Auto skole u Prnjavoru

Ovo je vrijeme paklenih vozaca!

Moderator: regeman

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

vrsta8472 wrote:Ја не смијем играти ту томболу...
a stoOOOOOOO?
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Биће да је намјештаљка. :D
Image

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

ma jok tombola je u pitanju,gdje si vidio da se to namjesta :wink:
Umro bi na tvojim rukama!

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

Ko treba da polaže nek 100 evrića da nekom iz organizacije i opet mu dobro.
Dosta jeftinije :lol:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Samac wrote:Ko treba da polaže nek 100 evrića da nekom iz organizacije i opet mu dobro.
Dosta jeftinije :lol:
Nije valjda dotle doslo..indijanci
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

pravda08
Posts: 237
Joined: 02.01.2009. 10:47
Location: oko vas...

Post by pravda08 »

Ako se i vozačka dozvola mora kupiti , nije ni čudo što ima ovoliko saobraćajnih nesreća... :smt011 :smt011
ISTINA JE TU, OKO NAS....SAMO JE TREBA NAĆI...

pile
Posts: 249
Joined: 17.10.2008. 00:41
Location: njemacka

Post by pile »

u potpunosti se slazem stobom



:smt023
@@@sladja@@@

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Re: Auto skole u Prnjavoru

Post by sagittarius_rex »

Phoenix wrote:E ovaako... trebala bi mi vasa mala pomoc :oops: :D
Treba da krenem sa polaganjem vozackog, a poooojma nemam koju auto skolu da odaberem! Pa bih voljela da mi preporucite neke, gdje bih mogla nesto i nauciti. :) Tnx unapred :wink:
Jel odabra ti auto školu, možda si već položila? Obavjesti nas, moraš častiti kada položiš kod Njegovana :D
>>>---------------------->>>

Samac
Posts: 1357
Joined: 12.03.2007. 23:00
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Samac »

regeman wrote:
Samac wrote:Ko treba da polaže nek 100 evrića da nekom iz organizacije i opet mu dobro.
Dosta jeftinije :lol:
Nije valjda dotle doslo..indijanci
Pa šta Rege. Nisam rekao da se kupuje vozačka nego da se jeftinije plati obuka :lol: :lol: :lol:

User avatar
Phoenix
Posts: 16
Joined: 25.04.2008. 03:33
Location: BuDZHumBura

Re: Auto skole u Prnjavoru

Post by Phoenix »

sagittarius_rex wrote:
Phoenix wrote:E ovaako... trebala bi mi vasa mala pomoc :oops: :D
Treba da krenem sa polaganjem vozackog, a poooojma nemam koju auto skolu da odaberem! Pa bih voljela da mi preporucite neke, gdje bih mogla nesto i nauciti. :) Tnx unapred :wink:
Jel odabra ti auto školu, možda si već položila? Obavjesti nas, moraš častiti kada položiš kod Njegovana :D
Nisam jos, krenucu na proljece tek, dok se otopi ovaj snijeg. A svakako cu da vas obavijestim, cisto vase sigurnosti radi. :lol: A moze, moze, castim kad polozim! :smt023 :smt030
"I smjesim se u meki suton, od zapaljenih zvijezda svecan, i osjetim dubinu svega i da je zivot vjecan - vjecan..."

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Колико се крећу полагања за А категорију?
Image

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

Njegovan wrote:Колико се крећу полагања за А категорију?
od 300 do 500 marki
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Код кога је за 300? :D
Image

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

vasko wrote:
Njegovan wrote:Колико се крећу полагања за А категорију?
od 300 do 500 marki
vasko odakle ti to izvuce majke ti...

i da ima auto skoal SIMIC stariji instruktor al jako dobar, nema provlacenja na staklenim nogama

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

Hirurg wrote:
vasko wrote:
Njegovan wrote:Колико се крећу полагања за А категорију?
od 300 do 500 marki
vasko odakle ti to izvuce majke ti...

i da ima auto skoal SIMIC stariji instruktor al jako dobar, nema provlacenja na staklenim nogama
pa..odakle se izvlaci? :smt017 Iz djepa jel??
njego neznam tacno gdje ali drug je polagao i mislim da mi je rekao oko 300km
Umro bi na tvojim rukama!

PenisMaker
Posts: 26
Joined: 04.04.2009. 17:54

Post by PenisMaker »

vasko wrote:
Hirurg wrote:
vasko wrote:
Njegovan wrote:Колико се крећу полагања за А категорију?
od 300 do 500 marki
vasko odakle ti to izvuce majke ti...

i da ima auto skoal SIMIC stariji instruktor al jako dobar, nema provlacenja na staklenim nogama
pa..odakle se izvlaci? :smt017 Iz djepa jel??
njego neznam tacno gdje ali drug je polagao i mislim da mi je rekao oko 300km
I moj drug je meni rekao oko 250 KM nisam siguran gdje tacno ali sam prilicno siguran da je bilo prije jedno 5-6-12 godina :)

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Vasko ipak mislim da je skuplje od 300 maraka mada nisam siguran,ali 300 KM mi se čini jako premalo za polaganje A kategorije!
Image

User avatar
Zaxy
Posts: 3
Joined: 28.12.2009. 12:33

Re: Auto skole u Prnjavoru

Post by Zaxy »

AŠ POLET DEFINITIVNO, ODUSEVLJENA SAM NJIHOVIM RADOM STVARNO NEMAM NI JEDNU JEDINU ZAMERKU SVE NA NIVOU, A VLATKO JE LIK, EXTRA JE OSOBA I STO JE NAJBITNIJE ZNA DA RADI SVOJ POSAO KAO I SVI TAMO U POLETU!!!!!!!!!!!!! :)
Everything I do - I do it for you!!!

User avatar
Zaxy
Posts: 3
Joined: 28.12.2009. 12:33

Re:

Post by Zaxy »

kum1 wrote:Poletttttttttt....
:smt023
Everything I do - I do it for you!!!

User avatar
Zaxy
Posts: 3
Joined: 28.12.2009. 12:33

Re:

Post by Zaxy »

wanted wrote:Ja sam polagala u AŠ POLET, položila iz prvog puta, ali to nema veza sa njima već koliko ti savladaš tehniku. Polagala sam kod, kako ga vi ovde nazivate"mladog"instruktora, i on je baš lik, pravi,kako bi se reklo, jaran...stvarno je momak na mjestu, profesionalan, družimo se i sad, a ove priče koje kruže, mislim da ih je pola lansirano onako, bezveze... :roll: :roll:
U POTPUNOSTI SE SLAZEM!!!!!!!!!!!!!!! LIK NEAD LIKOVIMA :)
Everything I do - I do it for you!!!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Auto skole u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Auto skole u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

O nama: djelatnost Zavoda
Djelatnost Zavoda je regulisana tačkom VI Odluke o izmjenama odluke o osnivanju Zavoda za medicinu rada i sporta RS, a to je direktna medicinska praksa: medicinske konsultacije i liječenje u oblasti medicine rada i sporta i ostali vidovi zdravstvene zaštite - psihofiziologiju i egonomiju u medicini rada, profesionalnu orijentaciju i selekciju, higijenu i epidemiologiju, profesionalnu patologiju, ocjenu radne sposobnosti, medicinu rada za određene djelatnosti od posebnog interesa za RS.

To se ogleda u sljedećim aktivnostima: preventivna funkcija davanjem savjeta poslodavcima, radnicima i njihovim predstavnicima u pogledu potrebnih uslova rada, za stvaranje i održavanje bezbjedne i zdrave sredine koja omogućava optimalno fizičko i mentalno zdravlje i prilagođavanje rada sposobnostima radnika, imajući u vidu stanje njihovog fizičkog i mentalnog zdravlja; identifikacija i procjena štetnih rizika na radnom mjestu i radnom procesu koji mogu da ugroze zdravlje radnika; davanje savjeta o organizaciji rada i oblikovanju radnog mjesta, o izboru, održavanju i stanju mašina i druge opreme i supstancijama koje se koriste u radu; kontinuirano ocjenjivanje radne sposobnosti radnika; učestvovanje u programima profesionalne rehabilitacije invalida rada; bavljenje analizom morbiditetnog apsentizma i utvrđivanjem uzroka sa rizicima na radu; analiziranje profesionalnog traumatizma, njegove uzroke i izvore i na osnovu toga izrađivanje preventivnih programa; zdravstveno prosvjećivanje radnika i promocija zdravlja na radu; planiranje i sporovođenje djelatnosti u oblasti zdravstvne zaštite sportista, obavljanje sistematskih pregleda djece i odraslih prije početka bavljenja sportom i fizičkim vježbanjem, organizovanje drugih preventivnih pregleda, praćenje zdravstvenog stanja omladine i odraslih koji se bave sportom, ocjenjivanje sposobnosti za bavljenje sportom, pružanje hitne medicinske pomoći povrijeđenim sportistima na terenu.

Po osnovu uvjerenja Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite RS, br.04-501.1-25/07 od 16.10.2007.godine, Zavodu je odobreno obavljanje zdravstvenih pregleda za vozače motornih vozila i izdavanje uvjerenja o tjelesnoj i duševnoj sposobnosti za upravljanje motornim vozilima, te obavljanje zdravstvenih pregleda lovaca i izdavanja uvjerenja o tjelesnoj i duševnoj sposobnosti, a rješenjem, br.04-511-54/07 od 05.11.2007.godine utvrđeno je da Zavod ispunjava uslove u pogledu kadra, opreme i prostora za osnivanje i rad službe-servisa za zdravstvenu zaštitu lica koja rade sa izvorima jonizujućih i nejonizujućih zračenja.

STO NIKAKO NE ZNACI DA JE OSTALIMA ZABRANJEN RAD !!!! :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

brana
Posts: 2
Joined: 25.06.2013. 22:27

Re: Auto skole u Prnjavoru

Post by brana »

ja sam imala obuku u auto skoli STOP kod Jadranka Malesevic i prezadovoljna sam i svakome bi preporucila Jadranka i Renatu.jer vazno je nauciti a ne dobiti vozacku napamet jer neci se zivot ne moze platiti,obadvoje su dobri kulturni ljudi samo rijec hvala imam za njih.

Zoka95
Posts: 1
Joined: 16.02.2014. 23:54

Re: Auto skole u Prnjavoru

Post by Zoka95 »

Ja upravo polazem kod AS Jokic,ja msm da nema boljeg instruktora od njega,a ta AS Tranzit "Trivicevic" sada je u sa radnji sa AS Jokic u kojoj ja polazem.Sto se tice voznje instruktor uvjek izlazi u susret ako si zauzet on pomjeri termin,i ozbiljan je po pitanju discipline prilikom voznje.Toliko od mene pozz

Magy
Posts: 1
Joined: 11.11.2014. 10:40

Re: Auto skole u Prnjavoru

Post by Magy »

Završila sam autoškolu, http://www.auto-skola.net/ubrzana_obuka.php pred 2 godine i imam samo pozitivno iskustvo sa svime. Najbitnija stavka kod polaganja auoškole i porcesa dobivanja vozačke dozvole je svakako instruktor vožnje i njegova sposobnost i strpljenje u kvalitenom prijenosu znanja i iskustva vožnje. Prije krajnjeg odabira najbolje se rspitati kod poznanika i saznati njihovo iskustvo i eventualnu kritiku iz prve ruke.

Post Reply