Krsna slava i tri prsta!

Budimo ljudi

Moderator: vrsta8472

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

che wrote:Eto Njegovane,nas priznaje samo jedan crnac...e sta su ti Srbi! :lol:
Sis :wink:
Добро је и то. :wink:
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Re: ...

Post by Njegovan »

seljak iz skakavaca wrote:Malo smo/ste pretjerali.. ne razumijem zasto ste toliko navalili na Che i Njegovana, i sto ih toliko generalizujete a ne slazete se s njima u samo ovom segmentu..uostalom kao ni ja (ako su toliko bukvalno mislili kao sto su napisali); ali skoro sve drugo sta napisu na ovom forumu rado procitam i potpuno podrzavam.. imponuje me koliko stvari znaju sto se istorije tice, a pazeci pazljivo na svaki njihov napisan post - mogao sam zakljuciti da se ne Srbuju i dice kao sto vi upravo opisujete...
Na kraju krajeva - Svako ima pravo na svoje misljenje, i svako prestavlja sebe pojedinacno svojim postupcima, a ne sve nas; tako da...
Брате хвала на лијепим ријечима.
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Snowflake wrote:Ne shvatam sto vam smeta ta slika.Bila sam na slavi,i ne sjecam se nekih nepristojnosti.Bilo je smijanja,pilo se,ali svi su bili svjesni svijece i ikone.
Ni ja nisam za neka pijancenja i divljanja na slavama,ali mislim da pretjerujete.Slika ko slika.
Ја уопште нисам рекао да ми смета слика већ само прокоментарисао како ми се чини и изгледа, јер стварно слика је грозна, да се приказује обиљежавање славе а да при том човјеку виси сарма из уста, али ето ако ти кажеш да је било другачије ја ћу ти вјеровати. :wink:
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Ljudi malo ste predaleko otisli sa svim,a ne dirajte u Njegu jer je super momak!
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Mr X wrote:Ljudi malo ste predaleko otisli sa svim,a ne dirajte u Njegu jer je super momak!
Хвала брате. Нисам имао намјеру да скренемоса теме, али ето видиш како би. :lol: Ето престајемо. Коме се свиђа нег гледа слику, али ја нећу. :lol:
Image

setac
Posts: 55
Joined: 23.08.2007. 13:18

Post by setac »

Ma ne diramo ga. :D Svi cemo se sloziti da svako ima pravo na svoje misljenje i neka to bude kraj nase rasprave kako treba da se slavi slava.

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

setac wrote:Ma ne diramo ga. :D Svi cemo se sloziti da svako ima pravo na svoje misljenje i neka to bude kraj nase rasprave kako treba da se slavi slava.
Ете видиш како се нађе компромисно ријешење. :wink:
Image

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

Mr X wrote:Ljudi malo ste predaleko otisli sa svim,a ne dirajte u Njegu jer je super momak!
kako ti znas da je super,jesi ga probao :lol: :lol: :lol: :wink:

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Hirurg wrote:
Mr X wrote:Ljudi malo ste predaleko otisli sa svim,a ne dirajte u Njegu jer je super momak!
kako ti znas da je super,jesi ga probao :lol: :lol: :lol: :wink:
Па дај брате немој тако. Човјека сам упознао и кроз причу сконтао ме какав сам и шта сам. А и ти ме знаш. Буди добар као што си и у стварном животу, а немој само олајавати овуда. :wink: Братски савјет.
Image

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Hirurg wrote:
Mr X wrote:Ljudi malo ste predaleko otisli sa svim,a ne dirajte u Njegu jer je super momak!
kako ti znas da je super,jesi ga probao :lol: :lol: :lol: :wink:
Slusaj za mene je svako super kao licnost koji se ponasa do mene i postuje mene kao licnost,a kad pocne da kenja i da olajava ja ga nabijem na jednu stvar i samo moze dobiti po usima.
Koliko sam skontao Njegovana,momak 1A!
Image

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ne olajavam ja nista i nikog,samo kazem kako jeste...e sada posto su pojedinci bukvalisti i prace se fini to me boli qrac....iamm svoj stav i necu lizem nikog i govorim ko je dovar a ko nije :!:

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

E lakse malo momci,tema je slava a vi ste dosli do onih stvarcica :cry:
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Hirurg wrote:ne olajavam ja nista i nikog,samo kazem kako jeste...e sada posto su pojedinci bukvalisti i prace se fini to me boli qrac....iamm svoj stav i necu lizem nikog i govorim ko je dovar a ko nije :!:
Pogresno si me shvatio ili sam se ja pogresno izrazio.Ja i nisam mislio u postu da ti nekog olajavas ili sta drugo,vec sam napisao da je za mene svako prva liga dok me postuje kao licnost,naravno i ja njega,ali kad pocne da kenja i olajava tad je aut...Kapish?!
Image

User avatar
salcn
Posts: 3877
Joined: 21.02.2007. 19:47
Location: SAMO TAKVO
Contact:

Post by salcn »

Pstttttttttttttt
:!:
Dosta vise i ne kenjajte :!:

Zivi mi i zdravi bili i 100 godina slavili :!:
Image

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

Slava je krsnice,svjeca i krsni kolac a sve ostalo je plod naseg mentaliteta koji nemoze da zaobidje ice i pice ni kad se pjeva ni kad se place stvar je u druzenju. A Njegovan i Che prosipaju neku svoju filozofiju i stvarno mi pice po nervima!!!
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

sena internetusa wrote:Slava je krsnice,svjeca i krsni kolac a sve ostalo je plod naseg mentaliteta koji nemoze da zaobidje ice i pice ni kad se pjeva ni kad se place stvar je u druzenju. A Njegovan i Che prosipaju neku svoju filozofiju i stvarno mi pice po nervima!!!
Видиш. Ја се са тобом све слажем у вези овог што си написао. Али то да ја просипам неку филозофију не могу се сложити јер нисам ништа написао да попујем некоме или слично томе. Па, ето можда и ти некоме пичиш по живцима. :twisted:
Image

User avatar
sneki
Posts: 400
Joined: 01.10.2007. 16:49
Location: Austrija

Post by sneki »

Sretna krsna slava Djurdjev dan svima koji slave,da proslavite u zdravlju i veselju!!!!!
Neki piju od tuge,neki od radosti a neki od jutra...

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

sneki wrote:Sretna krsna slava Djurdjev dan svima koji slave,da proslavite u zdravlju i veselju!!!!!
Hvala,hvala!
Image

User avatar
Elim
Posts: 621
Joined: 15.08.2007. 20:43
Location: Šibovska

Post by Elim »

I od mene hvala.
Uhvatio sam malo vremena da zavirim na forum.
Malo je castitki za Djurdjov dan.
Kao da su svi forumasi na Slavi.
AJD ZIVELI :smt030

User avatar
proljece83
Posts: 446
Joined: 28.02.2007. 20:46
Location: Prnjavor

Post by proljece83 »

Sretna krsna slava svima koji danas slave!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Ево ја сада улетих. Срећна крсна слава сима који славе СВЕТОГ ЂУРОЂА.
Image

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

proljece83 wrote:Sretna krsna slava svima koji danas slave!
Хвала, :wink: :D
Image

User avatar
CrnaSuza
Posts: 253
Joined: 20.11.2007. 00:16
Location: IBK

Post by CrnaSuza »

O njego i od mene sretna krsna slava!!!

Naravno i ostalima koji slave...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

I OD MENE SVIMA SRECAN DJURDJEV DAN :smt030 UFFFFFFFF AL SAM NESTO MALAKSOOOOO !!!!!!!! :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

CrnaSuza wrote:O njego i od mene sretna krsna slava!!!

Naravno i ostalima koji slave...
Хвала,
Image

Post Reply