Otvaranje portala

Moderator: Hirurg

Post Reply
Radovan RSK
Posts: 71
Joined: 16.07.2011. 17:15
Location: localhost
Contact:

Otvaranje portala

Post by Radovan RSK »

Prije svega pozdrav svima!

Došao sam na ideju da otvorim vlastiti sajt,što ću najvjerovatnije ubrzo i da uradim.
Moj je plan da otvorim portal na kome će ljudi postavljati neke artikle koji im nisu potrebni i koje bih zavisno od broja artikala dijelio osobama koje ih ne mogu priuštiti.
Primjer ja imam neki telefon koji mi je nepotreban i postavim na sajt da želim da ga doniram nekome i ja postavim na sajt neki kao članak gdje se ljudi mogu prijaviti i poslije nakon par dana izvučem dobitnika i pošaljem mu na kućnu adresu.E kako bi to funkionisalo..Znači taj artikal koji imate bi mogli vi lično da pošaljete toj osobi ili da je pošaljete meni i ja po završetku izbora pošaljem toj osobi.
Takav sajt postoji ali nažalost samo za Srbiju i za sada extra radi,daju ljudi računare,telefone,bicikle,knjige razne itd. itd.
E ono što me zanima je ovo.. Da li bi vi na primjer podržali akciju,kada bi imali neku stvarčicu što vam ne treba da li biste je dali nekom?
Trebaju mi takve informacije čisto da vidim da li bi sajt mogao da funkcioniše i da li bi bilo odaziva. :)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Otvaranje portala

Post by vrsta8472 »

Имам ја пар ствари које би некоме поклонио :!:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Radovan RSK
Posts: 71
Joined: 16.07.2011. 17:15
Location: localhost
Contact:

Re: Otvaranje portala

Post by Radovan RSK »

vrsta8472 wrote:Имам ја пар ствари које би некоме поклонио :!:
Eto super,imam i ja naravno i tako pričao sam sa nekim ljudima i svi bi podržali akciju.Pa eto što da ne..Vrijedi probati. :)
Zakupim neki hosting i domen i ako vidim da krene dobro lako ću podići perfomanse hostinga :)


Naravno ako imate neke predloge vezane za ovo,slobodno pišite.

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Otvaranje portala

Post by zox007 »

Podržavam,svako ima nešto nepotrebno....a ako nekome može pomoći,super...pametna ideja :!:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Otvaranje portala

Post by KAMIKAZA »

Radovan RSK wrote: E ono što me zanima je ovo.. Da li bi vi na primjer podržali akciju,kada bi imali neku stvarčicu što vam ne treba da li biste je dali nekom?
Ovo je prava stvar,jedva cekam da pocne,imam kera pojede sve kokosi,odma cu da ga doniram nekom ko ima pilicarnik. :D
Salim se ima stvari sa kojima ja neznam sta bi a vjerovatno bi nekome mnogo znacile kao i meni tada,pocnite pa da probamo. :wink: .
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Radovan RSK
Posts: 71
Joined: 16.07.2011. 17:15
Location: localhost
Contact:

Re: Otvaranje portala

Post by Radovan RSK »

Super! Drago mi je da vam se sviđa ideja.Potrudiću se da što prije osposobim taj portal :)

KOZAK
Posts: 54
Joined: 13.09.2007. 21:38

Re: Otvaranje portala

Post by KOZAK »

Dobra ideja,imam nekih stvarčica.
JOJ STO VOLIM KAD GODINA IZDA,SVE POSKUPI,POJEFTINI P...A(PIVA)

Post Reply