Zene Vozaci ... zar to nije ilegalno??

Ovo je vrijeme paklenih vozaca!

Moderator: regeman

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

I taj sto je pobjegao moze biti samo muskarac zene ne bjeze nismo kukavice suocimo se i stojimo iza svojih postupaka.. :evil:
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

nisam nista rekao ko je, i ne pretpostavljam :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ma pusti ga, bio je toliko pijan da je kad je udario u zid bio ubijedjen da je tu jos neko bio i da je on kriv! To mozes prosipati seni. :lol:

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

policija (koja nije izasla na mjesto nesrece) je utvrdila da sam imao 0 promila alkohola u krvi :D ja ne pijem dok vozim. Bar nisam pomislio da ima krivina na ravnom putu, kao sto si ti pomislio :D
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

Ih nema krivina na ravnom putu... :lol: :lol: :lol:

Biće da se šališ...



Ove godine sam išao na 2. medjunarodni Opel skup u Karlovcu i pitam Kostu (presjednika kluba) gdje ima da mogu vidjet koliko mi auto ide sa chipom i remapom ECU-a...

Kaže on meni i ja odem tamo, stanem na početak ravnice (napuštene piste) i gas...


Vozi vozi vozi nekih 215 km/h po satu i tačno 201 km/h po GPS-u, ja se obradovao, uspio sam probiti slavnih 200 km/h kad odjednom nesta asfalta (ode lijevo).... :shock: :shock: :shock:

kad rupe, makadam, bum buma tras, bakjhfčaosdizfilaudzfhlai i stade auto... :x :x :x

Ja se sjebo, izadjem napolje, točkovi na autu, svi ostali djelovi na autu... pogledam pod auto, sve regulara...


I sutra odmah auto na dizalicu, kad smo utvrdili da je sve regularno, onda sam se spremio i krenuo nazad...


tako, ne vjeruj onima koji kažu da nema krivina na ravnom putu... :lol: :lol: :lol:

User avatar
Piroga
Posts: 210
Joined: 06.09.2007. 14:19
Location: Dolina mumijevih

Post by Piroga »

ThunderBird wrote:Ih nema krivina na ravnom putu... :lol: :lol: :lol:

Biće da se šališ...



Ove godine sam išao na 2. medjunarodni Opel skup u Karlovcu i pitam Kostu (presjednika kluba) gdje ima da mogu vidjet koliko mi auto ide sa chipom i remapom ECU-a...

Kaže on meni i ja odem tamo, stanem na početak ravnice (napuštene piste) i gas...


Vozi vozi vozi nekih 215 km/h po satu i tačno 201 km/h po GPS-u, ja se obradovao, uspio sam probiti slavnih 200 km/h kad odjednom nesta asfalta (ode lijevo).... :shock: :shock: :shock:

kad rupe, makadam, bum buma tras, bakjhfčaosdizfilaudzfhlai i stade auto... :x :x :x

Ja se sjebo, izadjem napolje, točkovi na autu, svi ostali djelovi na autu... pogledam pod auto, sve regulara...


I sutra odmah auto na dizalicu, kad smo utvrdili da je sve regularno, onda sam se spremio i krenuo nazad...


tako, ne vjeruj onima koji kažu da nema krivina na ravnom putu... :lol: :lol: :lol:

EEEEE.....ljudi ovo je ovaj sto je pobjegao sa teme BRZINA UBIJA, tamo tvrdi kako je nadprosjecan vozac ljudi ga ispreskakali i on pobjegao.

Pogledajte molim vas njegove komentare na toj temi

User avatar
sena internetusa
Posts: 754
Joined: 17.08.2007. 10:07
Location: NIGDJEZEMSKA

Post by sena internetusa »

Njemu jos kako kazu vjetar kroz glavu duva jer ne kazu dzaba cega se pametan stidi time se lud ponosi!!!
Friedns are flowers in life´s garden

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

2Piroga, ja nisam od onih koji gaze svoje riječi, rekao sam Over & Out i to je bukvalno značilo ono što sam napisao...

Vidim nisi dobro pročitao, rekoh nadrposječno brz, ne nadprosječan...


Za sada, lijep pozdrav...



PS.
http://www.youtube.com/watch?v=RVOZ2LQ_dY8
Toliko o mojoj vožnji na civilnom putu... 8) 8) 8)

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hvala,ne mogu gledati,dovoljno je sto sam cuo muziku. :lol:

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

:lol: :lol: :lol:

Ćuti, dešavalo se i da Eros Ramazzoti pjeva, ovo je još "slušljivo" donekle :lol: :lol: :lol:


:wink: :P

User avatar
Piroga
Posts: 210
Joined: 06.09.2007. 14:19
Location: Dolina mumijevih

Post by Piroga »

Nicky wrote:Hvala,ne mogu gledati,dovoljno je sto sam cuo muziku. :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Da nije bio "50-CENT" ili ako hoces ''PO MARKE" jer je decko poznat po k****nju sa tom muzikom.


Dodje kod nas ispred gimnazije otvori sva vrata od cuvene astrice, pusti 50-cent-a i odvrne do kraja.

Ljudi ga poceeli zvati ''FIFTI"

"vodicu te u kendi sop bla bla
kupicu ti pavlaku i mlijeko bla bla
vodicu te u kendi sop.."

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Post by Hirurg »

ThunderBird wrote:2Piroga, ja nisam od onih koji gaze svoje riječi, rekao sam Over & Out i to je bukvalno značilo ono što sam napisao...

Vidim nisi dobro pročitao, rekoh nadrposječno brz, ne nadprosječan...


Za sada, lijep pozdrav...



PS.
http://www.youtube.com/watch?v=RVOZ2LQ_dY8
Toliko o mojoj vožnji na civilnom putu... 8) 8) 8)
i sta ti sada hoces kazes sa ovim snimkom kako si prosao 60 kraj policije?a?rekoh ti jednom pametniji si kad cutis...nadji sebi nesto malo zanimljivije da se kurcis...a ne sa glupostima

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

ThunderBird wrote:2Piroga, ja nisam od onih koji gaze svoje riječi, rekao sam Over & Out i to je bukvalno značilo ono što sam napisao...

Vidim nisi dobro pročitao, rekoh nadrposječno brz, ne nadprosječan...


Za sada, lijep pozdrav...



PS.
http://www.youtube.com/watch?v=RVOZ2LQ_dY8
Toliko o mojoj vožnji na civilnom putu... 8) 8) 8)
Nisam znao da ima civilni put.A i malo malo vozis u traci za saobracaj iz suprotnog smjera.eto kakav si vozac.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

2 Piroga: svaki živ čovjek ima neke "faze" u odrastanju, tako sam i ja imao pun gepek muzike i "fifti" fazu koja ne na sreću prošla... :wink: Ne vidim razlog što me toliko mrziš, neznamo se i vjerujem da ti nisam ništa nažao učinio, bar ne svjesno... :wink:


2Hirurg: Ne, ja otprilike tako vozim kad sam na putu, tu je ograničenje 60, ja sam vozio 70. TO se odnosti na nadprosječno brz.


2regeman: Zanimljivo, ti vidiš ono što niko ne vidi...
Tačno, kad sam izlazio iz poslednje desne krivine, nagazio sam liniju, ali je nigdje nisam prešao...



LP

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Alo ljudi sve je ovo bla...bla!Ovaj snimak vožnje je za svaku pohvalu,ako doista ovako voziš,a ako ne voziš i ako si stavio ovo samo za paravan,ništa i nikog ne lažeš nego sam sebe.
Samo pamet u glavu i na izzy i svugdje ćeš stići.Vjeruj mi,iskustvo govori iz mene!
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Joj tr.birdu...sta da ti kazem, primjecujem sve iz jednog razloga, kad radim seminarske oko vjestacenja saobracajki, svaki cm je bitan(ko u karanju:)), tj vrse se vjestacenja za svaki cm, po desetine mogucih rjesenja za svaki cm..
A da si vozio na suprotnoj traci jesi, i to dobrim dijelom puta.Pogledaj bolje drugi put,
A o tim nasim vozacima tamo, sa obzirom da imam kakvog takvog iskustva, znam da se pogube na prvom kruznom toku u Bg.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

ThunderBird wrote:2 Piroga: svaki živ čovjek ima neke "faze" u odrastanju, tako sam i ja imao pun gepek muzike i "fifti" fazu koja ne na sreću prošla... :wink: Ne vidim razlog što me toliko mrziš, neznamo se i vjerujem da ti nisam ništa nažao učinio, bar ne svjesno... :wink:
Можда си му рибу скинуо. :wink: :lol:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Grobar
Posts: 377
Joined: 10.08.2007. 23:26

Post by Grobar »

Hoceli meni neko ovaj post pojasniti??? Svrha, sta je pisac htjeo da kaze sa ovim video snimkom ali molim vas!!!
S verom u Boga za Partizan do groba,
pa i posle toga!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Htio je da kaze kako je on pr0 vozac...Tacnije, da nam to pokaze! :D

rege:
Eto, ja sam skoro bio u BG na kruznom toku, i nisam se pogubio! Jesam dobar, a? :wink:

User avatar
Piroga
Posts: 210
Joined: 06.09.2007. 14:19
Location: Dolina mumijevih

Post by Piroga »

ThunderBird wrote:2 Piroga: svaki živ čovjek ima neke "faze" u odrastanju, tako sam i ja imao pun gepek muzike i "fifti" fazu koja ne na sreću prošla... :wink: Ne vidim razlog što me toliko mrziš, neznamo se i vjerujem da ti nisam ništa nažao učinio, bar ne svjesno... :wink:
Ma ne mrzim ja tebe, samo si prepotentan i kurazan a to ti ne treb za volanom

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

Hvala svima, vidim da imam mnogo fanova... :D :D :D


nego...

2Mr X> Moja vožnja je upravo takva kakvu je vidiš na snimku, znači ograničenje je 60, ja sam vozio 70 i kao što je očigledno, nikoga nisam ugrozio ni izbliza... :wink:


2regeman: Vidim kompetentan si za davanje odgovora na ovu temu, odlično :wink: E sad, objasni ti meni šta je udes i šta je saobraćaj... Umalo da poginemo nas 4-orica 2005-godine idući za Banja Luku jer se daso ispred nas POLUKRUŽNO OKRENUO iz pomoćne trake, preko dvije trake za vožnju i pokušao da predje na stranu rezervisanu za saobraćaj iz suprotnog smjera :shock: :shock: :shock:

Naravno, tu sam ja naletio i od 2 savršeno dobra auta napravio kontejner lima...

Znam šta je vještačanje, znam sve, bio sam na sudu i svašta nešto... :wink:

Htio sam reći da mi je saobraćaj savršeno poznat pojam jer sam 14 mjeseci vozio kombi u svim pravcima unutar i van države... :wink:


2aquarius: Moguće :)

2Grobar: Saobračajnu kulturu... :wink:

2Nicky: Ne šoraj brate... :lol: :lol: :lol: :P

2Piroga: ako me vidiš večeras u gradu navrati da se upoznamo i popijemo nešto k'o ljudi. Vidim da me ne poznaješ... :wink:




Round 1 over... Next round :arrow:

:lol: :lol: :lol:

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

A mene nisi nikad zvao da popijemo nesto, a toliko se znamo...Sram te bilo!!! :wink:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Ja htjedoh reci da 14mj nije nista, posebno po nasoj drzavi.Ali dobro, svako ima pravo na svoj stav.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ThunderBird
Posts: 2455
Joined: 12.08.2007. 20:27
Location: Sparam pokojnog Đole Gunjevića njive sa kontra strane brda...
Contact:

Post by ThunderBird »

Nicky wrote:A mene nisi nikad zvao da popijemo nesto, a toliko se znamo...Sram te bilo!!! :wink:
Hebga, nikako da se sretnemo negdje vani...


Prije sam bio češći gost u prnjavoru, sad sam slabo tamo ali kad god dodjem, piva je hladna... :wink:

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

mora biti hladna, ne moze se čekati da se to ohladi... Sreca pa ima hladjenja, tako da mozes odmah reci "daj amo par rundi meni i društvu, PA DA VOZIM DALJE... čekaju me.." :lol: :lol:

Post Reply