Prnjavorski WLAN

Moderator: Hirurg

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

da pitam vas ostale sto ste na zoni,jeste imali problema sa netom ovih dana,pogotovo nocu??? :shock:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Kod mene dosta lose radi. Ne znam kada sam zadnji put imao onih 512 sto uplacujem.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

mobilix
Posts: 37
Joined: 10.02.2007. 10:28

Post by mobilix »

Hm...
Ako ste pomislili da ću ih braniti, grdno se varate.
Kada god mi se neko požali, žalim se i ja njima i smaram ih koliko izdržim. Činjenica je da s vremena na vrijeme bude začepljenja, a na to ni oni nekada nemaju objašnjenje.

Posljednjih par dana je bilo opterećenje sa razlogom. Pocrkalo je nešto na Motajici, pa su nagurali puno saobraćaja kroz manji link. Išli su na to da je bolje da većina ima nešto, nego neko sve, a neko ništa. Ta većina nije samo Prnjavor, nego i Srbac i Laktaši. Mislim da je to u redu ako ne traje dugo. Najavljeno je bilo da će to biti riješeno do jutros.

Bez obzira na to, dešavaju se i neki drugi problemi ponekad, ali na to još nema odgovora.
Činjenica je da to nije toliko obimno i često kao što vas par naglašava, ali ja vas razumijem, jer vi to najviše koristite, pa samim tim i primijetite.
Na kraju krajeva, kada nešto platiš, to treba i da dobiješ. Tu sam potpuno na strani korisnika i vjerujte da im ne ostajem dužan u kritikama.
Stalno se prati rad baznih stanica i skenira kompletan prostor kada dođe do zaglupljivanja ili problema neke druge prirode.
Sa svoje strane mogu obećati samo da ću i dalje biti uporan da se to što prije riješi.

User avatar
DJ_Buco
Posts: 1628
Joined: 15.07.2007. 21:36
Location: www.metno.bih
Contact:

Post by DJ_Buco »

ma sve je to ok i potpuno ja tebe razumijem,ali njih ne
platio sam mjesec dana od toga sam koristio 10tak dana,ono ostalo ili se nisam mogao konektovati ili nije bilo signala ili je bilo presporo.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

snjeg je pao staze zavejao...i opet ista prica sa nasim netom :(

User avatar
DJ_Buco
Posts: 1628
Joined: 15.07.2007. 21:36
Location: www.metno.bih
Contact:

Post by DJ_Buco »

meni trenutno net pici ko lud,sta je u pitanju nemam poljma :lol: :lol:

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Конструктивна критика, Буцко ! :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Hirurg wrote:
Adsl je što se tiče dostupnosti 0-24 u svakom momentu možeš surfati, za njega ne postoji grmljavina, kiša, snijeg i ostalo.Ali je ograničen protok
KOD MEN OVO SVE RADI NA ZONI!!!


a sad ako kupis opremu kod jance dole od 50 km nece ti raditi ni kad sunce sija...koliko para toliko muzike :!:

za 30 km imas paket 256/128 tj download 32kbps i uplod 16kbps sasvim normalana brzina za rad svega! i budi siguran da ces imati net kako treba uz advekatnu opremu, a ti vidi sta i kako :wink:
Je.eš pare, znam da je glupo pitati, ali može li meni iko garantovati uz tu opremu i taj paket da će internet biti ok u ovo doba.I da li se možeš sa zone odjaviti kad hoćeš, a ne ko adsl da moraš biti prijavljen godinu dana.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

mozes se uvjek odjavis! kad potpisujes ugovor tamo ti pise da moze doci do problema koji otklanjaju brzo.ali imas profi paket koji je garancija da ce da radi sve kako treba i bezprekorno ima ces 1,5mb


naravno cim ne platis iskljuce te,nisi obavezan da budes vremenski korisnik

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Možda mi je bolje da ostanem na adsl-u :roll:

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

zasto to sada :?: da ti ne zavisi zivot od interneta pa ces crknes ako koji sat malo uspori veza?


kad 300 ljudi ima i nikom ne smeta.sto bi tebi

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Nije to nego je to standardno svake zime, mislim na opterećenje, ponekad i potpuno obustavljanje rada

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ko ti to rece sada....ja sam od samog pocetka na mrezi i nikad niej bilo da je kvar vise od jednog dana sto ej zanemarljivo.

Post Reply