K o n c e r t i

O ukusima treba raspravljati. Zašto ne?

Moderator: Hirurg

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: K O N C E R T I

Post by MAXIMUS »

Nema vijesti ! Ovo je obavjestenje !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: K O N C E R T I

Post by vrsta8472 »

ok
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: K O N C E R T I

Post by MAXIMUS »

MAXIMUS wrote:Nakon krace pauze IDEMO DALJE :arrow:


Image

Dakle nije AZRA u pitanju ( ako citamo kao cirilicno pismo ) nego mala igra slova i brojeva !
A TRI PA nam dolazi iz Banja Luke svira obrade EKV , AZRE , SARLO AKROBATA itd ... dakle , malo avangardnija scena !
Ulaz je simbolicne 2 KM cisto da momci ne sviraju dzaba ... :D
Dom kulture
20.06.2009.god.
Ulaz od 22h
DOBRO DOSLI !!!

P.S. za vjecite kriticare ... da !!! :smt110 ovo je bilo COPY - PASTE
P.S. :arrow: P.S. Moram se sam citirati , nova je stranica ... :smt004
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Re: K O N C E R T I

Post by Liquari »

Super :D
Take me home united road!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: K O N C E R T I

Post by MAXIMUS »

Idemo dalje ...

Sa istoka RSa nam dolazi KORAK2


Image

Više informacija o bendu na
http://www.korak2.tk/

Dom KULTure
04.07.2009.
Start 22.00h
Ulaz simboličnih 2 KM
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Re: K O N C E R T I

Post by ananasmijana »

Tebe Djuka stvarno treba predloziti za ministra kulture!
Samo naprijed!

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Re: K O N C E R T I

Post by Liquari »

Vidimo se :wink:
Take me home united road!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: K O N C E R T I

Post by MAXIMUS »

MAXIMUS wrote:Idemo dalje ...

Sa istoka RSa nam dolazi KORAK2


Image

Više informacija o bendu na
http://www.korak2.tk/

Dom KULTure
04.07.2009.
Start 22.00h
Ulaz simboličnih 2 KM
Vidimo se :!:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Re: K O N C E R T I

Post by ananasmijana »

ja vidim samo pčele

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: K O N C E R T I

Post by MAXIMUS »

Image

25.07.2009
Dom kulture Prnjavor
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: K O N C E R T I

Post by vrsta8472 »

СВЕ СПРЕМНО ЗА ЛЕНИЈА КРАВИЦА

БАЊАЛУКА, 22. ЈУЛА (СРНА) - Све припреме за сутрашњи концерт америчке рок-звијезде Ленија Крaвица на стадиону у Бањалуци су завршене, рекао је Срни Синиша Томић, директор агенције "Фронт стејџ", која је организатор овог спектакла.

Томић је изјавио да је ноћас стигао дио продуцентског тима Ленија Крaвица, који је задужен за свјетло и звук а долазак осталог дијела се очекује током дана.

Према његовим ријечима Крaвиц ће на сцену изаћи у 21.30 часова, а предгрупе "Lash savavals" и "Emir & Frozen Camels" у 19.30 часова. Концерт ће трајати до 23.30 часова.

Томић је истакао да је за овај концерт акредитовано више од 40 медијских кућа и изразио увјерење да ће све протећи у најбољем реду, те допринијети промоцији града на Врбасу.

Он је нагласио да на стадион неће бити дозвољено уношење фотоапарата и камера, а освјежење ће моћи да се нађе на штандовима "Бањалучке пиваре".

У Административној служби града Бањалука Срни је потврђено да ће током концерта четири екипе Хитне помоћи бити стациониране на одређеним локацијама на стадиону, као и екипе бањалучке Ватрогасне јединице.

Остале градске службе су, такође, у потпуности спремне да адекватно испрате овај музички догађај, а грађани ће благовремено бити обавијештени о обустави саобраћаја у граду.

Концерт Ленија Крaвица требало је да буде одржан 9. јуна, али је због његове болести одгођен за 23. јул, а тај музички спектакл подржали су Влада Републике Српске и Град Бањалука.

Кравиц је прошле године био у Београду, а потом је одржао концерт и на плажи Јаз у Будви. До сада је снимио седам студијских албума, а процењује се да је продато више од двадесет милиона носача звука са његовом музиком.

Освајао је многобројне музичке награде, а Греми признање за најбољег мушког извођача добио је четири године заредом (од 1998. до 2002.). /крај/бв/вј
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Liquari
Posts: 1827
Joined: 15.08.2007. 16:32
Location: Prnjavor City
Contact:

Re: K O N C E R T I

Post by Liquari »

02.08.2009. Parni Valjak u BL
Take me home united road!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: K O N C E R T I

Post by regeman »

Bio i ja na Leniju..iznenadjujuce malo ljudi...da je losije vrijeme ekstra lokacija bi bio npr Borik..nije mi jasno sto su naplacivali ulaznice ako je Vlada pokrovitelj..Leni ekstra..sjajna bina, sjajni prateci muzicari, izbor hitova i komunikacija sa publikom.
Poslije bio na Kosheenu ali vrtili su 2, 3 pjesme i guzva ogromna pa se smorio..u svakom slucaju ne sjecam se kad su dva veca benda u istom danu bila u B. Luci.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re:Lenny

Post by MAXIMUS »

Baš tako REGE !
Stadion je bio poluprazan ali ako uzmemo u obzir da je to stadion , bilo je ipak dosta svijeta ali se razvodnio u prostoru i širini . Meni je lično odgovaralo jer sam bio komotan i mogao sam prići dovoljno bini da sve vidim a ne guram se sa masom !
Lenny je odradio koncert onako kako sam i očekivao od njega mada sam u par navrata osjetio da je malo pretjerao sa baladama . Ali sve u svemu pozitivna ocjena !
Kosheen na Kastelu nisam gledao jer sam bio u društvu a oni nisu bili raspoloženi tako da sam preskočio ovaj događaj . Mnogo dobrih stvari se dešava ovog ljeta čak je malo i prenatrpano a ipak je krug publike ograničen tako da je jedan od razloga lošije posjete Lenijevog koncerta sigurno i taj koncert Kosheena gdje je ulaz bio besplatan .
Tako ide kod nas ... ili mnogo ili nikako , sredine nema ! :D
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: K O N C E R T I

Post by vrsta8472 »

ОДРЖАН КОНЦЕРТ ПРЕД 4 000 ЉУДИ

Image

Image


БАЊАЛУКА, 24. ЈУЛА /СРНА/ - На Градском стадиону у Бањалуци синоћ је пред око 4 000 људи одржан концерт рок звијезде Ленија Кравица, потврдио је директор агенције "Фронт стејџ" Синиша Томић, која је организатор концерта.

Томић је рекао Срни да је задовољан концертом, али да је очекивао више људи.

Амерички рокер наступио је на до сада највећој сцени која је икада постављена у Бањалуци, на бини површине 300 метара квадратних, чији је кров висок 16 метара, а предњи дио бине дуг 26 метара.

Прије Кравица свирале су предгрупе су "Lash savavals" и "Emir & Frozen Camels".

Концерт је трајао до 23.50 часова.

Концерт америчког рок пјевача Ленија Крaвица требало је да буде одржан 9. јуна, али је одгођен је за 23. јула због његове болести.

Лени Кравиц је прошле године био у Београду, а потом је одржао концерт и на плажи Јаз у Будви.

Кревиц је до сада снимио седам студијских албума, а процјењује се да је продато више од двадесет милиона носача звука са његовом музиком.

Током каријере освајао је многобројне музичке награде, а награду "Греми" за најбољег мушког извођача добио је четири године заредом, од 1988. до 2002. године. /крај/рр/сп
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Re: K O N C E R T I

Post by Mr X »

Slabo,uzasno slabo samo 4000 ljudi za taku zvijezdu...Znam bio je neki dernek i to besplatan na tvrdjavi ali sve jedno to nebi smio biti uzrok tome. Minimalno 10000 ljudi je trebalo da bude ali tesko je komentarisati nas narod jer je naj cudniji na svijetu!
Image

User avatar
Krajo
Posts: 320
Joined: 14.11.2008. 08:16
Location: jos sAMO par kORAkA

Re: K O N C E R T I

Post by Krajo »

Jeste, cudno fali im para :)
koME to jos nesTO ZNACI

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Re: K O N C E R T I

Post by ananasmijana »

bilo bi vise samo sto su svi otisli na more u Dalmaciju :smt001

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Re: K O N C E R T I

Post by seljak iz skakavaca »

Босанци у еуфорији због наступа Ленија Кревица



Вијест са овим насловом, из пера Ирене Кнежевић, потписане као новинар Асошијетед преса, објављена је и на страници интернет магната Јаху. Занимљиво је за прочитати, поготово онима који су убијеђени да улагања овог типа аутоматски значе и "поправљање слике о РС у свијету", те запостављају домаће културолошке темеље.

Вијест је илустрована фотографијом "Амерички музичар Лени Кревиц, наступа на Ле Вијеј Шару фестивалу, Шарик западна Француска, 17. јули 2009. године. Изврнута је из пуког осјећаја чуђења, према нивоу пропагандичности и заштите државне политике, какав у односу на медије у РС, испољавају гласила са Запада.

БАЊА ЛУКА, Босна и Херцеговина - Концерт Ленија Кревица у Босни, земљи (nation) која се још бори са посљедицама разорног етничког рата, понудио је ријетки бљесак интернационалног гламура.

Рок звијезда захвалила се у четвртак својој публици из некадашње републике бивше Југославије, што је издвојила 21 долар за јефтина мјеста. Приличну суму у земљи притиснутој незапосленошћу, гдје је просјечна плата око 570 долара мјесечно.

"Волим вас и поштујем због тога", рекао је он пред око 6.000 обожавалаца, који су дошли на његов двосатни шоу у Бањој Луци, граду босанских Срба. Извео је хитове као Американ вумен и Мама сед, као и Били Џин од Мајкла Џексона, како би одао почаст преминулој суперзвијезди.

Посјета је била изванредна за један догађај који није политичко окупљање или социјални протест. Економија ове земље се никада није опоравила од рата (1992-1995.), који је оставио на хиљаде мртвих у кампањи "етничког чишћења" коју су провели босански Срби.

Лидери се већ годинама кошкају око етничких разлика, кочећи могућност придруживању Европској унији, те остављајући грађанима осјећај изолованости и немогућности да се слободно путује у остатак Европе.

У посљедње двије деценије, Босна је крајње ријетко била у прилици да угости такве звијезде као што су У2 или Џамирокваи, при чему су обе групе гостовале у Сарајеву.

Кревицова посјета спонзорисана од стране регионалне владе, те каснији бесплатни наступ британског рок бенда Кошин, који је привукао 10.000 људи; понудио је несвакидашњу прилику за искуство, које је свакодневно у остатку Европе.

Ово је најбоља ноћ мог живота, рекла је Драгана Кунић, двадесетосомогодишња службеница у банци. "Отишла сам на Ленијев концерт и сада слушам Кошин уживо. Шта човјек више да тражи?"

(текст је пренесен у цјелости)
http://news.yahoo.com/s/ap/20090724/ap_ ... Fuc2V1cGg-

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: K O N C E R T I

Post by regeman »

Ово је најбоља ноћ мог живота, рекла је Драгана Кунић, двадесетосомогодишња службеница у банци. "Отишла сам на Ленијев концерт и сада слушам Кошин уживо. Шта човјек више да тражи?"
qrac.

Nasi novinari a i strani uvijek na ovaj ili onaj nacin moraju da mijesaju politiku u neki medjunareodni sportski ili kultruni dogadjaj koji se desi ovde na ovim prostorima.
I exit su bili krenuli da politizuju i mlate pa su ih jedva skinuli.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Re: K O N C E R T I

Post by Mr X »

Da ne povjeruješ...Klošari su odgodili koncert Madonne koji je trebao biti sad 20. avgusta u Ljubljani. Razlog: Premalo interesovanje javnosti tj. premalo prodanih ulaznica!
Image

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Re: K O N C E R T I

Post by ananasmijana »

kaj je tu cudno? nema dovoljno slovenaca da napune stadion :lol:

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: K O N C E R T I

Post by MAXIMUS »

18.10.2009 :smt038 :smt038 :smt038


Image

Чувени тексашки бенд ZZ TOP наступиће 18. октобра у Београдској арени!
У склопу своје јесење турнеје под називом "ZZ TOP DOUBLE DOWN LIVE" овај бенд по први пут у својој каријери посетиће Београд.

Све концерте на западном Балкану букирала је Авалон Продукција, а београдски концерт биће одржан у копродукцији Авалон Продукције и Арене Београд.

У наредних неколико дана биће објављени сви детаљи у вези са улазницама.

Тешки тексашки трио "ZZ Top" настао је крајем 60-их година. Каријеру хард рок бенда са блуз и буги основом стварао је постепено, а средином 70-их се прославио албумима "Tres Hombres" и "Fandango", као и хитовима "La Grange" (1973) и "Tush" (1975). У следећој деценији свом музичком стваралаштву додали су синтисајзере и снимили бестселер албуме "Eliminator" (1983) и "Afterburner" (1985), као и серијал видео спотова са стилизованим аутомобилима и женским хероинама. Ти спотови постали су један од симбола музичке телевизије MTV, а и учврстили су иконографски изглед чланова групе - двојица са брадама, то јест гитариста Били Гибонс (Billy Gibbons) и басиста Дасти Хил, и трећи без браде који се презива "Брада", то јест бубњар Френк Бирд (Frank Beard).

Током 90-их и касније, концертна популарност групе је остала на завидном нивоу. То је једна од малобројних светских група која више од 35 година свира у истом саставу, а марта 2004. године постала је и члан "Рокенрол хола славних" .

Највећи хитови групе ZZ TOP, између осталих, су: "Gimme All Your Lovin'", "Give it Up", "Sharp Dressed Man" , "Legs", "Velcro Fly", "My Head's In Mississippi", "Viva Las Vegas"....

Улазнице у продаји од 31.августа по ценaма од 1990,2990 и 3490 динара које се могу набавити на билетарници Београдске арене као и продајним местима EVENTIM -a и BILET SERVIS-a.
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Re: K O N C E R T I

Post by ananasmijana »

Isuse Boze, ne vjerujem!!!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: K O N C E R T I

Post by MAXIMUS »

Zašto ne vjeruješ !? Jest da imaju godina i staža al su još vitalni i praše RNR bolje nego ikada !
Gledao sam ih u Zagrebu prije nekih 7 - 8 godina i mogu ti reći da su odlični !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Post Reply