Vijesti i zanimljivosti

O ukusima treba raspravljati. Zašto ne?

Moderator: Hirurg

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Vijesti i zanimljivosti

Post by regeman »

ovog lika sam vidio prije jedno 10god.na koncertu kraljevskog apartmana u kstu..cini mi se da im je neki menadzer, promoter bio..bacakao se tad sa bine u publiku....
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Vijesti i zanimljivosti

Post by aquarius »

Metalni Bogosavljevići :smt005 :smt005 :smt005
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Vijesti i zanimljivosti

Post by MAXIMUS »

Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Vijesti i zanimljivosti

Post by regeman »

polako se otkrivaju imena

http://www.b92.net/kultura/vesti.php?na ... _id=689021
Tom Jork i Fli dolaze na Egzit

Sastav Atoms For Peace koji predvode muzičari Tom Jork (Radiohead) i Fli (RHCP) nastupiće na ovogodišnjem festivalu Egzit koji se od 10. do 14. jula održava u Novom Sadu.

Atoms For Peace je ekperimentalna rok grupa koju su Jork i Fli osnovali 2009. u Los Anđelesu. U oktobru te godine po prvi put su nastupili na Echoplex festivalu u Los Anđelesu i oduševili publiku i kritiku svojim neobičnim spojem različitih muzičkih stilova.



Bloc party




i snoop lion tj snoop dog :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Post Reply