K o n c e r t i

O ukusima treba raspravljati. Zašto ne?

Moderator: Hirurg

User avatar
PATRIOT BOYS
Posts: 99
Joined: 13.02.2007. 23:18
Location: BANJA LUKA--PRNJAVOR

Post by PATRIOT BOYS »

Weterinarka wrote:Cula sam da je navodno koncert Vlade Georgieva 21.07. u Prijedoru?! Zna li neko vise o tome?
JEL TO TACNO?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
PATRIOT BOYS
Posts: 99
Joined: 13.02.2007. 23:18
Location: BANJA LUKA--PRNJAVOR

Post by PATRIOT BOYS »

PA ODLICNO!

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Sensation White 2007
http://www.youtube.com/watch?v=A3ol3AQqqKc
Franz kada cemo tamo ? :D

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

...'ajmo,sta cekamo?:)

User avatar
Darius
Posts: 2237
Joined: 12.03.2005. 16:50
Location: Norway

Post by Darius »

Slab sam sa lovom u zadnje vrijeme ali cim skupim neke lovice palimo tamo :)

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Petka 13,7, 2007 trubaci na kastelu,fenomentasticno!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

THE ROLLING STONES - Beograd Usce ... 14.07.2007

V E L I K I P R A S A K
Image
I BI PRASAK !!!

Dinosaursi "rok en' rola" svirali su dva sata pred više od 50.000 posjetilaca a mnogo ce se spekulisati o tacnom broju ... ali to je manje vazno !!!

JEDNOM RJECJU ... S P E K T A K L !!!
Publika je bila lako uvučena u ovaj impresivni spektakl, sa njegovom razrađenom scenografijom - sa pokretnim mostom koji noseći muzičare i instrumente "ulazi" u prostor za posmatrače, kulisom nalik višespratnici sa ogromnim video bimom u centru, svetlosnim i pirotehničkim efektima – i, pre svega, samim članovima benda, koji su naoko mladalački poletno izvodili svoje prepoznatljive "r'n'r" poze.


Image
Scena po visini odgovara jednoj 5-to spratnici ...

Image
Video bim je pokazivao njihovu moc i velicinu ...

Image
Pokretna bina je usla nekih 100-njak metara medju odusevljenu publiku !!!

Image
Ako niste nikada vidjeli pakao to ste mogli doziviti uz "Sympathy for the devil" i specijalne efekte ...

Image
Između pjesama Džeger se obraćao publici na srpskom jeziku – rekao je da je srećan što je ovde, pozdravio je goste iz regiona, a našalio se i na račun talentovane "r`n`b" pjevačice Lize Fišer (Lisa Fischer), koja pjeva prateće vokale.

Image
Zastitni znak Stounsa se pojavio i isto tako nakon par pjesama brzo nestao sa scene ...

Image

Image
Image
Pored Mika (Mick Jagger), ***** (Keith Richards), Rona (Ron Wood) i Čarlija (Charlie Watts), na bini je bilo još devet muzičara...

Image
Za bis bend je izveo "Brown Sugar", pesmu sa albuma "Sticky fingers" iz 1971. Događaj je završen vatrometom oko 23.30.
Ovo je ukratko i jako sturo ... ali i tesko je rjecima objasniti kakva je atmosfera bila !!! Jedno je sigurno ... jos dugo ce se pricati o ovom spektaklu !!!!
Last edited by MAXIMUS on 30.07.2007. 18:18, edited 1 time in total.
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Није да их нешто волим, али ипак поштујем њихов рад.

Ево једне рекапитулације:

БЕОГРАД – Чланови чувене британске рок групе Ролинг Стоунс задовољни су како је протекао њихов први концерт у Србији, који су одржали у суботу увече на београдском Ушћу, изјавио је агенцији Бета портпарол концерта Иван Ивачковић.
„Стонси су били врло, врло задовољни. После концерта били су јако добро расположени и публика им се јако допала. Све је било како треба. Мислим да смо се показали. Показали су се и они, а показали смо се и ми - Београд”, рекао је Ивачковић. Према његовим речима, 50.000 људи са купљеним улазницама пратило је свирку, на којој су Стонси два часа неуморно и расположено низали своје највеће хитове попут „Satisfaction”, „It′s Only Rock And Roll”, „Jumping Jack Flash” или на бис „Brown Sugar”. Дивовска бина висока 30 и широка 70 метара, са које је сукљао пламен, испаљиван ватромет и током концерта се публици плазио огроман надувани језик - лого Стонса, у потпуности је демонтирана током ноћи, тако да до јутарњих сати, каже Ивачковић, Ушће „изгледа као да се ту ништа није десило”.
Како агенција Бета сазнаје од организатора концерта, продукцијске куће „Мјузик стар” чланови групе требало би око 16.00 да напусте Београд, где су од петка смештени у хотелу „Хајат” недалеко од Ушћа.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
tasmanian_devil
Posts: 93
Joined: 13.02.2007. 14:19
Location: Prnjavor

Post by tasmanian_devil »

DA VLADIN JE KONCERT NA STADIONU Berek u prijedoru...
ja idem i jos bar 30-ak forumasa , okupljanje je tamo kok 5 sati popodne a poslije toga se ide na zurku u Lovac ....
Bice ludnica ljudi dodjite ...

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Idem i ja naravno, reci mi samo gdje je okupljanje...

User avatar
PATRIOT BOYS
Posts: 99
Joined: 13.02.2007. 23:18
Location: BANJA LUKA--PRNJAVOR

Post by PATRIOT BOYS »

KAKO STE PROSLI NA KONCERTU?MENI JE SAVRSENO BILO

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

koliko je bio ulaz?i kakav je utisak,koliko je dugo pjevao...nisam stigao zbog svadbe!

User avatar
rema
Posts: 180
Joined: 30.06.2007. 20:56
Location: Prnjavor City
Contact:

Vlado je Kralj :)

Post by rema »

E bio sam na koncertu,bilo je extra! :lol: Karta je bila 12 i 15 km a koncert je trajao oko 2:30 h

User avatar
PATRIOT BOYS
Posts: 99
Joined: 13.02.2007. 23:18
Location: BANJA LUKA--PRNJAVOR

Post by PATRIOT BOYS »

ODLICNO JE BILO

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Bilo je ekstra, preko pet hiljada ljudi, evo malo slika.
Image

Image

Image

Image

Eto sutra cu jos neke postaviti.

User avatar
HEKTAP
Posts: 817
Joined: 19.05.2005. 02:49
Location: Trg ratni profitera/Prnjavor

Post by HEKTAP »

CUDO DA KEITH RICHARDS NIJE OPET PAO SA PALME???!!! :? :lol:
Nisam lijep al sam zato PAMETAN!!!

User avatar
PATRIOT BOYS
Posts: 99
Joined: 13.02.2007. 23:18
Location: BANJA LUKA--PRNJAVOR

Post by PATRIOT BOYS »

BARBA ODLICNE SLICICE.
STETA STO SE NE VIDESMO.

User avatar
Willy_Wonka
Posts: 147
Joined: 30.01.2007. 15:36
Location: RS,BA
Contact:

Post by Willy_Wonka »

Вечерас (2.8.07.) у 21ч у Бања Луци, у Аквани, наступа КУБИЗМО. Улаз беџа!!!

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

ВЕЧЕРАС ПОЧИЊЕ 41. ЗАЈЕЧАРСКА ГИТАРИЈАДА

ЗАЈЕЧАР – На Поповој плажи у Зајечару вечерас почиње 41. зајечарска Гитаријада на којој ће се, током прве финалне вечери, публици представити 12 младих бендова из Србије.Првих 12 такмичара фестивалски жири је одабрао између 70 пријављених група.

Програм почиње у 20.30 пројекцијом кратких анимираних филмова њујоршких аутора, а потом ће наступити гости фестивала, бенд „Кен Хенслеј”.

Такмичење бендова из Велике Плане, Зрењанина, Крагујевца, Пирота и Београда почиње око 23.30 сати.После наступа демо бендова, на Гитаријади ће свирати и групе „Дивље јагоде” и „Екипа плус”.

Гитаријада се завршава у суботу увече, када ће после проглашења победника, наступити група „Рибља чорба”.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Festival uličnih svirača

Post by zozon »

U toku su pripreme VII Festivala uličnih svirača, koji će se ove godine održati u periodu od 5. do 9. septembra u centru Novog Sada. Na desetak pozornica u Dunavskoj, Zmaj Jovinoj ulici, Katoličkoj porti i Trgu slobode nastupiće preko dvije stotine učesnika. Najbolji muzičari, žongleri, lutkari, plesači, ekvilibristi i klovnovi ove godine stižu iz Maroka, Kanade, Portugalije, Australije, Senegala, Italije, Srbije, Švajcarske, Makedonije, Engleske, Hrvatske, Njemačke i Rusije. I ove godine u okviru Festivala biće zastupljena i likovna umjetnost.

Ove godine Festival uličnih svirača se bratimi sa dva svjetski poznata Festivala ulične umjetnosti: Ferrara Buskers Festival (Italija) i Imaginarius (Portugalija).
You must not know 'bout me...

User avatar
Weterinarka
Posts: 1964
Joined: 30.05.2005. 06:08
Location: Shaland

Post by Weterinarka »

Kakav je festival bio proteklih dana u Zagrebu? Drugarica me je zvala kad je Roisin Murphy (Moloko) pjevala Forever More na sta sam ja, na moje veliko iznenadjenje, srusila se sa stolice! Roisin live na mom fonu! :shock:
Guys with glitz to chicks with kicks.

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

Ne znam za Zagreb, ali je ona u subotu bila i u Bg, na nekom Tuborgovom festivalu. Svasta se ovih dana desava kod nas. :)
You must not know 'bout me...

User avatar
KP
Posts: 1620
Joined: 12.07.2007. 22:43
Location: KP

Post by KP »

23.07.2007- KOPER-ROBERT PLANT EX LED ZEPELLIN


http://www.vest.si/2007/07/24/plant-v-kopru/


PRVI PUT SAM BILA NA KONCERTU,I BILO JE FENOMENALNO!!!!!!!!!!!!



Image



Image



Image
Image

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

[quote]ROBERT PLANT EX LED ZEPELLIN[quote]

Ove godine sam ih propustio ali nadam se uskoro da cu ih pogledati !!!
Vjerujem da ti je bilo FANTASTICNO :!:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Post Reply