Odred izvidjaca "Vid Njezic"

ZDRAVO!

Moderator: Dripac

User avatar
iznogud
Posts: 50
Joined: 11.11.2009. 21:16

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by iznogud »

demijan wrote:
schwabo No1 wrote:U Prnjavoru snijeg pola metra, sa tendencijom daljeg rasta!
Sjetih se jedne akcije u kojoj su izviđači imali aktivnu ulogu:
"Svi na snijeg"
Ima li neko fotografija sa tih pokušaja masovnog skijanja u Prnjavoru?

Opleti šalove, šarene kapice,
Tople džempere i vunene rukavice, da, da, da
Ajmo dečki živo, živo

Skijanje se brzo uči,
Ko je blesav da sjedi kući, da, da, da
Ajmo curice, živo, živo..

Image
Vidimo, postao si pravi spustas!
Ovo je direktna posljedica aktivnog ucesca u akciji " Svi na snijeg " na Vucijaku.. :D Ko nije bio ne zna sta je propustio..

User avatar
demijan
Posts: 228
Joined: 10.04.2009. 10:55

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by demijan »

Vidis da jesam dragi moj Iznogude.. :D

Sretna ti Nova Godina!


planinka
Posts: 421
Joined: 11.03.2009. 15:22

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by planinka »

Iskrene cestitke svim mojim prijateljima i dobrim ljudima koji praznuju predstojeci Bozic

cirus
Posts: 122
Joined: 03.06.2007. 13:00
Location: preko bare

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by cirus »

zahvaljujem na cestitkama. :smt006

User avatar
poletarac
Posts: 558
Joined: 05.04.2009. 19:43

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by poletarac »

planinka wrote:Iskrene cestitke svim mojim prijateljima i dobrim ljudima koji praznuju predstojeci Bozic
i ja se pridruzujem cestitkama,da docekate i ispratite u miru i zadovoljstvu sa svojim najblizim!
That,finally,is all it means to be alive:
to be able to die.

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by Brankica »

poletarac wrote:
planinka wrote:Iskrene cestitke svim mojim prijateljima i dobrim ljudima koji praznuju predstojeci Bozic
i ja se pridruzujem cestitkama,da docekate i ispratite u miru i zadovoljstvu sa svojim najblizim!
Dopisujem
sretni vam svi predstojeci praznici :!:

Image

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by JOKARA »

Mojim dragim prijateljima, kao i svim vjernicima Katoličke vjeroispovijesti.
SRETAN BOZIC!!!
Свако зна своје, милиција свачије !

padobranac nr:
Posts: 139
Joined: 18.03.2009. 18:44

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by padobranac nr: »

Vidim ja da se slavi ili priprema za slavljenje. Ako su vam dosadile cestitke ili jos bolje ako imate slobodnog vremena a nemate pojma sta da radite pokusajte pomoci da odgonetnemo ko se krije iza imena ovih vodova
Image
ili gdje da svrstam ove momke
Image

User avatar
iznogud
Posts: 50
Joined: 11.11.2009. 21:16

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by iznogud »

Mr. padobranac nr
tesko mi je kada vidim kako bezuspjesno pokusavate spasiti ove stranice. No Vi niste jedini koji su to probali. Nastavite samo tako, stojim uz vas, jer i ja sam odskora primljen pokraj vatre!

planinka
Posts: 421
Joined: 11.03.2009. 15:22

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by planinka »

strpljen - spasen

User avatar
iznogud
Posts: 50
Joined: 11.11.2009. 21:16

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by iznogud »

Mislis da ce uspjeti?
Ja mislim dok je ovakvih kratkih postova kao strpljen-spasen nece dobiti odgovora i pomoci na temu!

planinka
Posts: 421
Joined: 11.03.2009. 15:22

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by planinka »

Pa vrli Iznogude vidis da ipak poneko odgovara, npr ti a kako sam rece posto si ti odnedavno primljen pored vatre to je jako dobro.,,,

User avatar
poletarac
Posts: 558
Joined: 05.04.2009. 19:43

Nesta slike a brzo ce i tona?

Post by poletarac »

Otrse mi dusmani slikicu?
That,finally,is all it means to be alive:
to be able to die.

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Nesta slike a brzo ce i tona?

Post by Brankica »

poletarac wrote:Otrse mi dusmani slikicu?
ZASTO?
jeli ovaj forum za ili protiv izvidjaca.
Ako je protiv onda da se svi koji smo se okupili radi izvidjacke vatre razidjemo.
Ako je za,ne vidim razlog da ti neko brise sliku iz avatara kad si bio jako dosledan na temi i ulozio trud i vrijeme ,posvetio paznju u svojim postovima i na "Vid Njezic"-sjecanja- i na "Kestengrad" jako kvalitetnim tekstovima.
Neka moderator napravi listu pozeljnih ili nepozeljnih osoba na ovoj temi jer je velika steta sto se rastjerase ljudi koji su srcem izvidjaci i ne napisase niti jedan post uvredljivog sadrzaja.
Ako je bilo malo chata to je zato sto se okupise oko vatre nakon 20 i kusur godina.
velika steta za forum a i velika steta za odred u kome se stab ne oglasi skoro 2 mjeseca.
Sta reci?

http://www.youtube.com/watch?v=ck-m1UTeY48&NR=1

User avatar
iznogud
Posts: 50
Joined: 11.11.2009. 21:16

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by iznogud »

Joj Nastavnice, dobra vam ona pjesma. Nemojte ici molim Vas, docekajte bar novu godinu sa nama, pliz, pliz! Da vidite kakav ce vatromet ispaliti iz ove vatre.

User avatar
Ibanez
Posts: 302
Joined: 30.04.2009. 18:18

Sretna Nova Godina!

Post by Ibanez »

Svim izvidjacima zelim sretno Novu Godinu i puno uspjeha u radu i druzenju!

EKOLOGIKUS
Posts: 161
Joined: 22.04.2009. 07:29

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by EKOLOGIKUS »

POSTOVANI,


Izvidjaci, prnjavorcani, ljudi pozitivnih vibracija, svima vama koji se proteklih mjeseci pojavljivaste na ovom forumu, s iskrenom zeljom da ucestvujete u jednom predivnom virtuelnom ali i konkretnom druzenju na temu: "Izvidjaci u PRNJVORU", u ime odreda izvidjaca o.I. " Kestengrad ", hvala Vam na ucescu, u pisanju, citanju postova, predlaganju dobronamjernih ideja, sugestija, ali prije svega na konkretnoj tehnickoj i materijalnoj pomoci nasem odredu.
U toku 2009. godine , odradili smo mali korak za covjecantvo a veliki za izvidjacki pokret u Prnjavoru.
U junu samo odrzali osnivacku skupstinu (na kojoj se posteno oznojio Svabo), tokom ljeta organizovali vodnu skolu (maksimalni angazman Surepa i Jokare) vi u " bijelom svijetu" nabavali ste dio ekonomata. Dobili smo " nekakve" prostorije na koristenje od opstinske admnistracije. Surep i Puljo su prisustvovali sastancima SIRS-a.Brankica je osnovala izvidjacku sekciju u skoli i odlicno omasovila odred. Vodila ih je zajedno sa Puljom i Jokarom na Kozaru i prvo takmicenje na "Novembarske susrete" u Banjaluci. Cijelo vrijeme bili su dio nas family Vlajkovic, kao i Zorica i drug Maric.Kada je ponestajalo teksta Marin je forum osvjezavao sa izuzetnim fotografijama Kestengrada. Stalno uz nas, bili ste i vi: svedski udarni bataljon, njemacka frakcija ( predvodjena Strskom), austro-ugarski dvojac ( Ibanez und Piskaralo) americki( obavjestajni ) ogranak ( Mr. Padobranac), isturena australijska zvijezda ( Cirius), itd. Zahvaljujuci ovoj ideji, mnogi prnjavorci su se poslije mnogo godina vidjeli i fantasticno druzili u Svedskoj ( kod dobrog domacina Kustre ).
Na realizacij ovih ideja i konkretnih akcija radio je svako onoliko koliko je zelio, htio, mogao. Naravno, uvijek je ostajalo prostora da se uradi i angazuje vise i bolje. Drpac je pokrenuo sjajnu ideju, i evo u Novu 2010. ulazimo sa konkretnim rezultatima o kojima cemo siguran sam, govoriti sa dalko vise uvazavanja kroz nekoliko godina u buducnost, nego sto to cijenimo danas.
U Novu 2010. ulazimo sa jos jednom dobrom, lijepom i pozitivnom informacijom, a to je odluka nase opstine da realizacija prvog projekta LEAP za Prnjavor bude uredjenje Borika u pravi sporstki rekreativni centar ( trinm staze sa pratecom infrastrukturom, rasvejtom, zabavnim parkom za djecu ). Investicija od 150. 000 Km u svakom slucaju ide na ruku i nasem odredu posto su prostorije dio tog centra. Najveca dobit je, da postoje velike sanse da dugorocno izvidjaci ucestvuju u odrzavanju Borika i time obezbjedjuju novcana sredstva ( samoodrzivost).

Dakle u 2010. ulazimo sa velikim ambicijama i ciljevima.
Svima nama porucujemo: IDEMO DALJE, da zacrtano ostvarimo, prnjavorskoj omladini obezbijedimo i ponudimo normalne uslove druzenja i putovanja po RS , BiH, Balkanu, svijetu, ali isto tako osposobimo i pruzimo sansu mladjima i sposobnijima da nastave tamo gdje mi stignemo, posustanemo.

Sasvim sam siguran da ce jedna od prioritetnih akcija biti i " odrzavanje pozitivnih vibracaija na ovom forumu". To je u prevodu poruka svim " zalutalim" forumasima koji se u medjuvremenu pojavise sa negativnim, omalovazavajucim komentarima, ako tako nastave, da im nije mjesto medju nama . Ima nacina, ali i volje da ovaj forum funkcionise i u 2010. ali bez " nedobronamjernih i iskompleksiranih". Pogresan zakljucak da je to " ideja jednoumlja". Ne, to je poruka da ovaj put " divlji nece otjerati pitome ".

U svakom slucaju,hvala vam za podrsku u 2009. godini. i neka nas dobar vjetar i dalje odrzava na tom kursu.

SVE NAJBOLJE U NOVOJ 2010. GODINI ZELI VAM UPRAVA I STAB O.I. " KESTENGRAD" .
Z-D-R-A-V-O :smt006

JOKARA
Posts: 739
Joined: 25.04.2009. 18:35
Location: Prnjavor

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by JOKARA »

Ja kao zamjenik starjesine sta drugo mogu nego da potpisem sto starjesina napisa. Jedino sto je malo pobrkao neke forumase smjestio je u pogresno geografsko podrucje ali nema veze, potpisujem i zelim vam SRECNU I USPJESNU NOVU 2010. godinu
Свако зна своје, милиција свачије !

User avatar
demijan
Posts: 228
Joined: 10.04.2009. 10:55

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by demijan »

Vagabund,Garson,Tubonja,Iznogud,Cober,Pcelica,Klinka,Lijan.. Sretna i Vama Nova godina!


Image

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by Brankica »

Zao mi :D
zaboravila sam sifru od mog duplog nick name "klinka"
pa se moram kao original(Brankica) zahvaliti na Novogodisnjim cestitkama.
Hvala Demijan na cestitci,i kao Klinka dala sam svoj doprinos ovom forumu.
Mislim da ni jedan moj post (klinke) ipak nije bio uvredljivog sadrzaja.

SVIM FORUMASIMA POSEBNO NA PODFORUMU IZVIDJACI ZELIM SRETNU I USPJESNU NOVU GODINU.

klinka
Posts: 53
Joined: 27.08.2009. 21:52

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by klinka »

:D :D :D :D :D :D
SVIMA SRETNU I USPJESNU NOVU GODINU ZELIM.

Image

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by seha »

Evo stigoh na vrijeme prije ponoci da cestitam Novu Godinu vama u Evropi a i nama ovdje u Americi.Pa nek' vam(nam) je srecna Nova 2010-a i da je docekate u sreci i veselju te da je zapocnete u miru ljudskom.ZIVJELI!!!
http://www.youtube.com/watch?v=NUlt3lOwDKQ
Srebrena Krila

cirus
Posts: 122
Joined: 03.06.2007. 13:00
Location: preko bare

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by cirus »

Happy New Year. :smt006

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Re: Odred izvidjaca "Vid Njezic"

Post by seha »

Ciro,srecna Nova buraz!!!
Srebrena Krila

User avatar
Dripac
Posts: 818
Joined: 05.07.2005. 21:39
Location: Kestengrad
Contact:

Srecna vam Nova

Post by Dripac »

Srecna vam Nova, izvidjaci!

Zelim vam puno dobrih, prijateljskih susreta u godini koja dolazi. Da nam odred ojača i "na noge stane"!

Zivjeli!
Scout group "Chestnut City"

Image

An Investment in Scouting is an Investment in the Future of Prnjavor
http://www.kestengrad.org
http://www.kodpetlampi.wordpress.com

Post Reply