Skidanje snimaka sa youtube

Moderator: Hirurg

User avatar
Kaya
Posts: 454
Joined: 04.01.2008. 14:15
Location: Prnjavor,SouthSide :)
Contact:

Post by Kaya »

No Hate Allowed ! ! !

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Скинуо сам шта сам хтјео. Е сада јел може неко да ми пребаци у формат који подржава Нокија Н 70?
Image

User avatar
nkulesko
Posts: 329
Joined: 01.10.2007. 21:36
Location: ROMA, ITALY

Post by nkulesko »

http://www.youtube.com/watch?v=JAFnkG_6 ... on_voobys/

pomocu voobysa mozes skinuti video i konvertovati ga u zeljeni format! prvo skines flv player i poslije convertor .... i udri.
".......i svjetlo u tami svijetli i tama ga ne obuze....."

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Хвала, :wink:
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

YouTube kreće u vode prenosa uživo


Krajem ovog mjeseca definitivni vladar tržišta online videa, Googleov YouTube, korisnicima će ponuditi još jedan novitet - prenos videa uživo tzv. webcasting

Servis nazvan YouTube Live s radom počinje 22. novembra prenosom iz San Francisca.

Neke od poznatih osoba koje imaju čast otvoriti ovaj Googleov novitet su reper Will.i.Am, pjevačica Katy Perry, gitarista Joe Satriani, megapopularni MythBustersi Adam Savage i Jamie Hyneman te mnogi drugi.

Kako na ovom, tako i na budućim webcastinzima pod okriljem kanala YouTube Live učestvovaće osobe čij su video-snimci objavljeni na YouTubeu izuzetno popularni.

_Vajking_
Posts: 120
Joined: 19.10.2008. 13:48

Post by _Vajking_ »

DVDvideoSoft je ubjedljivo najbolji program sto se tice skidanja sa youtuba...

Image

Mozes konvertirati u toku skidanja na Mp3 ili na 3gp da ubacis u telefon itd itd

http://www.dvdvideosoft.com/

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Youtube трикови

Олакшајте коришћење Youtubeа уз ове корисне трикове.

Научите како да брже и ефикасније дођете до квалитетнијег резултата уз ове трикове.

http://www.makeuseof.com/tag/10-youtube ... now-about/
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Skidanje snimaka sa youtube

Post by vrsta8472 »

Имам један проблемчић :D

Пребацио сам са јустина снимак на youtube, и сада је тај снимак ОК али му је звук лош.

Ево тог снимка



Да ли постоји могућност или нека опција да ја као "власник" тог снимка повећам тон?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

tihomirm
Posts: 92
Joined: 18.07.2005. 08:44

Re: Skidanje snimaka sa youtube

Post by tihomirm »

vjerovatno ne iz youtuba, bar ja nisam nasao, to bi najprakticnije bilo da se poveca iz nekog programa za video obradu pa ponovo upload.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Skidanje snimaka sa youtube

Post by vrsta8472 »

Ма до К3 је било, неко је смањио тон!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Skidanje snimaka sa youtube

Post by vrsta8472 »

Након вишегодишњег рада са YouTube, без икакве штеле и добио сам највеће овлаштење на том сајту за обичне смртнике ранг у рангу РЕЖИСЕРА!

Порука од админа.


Честитамо! На вашем налогу је сада омогућена опција отпремања видео снимака дужих од 15 минута. Кликните на дугме „Отпреми“ у наставку да бисте изабрали видео.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Skidanje snimaka sa youtube

Post by vrsta8472 »

Ако неко зна, неки најлакши или лакши нашин нека ми објасни.

До скора сам са justin.tv стримовао К3, али због ауторских права око Формуле 1 тај канал је за вијек вијекова избрисан. Мени је то лично био најлакши начин да обрађујемо вијести и програм К3 и постављам на прњавор.инфо. Сада сам купио ТВ картицу, али имам неки технички проблем око звука. Има слика али нема звука, па сам мислио да снимам на ХДД програм, исјецам постављам на јутубе итд. Да ли неко зна начин уживог стримовања неког ТВ канала а да то није justin.tv, и да још функционише обрада снимка и постављања на јутубе?

Унапријед хвала.

П.С.

То ће нам свима бити од користи, јер је барем мени супер ако се могу прегледати видео вијести.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Skidanje snimaka sa youtube

Post by vrsta8472 »

Није мени проблем конвертовање већ стримовање. За конвертовање постоји пар кила програма, на нету :smt003
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Skidanje snimaka sa youtube

Post by vrsta8472 »

Редизајн Јутјуба: Све више налик телевизији
ЈуТјуб је сада први пут озбиљно редизајниран откако га је купио Гугл, и то са јасним циљем - да буде што више налик ТВ.

Сада је лакше пронаћи "канале" са почетне странице, а црни мени са лијеве стране у којем се налазе претплате, категорије и слично, омогућава лакшу навигацију.

Централни диео заузимају ЈуТјуб приједлози, у зависности од категорије коју сте одабрали, а у горњем десном углу налази се "прозорчић" за видео који ће се највјероватније коистити у рекламне сврхе.

Када се корисник улогује, са лијеве стране га очекују претплате, преглед категорија као на насловној страни, предлог канала и линкови за повезивање са профилима на Гугл+ и Фејсбуку, а са десне елементи који су неопходни за преглед и манипулисање корисничког налога.

Средишњи стубац приказује садржаје које ваши контакти дијеле на друштвеним мрежама.

Ипак, сама страница са видеом није претрпела нарочите промене. Иако сада подсјећа на џимејл и Гугл+, распоред елемената није промијењен.

Извор: МОНДО
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply