Intelektualka - BLOG

Pamtim to kao da je bilo danas...
User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Post by Franz »

Valjda ce i ovi izbori proci pa da se poshevimo svi medjusobno! :lol:
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Cak i da je SDS najbajnija stranka na planeti za njih ne bi mogao da glasam samo zbog koalicije sa Radikalima.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Intelektualka je sve rekla, nemam sta da dodam, osim :D sreco ja te volim :D ,ljudi sta cu sad ja da radim, sad svi poceli da govore istinu i ja nemam koga da napadam , a i ako neko slaze ili napravi neku mucku ,ove zenske me preduhitre i popljuju ga prije mene :D ja moram sutra na birou rada da se prijavim kao nezaposleni. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Smarate vasim glupostima. Hvala!

dijana64
Posts: 181
Joined: 25.06.2007. 14:20

Post by dijana64 »

Jutros je u Prnjavoru nekako ljepše, sunčanije, vidljivije. Svi koje znam nekako su opušteniji i smireniji, odmorniji. Izbori su prošli i takmičarski duh je splasnuo. Čak smo pomalo prazni ali srećni jer mladost ušla i u našu kuću i donijela radost. Dobili smo priliku za novi početak pa zasučimo rukave i krenimo da gradimo. I to već jutros! Do sad smo gradili zgrade i to neplanski sad počnimo da gradimo našu zajednicu koje se nećemo stidjeti i iz koje nećemo bježati. Budimo spremni na napore ali takve poslije kojih ćemo mirno zaspati zadovoljni i srećni jer znamo da smo nešto odradili i da smo iza sebe nešto ostavili. Udružimo snage i energije, iskustva i mladosti i krenimo da gradimo.
Nisam zagovornik osvete ali za dobrobit svih riješimo se ostataka prošlosti koja je prestala sinoć i aktere te prošlosti pogurajmo u ćošak jer drugačije nećemo moći funkcionisati. Dokažimo da smo bolji od njih i da ne dajemo prazna obećanja ali i da ne pozivamo na linč sve koji misle drugačije. Prihvatimo nove trendove i dobre ideje ma odakle, od koga i s koje strane dolazili. Ne budimo kao oni što su u startu odbacivali sve što nije bio proizvod njihovih glava a iskreno u njihovim glavam se rijetko i malo šta dobro i kvalitetno rađalo.
Zapošljavajmo mladost bez obzira čiji je potomak i kako misli. Vratimo ljude koji su otišli jer oni nam mogu prenijeti iskustva drugih i pomoći da se manje učimo na vlastitim greškama a samim tim i da prije i lakše stignemo do cilja. A cilj nam mora i jeste bolji i ljepši Prnjavor u kom ćemo ostajati i kom ćemo se uvijek rado vraćati ma gdje otišli, Prnjavor koji će biti naš dom i o kom ćemo s ljubavlju i zadovoljstvom pričati, u koji se nećemo stidjeti pozvati u goste ma koga i ma odakle.
Počnimo da volimo sebe i svoj dom!

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

E bas mi je drago da vidim kako se vi necete svetiti. Kako cete sve i jednoj sekretarici dati otkaze, cisto jer je zena radila uz te iz proslosti. Zaposljavacete i mladost, ma koliko ona nesposobna i neiskusna u bilo cemu bila. Sve se bojim da cete biti normalni. Drago je veoma normalan. Nema sta.

Vec, sam rekao, a evo i da ponovim, kad je vec danas tako ljepse u Prnjavoru, bas se radujem mom skorom dolasku, da bas vidim kako ste vi to uljepsali grad.

Cestitke jos jednom.


P.S

Nesto mi palo na pamet, koliko je bilo napada, kudjenja, i tako toga, pa me bas sad interesuje da li ce Marinko Rokvic ili Era Ojdanic biti na Trgu za sledeci Vaskrs? Onako, sigurno ce im dati i popust, za ove gaze prije? :lol: :lol: :lol:

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

:lol: :lol: :lol:

User avatar
Moderator
Posts: 128
Joined: 24.01.2008. 20:38

Post by Moderator »

Momci, bez podlih komentara, molim! Isto vrijedi za sve, pa vas molim da pokusate biti sto manje zajedljivi.

Hvala!

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

U bre misu jedan. Kako pozuris da mene opomenes, a kad meni covjek prijeti onda cutis!?

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Tako je, reci im svima!!! :lol: Gdje je demokratija, gdje su ista prava za sve? :lol:

User avatar
Moderator
Posts: 128
Joined: 24.01.2008. 20:38

Post by Moderator »

Sheki wrote:U bre misu jedan. Kako pozuris da mene opomenes, a kad meni covjek prijeti onda cutis!?
Ne cutim. Pricam tamo gdje treba. :)

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Slabo, jadno, definitivno bezze.

dijana64
Posts: 181
Joined: 25.06.2007. 14:20

Post by dijana64 »

Neki nas nekoliko optužuju da nas Vedran instruiše šta i kako da pišemo na ovom forumu. Pošto vidim da ne odustaju moram da priznam da je istina i da, svaki dan, nas nekilicina, dobije od Vedrana poruku na PP gdje nam tačno napiše šta i kako treba da napišemo ovdje. I nama onda ostaje samo copy – paste i to je to.
Nemojte nam zamjeriti što pristajemo na to. Nismo baš dovoljno bistre da same smislimo tekst duži od tri proste rečenice, a hoćemo da nas smatraju pametnima, pa tražimo pomoć.
Eto sad znate. Osim toga mi smo ludo zaljubljene u Vedrana. Volimo ga a brate, i ruku na srce, ljepši je od ong koga smo često spominjale u svojim postovima.

Tek da se znaju pravi razlozi i motivi našeg pisanja!
Žalim što moram reći da ste bili u pravu ali... Došlo je vrijeme da se kaže istina.
:lol: :!: :smt044

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ne znam kako ce vam Mile reagovati na ovo... Nije bas da vam istina ide uz program stranke... :lol: :wink:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Шеки миран :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

U `bemu trunje!

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Post by LEGIJA »

Prvo kao Era ojdanic ce doci na trg na proslavu pa je to propalo,pa onda je trebao Ronhil doci pa vas je i on malo zekio i slagao,ma briga Dodika za Prnjavor njemu je bitno da je uzeo vlast ovdje jer u Prnjavoru ima para a on je proslavljao u Banja Luci,zna se da je njemu najveci cilj bio da pobjedi u Doboju i Bijeljini a ne u Prnjavoru jer u Bijeljini je granicni prelaz treba imati zbog sverca :smt117

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Haha, PA TEK JE PAR DANA NAKON IZBORA A VAS SEF JE VEC SLAGAO!!!

Veki-reti, zar nismo i ti i ja bili prisutni kad je tvoj sef rekao kako ce 6. oktobra biti SA NAMA (vama) OVDJE U PRNJAVORU, I DA CETE ZAJEDNO PROSLAVLJATI POBJEDU??? AE SAD USUDI SE PA RECI DA NIJE :lol:

COVJEK OD RIJECI, NEMA STA. :wink: E moj Veki, kako si ti samo slijep... :roll:

Jos samo da ti odgovorim na onu temu tamo...Nije ni mene sramota da idem od vrata do vrata, ne vidim zasto bi to bilo sramota. Ti si to radio zbog sebe, i svoje stranke, zato sto ti je to trebalo. Meni to nije trebalo, nece mi ni trebati, pa zato i necu da hodam od vrata do vrata. :roll:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

То је рекао у све и једном граду. Стварно није од ријечи али ће зато доћи у Штрпце на фешту :wink:

И боље за тебе да не идеш. Мени је било лако јер сам радио кампању за Дарку. Могу само замислити како би прошао да си ишао убјеђивати људе за начелника Владу и себе :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

dijana64
Posts: 181
Joined: 25.06.2007. 14:20

Post by dijana64 »

vrsta8472 wrote:Шеки миран :wink:
Врста ниси му ваља нешто рекао? Јел ако јеси гррррррр...........

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Ко?ЈА?

Не знам шта имам рећи Шекију а и да имам сигурно не бих њему нешто рекао у повјерењу :lol:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Neka hvala. I ne treba nista u povjerenju!

Pih!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

vrsta8472 wrote:И боље за тебе да не идеш. Мени је било лако јер сам радио кампању за Дарку.
Jesi li dodavao da vas je poslao Drago Kalabic, legendarni politicar iz Prnjavora, ili se to ne spominje? :lol:

Veki, ja bi dobio vise glasova od tebe u tvojoj ulici, a to i ti znas najbolje. :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Jesi li dodavao da vas je poslao Drago Kalabic, legendarni politicar iz Prnjavora, ili se to ne spominje?
Није мене нико послао, већ се нас 6 организовало да обиђемо читав град.

Veki, ja bi dobio vise glasova od tebe u tvojoj ulici, a to i ti znas najbolje.
А јуче си написао како ти не пада на памет да се кандидујеш?! Ти само причаш. Никаквих конкретних ствари од тебе и сам себе оповргаваш. У тој "мојој" улици Војводе Мишића и Мирка Бијелића до оне велике кривине у Махали СНСД је диобио 80% гласова. Гдје би се ти ту нашао не знам, али мислим да би добио више гласова. Ипак си ти Ники а ја само Ведран Лепир кога нико не познаје у том шору :wink:

П.С.

Отиђи у странку папогледај анализу по бриачким мјестима али само град, па нека ти то буде неко мјерило ко колико вриједи.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

STID ti koja se stidis svoga grada ne treba ni da zivis u njemu,ja koji malo vise putujem ponosim se da kazem odakle sam bez obzira ko je na vlasti jer je to moj grad gdje sam rodjen i gdje zivim ali to opet govori o tebi samoj :oops: MLADOST ti verovatno neznas da je na ovim izborima izaslo slovom i brojem 1300 MLADIH SDS a,sta oni za tebe znace hrpu neobrazovanih budala :twisted: OSVETA videcemo ako budete imali skupstinsku vecinu :oops: sta ce biti nijedan radnik nece ostati na svom mestu poznajuci metode vaseg poglavara.PROSLOST otidji u boracku organizaciju i na grobove palih boraca pa reci tamo da zelis proslost iza sebe E PA NECE MOCI :twisted: I buduce kad pises o proslosti ustani i pisi zbog postovanja prema onima koji su ti omogucili da sedis udobno u svojoj kuci i pises ovakva S...A :evil:

Locked