Antivirusni programi

Moderator: Hirurg

Post Reply
User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

vec imam crackovan ;)

sta rade ljudi...to je ludnica 8)
moram da pohvalim NOD jos je bolji sada 8)

User avatar
Majkl
Posts: 21
Joined: 25.11.2007. 23:36

Post by Majkl »

sto se tice anti virusnih sistema najbolji je kaspersy prema tvrdnjama nekih od kompijuterskih casopisa .ja koristim upravo kaspersky i zadovoljan sam a pri je toga sam koristio norton(sranje od anti virusnod sistema)nikada ga nebi vise koristio niti bilo kome preporucijo.kaspersky,nod 32 su oke po mom misljenju

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Majkl wrote:sto se tice anti virusnih sistema najbolji je kaspersy prema tvrdnjama nekih od kompijuterskih casopisa .ja koristim upravo kaspersky i zadovoljan sam a pri je toga sam koristio norton(sranje od anti virusnod sistema)nikada ga nebi vise koristio niti bilo kome preporucijo.kaspersky,nod 32 su oke po mom misljenju
Mislio sam i ja da je Kaspersky najbolji dok mi nije totalno zablokirao kompjuter pa sam morao ponovno da instalisem WinXP. NOD32 je najbolji jer je dosta stabilan, zauzima malo RAMa i jako brzo skanira kompjuter.

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Nije Kaspersky kriv zbog bloka... Stvar je u tome sto on pazi, i reaguje na svaku sitnicu, svaku malu promjenu na sistemu.... pa odmah salje upozorenje... Tako da, vrlo je bitno prvo dobro procitati sta javlja, pa skladno tome i reagovati...
Ja npr jednom nisam procitao, a bila je bas u tome stvar, nego odmah kliknem na brisanje (kontao da je virus), i boom... odose boot podatci... prvo opsti blok sistema, ja iskljucim, kad nema vise ukljucivanja...
Inace, imam ga i sada i veoma sam zadovoljan...

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

kasper ubi komp....da je ne znam koliko jak racunar kasper mu vadi dusu i pregrijava ga...usporava net sve kontrolise...to sve i nod moze da radi tako uspomoc podesavanja, a ne samo instaliraj i kazes ne radi dobro... :idea:

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

U pravu si, samo - i na Kaspersky se mogu iskljuciti pojedine funkcije... oduzmi, saberi - to je to; stvar je simpatije :P
Najgori stetocina za rad i brzinu racunara je Norton :evil:

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

seljak iz skakavaca wrote:U pravu si, samo - i na Kaspersky se mogu iskljuciti pojedine funkcije... oduzmi, saberi - to je to; stvar je simpatije :P
Najgori stetocina za rad i brzinu racunara je Norton :evil:
Zaboravio si Avast koji sam nedavno koristio.
To što guši komp, ludilo.

User avatar
Majkl
Posts: 21
Joined: 25.11.2007. 23:36

Post by Majkl »

seljak iz skakavaca wrote:Nije Kaspersky kriv zbog bloka... Stvar je u tome sto on pazi, i reaguje na svaku sitnicu, svaku malu promjenu na sistemu.... pa odmah salje upozorenje... Tako da, vrlo je bitno prvo dobro procitati sta javlja, pa skladno tome i reagovati...
Ja npr jednom nisam procitao, a bila je bas u tome stvar, nego odmah kliknem na brisanje (kontao da je virus), i boom... odose boot podatci... prvo opsti blok sistema, ja iskljucim, kad nema vise ukljucivanja...
Inace, imam ga i sada i veoma sam zadovoljan...
slazem se sa ovim objasnjenjem i a i sa tim da je norton najvece sr...e za racunanar

Motajica
Posts: 129
Joined: 29.12.2007. 18:05
Location: Prnjavor

Post by Motajica »

Kaspersky je zakon za antivyruse !

User avatar
Grobar
Posts: 377
Joined: 10.08.2007. 23:26

Post by Grobar »

Pa sta hoces reci koji anty neusporava komp to bi volio da cujem ako je imalo dobar!!!
Svaki anty je dobar ali takodje svaki ima svoje mane kaspersky je jedan od vodecih to stoji ali naravno svakim novim izdanjem trazi jace masine ja sam ga imao godinama ali sada ga nemam iz razloga cjene vodeci su kasper i norton mada ima ih dosta koji su relativno dobri
Ali nekazu dzaba koliko para toliko muzike!!!
Kasperski nije za pocetnike to stoji jer je komplikovan starije verzije su bile kud i kamo lakse ali 7 trazi bas vremena ali zato daje rezultate a zavisi i sta koristite od kasperskog
S verom u Boga za Partizan do groba,
pa i posle toga!

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

60 evra-stiti 3 racunara

Image :wink:
Image

User avatar
Grobar
Posts: 377
Joined: 10.08.2007. 23:26

Post by Grobar »

bila je ponuda i za kasperski za 57 evra za tri kompa ali ja tada imao jos pola godine licencu za avg pro pa mi nije trebalo sada razmisljam sta da kupim ali nemam pojma vidicu sta ce biti u ponudi neki dan sam gledao norton 2008 39 evra pa mi puno nemam pojma
S verom u Boga za Partizan do groba,
pa i posle toga!

User avatar
Repko
Posts: 257
Joined: 28.11.2002. 01:09
Location: Prnjavor Village
Contact:

Post by Repko »

Ljudi samo vam mogu savjetovati da izbjegavate NOD32, bilo koji drugi će vjerovatno odraditi posao puno bolje od noba!

Ovo je sigurnije od noba!!!
Image

Ja na jednom kompu imam instaliran Kaspesrsky 6.0 naravno plaćen a na drugom AVG Free i nemam problema nikakvih ;)

Ovakva sranja nećete vidjeti kod nijednog ozbiljnog AV sistema!
Image
Don’t forget 1389 Battle for Kosovo.
Don’t forget 1912 Kumanovo battle, revenge for Kosovo.
Don’t forger 1999 Battle for Kosovo II
Don’t forget we’ll revenge it again
Predaj život otadžbini, dušu Bogu a ponos nikome!

User avatar
Atentator
Posts: 13
Joined: 05.11.2007. 20:37
Location: Teslic

Post by Atentator »

da li neko zna kako iskljuciti u kasperskom,da me ne opominje na svaki napad!
Arhitekti svoje greske pokrivaju mramorom, lijecnici zemljom, a zene dekolteom!

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Meni je samo izpocetka... sad je miran, cuti i radi :wink:

User avatar
Atentator
Posts: 13
Joined: 05.11.2007. 20:37
Location: Teslic

Post by Atentator »

seljak iz skakavaca wrote:Meni je samo izpocetka... sad je miran, cuti i radi :wink:
onda sigurno slabo radi,jer meni je dovoljno samo da budem konektovan i eventualno na msn-u kao anonimac,da bi me opominjao barem jednom u pet minuta!
Arhitekti svoje greske pokrivaju mramorom, lijecnici zemljom, a zene dekolteom!

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Tako je i meni na pocetku... sad se navikao (ili se neko uheklao na moj racunar pa ga namjestio po potrebi :twisted: ).... Javi samo ponekad kojeg trojanca....

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Hvalio sam Kaspersky do nebesa dok mi nije potpuno unistio kompjuter! Ne preporucujem ga nikome bez obzira sto ga toliko hvale i kazu da je najbolji antivirus program. Od svih antivirus programa koje sam koristio u zadnjih par godina NOD32 se pokazao ubjedljivo najbolji ! :)

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Motorka je bolja od žagre, ali ako neznaš s njom upravljati - osječeš si ruke... Darius, moj darius....

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

seljak iz skakavaca wrote:Motorka je bolja od žagre, ali ako neznaš s njom upravljati - osječeš si ruke... Darius, moj darius....
Seljo nisam znao da si prirodno nadaren za filozofiju, uzecu u obzir ovu tvoju izjavu :D

User avatar
Repko
Posts: 257
Joined: 28.11.2002. 01:09
Location: Prnjavor Village
Contact:

Post by Repko »

Evo kako neki ocjenjuju AV programe. Iako je Kaspersky bolji od F-Prota, F-Prot od NOD32, ali ipak je nod "najbolji" xD
Kažem ja, reklama se obgato nagrađuje svugdje u svijetu...

http://www.av-comparatives.org/
Don’t forget 1389 Battle for Kosovo.
Don’t forget 1912 Kumanovo battle, revenge for Kosovo.
Don’t forger 1999 Battle for Kosovo II
Don’t forget we’ll revenge it again
Predaj život otadžbini, dušu Bogu a ponos nikome!

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Post by dogface_gremlin »

Koristim se sa dva računara, oba imaju pristup Internetu. Na jednom je instaliran NOD a na drugom KASPERSKY, pa ćemo da vidimo koji će prije da crkne. :P
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

Motajica
Posts: 129
Joined: 29.12.2007. 18:05
Location: Prnjavor

Post by Motajica »

Za linux netreba nikakav antivirus radi ko podmazan ;)

User avatar
MilanM76
Posts: 183
Joined: 08.11.2007. 01:41
Location: Prnjavor

Post by MilanM76 »

Motajica wrote:Za linux netreba nikakav antivirus radi ko podmazan ;)
Nemas ti pojima treba ti anti virus.

User avatar
Celestial
Posts: 43
Joined: 15.11.2007. 19:00
Location: Mali Pariz

Post by Celestial »

Koristila sam i Norton i NOD i Kasperski....trenutno mi je instaliran Kasperski...i za sada radi normalno...mada mogu reci, da nisam morala mijenjati sistem (iz drugih razloga) ne bih mijenjala NOD...ali dobro, nadam se da nece biti nekih problema sa Kasperskim.
:D

Post Reply