Kazne u saobracaju

Ovo je vrijeme paklenih vozaca!

Moderator: regeman

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

PenisMaker wrote:
Hirurg wrote:stani i ti na put neka i tebe obilaze i boli te uvo ;)
JBG ja nisam u vladajucoj stranci :( kao neki. J akada bi stao mene ne bi obilazili vec bi me gazili.
vidim nisi upucen, pa ne blamiraj se...ne znam na sta mislis kad si rekao to za vladajucu stranku? Na milenka?onda se varas...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Пеђа, пошаљи му ПП да се може учланити :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

PenisMaker
Posts: 26
Joined: 04.04.2009. 17:54

Post by PenisMaker »

Znaju oni sta ja mislim-pisem, a ti ako ne znas pitaj kolege :)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ако ово Чобан прочита - готов си :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

i meni se cini :)

PenisMaker
Posts: 26
Joined: 04.04.2009. 17:54

Post by PenisMaker »

Kamo srece da procita. Mozda bi se i zamislio...a mozda i ne bi. Treba imati alat za to, a to nije mesarski noz.
A vas dvojica ste nekakvi advokati Savica???

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Post by sveznadar »

Zaista, Savići su priča za sebe... Ajd bar su onaj svinjac izmjestili, al' ima smrada koji ni sapun ne pere!
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

PenisMaker wrote:Kamo srece da procita. Mozda bi se i zamislio...a mozda i ne bi. Treba imati alat za to, a to nije mesarski noz.
A vas dvojica ste nekakvi advokati Savica???
zini da ti kazem sta sam ;)

PenisMaker
Posts: 26
Joined: 04.04.2009. 17:54

Post by PenisMaker »

Hirurg wrote:
PenisMaker wrote:Kamo srece da procita. Mozda bi se i zamislio...a mozda i ne bi. Treba imati alat za to, a to nije mesarski noz.
A vas dvojica ste nekakvi advokati Savica???
zini da ti kazem sta sam ;)
Ne moras ti nista reci, to svi znaju ;)

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

Nemogu da vijerujem policija je nasa malo vise nepostena sad sam dobio kaznu za parkiranje ebem ti zivot parkirao se ja na benziskoj pumpi i pitao radnika bp da auto bude tu 5 min on kaze ok ja dosao kad ono obavijest o prekrsaju ebem ti zivot a pored moga auta parkirani su jos 2 vozila i on im nije napisao kaznu nego samo meni ..!!!


Nije posteno ako sam ja napravio prekrsaj onda su i ostali!!!
Image

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

pihhh,pa ko ti je kriv sto stade tu!
Umro bi na tvojim rukama!

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Post by PIKI »

Ma stao samo da odem da kupim nesto u metalex-y i uvatise me ma nije meni krivo sto ej meni on napisao kaznu nego sto nije i ostalima ako sam ja dobio kaznu neka dobiju i oni jbg
Image

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

PenisMaker wrote:
Hirurg wrote:
PenisMaker wrote:Kamo srece da procita. Mozda bi se i zamislio...a mozda i ne bi. Treba imati alat za to, a to nije mesarski noz.
A vas dvojica ste nekakvi advokati Savica???
zini da ti kazem sta sam ;)
Ne moras ti nista reci, to svi znaju ;)
RECI STA SI POCEO

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Nije mesarski noz nego stap za pecanje.Jebi ga mora se parkirat kad je svaki parking gerin ili nekog ratnog profitera, kad naprave trotuare nece vise biti parkiranja nego u garazu ko sav normalan svjet.
POSMATRAM VAS

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

ALO VASKO KOLKO JA ZNAM U BEOGRADSKOJ NEMA ZNAKA ZA ZABRANJENO PARKIRANJE KOJI SE ODNOSI NA CITAVU ULICU NEGO NA ONAJ DIO OD RASKRSNICE PREMA GIMNAZIJI, A AKO TI SMETA GOLF ONDA TI SIGURNO MORAJU SMETAT I ONI STO KROZ TU ULICU PROLAZE 150 NA SAT SA MOTORIMA I BJESNIM KOLIMA,ILI SU TO TAKOZVANI ZESTOKI MOMCI PRNJAVORSKOG ASVALTA KOJI SU SE DIGLI I UZELI AUTA I MOTORE NA KREDIT PA SE KURCE. A TO STO KAZES DA IM SE NESMIJE NAPISAT KAZNA MALO BOLJE PROVJERI PA ONDA NESTO KAZI. SLAZEM SE SA TOBOM DA NETREBA DA SE PARKIRA NA PUTU ALI GDJE DRUGO, AJD DA POKRENEMO PETICIJU PA DA SE U CITAVOJ ULICI ZABRANI PARKIRANJE OD GROBLJA PA DO UKRAJINSKE CRKVE. DA SE POSTAVE LEZECI POLICAJCI NA SVAKIH 100 METARA DA BUDALE NEVOZE 150 KROZ ULICU IL TREBAMO CEKAMO DA POGINE NECIJE DJETE PA ONDA DA SE NESTO NAPRAVI.
POSMATRAM VAS

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Па јел проблем заобићи човјека ако је ту зауставио возило на тренутак? :?
Image

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

ma nije i jeste jbg, kako kome al nek se vozi 15o ta je ok. E moj Njego kad te neko zguzi na onom skuteru najebo si ni kriv ni duzan a nisi isao ni 20 na sat.Bolje da si sebi uzeo kakav bager bio bi sigurniji. :D :D :D :D :D :D
POSMATRAM VAS

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Па треба кренути од мањег ка већем. Стићи ћу ја и до багера. :wink: :smt005
Image

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Ma boli te, kad stignes do bagera nemoras stajat ni na stop ni na semafor, samo gas. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
POSMATRAM VAS

PenisMaker
Posts: 26
Joined: 04.04.2009. 17:54

Post by PenisMaker »

Njegovan wrote:Па јел проблем заобићи човјека ако је ту зауставио возило на тренутак? :?
Nije problem obici jednom dva puta, ali covjece oni su parkirani non stop i kada ih moras obilaziti dnevno po 10 puta onda to vec pocinje zivcirati. I kao sto piki rece njemu su napisali kaznu zbog parkiranja a ostavio je auto na 5 minuta, onda bi trebalo pisati i ovim cobanima.
ALO VASKO KOLKO JA ZNAM U BEOGRADSKOJ NEMA ZNAKA ZA ZABRANJENO PARKIRANJE KOJI SE ODNOSI NA CITAVU ULICU NEGO NA ONAJ DIO OD RASKRSNICE PREMA GIMNAZIJI
Nisi u pravu. Znak zabrane parkiranja stoji kada ides od gimnazije prema centru odmah poslije raskrsnice koja skrece prema crkvi nizbrdo.

PenisMaker
Posts: 26
Joined: 04.04.2009. 17:54

Post by PenisMaker »

BETMEN wrote:Nije mesarski noz nego stap za pecanje.Jebi ga mora se parkirat kad je svaki parking gerin ili nekog ratnog profitera, kad naprave trotuare nece vise biti parkiranja nego u garazu ko sav normalan svjet.
JBT pa nije gerina njegova kuca i dvoriste. Neznam sta mu fali da parkira makar izmedju one dvije lipe koje stoje na prilazu kuci i ne bi nikome smetao.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Stoji na raskrsnici i okrenut je prema skoli a ne prema centru ili su u skorije vrjeme postavili jos neki nisam siguran.A koliko ja znam zabranjeno je parkiranje i na trotuarima pa se svi kod Koridora parkiraju na trotuare, a tu je raskrsnica pa sad sta je tu je.
POSMATRAM VAS

PenisMaker
Posts: 26
Joined: 04.04.2009. 17:54

Post by PenisMaker »

BETMEN wrote:Stoji na raskrsnici i okrenut je prema skoli a ne prema centru ili su u skorije vrjeme postavili jos neki nisam siguran.A koliko ja znam zabranjeno je parkiranje i na trotuarima pa se svi kod Koridora parkiraju na trotuare, a tu je raskrsnica pa sad sta je tu je.
ne stoje na trotUarima vec na trotOarima :)

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

Kako god bilo oni su veca opasnost,ajd sad malo da o njima pisemo.
POSMATRAM VAS

Panagiotis-87
Posts: 847
Joined: 23.12.2007. 23:44
Location: Eto odmah tu

Post by Panagiotis-87 »

jednom od clanova ovog foruma KIVI treba da se vozacka oduzme jer covek ne zna sta znaci STOP.jucer covek izlece kao KIMI i ne gleda da li neko ide ili ne tako da sam jedva uspeo da stanem da ne dodje do udesa ili ne da Boze nesto gore.covek je jako smesan i jos okrece glavu da ga neko ne bi prepoznao ali ipak je poseban lik tako da njega i slep covek moze poznati.E,moj kivi k'o tebi da vozacku?

Post Reply