EUROSONG

O ukusima treba raspravljati. Zašto ne?

Moderator: Hirurg

Post Reply
User avatar
zokii1983
Posts: 243
Joined: 07.02.2005. 09:55
Contact:

Post by zokii1983 »


User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Cestitke Mariji !!! Procitao sam i postove kada je izabrana da predstavlja Srbiju ... lezbos itd ...
Nisam imao neku veliku misao kada je pobjedila u Srbiji ... kada je pobjedila u Finskoj nisam vjerovao jer sam mislio da se to nemoze dogoditi nama pogotovo poslije Joksimovica i onakve pjesme i nastupa ! Pokazala je svoju velicinu i kao pjevacica i kao covjek ! Skromna i svakodnevna !

Sto se tice glasanja nije idealno rjesenje ali OVIM KOMENTARIMA protiv ovakvog glasanja ...
Жале се и Енглези на тај фазон... Ко губи има право да се љути!
Ovaj sistem glasanja je totalno lud, zato i svatam talijane zasto nece da ucestvuju na ESC!
itd itd ...
POSTAVIO BIH JEDNO PITANJE !!
Zar je moguce da jedna Jugoslavija i druge zemlje istoka za 30 godina nisu imale niti jednu dobru pjesmu da pobjede na Eurosongu !??!
Zanimljivo je da je Juga pobjedila neposredno prije rata i to Hrvati tako da se Eurosong odrzavao u Zagrebu !??!
Sve ima i nema veze ... Po meni i prije nije bilo 100 % regularno kao i danas !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Cestitke Mariji, ali mi je zao sto Joksimovic nije onda pobjedio jer je imao bolju pjesmu... gledao sam emisiju TV Total od Stefan Raab-a i nije ni u jednoj recenici spomenuo EVROVIZIJA vec samo JUGOVIZIJA... rekao je da je pobjednik "serbische dicke Junge"(srbski debeli mladic)... i kako je njemacka pjesma muzicki bila naj kvalitetnija (!?) i da ce na sldecoj EUROVIZIJI pjevati na srbsko-rusko-nemackom jeziku... nemogu da shvatim da im je bas toliko krivo.... ko im je kriv- imaju i oni komsijske drzave....
SRBIJA, SRBIJA. SRBIJA

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Ма људи кажем ја вама-ко губи има право да се љути, то је тако увијек било. Нити један систем није 100% регуларан, то је тачно. Ни мени се не допада систем играња Лиге шампиона... :) Па ми смо од Хрвата добили 12 поена, то је најбољи доказ квалитета пјесме. Иако су нам комшије, у бољим смо односима са Енглезима!!
ЖИВЈЕЛА СРБИЈА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Живјели!!!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

pa pravo da ti kazem hrvati nisu imali bolji izbor...kad pogledas realno nisu imali kome ni da daju glasove,pa et daju srbiji!!!Ja mislim da se oni drze one:upamti pa vrati....ali ce im se to odbije od glavu :)

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

Pa ne vidim i zasto nam ne bi dali poene kad je pjesma extra. Da je njihova valjala i prosla u finale, i mi bi glasali za njih.
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Bojana wrote:Pa ne vidim i zasto nam ne bi dali poene kad je pjesma extra. Da je njihova valjala i prosla u finale, i mi bi glasali za njih.
Hehe...ne zaboravite na 200 000+ srba sto jos uvijek zive na teritoriji Hrvatske...to su ti glasovi!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Bez omalovazavanja uspjeha, ubijedjen sam da je malo more nasih ljudi vani drzalo u 2 ruke 4 telefona i glasalo :D .

Eto odlicne prilike da prikazemo BG, Arenu i Srbiju u sto boljem svjetlu.Nema bolje reklame.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Bojana
Posts: 1598
Joined: 26.02.2005. 05:28
Location: Koje?

Post by Bojana »

regeman wrote:Bez omalovazavanja uspjeha, ubijedjen sam da je malo more nasih ljudi vani drzalo u 2 ruke 4 telefona i glasalo :D .
:D :D :D Pricaj mi malo o tome, ne znam kako cu platiti racun i to na dva telefona :oops: Finale me je kostalo kao Sv.Petra kajgana a gdje je jos tu polufinale 8) Svake godine odem pod stecaj zbog Evrovizije a ove me nece ni Caterpillar izvuci iz go*ana. :lol: :lol: :lol:
Ko se jednom o mlijeko opece, taj i u jogurt duva !

User avatar
fiona
Posts: 77
Joined: 26.06.2005. 07:52

Post by fiona »

sjecam se da je austrija super podijelila glasove, maksimalan broj bodova dala srbiji,pa bosni pa turskoj! :D
totalno nepredvidivo :wink:
panta rei

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Jel jos uvijek stoji ova tema, ovo je davno proslo.... :wink:

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Elmar wrote:Jel jos uvijek stoji ova tema, ovo je davno proslo.... :wink:
Ova tema je aktuelna , po meni , do iduce Evrovizije . Lijepo je osjecati se kao pobjednik ... pa daj da razvucemo malo ko zna kada cemo ponovo imati prilike radovati se ....
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

Elmar
Posts: 639
Joined: 27.04.2007. 23:13
Location: Prnjavor

Post by Elmar »

Ja pitam Sveda dana poslje ESC-a, jesil gledao ESC, on meni ma to je davno proslo to je bezze, svaki komsija na svoje i nista nije realno. Nemogu da vidim jednu Ukrainu na 2.Mjesto

A srpska pjesma je pobjedila zasluzeno ne krijem. Ali ove ostale 0!

User avatar
Nektar
Posts: 532
Joined: 05.02.2007. 21:22

Post by Nektar »

Да смо ми прошли к'о Шведска не би нико више ни коментарисао, а овако...ето, може нам се! :) Није прошло, пријатељу, и неће никад, такве ствари не пролазе, као ни Индианаполис 2002., као ни... :)
Живјели!!!

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »


User avatar
Katarina
Posts: 104
Joined: 14.06.2007. 17:05

Post by Katarina »

Sta mislite ko ce iduce godine predstavljati BiH a ko Srbiju na Eurosongu?
Mislim da je sad na redu neko iz hrvatskog reda naroda da predstavlja BiH... zalosno, ali tako to ide...

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Katarina wrote:Sta mislite ko ce iduce godine predstavljati BiH a ko Srbiju na Eurosongu?
Mislim da je sad na redu neko iz hrvatskog reda naroda da predstavlja BiH... zalosno, ali tako to ide...
APSOLUTNO SE SLAZEM !!!U bivsoj Jugi to je bio princip , po nacionalnom kljucu radi mira u kuci i nije se pokazao efikasnim , tako je danas i u Bosni !
Bezveze :!:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ako kojim slucajem nam omoguce da se kladimo za predstavnika Eurosonga iz BiH, ja cu da tipujem na nekog Hrvata :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

To se u kladionicama zove DOJAVA :lol:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

u cilju promovisanja nasih usluga i pocetka nove nogometne sezone poklanjamo vam besplatnu informaciju o namjestenom mecu na koju garantiramo uspjesnost 99%.

match: Goias - Atletico Paranaense
tip: 2 - Atletico Paranaense
odds: 4.80
stake: 10/10

match: Goias - Atletico Paranaense
tip: X - 2
odds: 10.00
stake: 9/10

match: Goias - Atletico Paranaense
tip: >2.5
odds: 2.20
stake: 10/10

Jedna dojava
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

E ako me ovo ispali!!

User avatar
Barba
Posts: 2126
Joined: 25.02.2005. 01:28
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Barba »

Eво да почнемо мало о ономе ште се по највише прича у Србији... Дакле:



Nezadovoljstvo izborom loga „Evrosonga“

Brojni ljubitelji „Evrovizije“ nezadovoljni su izgledom pobedničog loga, pa je tako juče pokrenuta peticija od strane učesnika konkursa i poštovalaca ovog takmičenja koji se zalažu za poništenje ovog konkursa i predlažu nekoliko rešenja kako bi se izabrao novi logo - da se najbolji biraju javnim glasanjem na internetu, da čelnici „Evrovizije“ izaberu pobednika...
Na „Blicovom“ i mnogim drugima sajtovima i forumima juče su se vodile rasprave o izgledu prvonagrađenog logotipa za pomenutu manifestaciju. U anketi, koja je juče do 16 časova bila aktivna na našem internet sajtu www.blic.co.yu, čitaoci su uglavnom loše ocenili logo odgovarajući na naše pitanje: „Šta mislite o izabranom logotipu Evrovizije?“

Rezultati ankete:
Odličan je ~ 3%
Zadovoljavajući ~ 2%
Moglo je i bolje ~ 13%
Katastrofalno loš ~ 79%



Nakon proglašenja rezultata velikog konkursa koji je raspisala RTS, a u kojem je traženo najbolje idejno rešenje scene i logotipa za "Pesmu Evrovizije" juče je pokrenuta onlajn peticija za njegovo ukidanje.

http://www.petitiononline.com/esc2008s/petition.html


Ја лично мислим да је катастрофалан, још да видите сценски наступ и то је смијурија :)

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Јуче прочитах у штампи да пратећа група Марије Ш. под називом The beauty queens спремају нови евровизијски сонг под диригентском палицом уходаног тандема који је Марији обезбједио прво мјесто композицијом " Молитва ".
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
odlikas7450
Posts: 305
Joined: 18.05.2007. 11:30

Post by odlikas7450 »

Sve je ovo limunada svoje vrste

User avatar
SCG
Posts: 486
Joined: 12.04.2006. 22:52
Location: Prnjavor City/CH

Post by SCG »

sledece godine BiH predstavlja DJ KRMAK :D i on je hrvat
www.kkmladost76.freeforums.org

KK MLADOST 76'= PONOS GRADA

Post Reply