreza u nasem gradu...

Post by vrsta8472 »

Наравно да има заинтересованих :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Dejan
Posts: 58
Joined: 27.02.2003. 20:54
Location: Prnjavor

Re: Wireless Mreza u nasem gradu...

Post by Dejan »

hirurg ako ti nije frka, da mi dobaciš na mail dejan-popovic@live.com one broadcom drivere, trebaju mi a ne znam šta sam uradio sa njima :) već znam priču da asus kartice ne valjaju :)
i was born under a bad sign. . .

Post Reply