Mobilni Telefoni

Moderator: Hirurg

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

Djoku za moderatora...jednostavno choek sve zna i neda nanijeti..zna koji je gitarista najbolji koji je tel najbolji koji je igrac najbolji...itd itd.
Volino nemoj kroza zid glavom polako de malo ako negdje nesto procitas nije sve onako kako se servira de malo razgledaj oko sebe...cccc a jes choek upro i neda...jok nepije vode...
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Lune, ne shvatam te...ako se NOKIA pokazala kao najbolje, sta ima vise da pametujes...onaj SAMSUNG je s*anje na kvadrat i taj LG pokajao sam se sto sam ih uopste kupovao i rekao sam sebi da necu vise nikada kupovato mob. a da nije NOKIA...brate mili ako telefon gledas kao telefon...trajanje baterije, odrzavanj i signal on ne znam da li postoji nesto bolje...ne bi cabe NOKIA bila najprodavani telefon na svijetu...
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Kirk_H@mmett wrote:Kupujes telefon zbog kamere?? Treba prije svega ZNATI sta zelis..foto-aparat ili telefon
Zelim sto bolje videotelefoniranje, sreco moja! Da vidim co'eka (display) i on mene (kamera). :D
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

HAhahaha.. Luneta.. nemoj se nervirat' volino, polako.. :lol: De ti malo razgledaj oko sebe i vidi koji je telefon NAJPOZNATIJI .. JA IMAM MOTOROLU I NE BRANIM SVOJE a kazem da je NOKIA najbolja! Ali tebi je to izgleda tesko shvatiti.. stvaaarno :roll: Pokusaj jos jednom, dajem ti sansu k'o drugu :shock: :D

Al' najjaca je Bojana kad kaze NOKIA JE SELJACKI TELEFON... to je najjaci argument sto sam procitao ikad :D :D :D
...And Justice For All

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Kirk ti se stvarno bas zapalis kod nekih tema. Eto i ja tebi dajem sansu k'o drugu da shvatis da mi je nokia seljacka iako sam je doskora imala a sad cak stavise imam siemens. Siemens se zakoci i ima stotinu nekih propusta ali opet bih ga prije kupila nego nju jer mi se vise svidja dizajn, shvatas?! Nokia mi je seljacka i cao shushtim. Da je imam sad kod sebe, dala bih ti je dzabe kad je toliko volis!
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

I ja volim NOKI-u...ajd daj i meni jednu :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

NOKIA SELJACKA??? NE MOGU DA VJERUJEM DA TO PONAVLJAS.. EEEJ.. KAKAV TI JE TO ARGUMENT MAJKE TI.. AHHAHHAHAHA... nevjerovatno.. znaci oni koji imaju "NOKIU" su seljaci??? nevjerovatno.. hahahahaha..e kakav si ti lik.. hahah.. opasno..oopasno.. MENI SE LICNO SVIDJA MOTOROLA.. ali bezzze je tvoje misljenje da je NOKIA seljacka.. :shock: :roll:

OPASNI STE.. OPASNI.. 8)
...And Justice For All

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

jest choek zadro i nepopusta loha zem zadruga neka de se smir
nije najbolja a najprodavanija je u svijetu a ne kod nas jer brale svaku nokiju dobijes kod nas uz ugovor za 1 euro ponavljam ****** fucking euro dok za bilo koji drugi moras min da platis 49!!!! to pokazuje klasu telefona i sad neznam koju nokiju samsung imitira nisam to skontao na koji je fazon nokije samsung pravljen!?
nokija ima 50000000000 modela koji sve i jedan ISTI!!!!!!!!!!!! ubace u displej 1 ponavljam 1 novu boju ili aplikaciju razdvoje sa 1 na 2 i to je novi model de malo pogledaj.... NOKIA SUCKS!!!!
sto se tice kvaliteta novih tel. nemoze nijedan se uporediti sa starim modelima jer ovi se kvare svi ali SVi brzo da bi ti mogao da kupis si novi jer svaki trerci dan izlazi novi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

NIKADA SEBI NOKIU KUPIO NEBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U HAGG SHNJOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U KURUZEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

nije najbolja a najprodavanija je u svijetu a ne kod nas jer brale svaku nokiju dobijes kod nas uz ugovor za 1 euro ponavljam ****** fucking euro dok za bilo koji drugi moras min da platis 49!!!!

Idiote to je samo dokaz da je NOKIA KOMPANIJA najjaca na svijetu.. a jess co'ek luuud... sada se svi telefoni baziraju na njen izgled (sem "preklapaca").. svi kopiraju NOKIU..jess ti drz'o ikad neki telefon drugi u ruc' :lol: Eto imas t630.. pa na sta ti taj lici majke ti.. hahahhh :shock: :shock: :shock: :roll:

P.S. TI mislis da nije najbolja.. to je nindza tvoje misljenje..
KOSARKA: DZORDAN
FUDBAL: PELE
AUTO: MERCEDES
SKIJE: ATOMIC
KIP SLOBODE: AMERIKA
AJF. TORANJ: PARIZ
TELEFON: NOKIA!!!

to su asocijacije.. :wink:
...And Justice For All

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

Ti tacno nidssdi pametan ali jeb me svak ak jes
e t630 baziran na izgled nokie...loha pa svaki mora imati tipke displej i rupice... :lol:
sto se tice SE telefona oni imaju jedinstveni izgled i svi su skoro isti de djoko i pored ociju nevidis!!!!!!!!1
a to sto ih daju je sto su jeftini jer se stancaju kao sto ti rekoh zastarjela tex i samo nanosi ima budala koji uzimaju....
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Ma boli me uvo.. najradije bi "uprtio" govornicu na ledja ni nosio! Ali samo ako je marke NOKIA.. ehehe.. jedna mini govornica na ledjima..k'o u VIJETNAMU one redio stanice.. e to treba poceti proizvoditi.. :lol:
...And Justice For All

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Kirk_H@mmett wrote:NOKIA SELJACKA??? znaci oni koji imaju "NOKIU" su seljaci???
Koja logika, majke mi. Reci mi, na koju foru, Kirk, dolazis do tih svojih zakljucaka i kako uspijes da vidis samo ono sto zelis vidis i procitas? Ne kontam. Meni seljacka i seljacka se razlikuje u tome sto se prvi slucaj ogranicava na jednu osobu (dakle, ja je ne bih kupila), dok je drugi opsti ( koji ja nisam napisala a koji si ti ne znam kako uspio da procitas). Tztztzt. Cudan ci ti covak. Uopste ne zelim biti kao ti kad porastem.
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Aj ti meni obrazlozi zasto mislis da je "seljacka" .. imas li neki jaci argument??? :roll: :shock: nevjerovatno :cry:
...And Justice For All

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Dobro nemam, bas je dobra i lijepa samo je eto ja slucajno nikad vise ne bih kupila. A, Boze, ove danasnje omladine! Zanima me samo sta si u horoskopu da znam ubuduce koliko da ulazim u neku temu sa slicnima. :?
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

BLIZANAC.. i to DUPLI... :D 8) :roll:
...And Justice For All

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Pa vidim ja da ti ne znas kud gonis, kad ono vas tu cetvero! :shock: :lol:
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Aj duvaj u taj jogurAt i cut :D :D :D
...And Justice For All

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Kuvarice, manje zbori...! :D

PS: Pa, nije iskljuceno, za jednu plavusu! :wink:
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Sa krilCima :smt061 :mrgreen:
...And Justice For All

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Pa .... ovaj.... da....s vremena na vrijeme. :oops:
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

I tad sam pi*ka k'o avion ! 8) 8) :D
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

To znaci da one koje koriste O.B nisu ***** ko avion? :lol: 8) :wink:
Xexexexxexexexexe
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Ne, one su k'o rakete ! :shock: 8)
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
Lune
Posts: 669
Joined: 09.01.2004. 15:54
Location: somewere in caribean

Post by Lune »

kO APOLO 13 kad se najvise nadas on IZDADE!!! :lol:
FRIIIIIIZZZ JURRR DZAMPING MADRRRFAKRRRZZZ!!!!!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Jojjjjjjjjjj, Lune jesi me sada nasmijao,xaxaxaxxaxaxaxaaxaxaxxaxaxaxxaxaxxaxaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxxaxaxxaa..UPRAVU SI!!! Bas ono mislis da je sve u redu kada ono :?: :idea: xaxaxxaxaxaxaxxaxaxxaaxxaxaxaxJAOOOOOOOOOOOOOOOOO
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply