Skype

Moderator: Hirurg

Šta Vam je draže?

SKYPE
16
39%
MSN
25
61%
 
Total votes: 41

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Skype

Post by Mr X »

Zanima me dali i koliko često koristite skype?Dali vam je draži SKYPE ili MSN?Upravo sam danas instalirao naj noviju verziju SKYPE 3.2!
Image

User avatar
ivancho
Posts: 260
Joined: 02.05.2007. 16:37

Post by ivancho »

SKYPE koristim više od tri godine i prezadovoljan sam. Ali skoro sam na nagovor prijateljice instalirao MSN i vidim da je njesra. Svakih pet minuta iskače mi poneka poruka tipa Dear friend we are waiting for your (yours money). Ili nešto slično. Sada sam stalno offline na MSN zbog takvih gluposti. A skype najviše koristim za telefoniranje u bijeli svijet i radi mi savršeno. Ne bih ga mjenjao.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Imas opciju busy i nista ne iskace, a to se moze u podesavanjima srediti ako neces ta obavjestenja, skype ne koristim jer mi MSN savrseno funkcionise :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ivancho
Posts: 260
Joined: 02.05.2007. 16:37

Post by ivancho »

vrsta8472 wrote:Imas opciju busy i nista ne iskace, a to se moze u podesavanjima srediti ako neces ta obavjestenja, skype ne koristim jer mi MSN savrseno funkcionise :D
Nešto mi draža opcija SignOut :)

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

skype...shit! yahoo messenger extra

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Ma, nije Skype tako los. Meni odgovara za razgovore s inostranstvom. Za sve ostalo koristim msn. :)
You must not know 'bout me...

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

zozon wrote:Ma, nije Skype tako los. Meni odgovara za razgovore s inostranstvom. Za sve ostalo koristim msn. :)
Potpuno isto postupam.Upotrebljavam skype za razgovore sa inostranstvom,a sva pisanja izvodim na MSN.
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Instalirao sam neku naj noviju verziju SKYPE 3.2.Nije loše,nije loše!
Image

User avatar
BURZUM
Posts: 1361
Joined: 21.12.2005. 05:01
Location: Dolina gladi.....

Post by BURZUM »

Msn FTW... mada ni skype nije losh programcic,u neku ruku je u prednosti jer mozes dodati koga hoces.. a ovako na msn samo private :P

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Skype je zakon što se tiče telefoniranja.Svakim danom je sve više i više razno raznih ustanova povezano na skype,tako da je poziv besplatan,odnosno zaračunat u mjesečnu preplatu za PC.
Image

m a j a
Posts: 4
Joined: 14.02.2007. 12:11
Location: Prnjavor

Post by m a j a »

Skype je dostaa bolji od msn-a!!! :lol:
Dum spiro spero!!!

User avatar
milix
Posts: 37
Joined: 02.08.2007. 21:39
Location: SIBOVSKA

Post by milix »

Skype ima dosta vise opcija nego MSn i bolji je sto se tice ako sa nekim pricate ili sta drugo ima zanimljivih stvari pa otvaranje soba neznam dali ste vidjeli imaju i sobe jako je znimljiv...

Koristim i Skype i MSN ali skype mi je bolji


pozz
|/|, // 1, I, !, | |_ 1, I, !, | ><

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

znazi da idemo svi na skype heheheheimam sve te programcice ali na msn ima najvise ljudi... :? to je frka...inace skype je zanimljiviji...i ne treba jaka konekcija da se prica preko neta

User avatar
DJ_Buco
Posts: 1628
Joined: 15.07.2007. 21:36
Location: www.metno.bih
Contact:

Post by DJ_Buco »

skype :smt018
msn :smt038

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Post by Liquari »

lol chuj skype.. :lol:

msn naravno :wink:
Take me home united road!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Јахуууууууууууу :D
Image

User avatar
minko
Posts: 329
Joined: 16.07.2007. 17:05
Location: Dedinje, Prnjavor
Contact:

Post by minko »

MSN definitivno :wink:

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Исто као Зози и Х користићу скајп чим сконтам како се зове у иностранство ;) А МСН стандардно...

User avatar
DJ_Buco
Posts: 1628
Joined: 15.07.2007. 21:36
Location: www.metno.bih
Contact:

Post by DJ_Buco »

Barba wrote:Исто као Зози и Х користићу скајп чим сконтам како се зове у иностранство ;) А МСН стандардно...
TAKODjE :D

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Jako preprosto za zvanje...Ja ga koristim skoro svakodnevno i super je za razgovore!
Evo sve je tu: http://www.skype.com/intl/en/welcomeback/
Image

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Image
MySpace i Skype "pod istim krovom"
Ponedeljak, 22. oktobar 2007. 16:39

Američki mrežni portal "MySpace" i kompanija za internet komunikacije "Skype" dogovorili su partnerstvo kojim će spojiti dve najpopularnije platforme na Internetu čime će se ostvariti najveće onlajn "glasovno povezano" društvo.

Predstavnici portala "MySpace" tvrde da njihov portal poseti 110 miliona različitih korisnika mesečno, dok 8 miliona ljudi aktivno koristi IM uslugu, a oko 220 miliona ljudi je dosada aktiviralo program Skype.

Pozivi izmedju članova u novoj mreži će biti besplatni, dok će se naplaćivati samo pozivi ka mobilnim i fiksnim mrežama kao i glasovna pošta.

Finansijski detalji ovog dogovora još nisu poznati javnosti, jer su rukovodstva navedenih kompanija odbili da komentarišu. Novi partneri su o projektu počeli da raspravljaju u junu ove godine, ali su već posle nekoliko nedelja počeli da rade na novoj ponudi.

Nevezano uz ovaj dogovor, "Myspace", koji je u vlasništvu kompanije "News Corp" objavio je da je sa korporacijom "Sony" potpisao ugovor prema kojem je korisnicima mreže "Myspace" dozvoljeno objavljivanje video i audio materijala iz kataloga kompanije "Sony".

(MONDO)
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Image

Ugrožene lozinke korisnika Skype

Trojanac koji krade lozinke usmeren je na Skype, a predstavlja se u vidu sigurnosnog plugin-a za popularni VOIP i IM servis prikazujući lažni log-in ekran koji je skoro identičan onom pravom.

McAfee-jeva Avert Labs identifikovala je ovog trojanaca kao PWS-Pykse, dok ga F-Secure naziva Trojan-Spy.Win32.Skyper.B dok se u okviru samog Skype-a označava 65404-SkypeDefenderSetup.exe.

Ovaj trojanac pokušava da ukrade korisnička imena i lozinke Skype korisnika zajedno sa nazivima i lozinkama koji su sačuvani u Internet Explorer-u. Ovo je dvanaesti otkriveni malware koji je usmjeren na Skype.

Image

User avatar
KP
Posts: 1620
Joined: 12.07.2007. 22:43
Location: KP

Post by KP »

NE KORISTIM NI JEDNO NI DRUGO,....MALO KAD :D
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ja bas dugo koristim skajp i navikao sam se na njega, msn mi se ne svidja a i imao sam nekih problema u vezi konekcije.Ne znam razlog, samo sam se prebacio na skajp.

User avatar
Snowflake
Posts: 332
Joined: 21.09.2007. 15:53
Location: Sibovska
Contact:

Post by Snowflake »

Meni je MSN bolji zato sto vecina prijatelja koristi MSN,ali ponekad koristim i Skype
I love you just the way you are...

Post Reply