Mobilni Telefoni

Moderator: Hirurg

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

*ebe se tebi, preko "grane" imas mnogo vise povoljnosti i to samo treba iskoristavati.. ma "uletice" tamo u Prnj. takav telefon, ne brini.. kupice ga neko..vidi to kad dodjes.. A ako ga bas ne prodas dogovoricemo se onda nesto.. da ga meni prodas a ja ga odradim ovdje nekom.. uglavnom, nemoj d' brines :smt111
...And Justice For All

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

htio bi da znam samo kolikiko mogu da dobijerm za takav tel dole!ß
ima i garanciski list i datum kad je kupljen i softver i hedset kao sto sam rekao...persu je keve mi
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Morres dob't' 80 eura.. k'o brat bratu.. eto, za pocetak ti i ja toliko nudim :wink:
...And Justice For All

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

?

Post by Lune »

jésl ti zaboravio mozda 1 staviti ispred onih 80 !?
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

HAhahaa.. co'eka.. neces ga prodati za vise.. bar ne nekom ko se razumije u FONTELE... ovdje nov 130e..slushke..softver..bio..sad je sigurno jeftiniji.. :wink:
...And Justice For All

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

de mi sad reci de da ga kupim takvog za 160 maraka... ajd kupicu 10 pa vamo prodavati
de djoko nelupetaj matereti...
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Nindza, kazem ti nov je 130 eura.. :wink: A ako je polovan onda je polovan :wink: Niko ti nece dati 120 eura za taj telefon kad za 130 moze da kupi nov.. osim ako neko nije poblentavio :D
...And Justice For All

User avatar
SasaKrek
Posts: 104
Joined: 27.01.2004. 16:29
Location: Prnjavor
Contact:

Post by SasaKrek »

EVOOO LJUDI... ja odlucio koji cu si telefon kupiti... ali samo kad izadje... zato sto jos nije izasao :cry:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= ... &pid=10245

ili

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= ... &pid=10235

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Ma braaaavoo :shock: 8)
...And Justice For All

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

z800 dobijam od mreze ali doplatim 249 evra....
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Hej, ja moram isto kupiti mob a proizvodjaci su nas jadne sad bombardovali pa sam u nedoumici. Sta god da izaberem, znam da cu pogrijesiti i da cu neki bolji propustit' :roll:
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Ja imam Samsung E700, i meni odgovara. Sladak zenski telefonic.... :)
You must not know 'bout me...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ja sam sebi kupio Samsung SGH-D600, i preporucio bih vam da ga ne kupujete :lol:
Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Interesantno je kako se svi proizvodjaci "baziraju" na izgled NOKIA telefona.. i softverski i hardverski.. cool..

To govori samo JEDNO, da NOKIA telefonima nema RAVNIH! :wink: Najjaci su ubjedljivo .. :arrow:
...And Justice For All

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

aj nemoj SRAT koji je tel isti ko nokija
samsung je unikat stvarno su ninje
sonyericsson isto
nokija zadnji 30 modela jedno te isto sam boju promijene
de djoko nekenjaj
joooooooooooooj jes me sad i iznerviroooooooooo :twisted:
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Image

hahaha..ajd malo uporedi ovaj 7650 sa tim Vrstinim sto se izgleda tice. Sony ERIKSON UNIKAT??? hahaahha.. pogledaj raj svoj telefon t630 na koga se "bazira" .. i to sto pricas za NOKIU je netacno. Ubjedljivo najbolji proizvodjac je NOKIA pa ti vidi.. vodi u svemu.. najpopularniji..najbolji..najvise prozivoda ima.. :wink:
...And Justice For All

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Kirk popusti. Nokia je samo dobra sto je mozes bacati gdje hoces, nece joj nista biti, i sto vecina modela hvata mrezu i pod zemljom. Dakle, telefon je za trapave rudare, hahaha. Salim se ali reci kad je Finac ima'o dobru tehniku i bio kreativan, Tita ti? Modeli su ciglasti, kamera nikakva, display jos jadniji...Ili je mozda moj problem sto sam u zadnje vrijeme vise ljubitelj mobilnih na preklop. A to su samsung, motorola i sad novije varijante sonyericsona. Od tog samsung ima ubjedljivo najkvalitetniji display. Ostalo sve zavisi od modela.
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Meni SAMSUNG poceo da ''mijesa boje'' pa sam ga vratio tj. uzeo sam pare nazad dok je jos pod garancijom, prije njega sam imao LG 7050 u BiH se taj telefon mogao da izbroji na prste koliko ih ima, ispadne mi i zeznem displej popravak 270km dam ga sestri jer je vise zenski pa sada opet koristim svoju jedinu i neponovljivu NOKI-u 5510...sve ostalo je samo usminkano s*anje...telefon je telefon a ne neka igracka...ovaj mi je ispao 100 puta bio u vodi i jos milion neki stvari i nije se pokvario a tako je jednostavan za upotrebu, tako da sa svojim iskustvom mogu da zakljucim samo jedno NOKI-a je MERCEDES medju telefonima.
Znate onu sto je rekao PIKSAO a ja dodao jednu svoju:) ''Mama mi je rekla ako hoces da budes pop, budi PAPA, ako hoces da budes vojnik, budi GENERAL, ja sam se odlucio da budem slikar i posato sam PIKASO'' moj dodatak ako hoces da si kupis mobilni telefon kupi sebi NOKI-u i ne sikiraj se!!!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Ti se Bojana baziras na starije modele. Gledano GLOBALNO Nokia telefoni su najbolji..pogledaj malo komentare korisnika sirom svijeta. Mozda u pojedinacnim poredjenjima ima RAVNIH..ja imam MOTOROLU.. ali ipak ostajem pri tom da su NOKIA telefoni najbolji. Sto se tice displeja, SVAKI DAN izlaze telefoni, tako da je to zaista tesko pratiti.. ali jedno je sigurno..a to je da su u GLOBALU Nokia telefoni najbolji.. :wink:
...And Justice For All

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

Ovako
prvo vrle nemere pop pa papa... ide pop pa vladika ili fratar pa papa... ali nebitno....
pa zadnjih 10 tel nokije su jedni te isti ali BUKVALNO!!!!!!!!!!!!!!1
Protiv samsunga nesme niko da kaze ni rijec i djoko ako citas ili se informises najbolje tel na svijetu proizvodi samsung i sto se dipleja tice i raznih vrsta ekrana za sve moguce vodeci su u svijetu ili ti NO1
ti vrle kad kupujes tel nemoj kupovati pod vrbom ga ili iz gepeka nekog mercedesa iza pekoteke vec idi tamo gdje ti ljudi garantuju za to sto kupis i otvori ga pavidi samo zemlju porijekla..... nokia SUCKS!!!!!!!!!!!
sve i jedna ista
3310 su to sve samo jos malo pimpovane i TACKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Lune, ne shvataj ono bukvalno pop pa vladika...to je bilo vise metaforicno da shavtis sta je najbolje na svijetu...od mobolnih to je NOKIA i to sam sam uvidjeo...ne kupujem ja telefone iz one meceke iza Pekoteke, vec one sa garancijom ako vec dajem pare dam za nesto sto valja, pa ako ne valja vratim a uvijek ostavim svoju dobru staru NOKIU u rezervi :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

palis se vrla na sve ko hepo kocka, ako si na poslu zagorio nemoras ovde... :lol:
shvati da je sam sung broj 1
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Samsung??? Kad su oni isli u korak sa NOKIOM majke ti... ahhah.. cuj to..kakve vezze ima zemlja porijekla sa TEHNIKOM koju posjeduje ta firma??? Ne kontam.. ti mislis da sam FINSKA finansira tu firmu..ahahhaha.. :lol: :lol: :lol: Nemoguce je to sve pratit' koji je telefon najbolji POJEDINACNO.. jer danas izadje jedan..sutra drugi..brzo to sve ide, pa Boga ti, tehnologija je to 8) A sto se tice nekog GLOBALA Nokia je najjaca.. o tom ti pricam.. mozes ti pricati za 3310 sta hoces ali to je najprodavaniji telefon ikad.. :wink: Jesss da je sad zastario ali uvijek je SIGURNIJE napraviti REMAKE telefona i dodati mu ono najbolje nego izmisliti nesto 10-to i puknes u prodaji.. A to SAMSUNG, hahaah..i kad kazes DISPLAY nije dovoljan argument..jer opet se baziras na POJEDINACNIM "iskustvima".. pogledaj "sine" malo sire :twisted: Pogledaj ako MENI ne vjerujes malo glasanja OSTALIH ljudi.. koji je telefon za koristenje najbolji.. pa valjda "korisnici" znaju najbolje..Svaka cast samsungu.. u poslednje vrijeme izbacuje jake modele.. ali opet je to REMAKE neceg.. i to kad govoris NOKIA TELEFONI SVI ISTI.. DOBRO, MOZDA NIJE FAZON ZA NOKIA TELEFONE DA SE "PREKLAPAJU", ALI POGLEDAJ MALO ISTI SAMSUNG... ONI SE SVI..ALI BAS SVI "PREKLAPAJU".. "PRVO POCISTI ISPRED SVOJE KUCE PA ONDA ISPRED KOMSIJINE" :lol: :lol: :lol:
...And Justice For All

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Narocito je ovaj Vedranov bio na preklapanje :lol: Nije to tako ali ako volis, nek' ti bude. Ja volim gotivu a nokia mi je nekako seljacka i tacka. Prosle godine je nokia 7230 mislim (ona sa mp3) bila mobilni godine zato sto je imala skoro pa sve, to je istina. Ja je svejedno nikad ne bih kupila jer joj je kamera shit. Sad je ako bas hocete, najbolja motorola 1000 ili 1010 nisam sigurna. Ima PDA, 2 megapixel kamere, mp3, sve, bukvalno sve. Moj komentar: malo glomazno za zenu. Dakle, sve je stvar ukusa.
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

1. NOKIA SELJACKA??? Ne razumijem
2. Vrstin nije na preklapanje ali je REMAKE NOKIE 7650
3. Kupujes telefon zbog kamere?? Treba prije svega ZNATI sta zelis..foto-aparat ili telefon :lol: :lol: :lol:
...And Justice For All

Post Reply