M-TEL

Moderator: Hirurg

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: M-TEL

Post by Hirurg »

vrsta8472 wrote:Колико плаћаш мјесечно?!
mjesecno 64 KM, al tu to izadje i ako biras sta drugo...telefon 30km, internet 30km i kablovska 12 km....cak i vise...a o kvalitetu nema sta da se prica...

@regeman
sto se tice total tv....opste je poznato da je zicca zica...tako da kad su velike kise ili snjeg da pola kanala na total nestane. S druge strane total placas prikljucak dobijes opremu koja nikad nece biti tvoja i ti si odgovoran za kvarove, tj sam placas! A o kvalitetima slike nema se sta raspravlja...ogromna razlika. toplo preporucujem

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: M-TEL

Post by regeman »

nemam total, imam ovu kablovsku, terc...samo nekidan neko rece za total da ne moze da se nadje vise jer je mtel krenuo da uvodi ovaj paket.
Drugo pitanje, mozda glupo ali..moze li uvodjenje tj pustanje tog open tria na nivou rs generalno da uspori sadasnji adsl net? Puca li veza, posto jeste, ili se popravlja?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: M-TEL

Post by droplja »

Pojma nemam ,mada sumnjam da moze,a total je Beki instalirao po gradu, a cujem sada nemoze vise bas iz tih razloga.
Al kazem losa varijanta,jer kisa ,snjeg ,nevrijeme i onda u momentu nemas pola kanala a kad ces gledati tv nego kad je lose vrijeme vani :roll:
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: M-TEL

Post by Hirurg »

regeman wrote:nemam total, imam ovu kablovsku, terc...samo nekidan neko rece za total da ne moze da se nadje vise jer je mtel krenuo da uvodi ovaj paket.
Drugo pitanje, mozda glupo ali..moze li uvodjenje tj pustanje tog open tria na nivou rs generalno da uspori sadasnji adsl net? Puca li veza, posto jeste, ili se popravlja?
s obzirom na stanje linija u Prnjavoru problemi sa adsl om ce uvjek biti....ja ovde nemam problem adsl radi punom parom....tako da vjerovatno u pr ce biti problema sa pucanjem adsl. al nema to sta imati veze sa iptv jer sve to ide kroz zice i servisi su svaki za sebe,imaju zajednicki samo modem. ali moj najveci problem je sada sto slika na tv sa katodom nema kvalitet u punom sjaju, sad mirise na lcd :) da bi imao bas kvalitet koji oni salju. inace ovde ostale kuce koje daju digitalni signal su znatno skuplje...npr blic je od 20km pa na gore zavisno od paketa...ipak je mtel za sad najpovoljniji....usput drago mi je sto se polagano izbacuje wifi jer to je jedno veliko sranje :smt006

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: M-TEL

Post by regeman »

adsl ne puca, ali je kod mene prilicno slab i doenload i upload......bas...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
W204
Posts: 236
Joined: 09.04.2009. 12:19
Location: Honduras

Re: M-TEL

Post by W204 »

Internet brzina se povecava uvodjenjem iptv paketa open trio a open duo se moze uvesti i ako nemas internet.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: M-TEL

Post by Hirurg »

ma moze ljudi, sta vam je....pa u telefonskom kablu imas 4 zice svaka ima svoju funkciju tako da vas ne zavarava da nesto nece ici kako treba...ko ima odlican tv ne treba da razmislja da kopca iptv...nece se pokajati ni sekunde....jer prnjavorska kablovska je haos.....samo jos moram reci...a zvao sam da se raspitam...bolje radi internet ako imas iptv paket a brzina duplo veca :)

User avatar
W204
Posts: 236
Joined: 09.04.2009. 12:19
Location: Honduras

Re: M-TEL

Post by W204 »

Hirurg wrote:ma moze ljudi, sta vam je....pa u telefonskom kablu imas 4 zice svaka ima svoju funkciju tako da vas ne zavarava da nesto nece ici kako treba...ko ima odlican tv ne treba da razmislja da kopca iptv...nece se pokajati ni sekunde....jer prnjavorska kablovska je haos.....samo jos moram reci...a zvao sam da se raspitam...bolje radi internet ako imas iptv paket a brzina duplo veca :)
Sa 1024/128 povecava na 1536/192

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: M-TEL

Post by Hirurg »

pa da......a koliko kosta ta brzina kad uzmas izvan iptv....nema sta spominjati...jer ne bi se uklopio u 64 km sa svim tim odvojenim nema sanse

User avatar
W204
Posts: 236
Joined: 09.04.2009. 12:19
Location: Honduras

Re: M-TEL

Post by W204 »

nofel wrote:Da,ali to sve ide na jedan TV,sta cu sa ostalim? :smt005 Pitanje je ozbiljno!
Doplatis 6 KM mjesecno i imas iptv na jos jdnom TV-u

User avatar
Repko
Posts: 257
Joined: 28.11.2002. 01:09
Location: Prnjavor Village
Contact:

Re: M-TEL

Post by Repko »

Poz svema!

Da li je ovo uređaj koji M'tel instalira za IPTV? Amino A125

Video resolutions PAL and NTSC
Graphics resolutions 640x438 (NTSC) and 640x512 (PAL) * ovo je 5:4 (max 1.5 MBit stream A/V) format mislim da to baš i nije ok za LCD televizore :/
Codecs MPEG-2 MP@ML
MPEG-4 MP@L3
VC1 (WMV9)

Ima li neko nazive opreme koju postavljaju?
Don’t forget 1389 Battle for Kosovo.
Don’t forget 1912 Kumanovo battle, revenge for Kosovo.
Don’t forger 1999 Battle for Kosovo II
Don’t forget we’ll revenge it again
Predaj život otadžbini, dušu Bogu a ponos nikome!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: M-TEL

Post by Hirurg »

nofel wrote:Da,ali to sve ide na jedan TV,sta cu sa ostalim? :smt005 Pitanje je ozbiljno!
mislim da se to moze izvesti na nacin da uzmes sebi uredjaj STB i skopcas na ostale tv...nisam testirao...al vjerujem da bi funkcionisalo

User avatar
W204
Posts: 236
Joined: 09.04.2009. 12:19
Location: Honduras

Re: M-TEL

Post by W204 »

Danas opet opljackan m:tel. Po treci put

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: M-TEL

Post by vrsta8472 »

РС - "М:тел" / НОВА ФРЕНД УСЛУГА "МОЈ МЕНИ"


БАЊАЛУКА, 19. СЕПТЕМБРА /СРНА/ - Корисници Френд припејд сервиса компаније "М:тел" од 20. септембра биће у могућности да користе нову услугу ''Мој мени''.

Једноставним и бесплатним позивањем кода *123# на једном мјесту је омогућен преглед услуга, као и коришћење бројних опција путем којих ће моћи допуњавати рачун различитим пакетима порука, минута и мегабајта, као и провјеравати стање на рачуну и користити услугу ''Позови ме''.

Нова "М:тел" услуга нуди обједињен мени за мобилну комуникацију, тако да свако може у складу са својим потребама да се опредијели за једну од понуђених тарифних опција.

На тај начин, припејд корисници су као никада до сада у могућности да уштеде и сами бирају када ће и колико да троше.

Бесплатним позивом на код *123# корисници се опредјељују за ''Мој мени'' и бирају шта им је потребно. Тако на примјер, одабиром тарифних опција, корисници бирају шта желе да користе: разговоре, поруке или интернет.

Дневни пакет који садржи 30 СМС порука сада кошта 0,50 КМ. За само једну КМ корисници могу дневно причати 30 минута у "М:тел" мобилној мрежи. Љубитељи мобилног интернета за једну КМ могу остварити право на тродневно коришћење 30 МБ података.

За поруке и разговоре у понуди су опције за један, три и седам дана важења, а пакет података за уживање у мобилном интернету може се купити са трајањем од три, седам и мјесец дана. Такође, могуће је користити више опција истовремено.

Ова понуда важи до 20. новембра.

У цијене није укључен ПДВ. Детаљи о понуди доступни су путем бесплатног инфо сервиса 065 10 10 10 као и на www.мтел.ба

/крај/дк
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
dogface_gremlin
Posts: 976
Joined: 12.10.2007. 02:19
Location: Prnjavor

Re: M-TEL

Post by dogface_gremlin »

Prije par dana, dobio sam poruku od m:tela citiram:"Vi ste u Grejs periodu ... operacija je prekinuta." :?:
Zna li ko šta to znači?
Then I sit there gettin' mellow, stoned, groovy
And after while, I looked down the bar...
...at the bartender.
I said hey!
What do you want?
One bourbon, one skotch, one beer 8)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

M-TEL

Post by vrsta8472 »

Задњи 7 дана код мене опасни проблеми са МТЕЛ-ом. Поједине странице не могу да отворим, зовем жалим се кажу да имају квар. Има ли још ко такав проблем?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: M-TEL

Post by aquarius »

Ti i još par hiljada korisnika. Frka sa glavnim serverom.

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

M-TEL

Post by vrsta8472 »

Од неких 10 портала које користим не ради ми 6 . . . између њих и ФБ.


Звао сам МТЕЛ, кажу да раде на отклањању квара.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: M-TEL

Post by vrsta8472 »

Ja ne mogu na prnjavor info preko računara mogu samo preko mobilnog telefona

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply