Video igre

Moderator: Hirurg

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

Darius,skinuo sam i odslusao GTA IV soundtrack...bash su uradili u njihovom stilu...odlicno ce se uklopiti u igru...

Nagdje nadje i ovaj tekst omg... Zipa Darius :

Ponoćna izdavanja igara ponekad i nisu osobito pametna ideja. To se pokazalo one ponoći kad je GTAIV pušten u prodaju. Da ne bi ispalo kako umišljamo, seremo i lažemo evo što se stvarno dogodilo...BBC tako kaže, a BBC je Batman. Čovjek je prolazio pored ljudi koji su čekali u redu za svoj primjerak igre i netko iz tog reda ga je odlučio izbosti jer je ometao njegov privatni prostor (očito je previše mahao svojim primjerkom). Par ubodnih rana kasnije....Počinitelj svejedno nije priveden bez obzira na desetke ljudi koje su mogle gledati spektakl čekavši u redu. Nadalje, jedan 18-ogodišnjak je pretučen i zakinut za svoju kopiju igre dok se vraćao kući sav sretan što će zaigrati novi primjerak svoje omiljene igre....Sad očito neće, bar ne tako skoro. Pa, svi znamo kako neki stoje s nasiljem i videoigrama tako da možemo očekivati još jedan džihad za naše gamerske duše.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/engl ... 373348.stm

GTA THA REAL LIFE?! :S
No Hate Allowed ! ! !

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Kaya taj me tekst uopste ne iznenadjuje uvijek postoje idioti koji se inspirisu sa nasiljem iz
igara i to primjenjuju u stvarnom zivotu. Na srecu takvih ljudi je malo :)

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

Novi Prince of Persia :

Došlo je vrijeme da nam se princ vrati. Na igri će opet raditi Ubisoft Montreal, a radnja će se odvijati prije Sands of Time kako je bilo i najavljeno gdje će nam cilj biti osloboditi pokvareni svijet u stilu igra poput Okami i Twilight Princess. Mnogi su očekivali da će se igra poslužiti engineom Assassins Creeda, no novom princu je zadan jedan novi put. Grafika će biti uređena pomoću cell-shadinga jer igra ovoga puta cilja na jedan umjetnički vizualan dojam. Još jedno iznenađenje se tiče putovanja kroz vrijeme koje je obilježilo prijašnje naslove dok se u ovome neće uopće pojaviti. U svakom slučaju očekuje nas jedan sasvim novi naslov kojeg uz prošle nastavke ne veže ništa osim imena i glavnog lika.
No Hate Allowed ! ! !

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

GTA IV: Most expensive game ever made

Post by Darius »

Upravo sam procitao na internetu da je GTA4 kostala oko 100 miliona dolara, na igru je radilo
preko 1000 ljudi u vremenskom periodu od 3.5 godine :shock:

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=134989

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

Pa,sa obzirom koliko se prodavao GTA III,uopste me ne iznenadjuje taj podatak...

Will Rockstar make its money back? Well, the game sold more than 600,000 copies in the UK alone on the first day of release, and analysts reckon it could make over USD 400 million in its first week.

haha...n1
No Hate Allowed ! ! !

User avatar
Fosil
Posts: 20
Joined: 04.09.2007. 20:00

Post by Fosil »

Jel neko igrao monopol, ... :lol: :lol: cuj pitanja,

Monopoly 2008

An Updated Classic Returns: MONOPOLY Purists Rejoice! It's the World's Most Popular Board Game brought to life! Acquire wealth by buying and developing the Monopoly properties you know and love. It's all about money - and making more of it than your opponents. Features Include: -Cleverly Animated Tokens, Bright 3D Graphics, New Music -Enhanced Faster Moving Gameplay -Multiplayer Mode with up to 4 Friends OR Play against up to 3 Computer Opponents with an advanced A.I. -3 Opponent Difficulty Levels: First Time Buyer, Entrepreneur and Tycoon -Limitless Replayability -Fun and Addictive Action for Everyone!


super odradjena igrica, ko hoce da proba nek je skine

http://rapidshare.com/files/111883886/M ... h.rar.html

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

max payne
war craft
resident evil
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

zacaria wrote:max payne
war craft
resident evil
Hehe...resident evil rulzz :D
No Hate Allowed ! ! !

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Post by dogface_gremlin »

Sega Dreamcast - Shenmue i Shenmue II - jedna od najbolje urađenih igara ikad.

Ovo što Kaya u jednom postu napisa da se Mafia ne može uspoređivati sa GTA se slažem. Meni je taj GTA dosadan a Mafia mi je baš bila zanimljiva kad sam je igr'o. Davno to bi, kad je igra tek izašla.
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Kako GTA moze biti dosadan?? Uzmes palicu i udaras redom! :smt075 A ako si bar malo kreativan, onda mozes svasta nesto 8) Inace, to je igrica koja me bas odmori.. odigras maximum sat vremena, a ne 1000 sati, svaka igrica dosadi..
:lol:
...And Justice For All

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Post by dogface_gremlin »

Kad sam bio u BL, Markanov Playstation bio kod nas dugo i GTA San Andreas, međutim uopšte ga nisam igr'o. Minimalno. Misije nisam imao živaca prelazit, a to bezciljno lutanje po gradu mi je još više dosadno. Ni prvih 15 minuta a kamoli sat.
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

Pa da...Mafia je po scenariju dosta bolja odradjena od GTA,mislim kreativnije su je ljudi napravili...I kod grafike je neusporedivo bila bolja nego kod GTA,mislim GTA 3 vs Mafia...veci sam ove druge..jos nesto..ai dooooosta bolji kod igre Mafia,...

Bash me zanima kakvo ce sad omjer biti izmedju novog GTA IV i Mafia 2...sve u svemu..bice interesantno...
No Hate Allowed ! ! !

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

Upravo sam doshao iz Bl i obogatio svoju kolekciju igara sa tri nova naslova...
Assassin`s creed,Gears Of War,Hellgate London...

Can`t wait... to play `em...

Assassins creed ne treba spominjati....straaaaašno... (u pozitivnom smislu)

Gears of War Shooter iz trećeg lica ili TPS,toliko hvaljena igra da su neki pisali knjige bazirane na tematici ove igre,treba da izdadje na velikom platnu 2009 god..
http://gearsofwar.com/

Hellgate London Da... Taj apokaliptični akcijski RPG i hibridni FPS. Za one koji ne znaju, Hellgate London se bavi problemima svakodnevnice, tj. kako zadržati glavu (ne mirnu glavu, nego samo je zadržati na vratu) kad demoni odluče svratiti. Mislim, sama reklama govori o cool faktoru ove igre: "Udarili su me u zube, rastrgali mi djevojku na pola i zaklonili Sunce. Ja idem u London." Pa "Come get some:"
http://www.hellgatelondon.com/index.php
No Hate Allowed ! ! !

T4XOM4P
Posts: 15
Joined: 07.05.2008. 23:40

Post by T4XOM4P »

Star Craft - best game....hehe...ovo se nekada igralo dugo u noc :D :D :D

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

Igra se i danas,dok mnogi obozavaoci ocekuju i nastavak...Bice dobar SC2..nadam se..
No Hate Allowed ! ! !

T4XOM4P
Posts: 15
Joined: 07.05.2008. 23:40

Post by T4XOM4P »

--
Last edited by T4XOM4P on 18.02.2010. 13:38, edited 1 time in total.

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

Brate,demo SC2 nije josh izashao...:)
No Hate Allowed ! ! !

T4XOM4P
Posts: 15
Joined: 07.05.2008. 23:40

Post by T4XOM4P »

--
Last edited by T4XOM4P on 18.02.2010. 13:38, edited 1 time in total.

zacaria
Posts: 1041
Joined: 20.08.2006. 19:35

Post by zacaria »

izvlacis se ti dobro :D
uradi kao i ja, reci da si popio :D
O fredlani gruntibugli..Vaše mikturacije jesu mi ko plurdlani garblikoči i lurdgni sni
Grupe, zazivam Ti,I huptozno da dranglaš me krinklim bindlvurdlama / ili da te bacim međ gobervarte svojim blarglgnječuronom čuvaj se ako te ne!"

User avatar
Dejan
Posts: 58
Joined: 27.02.2003. 20:54
Location: Prnjavor

Post by Dejan »

E imam frku ne znam kako da instaliram warcraft frozen throne, imam oba cd-a, i reighn of chaos i frozen throne, htjeo bi mal na netu da igram dotu :cry:
i was born under a bad sign. . .

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

T4XOM4P,ma prepao sam se ja da slučajno nije izašao demo prije nego što su ga najavili,haha,pa sam pregledao sve moguće stranice,ali nema,haha..sudeći prema screenshotovima i gameplay videom,bice extra,mada malo ,,baca,, na warcraft..
Dejane,da ako hoces igrati na netu dotu,ili Frozen Throne uopste,potreban ti je originalni cd tj potreban ti je originalni cd key,ovako sa piratima ne mozes nishta..mislim na netu..
No Hate Allowed ! ! !

User avatar
Dejan
Posts: 58
Joined: 27.02.2003. 20:54
Location: Prnjavor

Post by Dejan »

pu bem ti kolica :lol: a trebam li kupovati i reighn of chaos?
i was born under a bad sign. . .

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

Mislim da nemorash,mada ja mislim da se sad prodaje reign of chaos i ft u jednom paketu,oko 40-ak km,mislim da nije skuplje..:)
No Hate Allowed ! ! !

User avatar
Dejan
Posts: 58
Joined: 27.02.2003. 20:54
Location: Prnjavor

Post by Dejan »

mnooooooooooooogo kume, mnoooooogo :lol: a jel ima neko da se zasitio ogranja pa da mi proda cd-ove?
i was born under a bad sign. . .

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

Ako neko bude prodavao,reci cu ti. :)
No Hate Allowed ! ! !

Post Reply