K o n c e r t i

O ukusima treba raspravljati. Zašto ne?

Moderator: Hirurg

Post Reply
Sneza
Posts: 842
Joined: 19.01.2005. 05:17
Location: Prnjavor

Post by Sneza »

31.o8. Željko JOksimović na bazenima "Posejdon" Srbac

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Nas nekoliko sa foruma, ide veceras u Srbac. Snezo zvacu te danas, pa da ides sa nama.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
marianna
Posts: 465
Joined: 21.06.2007. 09:49
Location: On the face of the place

Post by marianna »

Sad sam sa koncerta, solidno okupljanje forumasa i onih koji ce to tek postati 8)
Dva sata svirke, nije bilo lose- previse balada za moj ukus. Ideja i realizacija za pohvalu (koncert je bio humanitarne prirode). Potpun ugodjaj, vatromet itd. Samo se Mile nije pojavio, a rekli su da hoce :wink:
Zamalo da bude frke s jednom plavusom koja ne zna drzati casu piva nego prosipa okolo.. Dobro se zavrsilo, bila sam fina, da ne sramotim ugled clanova ovog foruma koji nadaleko vaze za miroljubive :lol:
Ostali smo bez digitalaca, Snezi otisla baterija, a Vrsta svoj zaboravio. Tako da nemamo dokaz cuda nevidjenog-Vrste kako pije pivo!!!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Da vrsta popio dva gutljaja piva :D

Imam slika sa mobilnog, u toku dana postavicu ovdje.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
borg 7/9
Posts: 201
Joined: 29.05.2007. 08:21
Location: Prnjavor

Post by borg 7/9 »

Za nepovjerovati ali jeste popio pivo. Nije bitno gutljaj ili dva, važno je da Vrsta počinje sa konzumacijom. :smt030

Iako Željku Joksimovića ne slušam, osim po kafanama, moram priznati da je čovjek korektno odradio svoj posao. Priznajem da sam i pjevušio svaku pjesmu koju sam iole znao, a bilo ih je. :smt020
Što se ostalog dijela tiče bilo je odlično. Kad si u dobrom društvu onda je uvijek super. Još da smo Mara i ja mogli da unesemo pivo u flašama, to bi onda bio pravi lom. :wink: Ovako smo se morali patiti sa plastičnim čašama, ali ipak nismo prosipali po narodu :oops:
Da li hrabrost da se čeka, ili strah novog početka? Tek još sam ovdje!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Slike...


Image



Image



Image




Image



Image


Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Ha, i nije bilo tako lose na koncertu....Dobro drustvo,jako puno finih maci(cast Zeljki ali one su kod mene u prednosti) malo je frka bila za cugu.Neka teta (koju je Borg sacovao citavo vece :D ) se uspjela i rasplakati!Prvo je pocela prosipati ono malo piva a meni bi zao,pa joj zamalo nisam oteo casu :twisted:
Vedran nam se sredio kao da je krenu na svecani prijem kod Mile,al' dzaba nije upecao nista kao ni sam...Uglavnom solidan koncert(losija verzija onog iz bl) :!:
Pored toga sto nam je falio digitalac,cini mi se da smo mogli ponjeti i kompas jer neki forumasi zalutase u neke kurze.... :D :D :D

User avatar
nout
Posts: 180
Joined: 21.01.2005. 21:57

Post by nout »

Američki progressive rock bend Tool nastupiće 5. septembra u Beogradu. Ide ko?!
Pleased to meet you, hope you guess my name
But what's puzzling you is the nature of my game...

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

TOOL
Sreda, 05. Septembar 2007.
od 21:00
Hala Pioni :smt020
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Večeras trubači na trgu Krajine... Organizator mutavi i galamdžija :)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Guča u Banjaluci 21. septembra

BANJALUKA, 13. SEPTEMBRA (SRNA) - Vlada Republike Srpske (RS) i Grad Banjaluka u saradnji sa Centrom za kulturu "Dragačevo-Guča" organizuju u petak, 21. septembra, na Trgu Krajine u Banjaluci, veliki trubački koncert pobjednika festivala "Guča 2007".
Pokrovitelj ove manifestacije je predsjednik RS Milan Jelić.

Na koncertu, koji će početi u 20.00 časova, učestvovaće orkestar Demira Ćerimovića, pobjednik festivala u Guči, prva truba Dragačeva Dejan Lazarević, te orkestri Nenada Mladenovića i Gvozdena Rosića.

Voditelj manifestacije je glumac Branko Babović.

Organizatori očekuju da osim građana Banjeluke ovom događaju prisustvuju i stanovnici susjednih opština.

Izvor: RTRS
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
marianna
Posts: 465
Joined: 21.06.2007. 09:49
Location: On the face of the place

Post by marianna »

Organizatori očekuju da osim građana Banjeluke ovom događaju prisustvuju i stanovnici susjednih opština.
I, hoce li biti predstavnistvo iz Prnjavora?

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

vrsta8472 wrote:Pokrovitelj ove manifestacije je predsjednik RS Milan Jelić.
Sta,on daje 'svoje' pare???

Ja vjerovatno necu ici,jer sam prilicno zauzet,mada jako volim trubace!

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Bice naravno i predstavnik iz Prnjavora,ali ce svirat harmoniku.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Mozda samo predsjednik sa prvom damom, bez svojih pomocnika :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Jel' iko isao na trg u BL ??? Nisam cuo nikakve komentare !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Био сам, није било лоше 5.000-10.000 људи. Атмосфера добра, пива на све стране. Ма што се каже "Хљеба и игара"

User avatar
marianna
Posts: 465
Joined: 21.06.2007. 09:49
Location: On the face of the place

Post by marianna »

Upssss, zaboravila sam napisati izvjestaj...
Bilo je ocekivano, slazem se Barbom- po sistemu "Hljeba i igara". Srpska posla, ne moze proci bez Kosova i nacionalistickih parola :roll:
Sve u svemu, zacin C...
Nisam posebno luda za trubacima, al' u dobrom drustvu nije bilo lose. Svirali su gotovo tri sata, vjerovali ili ne poceli su na vrijeme. Oni koji su bili na Guci, kazu da ovo, nije ni vidjelo pravu Gucu. Pa dobro, ipak je to BL :?

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

...

Post by Franz »

Onaj kupleraj na trgu u BL mi vise licio na izbor CHOBANA godine....mislim,bez ljutnje! :lol:

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Кењаш и ти сометимес.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Pavle Dimitrijevic

Koncert u Domu kulture.

Da nisam otisao, ne bi mogao da prezalim.

Nekoliko fotografija, slikao sam mobilnim i slike su dosta tamne.

Image

Image

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Рад Павла Димитријевића пратим већ преко деценију и сматрам великим ентузијастом . Још од ансамбла "Ренесанс " прије рата, па до новијих пројеката са Сањом Илићем и другим музичарима који његују " етно " звук. Нисам био на концерту и јако ми је жао због тога.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

OBJAVLJEN PROGRAM OVOGODIŠNJEG JAZZ FESTA

Post by aquarius »

Jedanaesti međunarodni muzički festival Jazz Fest Sarajevo 2007 održat će se od 31. oktobra do 4. novembra. Tokom pet dana festival će predstaviti trinaest koncerata na četiri scene.



Na sceni Bosanskog kulturnog centra u okviru glavnog programa, Jazz Fest će predstaviti azerbejdžansku pijanisticu i pjevačicu Azizu Mustafa Zadeh, čuvenog libanskog umjetnika Rabih Abou-Khalila koji će nastupiti sa svojim bendom kojeg čine francuski i italijanski muzičari, dok će neki od najznačajnijih norveških umjetnika nastupiti u BKC-u sastavu grupe Jazzland Community. Prvi put u Sarajevu nastupit će i nezaobilazni predstavnik turske scene kada je world music u pitanju – Mercan Dede sa svojim projektom Secret Tribe, a festival će na glavnoj sceni zatvoriti portugalska diva Maria Joao.



Program Strange Fruits Stage predstavit će američke umjetnike: gitaristu Marca Ribota, novi trio saksofoniste Joshue Redmana, te pijanistu Mikea Del Ferra koji će nastupiti u triju sa vrsnim bosanskohercegovačkim muzičarima: kontrabasistom Enesom Seferovićem i bubnjarom Dejanom Terzićem. Na istoj sceni u Pozorištu mladih koncert će održati i svestrane norveška pjevačica Sidsel Endresen.



Solo Stage koji je svoju premijeru doživio prošle godine u Domu Vojske Federacije, na 11. Jazz Festu Sarajevo 2007 predstavit će dvojicu vrhunskih pijanista: Norvežanina Bugge Wesseltofta i pijanistu američko-francuskog porijekla Jacky Terrassona, dok će Groove Stage u CDA ponuditi nastupe turske grupe Baba Zula sa kojom će kao gost nastupiti njemački basista Aleksander Hacke, poznat kao član grupe Einsturzende Neubauten, te norveške atrakcije Mungolian Jet Set.



Ulaznice za 11. Jazz Fest Sarajevo 2007 mogu se rezervirati od 1. oktobra putem Interneta na zvaničnoj stranici festivala www.jazzfest.ba na kojoj možete pronaći više informacija o programima i učesnicima festivala.



Fotografije učesnika festivala možete downloadirati na linku:

http://www.jazzfest.ba/gallery/index.ph ... 07-artists




____________________________
JAZZ FEST SARAJEVO
Hadzi-Idrizova 5
Sarajevo, Bosnia-Herzegovina
phone: +387 33 550 480
fax: +387 33 550 481
skype: jazzfest.ba
www.jazzfest.ba
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

9. novembar - Joe Cocker
Subota, 29. septembar 2007. 02:09

Džo Koker u Areni nastupa 9. novembra. Ovaj legendarni pevač rodjen je u engleskom gradu Šefildu pre 61. godinu. Prepoznatljiv je po "hrapavom" glasu, a svetsku slavu stekao je nastupom na šuvenom "Vudstok" festivalu.

Objavio je više od 30 albuma, a poslednji "Hymn For My Soul" objavio je početkom ove godine.


Image
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

SVAKA CAST ZA VELIKOG GOSPODINA!!!

Post Reply