Zdrav zivot..

Kutak za sve one koji brinu o sebi i svom tijelu.

Moderator: aquarius

User avatar
Crna
Posts: 351
Joined: 15.08.2008. 00:28

Zdrav zivot..

Post by Crna »

Kazu da svaki dan moramo da pojedemo jednu jabuku, a i jednu bananu zbog kalijuma. Takodje i pomorandzu zbog vitamina C... i obavezno da popijemo jednu soljicu zelenog caja (bez secera za prevenciju dijabetesa)za smanjenje masnoce u krvi...

Svakog dana treba da popijemo dva litra vode (da, i posle je ispiskiti, sto udvostrucuje vreme koje smo do sada provodili u WC-u). Svakog dana treba uzeti bar jedan Bioaktiv ili jedan jogurt da biste imali sve dobre bakterije, za koje niko ne zna sta je tu tacno, ali ako se ne opskrbis bar sa milion i po tih bakterija, videces svog Boga...

Svakog dana jedan aspirin, za prevenciju infarkta i jedna casa crnog vina, takodje protiv infarkta. I jednu casu belog vina, za nervni sistem... I jednu casu piva, bogato je vitaminima B ... Ako ih popijes odjednom, medjutim, mozes da dobijes mozdrani udar, ali ne sekiraj se, neces ni primetiti...

Svakog dana treba jesti zitarice. Mnogo, mnogo, gomilu zitarica, dok ne poseres govno velicine pulovera. Potrebno je 4 do 6 dnevnih obroka, laganih, s tim da ne smes da zaboravis da svaki zalogaj zvaces 100 puta. Tako da ti samo za jelo treba 5 sati...

E da, iza svakog jela trebalo bi oprati zube, tako da zube treba oprati i posle jabuke, posle bioaktiva, posle banana, posle zitarica... I tako sve dok imas zube u ustima, s tim da ne zaboravis zubni konac, masazu desni i ispiranje vodicom za usta...

Bilo bi dobro da sredis kupatilo, mozda da stavis unutra CD plejer ili TV, jer s obzirom na vodu, zitarice i zube, mnogo, mnogo vremena ces provesti unutra...

Treba spavati 8 i raditi preko 8 za neku paricu vise koju ces potrositi za uplatu internet sati jer ces mozda 1 sat kvariti svoj vid sedeci za kompjuterom... da posetis neki forum i vidis sta ima novo (ako to vec ne radis na poslu), plus 4 za jelo, to je 21. Ostaje ti 3 sata, ako nije guzva u prevozu. Prema statistikama, TV se gleda prosecno 3 sata dnevno. Sada se to vise ne moze, jer svakog dana treba da se seta najmanje pola sata (savet, posle 15 min kreni nazad jer u suprotnom, pola sata postaje ceo sat).

Treba negovati prijateljstva, jer su kao biljke, treba ih odrzavati svakodnevno. Pretpostavljam i kada ides na put... Izmedju ostalog, moras da ostanes informisan, i citas bar dve dnevne i jednu nedeljnu novinu da bu imao kriticki stav... Treba da imate seks svaki dan, ali bez upadanja u rutinu, treba da ste inovativni, kreativni i da osvajate iznova. Za sve ovo treba vremena... Da ne govorim o tantrickom seksu.

Treba da imate vremena za dodir sa prirodom, pranje poda, sudova, vesa, da ne govorimo o tome sta sve treba ako imas kucnog ljubimca ili decu...
Racunica kaze da je za sve to potrebno minimalno 29 sati. A jedina mogucnost koja se namece je da se radi nekoliko stvari istovremeno.

Npr. tusiraj se hladnom vodom i drzi usta otvorena, tako ces popiti 2 litre vode. Dok izlazis iz kupatila sa cetkicom za zube u ustima, istovremeno se seksaj (tantricki) s partnerom koji istovremeno gleda TV i cita novine dok ti peres pod.

Ostala ti je jedna ruka slobodna? Nazovi prijatelje i rodbinu. Popij vino (posle razgovora sa rodbinom ce ti trebati). Uuuuf! Ipak, ako ti je ostalo dva slobodna minuta posalji ovu poruku svojim prijateljima (koje treba paziti kao biljke) dok jedes kasicicu meda, koji je vrlo koristan.

Sada te pozdravljam, jer izmedju postavljanja ove teme, jabuke, jogurta, piva, prvog litra vode i drugog obroka sa dnevnom dozom zitarica, ne znam vise sta mi treba, ali moram hitno u WC. Ustedecu par minuta istovremeno citajuci novine...




Ako sve ovo citas a istovremeno pusis…
ODAKLE TI VREMENA ZA CIGARETU???
........ne ocekuj ocekivano, ne trazi odgovor na molitve, Bog djeluje u tisini i dat ce ti odgovor u tisini.......

User avatar
Mercedes
Posts: 35
Joined: 14.02.2008. 09:46
Location: Gay paradise - Prnjavor

Post by Mercedes »

Naucno je dokazano da cigara produzava zivot

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

I ja se ne mogu odreci cigareta,volim bre da pusim :lol:
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Mercedes wrote:Naucno je dokazano da cigara produzava zivot
Види ти њега. Зна и он нешто :?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KP
Posts: 1620
Joined: 12.07.2007. 22:43
Location: KP

Post by KP »

Mercedes wrote:Naucno je dokazano da cigara produzava zivot
pazi se pazi, da te pazi ne opazi, ker če te pazi opazi, pazi se pazi!!!!! :P
Image

User avatar
ananasmijana
Posts: 1907
Joined: 04.06.2008. 23:28
Location: Zagreb

Post by ananasmijana »

Konacno jedan pametan da nas prosvijetli!

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Ja sam citao na jednom a i vise sajtova da seks skracuje zivot pa sam iz toijrh razloga dobro zakazao...draze je meni duze zivjeti nego svaki dan 'andriti!!!
Srebrena Krila

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Сеха, пробај са комбинацијом секса и цигарета...секс скраћује а цигарете продужавају. Дође ти кнап :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Samo cu ti rec jedno!Od cigar raste ona stvar,jos kad malo popijes rakije,ko u vola!!!VE :wink: ruj mi na rec!!!
Srebrena Krila

User avatar
vasko
Posts: 1156
Joined: 19.03.2007. 18:28
Location: Na tvojim grudima...

Post by vasko »

seha wrote:Samo cu ti rec jedno!Od cigar raste ona stvar,jos kad malo popijes rakije,ko u vola!!!VE :wink: ruj mi na rec!!!
vidis i to sam primjetio :wink: eeee seha seha
Umro bi na tvojim rukama!

User avatar
Hunter
Posts: 3187
Joined: 30.03.2007. 22:44
Location: Šereg, District of RS
Contact:

Post by Hunter »

vrsta8472 wrote:
Mercedes wrote:Naucno je dokazano da cigara produzava zivot
Види ти њега. Зна и он нешто :?
zato ja pusim ko turcin, pola steke dnevno
Ni jedna vlast nije skinula seljaka, ali su seljaci uvijek skidali vlast...

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

...Turci ,zato sto puse ko turcini, su najoboljeliji narod od raka,baje ili ti ,,on te jede a ti njega nemeres,,!!!Pa vi sad delije izvolite pusit!!! :wink:
Srebrena Krila

User avatar
Mercedes
Posts: 35
Joined: 14.02.2008. 09:46
Location: Gay paradise - Prnjavor

Post by Mercedes »

seha wrote:Samo cu ti rec jedno!Od cigar raste ona stvar,jos kad malo popijes rakije,ko u vola!!!VE :wink: ruj mi na rec!!!
100% istina zato mi kazu da mi je velik milojko ko avijon :) Samo treba pusiti i piti to je najbolje
za zdravlje svakog mladog coveka. Ako se uzto doda i pokoji dzoint onda je to perfektan nacin zivota i recepd za dug zivot. Za Sehu: Jel istina da je osunecena ***** uslov boljeg seksa?:)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Mercedes wrote:Za Sehu: Jel istina da je osunecena ***** uslov boljeg seksa?:)
Само је један начин да сазнаш, оцапари то мало коже што имаш на ћуни и можеш да си сашијеш кожни капут + што ти Сеха неће објашњавати, да ли је боље или не.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Mercedes
Posts: 35
Joined: 14.02.2008. 09:46
Location: Gay paradise - Prnjavor

Post by Mercedes »

Kazu da je cuna od turcina najbolja nisam je dosad probo mozda me turcin seha poduci zanatu? :D

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Boxere,naucio bih ja tebe,samo da si mi pri ruci,oci moje slatke!A nadrogiro bi te otuckom,sve po bulji i to lagano ko drvosjeca sjekirom po truplu. :wink:
Srebrena Krila

Milankovic
Posts: 7
Joined: 08.11.2008. 12:29

Post by Milankovic »

Seks produzava zivot zato se samo seksajte do iznemoglosti hihihiihi :D
SEX - DROGA - VISKOZA

User avatar
miKkii*
Posts: 147
Joined: 09.10.2007. 20:03
Location: XXIII-II-MCMLXVI .

Post by miKkii* »

ma ko ce to svaki dan ..Zdrav zivot mogu i da vodim na drugi nacin ;) !!!
Image
RIP ^Drazen..

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Zdrav zivot..

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 14:23, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Zdrav zivot..

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 14:23, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
Krajo
Posts: 320
Joined: 14.11.2008. 08:16
Location: jos sAMO par kORAkA

Re: Zdrav zivot..

Post by Krajo »

Znaci nema nam spasa :)
koME to jos nesTO ZNACI

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Zdrav zivot..

Post by povjerljiva »

-
-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 14:23, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Zdrav zivot..

Post by regeman »

ja uvijek poludim kad masina za ves ukljuci centrigufu...
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Zdrav zivot..

Post by KAMIKAZA »

Za zdrav zivot potrebni su zdravi zubi i zdrav osmjeh,kao u ovoga. :D
http://www.youtube.com/watch?v=t11LS-Hwedg
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
trucker
Posts: 118
Joined: 14.02.2010. 07:39

Re: Zdrav zivot..

Post by trucker »

Чини ми се рођаче, да је стандард покварио људе...

Post Reply