M-TEL

Moderator: Hirurg

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Baš sam sad htjeo reći da prijatelj ima ovaj k800i i ne izlazi iz messengera.

User avatar
tehnol
Posts: 271
Joined: 20.04.2007. 23:27
Location: Prnjavor/NS

Post by tehnol »

upravu je beba,postoji nokia koja ima te opcije relativno stariji model,iskreno ne znam koji je ali sam prije godinu.dvije citao o tome.

Roky meni za ng nije stigla ni jedna poruka na 065 broj jer mi je bio ugasen i poslije mi se dosta ljudi javilo da mi je poslalo poruke, a njima ni traga ni glasa,tako da ocigledno nije problem da te je neko blokirao jer ja nisam nikoga blokirao sto se tice sms-ova niti poziva,a poruke su mi slate s razlicitih brojeva i opet niti jedna nije stigla :( :evil: :evil:

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Liquari wrote:ne znam, da ne otvaram temu :) kako da namestim ebeni msn na mob ;/ ?
Aktiviraj gprs i idi na wap.tjat.com. Tamo imas ICQ, MSN, i Yahoo messenger, odaberes MSN, prijavis se i to je sve. Preporucujem da na telefonu podesis da ti ne prikazuje slike (ako to vec nisi uradio), da ti ne skida previse sa racuna. Nece ti se vidjeti oni covjeculjci, pa neces odma' znati ko je online, ko away, ali ce ti manje skidati.
You must not know 'bout me...

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Je to može za svaki telefon sa GPRS-om.
Ako može onda i ja imam mogućnost, a i to je jako dobra stvar.
Taman dok sam u školi da se ne dosađujem. Online 0-24, nije bitno na koji način.

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

To zaista ne znam. Ja imam SE K750, a prije toga sam imala Samsung E700, preko kojeg sam takodje mogla na msn. Provjeri sam, pa javi ostalima. :)
You must not know 'bout me...

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Одлична понуда.
Данас узео.
http://www.mtel.ba/mtel/Portal/sr-SP-La ... ey=188:195
Image

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

Ja idem sutra... ;)

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

ThunderBird wrote:Ja idem sutra... ;)
Нећеш се покајати. Још ако имаш вољену особу. :wink:
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Да и ја добијем нешто од МТЕЛ-а. :D
http://www.065mobis.com/mobisol/forum/S ... ostID=4397
Изненађен сам Пантићу, изненађен....
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

ThunderBird wrote:Ja idem sutra... ;)
Јеси узео? И јеси ли задовољан? :D
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Koliko je 3110c u mtelu?Onaj 3110 mi se cini ok, koje su konkretno razlike ili je to isti mob?

edit:samo fali c?
Usput sam ga negdje vidio kod druga i cini mi se ok.Ovdje u NS je oko 120 Jevreja.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

regeman wrote:Koliko je 3110c u mtelu?
Изволте` линк ! :)

http://www.mtel.ba/mtel/Portal/sr-SP-La ... ?TabID=622
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Da, to je taj Aqua, samo me hebe pretplata.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Па јеби га, онда изброј око 200 генги ( слободна продаја ) и нема претплате. 8)
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

aquarius wrote:Па јеби га, онда изброј око 200 генги ( слободна продаја ) и нема претплате. 8)
Znam, samo me cijena zanimala.Hvala.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Image

Vijesti


Sreća je sve bliže!

„Sreća je sve bliže” naziv je m:tel nagradne igre koja počinje 01.03.2008. godine. Nagradna igra namijenjena je svim m:tel korisnicima, ali i onim koji to postanu u periodu do 01.04.2008. - do kada nagradna igra i traje.

Svi koji pošalju SMS sadržaja “Sreca je sve blize” na broj 065 1111 ili postanu m:tel korisnici u periodu trajanja nagradne igre, imaju šansu da postanu ponosni vlasnici automobila : 3X TOYOTA AURIS ili 3X PEUGEOT 308.

Osim 6 automobila, tu su i druge vrijedne nagrade: 5X PEUGEOT SKUTER, 10X Lap top, 20X mobilni telefon, 20X MP4, 100X USB.

Izvlačenje nagrada je 02.04.2008. na TV PINK BH.
Cijena poruke je 0,99 KM sa PDV-om.



PRAVILNIK NAGRADNE IGRE

Član 1.

Ovim Pravilnikom uređuje se način provođenja nagradne igre koju organizuju Telekomunikacije RS a.d. Banja Luka, „m:tel” u daljem tekstu Organizator, Kralja Petra I Karađorđevića 93, Banja Luka, Matični broj 01772902, PDV 400964000002, pod nazivom „Sreća je sve bliže“.

Član 2.

Svrha nagradne igre je promocija m:tel brand-a i stimulisanje rasta broja korisnika.

Član 3.

Nagradna igra traje od 01.03.2008. godine (00:00h) do 01.04.2008. godine(00:00h). Nagradna igra se može prekinuti isključivo zbog više sile.

Član 4.

U nagradnoj igri mogu učestvovati svi postojeći m:tel korisnici i novi koji postanu korisnici u razdoblju od 01.03. do 01.04.2008. Postojeći korisnici učestvuju tako što pošalju SMS poruku na broj 065 1111 sadržaja „Sreca je sve blize ”. Novi korisnici učestvuju u nagradnoj igri automatski, sklapanjem postpaid ugovora ili aktiviranjem prepaid broja.

Član 5.

Pravo učestvovanja imaju svi postojeći m:tel korisnici koji u razdoblju od 01.03.2008. do 01.04.2008. god. pošalju SMS poruku sadržaja “Sreca je sve blize ”. Poruka koju pošalju biće naplaćena 0,09 KM (sa PDV-om). Povratna poruka koju dobiju na svoj telefon sa tekstom „Hvala sto ucestvujete u m:tel nagradnoj igri! Saljite poruke i dalje, tako povecavate svoje sanse za dobitak. Sreca je sve blize!“ će biti naplaćena 0,90 KM (sa PDV-om), što ukupno iznosi 0,99 KM (sa PDV-om). Ukoliko je ključna riječ koju pošalju pogrešna o istom će besplatno biti obaviješteni putem SMS poruke. Novi korisnici učestvuju tako što u periodu od 01.03.2008. do 01.04.2008. god. sklope postpaid ugovor ili aktiviraju prepaid broj. Nakon toga, najdalje u roku od tri dana, dobijaju SMS poruku “Aktiviranjem m:tel broja automatski ucestvujete u nagradnoj igri. Sreca je sve blize“. Sretno!” Ova poruka neće biti naplaćena. U konkurenciju za nagrade ulaze svi učesnici koji su dobili povratni SMS sa potvrdom o učešću u nagradnoj igri. Korisnici koji su poslali SMS poruku više puta, imaju veću vjerovatnoću da dobiju nagradu, jer se svako prijavljivanje za nagradnu igru tretira kao dodatno učešće. Izvlačenje se vrši na principu slučajnog odabira putem računarskog programa koji je licenciran i služi za pomenute svrhe. Pravo učestvovanja nemaju zaposleni u Telekomunikacije RS a.d., kao ni članovi njihove uže porodice (supružnik i djeca).

Član 6.

Ukupna vrijednost nagradnog fonda iznosi do 300.000,00 KM (sa uračunatim PDV-om), a nagrade su:
• Automobili – 6 komada
• Scuter – 5 komada
• Laptop – 10 komada
• Mobilni telefon – 20 komada
• mp 4 – 20 komada
• USB – 100 komada

Član 7.

Podaci o nagradnoj igri i pravila nagradne igre će biti objavljeni u „Dnevnom Avazu“, „Glasu Srpske“, kao i na web stranici www.mtel.ba na dan početka nagradne igre.

Član 8.

Izvlačenje dobitnika nagrada će se obaviti 02.04.2008. godine u sponzorisanoj TV emisiji u studiju PINK TV. Izvlačenje će se obaviti putem slučajnog kompjuterskog odabira na osnovu zadatog softverskog algoritma, a nadgledaće ga 3 člana komisije, od toga dva eksterna i jedan interni (zaposlenik Organizatora).

Član 9.

Brojevi telefona dobitnika će biti objavljeni na Internet stranici www.mtel.ba jedan dan nakon izvlačenja, (03.04.2008.godine) a dobitnici nagrada biće obaviješteni SMS broadcastom i telefonskim pozivom od strane radnika Organizatora o dobijenoj nagradi.

Član 10.

Ako se u nagradnu igru uključi manje učesnika od broja nagrada predviđenih nagradnim fondom, nagrade će se dodjeljivati prema definisanom redoslijedu nagrada u nagradnom fondu dok se ne izvuku svi učesnici.

Član 11.

Organizator će isporučiti dobitniku nagradu koja se ne može mijenjati za novac ili drugu nagradu.

Član 12.

Glavne nagrade dobitnici će podići u sjedištu Organizatora, Telekomunikacije RS a.d. Banja Luka, Kralja Petra I Karađorđevića 93, Banja Luka u roku od 60 dana od objavljivanja rezultata na Internet stranici www.mtel.ba, odnosno najkasnije do 03.06.2008. godine. Prilikom preuzimanja nagrada, dobitnici su dužni da potpišu Prijemnicu nagrade. Identifikacija dobitnika koji su pretplatnici m:tel mreže vršiće se pokazivanjem CIPS lične karte ili pasoša, a identifikacija dobitnika koji su korisnici prepaid servisa će se vršiti pokazivanjem sertifikata, ili ukoliko nemaju serifikat pokazivanjem SIM kartice i poznavanjem PIN koda. Ukoliko je dobitnik automobila ili skutera maloljetno lice, pri preuzimanju nagrada je potrebno i prisustvo jednog od roditelja.

Član 13.

Dobitnici pristaju da Organizator objavi njihova imena i fotografije te da ih koristi u promotivne svrhe ako je to potrebno, a bez ikakve obaveze davanja bilo kakve naknade za isto.

Član 14.

Dobitnik nagrade koji nagradu ne preuzme u roku iz člana 12. ovog Pravilnika gubi pravo na nagradu osim ako je do propuštanja roka došlo krivicom Organizatora. Komisija iz člana 8. ovog Pravilnika zapisnički će utvrditi da li su dobitnici nagrada preuzeli iste u roku, te će istekom roka utvrditi da je nagradna igra okončana.

Član 15.

Poresku obavezu PDV-a snosi Organizator, a poresku obavezu Poreza na dobitak na igrama na sreću u iznosu 15% od vrijednosti svake pojedinačne nagrade snosi fizičko lice, dobitnik nagrade.

Član 16.

Učestvovanjem u nagradnoj igri svaki učesnik prihvata prava i obveze iz ovog Pravilnika. U slučaju spora utvrđuje se nadležnost Osnovnog suda u Banja Luci.

Član 17.

Ovaj Pravilnik će se dostaviti na saglasnost Ministarstvu finansija Republike Srpske, a nakon pribavljene saglasnosti primjenjuje se od dana početka nagradne igre.
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Image

Image


Svojoj najdražoj...

Uljepšajte 8. mart svojoj najdražoj...

Poklonite joj novi m:tel Friend paket sa mobilnim telefonom Samsung C520, prepaid brojem i 65 KM bonusa na računu.

http://www.mtel.ba/mtel/Portal/sr-SP-La ... ?TabID=613
Image

User avatar
proljece83
Posts: 446
Joined: 28.02.2007. 20:46
Location: Prnjavor

Post by proljece83 »

Njegovan wrote:Image

Image


Svojoj najdražoj...

Uljepšajte 8. mart svojoj najdražoj...

Poklonite joj novi m:tel Friend paket sa mobilnim telefonom Samsung C520, prepaid brojem i 65 KM bonusa na računu.

http://www.mtel.ba/mtel/Portal/sr-SP-La ... ?TabID=613
HmHm,da vidim to u uljepsavanje 8 marta......... :wink:

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

E pa proljece83 ako ti niko ne uljepsa 8 mart, ja cu! :lol:
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
proljece83
Posts: 446
Joined: 28.02.2007. 20:46
Location: Prnjavor

Post by proljece83 »

Ma hoce,OBJAVIO JE........... :oops:

User avatar
ana
Posts: 1139
Joined: 05.02.2007. 15:41
Location: Prnjavor

Post by ana »

Njegovan wrote:Image

Image


Svojoj najdražoj...

Uljepšajte 8. mart svojoj najdražoj...

Poklonite joj novi m:tel Friend paket sa mobilnim telefonom Samsung C520, prepaid brojem i 65 KM bonusa na računu.

http://www.mtel.ba/mtel/Portal/sr-SP-La ... ?TabID=613

Bas lijep poklončić! :wink:
Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo...

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

m:tel James Bondovi u akciji

U snježno martovsko jutro m:tel je izmamio osmjehe svim banjalučankama koje su se zatekle u centru grada. m:tel James Bondovi su damama podijelili crvene ruže. Akcija je organizovana u sklopu m:tel nagradne igre "Sreća je sve bliže" koja traje do 01.04.2008. god.


Image
Image
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

m:dopuna

Prepaid račun m:tel korisnika je moguće dopuniti elektronskom dopunom bilo kog iznosa na preko 5.500 prodajnih mjesta opremljenih sa POS terminalima, širom Bosne i Hercegovine.

Dopunjavanje prepaid računa je jednostavno i vrši se na prodajnom mjestu opremljenom POS terminalom. Korisnik od prodavca treba da zatraži elektronsku dopunu prepaid računa, pri tom navede svoj broj telefona, kao i iznos za dopunu. Prodavac će obaviti transakciju, a korisnik će putem SMS poruke dobiti obavještenje da je njegov prepaid račun dopunjen željenim iznosom, kao i potvrdu o uplati od prodavca.
Minimalan iznos elektronske dopune prepaid računa je 2 KM, a maksimalan 50 KM.
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

U pm sto su im ova pravila nagradnih igara ovoliko velika? Covjek dok iscita odustane od nagradne igre.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

regeman wrote:U pm sto su im ova pravila nagradnih igara ovoliko velika? Covjek dok iscita odustane od nagradne igre.
Ја сам послао једну прику, па ако буде среће можда и добијем штогод. :D
Image

Post Reply