K o n c e r t i

O ukusima treba raspravljati. Zašto ne?

Moderator: Hirurg

Post Reply
User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

K o n c e r t i

Post by MAXIMUS »

Sve je vise svirki i koncerata oko nas ... najavite svirke i zabave u nasem gradu ili oko nas ... podijelite utiske i fotografije sa nama ...

:smt035 :smt026 :smt035 :smt026
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

EVO ZA POCETAK PAR FOTKI SA ,,Deep Purple,, Beograd 2006

Svirka je bila fantasticna , stara garda se pokazala u vrlo dobrom svijetlu ... Odusevljeni su Beogradom i publikom sto su potvrdili svirkom od puna 2h i 30 minuta kao nigdje do sada !!! Naravno dosli su ponovo nakon nepunih godinu dana ...


Image

Image

Image

Image

Image


Iz Prnjavora je isao zavidan broj ljudi svih generacija sto dokazuje da su korjeni R'N'R -a cvrsti i duboki u Prnjavoru !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Uf, ja nemam bas puno slika, ali skoro svi koncerti su mi vezani za exit

Ono sto mi je ostalo u pamcenju su:

Igi Pop, Zigi Marli, Zion Train, Cypress Hill,

I da dodam: Pearl JAm, Zagreb prosla jesen

Onda: Laibach i Kud Idioti u NS, Hladno Pivo i Kraljevski apartman u BG
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Da !!! EXIT !!! Eto prilike da se ovjekovjeci podjeli sa nama ... znam dosta ljudi sto posjecuju taj festival !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
elling
Posts: 2
Joined: 26.05.2007. 22:12

karte za Peppers-e

Post by elling »

Ne znam kako da ovo pocnem,a da ne zvucim kao neki svercer... :D Prodajem 2 karte za koncert Peppers-a na koji sam trebala ici,ali desilo se to da mi je prijemni ispit odmah dan poslije i to veoma rano,tako da nisam u mogucnosti da odem... Prodajem ih po onoj cijeni po kojoj sam ih i sama platila tj.40 EUR... Ako je iko zainteresovan,ili zna nekoga ko bi mogao biti,neka mi se javi na mail mentolb@yahoo.com... Naglasavam da ovo nije nikakva mucka,sve legalno... Eto nadam se da ce se naci zainteresovanih,koji ce tamo uzivati u moje ime.... :( :cry:
....Sacuvajte drvece,pojedite dabra...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: karte za Peppers-e

Post by regeman »

elling wrote:Ne znam kako da ovo pocnem,a da ne zvucim kao neki svercer... :D Prodajem 2 karte za koncert Peppers-a na koji sam trebala ici,ali desilo se to da mi je prijemni ispit odmah dan poslije i to veoma rano,tako da nisam u mogucnosti da odem... Prodajem ih po onoj cijeni po kojoj sam ih i sama platila tj.40 EUR... Ako je iko zainteresovan,ili zna nekoga ko bi mogao biti,neka mi se javi na mail mentolb@yahoo.com... Naglasavam da ovo nije nikakva mucka,sve legalno... Eto nadam se da ce se naci zainteresovanih,koji ce tamo uzivati u moje ime.... :( :cry:
zvucis kao svercer:)

ja sam danas uzeo kartu za 30 evra :P
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: karte za Peppers-e

Post by Cipiripi »

regeman wrote:
elling wrote:Ne znam kako da ovo pocnem,a da ne zvucim kao neki svercer... :D Prodajem 2 karte za koncert Peppers-a na koji sam trebala ici,ali desilo se to da mi je prijemni ispit odmah dan poslije i to veoma rano,tako da nisam u mogucnosti da odem... Prodajem ih po onoj cijeni po kojoj sam ih i sama platila tj.40 EUR... Ako je iko zainteresovan,ili zna nekoga ko bi mogao biti,neka mi se javi na mail mentolb@yahoo.com... Naglasavam da ovo nije nikakva mucka,sve legalno... Eto nadam se da ce se naci zainteresovanih,koji ce tamo uzivati u moje ime.... :( :cry:
zvucis kao svercer:)

ja sam danas uzeo kartu za 30 evra :P
ihh,rege....to je iza gola,garant!!!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

ma kakav gol:)

pitaj boga gdje je:)

inace posto poznajem cipiripija i znam da je pustao muziku sirom nase domovine kako u RS tako i u Njemackoj, pozivam ga da isprica par svojih dozivljaja ,iskustava, zurki. :wink:

Ajde komsija, imas ti toga na tone :wink:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
elling
Posts: 2
Joined: 26.05.2007. 22:12

Post by elling »

eto jb,ja pozurila kada su karte pustene u prodaju,a sada ispada da sam tim cinom pojela jedno veliko ..... nista,i dalje stoji "ponuda",pa narode ajmo,ajmo dok je "svjeze" :lol: prodaja ce trajati do isteka zaliha :smt028 :D
....Sacuvajte drvece,pojedite dabra...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Bio sam na tribute to EKV, bili sve stari clanovi, saradnici ekv-a.Nije bilo lose, samo koliko je propala ta vrsta muzike, govori to da su se ljudi vise odusevljavali sada tribute bendom nego nekad originalnom postavom..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

regeman wrote:Bio sam na tribute to EKV, bili sve stari clanovi, saradnici ekv-a.Nije bilo lose, samo koliko je propala ta vrsta muzike, govori to da su se ljudi vise odusevljavali sada tribute bendom nego nekad originalnom postavom..
Jednostavno publika nije bila sazrela za tu vrstu muzike ( bolje receno dio publike ) danas kada slusas tu istu muziku drukcije zvuci , sazrele su nove generacije i dobili su novu publiku ... e sada ... tribute razni ljudi dozivljavaju na svoje nacine ali original je uvjek original ... da original nije bio dobar nebi ni radili tribute !!!
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Jos jedan proslogodisnji koncert vrijedan pomena :!:

L E B .I. S O L 24.11.2006.god. Banja Luka

Pored fantasticne ritam sekcije i nevjerovatnih solo dionica publika je odusevljeno zvala na bis ... Tri izlaska na bis dovoljne govore kakva je atmosfera bila u ,,Boriku,,


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Prnjavorcani su i ovaj put dali sve od sebe da doprinesu odlicnoj atmosferi ...

za sve fanove Leb i sol-a sajt sa slikama i informacijama www.lebisol.com
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
zozon
Posts: 2768
Joined: 23.06.2002. 22:17
Location: Mjesto, nego sta........
Contact:

Post by zozon »

U Novom Sadu veceras (subota, 16.06.) na trgu u 20 sati nastupaju Šinobusi, u 21 čas Miško Plavi trio, a u 22 sata Rich Bitch & Tanja Jovićević. Na Strandu u 20 pocinju nastup grupe Avangardija i Erupcija (sviraju strane i domace rok hitove)

Sutra navece (nedelja, 17.06.) na trgu u 20 sati La Sed Gitana, u 21 sat Jovan Maljoković Balkan Salsa band, a u 22 sata Aleksandra Radović.
You must not know 'bout me...

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Image

За све оне који се нађу у Сарајеву.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

VOXstock 2007

Učestvuju: Blues Company & B.C. Horns, Tommy K. Jr. & Full Blast, Sven Zetterberg Trio & Raw Hide, Jelena Popin, Bootleg Blues, Belgrade Dixieland Orchestra, Don Giovanni & Friends, Texas Flood...
Mesto: Klub Aleksandar, Košutnjak Ski staza
Vreme: 23. jun


Sve bolji i bolji bluz festival.

p.s
Ovo ljeto idem u, kako Ameri vole da kazu-home of the blues, birthplace of r'n'r -Memfis. pa saljem slike iz klubova BB Kinga, najpoznatije bluz- Beale street ulice i naravno kuce Elvisa the king :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

regeman wrote:
p.s
Ovo ljeto idem u, kako Ameri vole da kazu-home of the blues, birthplace of r'n'r -Memfis. pa saljem slike iz klubova BB Kinga, najpoznatije bluz- Beale street ulice i naravno kuce Elvisa the king :D
Unaprjed se radujem ... 8)
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

veceras napokon na kastelu u 21h revolt iz bl i dlm nadam se da ce biti super svirka.....prnjavorcani svratite

bosanac
Posts: 112
Joined: 13.05.2007. 14:01

Post by bosanac »

iskreno zao mi je REVOLTA
al sta se moze zivot ide dalje

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

razocarao se...kastel...pre svega ulazzzzz 8 km....onda nisu dali unjeti nista od pica a unutra cjene svemirske....dosao dlm svirao jedva pola sata....revolt svirao 24 minute i to je kraj neracunajuci 2 bl benda po satic...........tuga i vise ne idem na kastel!!!do ritam nereda

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Hirurg wrote:razocarao se...kastel...
Jednostavno nisam stigao od obaveza otici ... ali sreca u nesreci nisam nista posebno propustio !!! Mada bila mi je zelja da cujem DLM dok su jos u funkciji ...
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Rege dali znaš imali još karata za STONSE i kakva je cijena?
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Mr X wrote:Rege dali znaš imali još karata za STONSE i kakva je cijena?
9.7 su u budvi karta kosta 6150dinara.

14.7 su u Beogradu na Uscu i karta kosta 2850 dinara.

!evro je 80 din..znaci za CG je karta oko 70evrica a za BG oko 35..Ima karata
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

regeman wrote:
Mr X wrote:Rege dali znaš imali još karata za STONSE i kakva je cijena?
9.7 su u budvi karta kosta 6150dinara.

14.7 su u Beogradu na Uscu i karta kosta 2850 dinara.

!evro je 80 din..znaci za CG je karta oko 70evrica a za BG oko 35..Ima karata
Super,hvala ti naj vjerovatnije sjedam u auto i palim za Beograd 14. Cool........tnx
Image

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Mr X wrote: Super,hvala ti naj vjerovatnije sjedam u auto i palim za Beograd 14. Cool........tnx
Vidimo se na uscu 14.07.2007. !!! Karta mi stoji u shteku vec mjesec i kusur !!! :lol:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

MAXIMUS wrote:Vidimo se na uscu 14.07.2007. !!! Karta mi stoji u shteku vec mjesec i kusur !!! :lol:
MAX gdje ili preko koga si nabavio kartu i jel pališ iz Prnjavora za Bg ili?
Image

Post Reply