SMART TV

Moderator: Hirurg

Post Reply
User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

SMART TV

Post by vrsta8472 »

Јуче купио, јако добра ствар. Имају ли какве крековане апликације и гдје се могу набавити. Поготово програм за, откуључавање снимљеног материјала са ТВ-а на рачунар?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Re: SMART TV

Post by Striker »

Steta je sto se ne raspitas, prije nego sto kupis nesto.
Image

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Re: SMART TV

Post by LEGIJA »

vrsta8472 wrote:Јуче купио, јако добра ствар. Имају ли какве крековане апликације и гдје се могу набавити. Поготово програм за, откуључавање снимљеног материјала са ТВ-а на рачунар?
Kupio sam Lg Smart TV najnoviji model za 2013 godinu za djeciju sobu,Vedrane sve sto mozes uraditi to je update i nista vise koliko je meni poznato.
Image

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SMART TV

Post by svjedok.saradnik32 »

Да ли постоји код нас сателитска кабловска тв преко које може интернет, имам тотал тв већ 4 године , кад сам га набављо рекли су ми; до нове године уводимо интернет а данас зовем они ми поново казу исто. Било ко зна ли по том питању ста,???
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SMART TV

Post by vrsta8472 »

Само преко МТЕЛ-а кабловска + нет. Колико ми је познато
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Re: SMART TV

Post by Striker »

SMART TV nije losa ideja ali sve to mozete imati kupovinom daljinskog sa tastaturom, naravno ako vam je televizor spojen preko hdmi kao u Vrstinom slucaju koliko sam skontao. Zato je to jos bacanje para po mom misljenju ali takodje imate Daljinske sa tastaturom za Smart TV to ce vam puno vise dici ugodjaj iako je meni prva opcija privlacnije zbog kvalitetnijeg Televizora koji se dobije u razlici para.
Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SMART TV

Post by vrsta8472 »

Не могу да снимам програм на Смарт ТВ. Каже ми да та опција није доступна, а знам да јесте доступна за мој ТВ. Зна ли ко како се подешава и у чему је "цака"? Битно ми је то да могу снимати програм К3 па да постављам на прњавор.инфо као вијести.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: SMART TV

Post by aquarius »

„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Post Reply