Odred izvidjaca "Vid Njezic"

ZDRAVO!

Moderator: Dripac

User avatar
Ibanez
Posts: 302
Joined: 30.04.2009. 18:18

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by Ibanez »

JOKARA wrote:Aman ljudi pa zar poslije svakog posta moram na kraju napisati
LJUDI OVO STO SAM NAPISAO JE SALA I NEMAM ZAISTA NIKAKVE KRAJNJE NAMJERE.
Planinka se nasalila i ja sam samo nastavio u tom tonu, meni je stvarno zao ako je bilo ko shvatio moje pisanje kao provokaciju ili nedaj Boze kao podj.....nje meni je zaista zao.
Ocigledno isuvise su velike tenzije na ovom forumu da bi se mogli saliti ili sala vazi samo kad se vi salite izmedju sebe.
Ovo "VI SALITE" ( da nebi opet bilo zabune ) mislim na vas koji ste blizu jedni drugih i koji se cesto cujete telefonom ili vidite.
Jos jednom se izvinjavam ako je neko nesto pogresno shvatio , mogli ste zakljuciti iz one zadnje recenise "PS sta cu jadan i sam sam takav" da sam se salio.
MENE OVAKVA VRSTA KOMUNIKACIJE I TRAZENJE DLAKE U JAJETU ZAISTA SMARA,
P.S.
Ocigledno da je jedini lijek protiv ovakvih komentara i nerazumijevanja APSTINENCIJA. Molim Vas samo da ne otvaramo novu polemiku, nije mi to namjera. Nastavite mislim da ste dobro poceli trebace malo vremena poslije svega ali mislim da ste na pravom putu da ovu temu vratite tamo gdje joj i jeste mjesto.

Danas sam bio dokon pa sam preuredio jedan zidni sat ciju fotografiju vam saljem i dalje cu vjerovatno nastaviti samo da radim ovakve stvari da me nebi neko pogresno razumio.
CAOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!
ORIONE ILI TI SHITE MOJE DUBOKO IZVINJENJE !!!

Image
Jokara ,skonto sam ja da se ti salis ,al nije onaj Iznogud,pa mi se ucinilo da treba objasniti tvoju salu.Nemoj da se brines ,nisi pogresno shvacen.

User avatar
Dripac
Posts: 818
Joined: 05.07.2005. 21:39
Location: Kestengrad
Contact:

Post by Dripac »

Image

Jokara, meni sat dobro izgleda. Cagere, sta velis, mislim da ti moras da potpises protokol nakon ovih radova na satu i nastimas tacno vrijeme...
Scout group "Chestnut City"

Image

An Investment in Scouting is an Investment in the Future of Prnjavor
http://www.kestengrad.org
http://www.kodpetlampi.wordpress.com

User avatar
Cager
Posts: 163
Joined: 17.03.2008. 14:07

Jokin sat

Post by Cager »

Nama sta, uradio ga Joko onako od srca k'o pravi sajdzija.

Hoce tebe Jokara taj dizajn, i tvoj avatar je tvojih ruku djelo. Ima li kakvih razmisljanja da vremenom napustis policiju i postanes konkurencija Stahoru i Svabi?

User avatar
demijan
Posts: 228
Joined: 10.04.2009. 10:55

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by demijan »

iznogud wrote:Pa ce onako masne brade i punih usta na kineskom uzviknuti:
"Ja cu i ove godine opremiti jednu patrolu za viseboj!"
Licemjerje
Izvor: Wikipedija

Licemjerje ili hipokrizija je čin kojim se osuđuje ili poziva na osuđivanje drugoga dok je kritičar i sam kriv za ono za što osuđuje drugoga. Etimološki potječe iz riječi hypokrisis koja znači "gluma". "Hipokrit" u antičkoj Grčkoj je bio termin za glumca odnosno osobu koja namjerno zavarava druge.

U kršćanstvu ne spada među Sedam glavnih grijeha, no jedan je od češćih grijehova današnjice.
Last edited by demijan on 17.01.2010. 18:21, edited 1 time in total.

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by JOKARA »

Ibanez wrote: E cao Jokara ,moram te malo ispraviti .Kad je bio sastanak u Skandinaviji ,Orion je dosao i odmah se prihvatio posla ,janje na razanj(imamo i fotografije),zatim vatra i mnoge druge stvari prije samog spinjetka.Kad je janje bilo gotovo ,on je u maniru pravog i medju svima nama na forumu najstarijeg izvidjaca ,postrojio stroj(i to je zabiljezeno na fotografijama),zatim je hrana bila posluzena , a nakon toga sastanak odreda"Skandinavske frakcije"na kojem su bile izmedju ostalih na dnevnom redu i donacije(Ovo je malo nepopularno),al moram reci da se bas on Orion istaknuo najvecom donacijom,sto moze potvrditi Demijan (ekonom).
Prijatelju Ibanez.
Procitaj ovo gore sto si napisao i reci mi postoji li i jedna rijec gdje se spominje Iznogud, a kazes da je to njemu upuceno.
Vjerovatno nisi procitao sta si napisao pa je ispalo da pises meni a obraca se Iznogudu.
Pretpostavljam da ti to nije bila namjera jer sve ovo gore sto si napisao ja znam i cuo sam to od Demijana. Dakle iz ovog posta mozes zakljuciti da je to za mene rijesena i prevazidjena stvar i necemo polemisati jer zaista nema potrebe. Mir, mir, mir niko nije kriv ... :lol: Moram ti reci da poslije tvog objasnjenja nisam ni najmanje ljut, a vjeruj mi bio sam kao furija.
CAGERE !
Posebno mi je drago kada je sat tebi zapeo za oko, tebi koga je sajdzijski hljeb othranio, a vidjao sam te i u ocevoj radnji.
Zahvaljujem se i ostalima na lijepim rijecima. SAT JE SINOC NASAO MJESTO NA ZIDU MOJE KANCELARIJE. Svakako to ne znaci da nece krasiti i zid izvidjacke prostorije.
POZDRAV.
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
Cager
Posts: 163
Joined: 17.03.2008. 14:07

Jokin sat

Post by Cager »

Eh to ciji ce sat krasiti izvidjacke prostorije moramo ja i ti rijesiti izmedju sebe. Ti znas da sam u jednom od mojih ranijih postova izmedju ostalog obecao i jedan veliki sat izvidjacima.

Ma dobro, nece se sigurno niko ljutiti ako i postavimo oba sata. :lol:

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: NEMA LJUTNJE

Post by JOKARA »

Znam sta si obecao i nema frke.
Isto tako znam da ce prostorija imati najmanje tri zida. :smt023
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
Orion
Posts: 30
Joined: 27.09.2009. 14:26

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by Orion »

iznogud wrote:Pa ce onako masne brade i punih usta na kineskom uzviknuti:
"Ja cu i ove godine opremiti jednu patrolu za viseboj!"
Nisam imao namjeru da reagujem na neumjesne komentare ili kako se na nasem finom jeziku kaze "Podj.....nje" ,ali moj nivo kulture i odnos prema mladjim izvidjacima koju posjecuju ovaj forum koristim tackice.
Prvo da se obratim Jokari,
Jokara!
Ja sam rodjen u Sarajevu, to vjerojatno znas. Kod nas u Sarajevu je izrazito razvijen osjecaj za humor. U tvom komentaru nisam zaista nasao nista sto bi me moglo uvrijediti ili na bilo koji nacin pogoditi . :)
Zato mislim da ne trebas da mi se izvinjavas u opste. Jer to smatram humorom ili salom, reci kako hoces.To je sto se tvog komentara tice,
A sad da se malo posvetim gospodinu Iznogudu ili kako bi me bolje razumijeo" XXXXXX XXXXXXX".
To, da li cu biti masne brade i opremiti patrolu izvidjaca za takmicenja je iskljucivo moja dobra volja . Ako se sjecas ja tebi licno nisam nista obecao i ne smatram da me ti, barem ne u ovom slucaju mozes prozivati. O svojim donacijama ili o mom ucescu u zivotu i poboljsanju stanja izvicaca u Prnjavaru , ja necu govoriti iza mene stoje djela. Mislim da od perioda 1975 god. Kada sam kao jedan od rijetkih u to vrijeme imao skolu za obrazovanje Nacelnike odreda.Na Kainovica Mlinu uz pomoc moga brata Esrefa ,Pulje, Zorana Savica , i neka mi oproste svi ostali koji su tada bili u stabu koje sad nisam spomenuo . Ucinio toliko da Pacov, pokojni Smola,Nermin Sirbic Lule Dervic i cijela jedna generacija dobije zvanje vodnika. Ti isti ljudi su poslje odrzavali i odrzavaju danasnje izvidjace.
Izvini, ali samo tim djelom sam uradio dvanaest miliona puta vise za izvidjace nego li ti za cijeli svoj boravak u Prnjavoru.(ne zaborvi ja sam samo iz Sarajeva i Prnjavor mi nije rodni grad)
Zato te molim onako prijateljski da me izostavis sa svojih Pod.......kih komentara. Nisi do sada nista posebno ucinio pa budi toliko fer barem da ne kvaris ucinjeno ili ne kvaris buducnos mladog narastaja. Ali moram na neki nacin da ti kazem da konsultiras Brankicu i pitas je (ne moras javno)
da li sam je molio da mi posalje listu stvari ili opreme koja je potrebna za jednu ili dvije patrole.Do danasnjeg dana taj spisak nisam dobio.
( Brankice kad je rijec o tome podatku ocekujem tvoju iskrenost)
Evo ja cu svoje obecanje ispostovati i ovako kako ti kazes " onako masne brade i punih usta na kineskom uzviknuti:
"Ja cu i ove godine opremiti jednu patrolu za viseboj!" Ja cu i tebi dati sansu da pokazes svoju ljubav prema izvidjacima tako sto cu uraditi sljedece.
Nadam se da si dobro situiran i da mozes dosta toga ucinit . Ja te prijateljski pozivam gucnost iskrenog prijatelja izvidjaca i da opremis koliko god zelis patrola i (normalno da mi pokazes racun za to da si kupio licno ti) ja obecavam isto toliko ili ako hoces duplo. Kad to vidim ili bolje receno dozivim ja cu ti se ispricati javno preko ovog foruma. Jeli moze tako ?
Ja se izvinjavam svim drugim forumasima na ovako obsirnom javljanju ali na neki nacin mora da se stane na put i zacepe usta ljudi koji samo zjevaju i sire los zadah oko sebe.
Pozdrav za sve palaninke i izvidjace
ORION
Last edited by Orion on 17.01.2010. 19:16, edited 1 time in total.

User avatar
iznogud
Posts: 50
Joined: 11.11.2009. 21:16

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by iznogud »

Kao i sto sam ocekivao odgovarate jedan po jedan, ne bas pravim redosljedom ali pravi dezurni izvijaci! :lol:

User avatar
Orion
Posts: 30
Joined: 27.09.2009. 14:26

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by Orion »

Nadam se da je sad ok.Eto ja ne znam ko je ali nadam se da ces se prepoznati. :roll:
Orion :smt002

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by JOKARA »

Orion wrote: Jokara!
Ja sam rodjen u Sarajevu, to vjerojatno znas. Kod nas u Sarajevu je izrazito razvijen osjecaj za humor. U tvom komentaru nisam zaista nasao nista sto bi me moglo uvrijediti ili na bilo koji nacin pogoditi . :)
Zato mislim da ne trebas da mi se izvinjavas u opste. Jer to smatram humorom ili salom, reci kako hoces.To je sto se tvog komentara tice, ......

ORION
Shite naravno da znam gdje si rodjen, ko ti je brat itd. Drago mi je da nisi moje pisanje shvatio kao Pod....nje. Drago mi je da si razumio sta sam ja htio reci odnosno u kom fonu sam piso. Naravno Ibanez mi je objasnio da ni on nije imao namjeru da proziva mene nego Iznoguda. DAKLE NESUGLASICA NA SVU SRECU R I J E S E N A !!!

A sad da i ja nesto napisem o Iznogudu. Kao prvo misljenja sam da mu dajete previse prostora i povoda da vas "proziva" i pod...va. Na svako njegovo pisanje neko od vas plane kao hepo kocka. Toliko vas je iziritirao da jedno vrijeme niste ni pisali na forumu. Ovo je bila istorija bolesti, a sada terapija.
RP
Ignorisanje 3x1
Odbacivanje 3x1
Ne osvrtanje na njegove provokacije , svakodnevno prema potrebi
Ako se bolest povrati ili ostane recidiva ponoviti terapiju !!!
Dr Prnjavorikus Forumikus

Orione tacno je da Brankica nije napravila spisak jer je smatrala da je to malo ne zahvalno, jer po automatizmu nekog prozivas da potrosi toliko i toliko a ipak je ovo sve dobra volja nekoga ko zeli da pomogne.
Ono sto sam ja primijetio da za Novembarske susrete po pravilu pada kisa, dakle neophodne bi bile kabanice ili skafanderi naravno nepromocivi. Sve ostalo sto treba jednoj ekipi od 5 clanova i ti isto znas ako ne bolje od Brankice, a ono sigurno bar kao i ona.
PS
Sve sto se kupi za jednu ekipu u svakom slucaju ce dobro doci.
Pozdrav od Jokare !!!
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
Orion
Posts: 30
Joined: 27.09.2009. 14:26

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by Orion »

Jokara nemam zaista namjeru da se pravdam ikome a kamoli ljudima koji su na forumu pod dva identiteta.
Mislim da bi tog Iznoguda trebalo banovat i uraditi nesto bolje kad se covjek prijavi na registraciji foruma da barem moderator moze reagirati.
U ovom slucaju ja znam ko je Inogud i moderator zna o kom se radi samo iz nekih razloga koje on zna nece da ga banuje.(Trpi ga)
Ja trenutno znam za tri osobe na forumu koje imaju duple identitete. Jednu i ti poznajes vrlo dobro.Ali nije moje da o tome vodim brigu.
Ja uvjijek imam alternativu kad je u pitanju neka zaj......ja. Primjenim tvoj recept i stvar je ok. Ja sam reagovao jer znam tacno o kome je rijec pa sam
bio jos vise pogodjen nego bi trebao. Ja se ne mislim upustati ni sa kim u polemike . Jer vremena za gluposti nemam.
Mozda me vecina vas poznaje kao covjeka koji se zeza ali ipak ja ne vrijedjam nikoga i ne zelim biti vrijedjan od bilo koga.
Tvoj recept sam vec podigao u Forumacija apoteci uzeo sam prvu dozu :D

User avatar
Dripac
Posts: 818
Joined: 05.07.2005. 21:39
Location: Kestengrad
Contact:

Izgubljen scout?

Post by Dripac »

Dragi Orione!
I meni smeta Iznogudovo pisanje. Principijelno sam protiv banovanja, ali granica naravno postoji, a Iznogud - bez sumnje - vec dugo "gazi crtu"...

Iznogud je svojim pisanjem nanjeo evidentnu stetu ovom virtuelnom druzenju. Najvecu stetu nanjeo je medjutim - sebi. Zao mi je sto je to uradio. Zao mi je i onih koje je na forumu povrijedio,... ali prvenstveno zalim zbog njega samoga: simpaticna slika koju sam imao ranije o autoru profila Iznogud bila mi je mnogo draza od ove koju mi je sad o sebi ponudio.

Treba uvjek imati na umu da ono sto kazemo o drugim ljudima govori puuuno i o nama samima.

Ja vjerujem da je meni u ulozi moderatora neuporedivo lakse "trpiti" Iznoguda, nego sto je tvorcu profila Iznogud - trpiti samog sebe - sa tuznom reputacijom koju si je ovakvim pisanjem stvorio.
Scout group "Chestnut City"

Image

An Investment in Scouting is an Investment in the Future of Prnjavor
http://www.kestengrad.org
http://www.kodpetlampi.wordpress.com

User avatar
iznogud
Posts: 50
Joined: 11.11.2009. 21:16

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by iznogud »

Izgleda da ste nekoga "nagazili"
GORI VATRA!

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by Brankica »

Orion wrote:
iznogud wrote:Pa ce onako masne brade i punih usta na kineskom uzviknuti:
"Ja cu i ove godine opremiti jednu patrolu za viseboj!"
Nisam imao namjeru da reagujem na neumjesne komentare ili kako se na nasem finom jeziku kaze "Podj.....nje" ,ali moj nivo kulture i odnos prema mladjim izvidjacima koju posjecuju ovaj forum koristim tackice.

( Brankice kad je rijec o tome podatku ocekujem tvoju iskrenost)
Evo ja cu svoje obecanje ispostovati i ovako kako ti kazes " onako masne brade i punih usta na kineskom uzviknuti:
"Ja cu i ove godine opremiti jednu patrolu za viseboj!" Ja cu i tebi dati sansu da pokazes svoju ljubav prema izvidjacima tako sto cu uraditi sljedece.
ORION
Sto se foruma tice odavno sam stavila tacku po ovoj temi.
medjutim imam zaista moralnu obavezu prema Orionu da kazem da je sve navedeno tacno.
Rekao mi je da napravim spisak potrebne opreme,nisam to uradila iz prostog razloga sto ja licno u zivotu nisam znala ni htjela kamciti a to mi je nekako licilo na......S druge strane izvidjaci nisu moja privatna svojina pa stoga sam mozda i pogrijesila sto to nisam uradila.
Ovo obrazlazem zbog pp upucene meni(posiljaoc nije bitan) da sam se zalila nekim dusebriznicima kako nismo dobili opremu za patrolu.
Bilo kako bilo uz duzno postovanje prema Orionu i moje izvinjenje njemu i ostalima koji su ucestvovali u akciji opremanja odreda ja moram reci i sledece:
Ja neznam ko se krije pod imenima Iznogud,vagabund,garson,cober,tubonja itd itd
Mozda sam kroz moje postove komentarisala ili zahvalila na necemu osobama za koje drugi misle da imaju i drugi identitet(losi).
Iz tog razloga sam s nekima dovedena u vezu.
Vi svi,tamo negdje,treba da znate da ja licno mnoge nikad nisam upoznala,neke sam prvi put upoznala ljetos,ja ne mogu znati ko kavu igru igra na virtuelnom igralistu.
ja neznam nicije karakterne osobine da bih mogla i naslutiti.imam misljenje o svima samo i iskljucivo putem ove komunikacije.i moram reci da me gotovo niko i nikad nije uvrijedio ili doveo u sumnju svojim namjerama.
Ali bih isto banovala sve koji narusavaju ovu temu svojim ali iskljucivo uvredljivim sadrzajuma.Sukob misljenja ne smatram uvredom.
Meni je licno ovaj forum zbog svih desavanja izgubio smisao i mjesto na kom se trebam naci.
Zivot je tako kratak,tuzne nam se stvari ponekad desavaju i netreba da zalimo tamo gdje nismo morali praviti gresku.
zato ne zelim biti dio svega ovoga.
ja nisam dala moj doprinos vasoj izvidjackoj organizaciji,imala sam volju to uciniti sada,medjutim osujetise me..
Nije do mene,ali od sad pa na dalje nisam inicijator nicega,ama bas nicega.....Neka radi bezgresni......neka ne rade .....,meni ni u dzep ni iz dzepa.....
zelim u mojoj memoriji izbrisati sav ovaj period(forumskih desavanja),ostajem bogatija za nove poznanike,nadam se drugarice i drugove ,prilikom eventualnih susreta...
Od mene dosta :D


A djeca,djeca su moj zivot,volim ih i druzenje s njima nece izostati.
Ne trebaju djeca ispastati za grijehe odraslih ljudi :!:

User avatar
Dripac
Posts: 818
Joined: 05.07.2005. 21:39
Location: Kestengrad
Contact:

Post by Dripac »

EKOLOGIKUS wrote:OBAVJESTENJE.


SASTANAK UPRAVE ODREDA IZVIDJACA "KESTENGRAD" ODRZACE SE U PETAK 22.01.2010. SA POCETKOM U 18,30 . DOM KULTURE !



Dnevni red:

1. Izvjestaj za 2009.god.
2. Plan rada za 2010.god.
3. Tekuce aktivnosti
4. Razno


DOBRODOSLI!


Image
Scout group "Chestnut City"

Image

An Investment in Scouting is an Investment in the Future of Prnjavor
http://www.kestengrad.org
http://www.kodpetlampi.wordpress.com

User avatar
iznogud
Posts: 50
Joined: 11.11.2009. 21:16

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by iznogud »

Bas ste pravi bolesnici, vama treba Topalgol!

User avatar
MILE
Posts: 25
Joined: 21.10.2009. 22:24

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by MILE »

IZNOGUDE skini se vidis da te nike ne zarezuje ni 1 %.

User avatar
iznogud
Posts: 50
Joined: 11.11.2009. 21:16

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by iznogud »

Necu se skidati ali se necu vise ni javljati, odjavicu se za svavremena, jer ovo je nesto kao privatno i mora da se pise samo sto oni hoce. Ja nisam ovdje dezurni Zloco, pogledajte da li sam koga onako zestoko napao ili ne daj boze privatno iskritikovao!
Ako se neko prepoznao u kojem od mojih komentara, sta ja mogu, ako nema oraha u dzepovima progutace, a ako mu je zelja da se sam pohvali i uzdigne iznad nas malih izvidjaca, neka izvoli, pa ovo je forum, otvorena polemika, razmisljanje, lupanje i razmjena misljenja. Jedan nacin zabavljanja i komunikacije.
Tuzno je citanje cestitki i pozdrava pokraj pp-a na ovim stranicama, a priznaj i sam ti Mile, kada si poslednji put procitao nesto o izvidjacima OI V.Nj. Neko je pokusao da spasava, sa izvidjackim temama i vapeci za pomoc u odgonetanju starih spiskova, ali sve pokri snijeg i gotovo. Tu ni ja vise nemam sta da trazim. Pokraj one vatre sam bio kratko ali slatko.

User avatar
Orion
Posts: 30
Joined: 27.09.2009. 14:26

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by Orion »

Necu se skidati ali se necu vise ni javljati, odjavicu se za svavremena, jer ovo je nesto kao privatno i mora da se pise samo sto oni hoce. Ja nisam ovdje dezurni Zloco, pogledajte da li sam koga onako zestoko napao ili ne daj boze privatno iskritikovao!
Bas ste pravi bolesnici, vama treba Topalgol!

Vidis Ibanez, nemozes da me ignorises! Steta, a mlad si, mislio sam jos potentan. Sta je to unistilo tvoju snagu, mrznja, zavist, pakost ili nesto, izgubio si moc rasudjivanja, da nisi pio preko Bozica, pa ti organ pada, kao i moc plitkog uma? Gosp. Maximus, ja znam samo ono svedsko: "od volova...

O, pjesnice s kratkom kosom!
obrisi mi dupe nosom.

Pa ce onako masne brade i punih usta na kineskom uzviknuti:
"Ja cu i ove godine opremiti jednu patrolu za viseboj!"

Divno sam proveo par dana praznika ignorisuci onog malog ibaneza, bez vadjenja!
Izgleda da ti svoje postove ne citas ili se ne sjecas sta si kad i kome napisao.
Ovo gore su sve tvoji tekstovi koji potvrdjuju tvoju vrijednost.
Posteno brate ne moze postenije nema sta da se kaze ni jedna rijec uvrede :roll: :roll: :roll: :lol:

User avatar
yugo45
Posts: 14
Joined: 19.06.2009. 19:08

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by yugo45 »

Stvarno zalosno na forumu OI VNJ su sve druge stvari vaznije osim izvidjaca samih..... :cry:

User avatar
Ibanez
Posts: 302
Joined: 30.04.2009. 18:18

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by Ibanez »

yugo45 wrote:Stvarno zalosno na forumu OI VNJ su sve druge stvari vaznije osim izvidjaca samih..... :cry:
Dragi yugo 45 izgleda ni tebi nije bas stalo do izvidjackih tema,jer mogao si komentirati,npr.
Dripac wrote:
EKOLOGIKUS wrote:OBAVJESTENJE.


SASTANAK UPRAVE ODREDA IZVIDJACA "KESTENGRAD" ODRZACE SE U PETAK 22.01.2010. SA POCETKOM U 18,30 . DOM KULTURE !



Dnevni red:

1. Izvjestaj za 2009.god.
2. Plan rada za 2010.god.
3. Tekuce aktivnosti
4. Razno


DOBRODOSLI!


Image

User avatar
yugo45
Posts: 14
Joined: 19.06.2009. 19:08

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by yugo45 »

ibanez,
lijepo da se javljas ...
a ja sam od onih koji samo ponekad zavire u forum i ono kao prate sta se dogadja.
a nedogadja se nista ...sorry :(


Ibanez wrote:
yugo45 wrote:Stvarno zalosno na forumu OI VNJ su sve druge stvari vaznije osim izvidjaca samih..... :cry:
Dragi yugo 45 izgleda ni tebi nije bas stalo do izvidjackih tema,jer mogao si komentirati,npr.
Dripac wrote:
EKOLOGIKUS wrote:OBAVJESTENJE.


SASTANAK UPRAVE ODREDA IZVIDJACA "KESTENGRAD" ODRZACE SE U PETAK 22.01.2010. SA POCETKOM U 18,30 . DOM KULTURE !



Dnevni red:

1. Izvjestaj za 2009.god.
2. Plan rada za 2010.god.
3. Tekuce aktivnosti
4. Razno


DOBRODOSLI!


Image

User avatar
Ibanez
Posts: 302
Joined: 30.04.2009. 18:18

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by Ibanez »

yugo45 wrote:ibanez,
lijepo da se javljas ...
a ja sam od onih koji samo ponekad zavire u forum i ono kao prate sta se dogadja.
a nedogadja se nista ...sorry :(
Da i sta predlazes ,da pisemo o izvidjackim temama ,a ti da nastavis sa citanjem .Napisi nesto sam pa ces viditi da nije lako udovoljiti ljudima koji se samo zale ,a nista ne doprinose temi.

User avatar
yugo45
Posts: 14
Joined: 19.06.2009. 19:08

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by yugo45 »

Ibanez wrote:
yugo45 wrote:ibanez,
lijepo da se javljas ...
a ja sam od onih koji samo ponekad zavire u forum i ono kao prate sta se dogadja.
a nedogadja se nista ...sorry :(
Da i sta predlazes ,da pisemo o izvidjackim temama ,a ti da nastavis sa citanjem .Napisi nesto sam pa ces viditi da nije lako udovoljiti ljudima koji se samo zale ,a nista ne doprinose temi.
Bas to i predlazem, pisi o izvidjackim temama a ja bi da nesto pametno procitam(ako amoze).
I jos nesto, ja se nesalim, stvarno bi bilo lijepo o temi OI ovdje na forumu citati.

Post Reply