Antivirusni programi

Moderator: Hirurg

Post Reply
User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Kao i uvijek Hirurg ima za sve odgovor :D

User avatar
Grobar
Posts: 377
Joined: 10.08.2007. 23:26

Post by Grobar »

KO nema pouzdanja u svoj anti nabavite i zone alarm i mislim da necete imati problema!
S verom u Boga za Partizan do groba,
pa i posle toga!

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Hirurg wrote:
cafebar_rio wrote:Kraj mog NOD-a virusi prolaze kao djeca iz skole :D :D
kad imas update iz 41god
Svaki antivirus pušta kraj sebe određene vrste virusa.
Ja koristim Nod i za mene je najbolji, ali tako isto kažem ako pored njega nema, vatrozida, zone alarma i ostalih.Možes se pu*iti.


Image

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

jesi cuo za windows defender mozda????e to je zakon..kakva zona i ostale zajebancije :!:

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Hirurg wrote:jesi cuo za windows defender mozda????e to je zakon..kakva zona i ostale zajebancije :!:
Da čuo sam da onaj momak kod pošte (Ne znak kako se zove)ima licenciran program i da nije loša zaštita.

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Probao sam dosta antivirus programa i zakljucio da je NOD32 stvarno najbolji bez obzira na sve testove na internetu !

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Darius wrote:Probao sam dosta antivirus programa i zakljucio da je NOD32 stvarno najbolji bez obzira na sve testove na internetu !
Dokazano

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Pa sva ta njihova testiranja su ustvari reklama za prodaju,nista drugo....
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Moze biti, ali taj NOD je pustio virus KIVI-ju na PC...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hm, meni recimo nije nikako dobro radio. Kao sto on rece, sad je propustio najobicniji spam, i jos kamaru budalija zbog kojih imam ozbiljne probleme, a format je na dalekom stapu, zbog mnogo problema koji bi nastali prilikom toga. :roll:

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Ja sam nabavio Kaspersky i za sada imam samo reci hvale... ocistio je sve.. javlja svaku "sitnicu"..
Do sad sam se kleo u Norton, ali me iznevjerio....

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Post by sveznadar »

Ja koristim Kaspersky Internet Security 7.0, odličan je samo me 'ebe što nemam kluč za njega, imam neki ali se nalazi na crnoj listi...
Ako ima neko neku drugu verziju Kaspersky antivirusa sa ključem ili kcrackom koji radi molio bi da me kontaktira.
Hvala!
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Ima u prodavnici :D :D

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Post by sveznadar »

aha...
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Mogao bih ti preporuciti stranicu na kojoj mozes skinuti test verziju.. koja ide mjesec dana...

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Post by sveznadar »

Šta poslije mjesec? Trebalo bi mi dugoročnije nešto....

Norton previše usporava rad računara, NOD32 je skroz bezveze, bolje je bez antivirusa....
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ciji li ste tako pametni!!!kaspersky....hahaha
zuco kako ce ti radi nod kad imas update iz 41 godine!!!a kivi jadnik na zna sta mu je upalo... 8)

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Ma ko ce tu biti pametan....sve su to za nas nevidljive jedinice i nule...neko drzi kontrolu nad njima i cine sta ih je volja....3 ravne godine koristio sam racunar bez zastite,na netu visio svakodnevno...kad je vec poceo da kaslje,dao ga Nicky-u da formatira i radi jako dobro,sad imam NOD32 i mogu vam reci da mi to bas i ne uliva neko povjerenje.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hirurg, nemoj da me nasmijavas. Pa sam se updateuje NOD, sto me isto jako nervira, jer se stalno updatuje. Ja ne koristim antiviruse iz dosta razloga, smeta mojoj vezi, kad stalno nesto skida i skenira (naravno zavisi kako podesim) ali ako to sve iskljucim, onda mi ni ne treba. Jos jednom kazem, ne koristim to, ali mogu samo da napomenem da isto nisam imao problema sa KAVom, a sa NODom jesam. Toliko.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

a jel ti placas licencu ili udaras demo ;)a ,ne znam ali nod je odlican....par godina ga imam...bez problema radi,toliko i odo sa ove teme!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hirurg wrote:a jel ti placas licencu ili udaras demo
Crnjak! :lol: Ne placam, ali ne udaram demo. Ima tu jedna verzija koju nisi spomenuo. :wink:

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Nicky wrote: Ima tu jedna verzija koju nisi spomenuo.
Та је код мене, ради перфектно. Антивирус и још што шта...
Морам да се браним од вас " хакера ". :lol:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

LOLed me. Jaki hakeri. :lol:

User avatar
KIVI76
Posts: 1812
Joined: 29.09.2007. 01:24
Location: Prnjavor
Contact:

Post by KIVI76 »

Hirurg wrote:ciji li ste tako pametni!!!kaspersky....hahaha
zuco kako ce ti radi nod kad imas update iz 41 godine!!!a kivi jadnik na zna sta mu je upalo... 8)
UH jesmo pametni :lol: :lol:

Kada si tako pametan de mi molim te reci , kako mi je pored NOD32 prošao Trojan u Računar :?:
Skenirao sam kompletno računar i nije pokazao da je uopšte zaražen, tj da nema virusa, a meni svi govore da im moj računar šalje viruse. Potom sam sa neta skinuo Kasperski, deinstalirao NOD i intalirao Kasperski. kada sam ponovo skenirao kompletan računar pokazalo je da imam 8 (osam) fajlova zaraženo Trojanom.

E de mi sada molim te reci mogućnosti koje su da Trojan neprođe pored NOD-a ako je on tako dobar i siguran sa zaštitom.
Kako mi to prilikom skeniranja NOD ne pokaza da imam viruse u računaru, a Kasperski to pokaza.

De mi objasni molim te, pošto se slabo razumijem u sve ovo oko računara.

Pozdrav za tebe Hirurg !
ImageImage

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

kao prvo nod je antivirus a ne spywere!!!drugo krekovane verzije noda ne rade kako treba!!kivi nije to trcanje nego udri sa kasperskim on je zakon;) tolikonod 32 ne valja ljudi nemoj te ga koristiti

Post Reply