Muzicki festival E X I T

O ukusima treba raspravljati. Zašto ne?

Moderator: Hirurg

killer_Kaczynski__
Posts: 15
Joined: 09.05.2008. 13:35
Location: Ochrasy

Post by killer_Kaczynski__ »

evo i nekog mog izvjestaja:

1. dan mi je naaaaaaaaaaajbolje bilo na N.E.R.D.-ima(pozitivno su me iznenadili i vidjelo se da su se odusevili publikom) te Noisia iako nisu ni jedni moj omiljeni pravac, ali je atmosfera bila extra... Pa sam jos slusala Sreets-a bio je ok...Sven Vath malo je smrao ali nije bilo lose(poslije na afteru sam uzela sliku s njim:), te Francois K isto nije lose...

2.Ne mogu prezaliti sto sam propustila Gossip :smt022 :cry:
Paul Weller odlican...Primal scream tako-tako, Gentleman nije lose, Tiga eeeeeextra, Soulwax nije lose, Laurent Garnier nisam bila cijelo vrijema ali nista posebno, ok...i 2 many djs ooooooodlicno(pored Axwella najbolje na areni)

3. nemam sta reci loodilo na main-u odlicne svirke gogol bordello uhhuuuuuuu, Juliette and the Licks i naravno Manu Chao... Te na areni Kruder&dorfmeister suuuper, AXWELL stvaaaaarnooo naaaajbolji:smt041 , Tom Novy uuuh isto jedan od boljih...

4.dan(moj dan)
Hiveeeeeeeeeeeees-i oooooodlicno :smt035 :smt026 :smt023 :smt007 nemam rijeci...zbog njih sam i isla...samo su mi kratko trajali...joooj odlicno je bilo...Ministry dobriii, Pekinska Patka odlicna svirka stvarno bolji od Pistolsa..., Pistolsi...ne mogu vjerovati...bas su me razocarali...ono nije punk. Ok par stvari je bilo odlicno ali ostatak... :cry: :roll: Ali zato Marky Ramone najzesce...PURE PUNK stvarno odlicno:smt035 :smt038 , tu sam se ooodlicno provela, iskakaaaalaaa
i a arena Booka Shade odlicnooo, Sharam stvarno extra kao i kolega Dubfire stavarno kvalitetno....i naravno nas Marko zatvorio i napravio atmosferu za pohvaliti...


Sve u svemu bilo je dlicno i vidimo se iduce god. :smt039
If I don`t live today, then I might be here tomorrow!!!

User avatar
Dripac
Posts: 818
Joined: 05.07.2005. 21:39
Location: Kestengrad
Contact:

Moj dozivljaj ovogodisnjeg

Post by Dripac »

Novi Sad je blistao u Exitovskim nocima! Pogled sa keja na osvjetljenu tvrdjavu dok se ogleda u Dunavu i "tups-tups" se razljeva po povrsini vode, prizor za sva vremena.
Manu Chao me oborio s nogu!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Prvo veliko ime..Moby..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Krajo
Posts: 320
Joined: 14.11.2008. 08:16
Location: jos sAMO par kORAkA

Re: Muzicki festival E X I T

Post by Krajo »

Ko ide na Exit?!
koME to jos nesTO ZNACI

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Muzicki festival E X I T

Post by regeman »

Portishead i arcade fire dolaze ove godine..prva imena.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Muzicki festival E X I T

Post by MAXIMUS »

Evo ko sve gostuje ove godine na EXITu
http://www.exitfest.org/line-up-2011/line-up-2011
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Opti Myst
Posts: 590
Joined: 10.05.2007. 20:38

Re: Muzicki festival E X I T

Post by Opti Myst »

Ne radi ti linAk.
Promijenili su index izgleda...
http://www.exitfest.org/line-up-2011 :smt004
"When people are fanatically dedicated to political or religious faiths
or any other kinds of dogmas or goals, it's always because these dogmas
or goals are in doubt." (Zen and the Art of Motorcycle Maintenance)

User avatar
Opti Myst
Posts: 590
Joined: 10.05.2007. 20:38

Re: Muzicki festival E X I T

Post by Opti Myst »

http://www.banjaluka.com/vijesti/magazi ... -volonter/
Image

Banjaluka: Postani Exit volonter

23. April 2013.

Postani Exit volonter i pridruži se Exit PR timu Banjaluka! Zaradi petodnevnu ulaznicu, mjesto u kampu i put na festival.

Exit PR team Banjaluka otvara konkurs za sve one koji žele da postanu dio Exit festivala.

Princip prijave je jednostavan, potrebno je poslati fotografiju, osnovne podatke i odgovor na pitanje ’Zašto želim da budem dio Exit festivala?’ na e-mail adresu exitfestival.banjaluka@gmail.com do 5. maja.

Ovo je idealna prilika za sve one koji žele da budu dio Exit festivala, da osjete atmosferu na Tvrđavi, uživaju u nekoliko stotina koncerata i da se druže sa ljudima iz cijelog svijeta! Dunav, ljeto, Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad i Exit Festival vas čekaju.

Exit Festival se ove godine održava od 10. do 14. jula.

Do sada su nastup potvrdili: Fatboy Slim, Atoms For Peace, Snoop Lion, Bloc Party, Cee Lo Green, Seth Troxler, Eric Prydz, Dubfire, Pan-Pot, Matador, Apollonia, Deniz Kurtel, Subb-an i Adam Shelton će imati b2b nastup, DJ Fresh, Friction, Delilah, Ana Popović, Prong, The Prototypes, Inspector Dubplate, Skism, Brookes Brothers i Dub Phizix & MC Strategy.

Ulaznice za Exit Festival se mogu kupiti u Bosni i Hercegovini po cijenama:

festivalska ulaznica: 115.5KM
kamp: 52.5KM

Izvor: Mondo
"When people are fanatically dedicated to political or religious faiths
or any other kinds of dogmas or goals, it's always because these dogmas
or goals are in doubt." (Zen and the Art of Motorcycle Maintenance)

Post Reply