Intelektualka - BLOG

Pamtim to kao da je bilo danas...
Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

vrsta8472 wrote:То ми који читамо овај форум, мислимо да смо много битни и да утичемо на јавно мјење. А уствари, мало ко (осим наравно Никија) све ово узима за озбиљно.
Cudno da sad ti koji si toliko 'visoko' u politici smatras da ne utices mnogo na 'javno mjenje'. Otkud ta promjena sad?
Ja ovo mnogo ozbiljno shvatam, i od ovog mi zivot zavisi. :lol: :smt005 Ae nolajferu, iskuliraj, smorio si i sam sebe kako vidim.

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Za Vrstu
Vec 2x se razvodi :wink:
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Post by vrsta8472 »

Кад прије 2х :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ma kako si ti to propustio sunce moje dlago?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote: А Изборни закон гласачу омогућава да заокружи сва имена на листи ако хоће. То мало ко ради.
Evo mene ,iako nisam mislio da komentarisem izbore ali moram :D ni meni nije bilo bas sve jasno, nisam se bas ni trudio da saznam puno vise, sto je ocigledno pogresno, meni je samo bilo vazno da glasam za nacelnika ,ostalo mi je bila sporedna stvar ,opet pogresno :D
Druga stvr, :D onu vece kad se slavilo pozove me Vedran na slavlje, i ja kao sto bi to uradio svaki posteni gradjanin ovoga grada, krenem odmah na slavlje, dok se pice nije ugrijalo, i kako zivim par ulica dalje potraje to par minuta duze, naravno kad sam dosao shvatim da sam zakasnio, proboj do mladih SNSDovih clanova koji su slavili na trgu je bio vec nemoguc, lakse bi se covjek progurao kroz gloginje nego izmedju SDSovaca koji su dosli na slavlje :D vec sam pomislio da je ispala neka zabuna oko prebrojavanja , kad mi covjek pridje , naravno stari SDSovac i kod pozdravljanja kaze , e jesmo ih s*ebali ,ma dosta smo ih trpili, ja zinuo , pitam koga , kaze kako koga pa SDSovce :shock: istog momenta sam se okrenuo i otisao kuci, shvatio sam da su oni za par minuta promjenuli i proslost i sadasnjost i buducnost kao i stranu, bar na izgled,istu tu stvar sam dozivio jos par puta u proteklim danima, postujem ljude koji su dosledni svojim idealima i kad dobijaju i kad gube, mrzim prebjege i prelivode, a njih je sve vise, ako se mjenja nesto zato sto je lose, kako onda objasniti da se u nas danas ovo sve desava,i to na ovaj nacin, gdje svi vodeci ljudi i ratni profiteri za noc mjenjaju stranu i niko ih ne pita zasto , cak ih se prihvata sa odusevljenjem, pitam se samo kad svi prijedju ,dal cemo imati opet isto i zasto uopste ovaj dzumbus i bacanje para oko izbora. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

Sto vise transfera to bolje kotiras u SNSD-u.....ili se to meni samo cini?
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Cipiripi wrote:Sto vise transfera to bolje kotiras u SNSD-u.....ili se to meni samo cini?
Najjace kad je Bakir rekao..."Drago Kalabic je promijenio stranaka cak vise nego Nikola Spiric" :lol: :smt005 :smt005 :smt038

dijana64
Posts: 181
Joined: 25.06.2007. 14:20

Post by dijana64 »

Uskoro čini se slijedi smjena vlasti. Samo da ne bude ovakvih situacija:

http://www.poslovnazena.biz/poslovanje/ ... ini-1-2473


Istine radi, evo i ovo. Da ne bude da aludiram na nešto drugo. Naprotiv, samo da vidite šta se dešava onima koji hoće nešto da mijenjaju

http://www.poslovnazena.biz/poslovanje/ ... ing-1-2478

mali_decak
Posts: 218
Joined: 31.01.2008. 13:14
Location: PRESELIO

Post by mali_decak »

To na sto ti aludiras stvarno nije normalno,nista se nece desiti zivece se kao i prije uz male promene,samo ti imas neke jako bolesne tripove :wink:

User avatar
che
Posts: 1297
Joined: 07.01.2007. 21:49
Location: Havana
Contact:

Post by che »

Cipiripi wrote:Sto vise transfera to bolje kotiras u SNSD-u.....ili se to meni samo cini?
NE CINI TI SE POTPUNO SI U PRAVU!

User avatar
oko_sokolovo
Posts: 89
Joined: 30.07.2009. 10:06

Re:

Post by oko_sokolovo »

aquarius wrote:
Дарко обећа да ће сараднике бирати по стручности, а не политичкој припадности. Сумњам у ту теорију, јер су мјеста унапријед договорена и без његовог " аминовања ". Али било би то јако лијепо, без обзира колико је нереално.
Добро ти рече Бранчило!

User avatar
oko_sokolovo
Posts: 89
Joined: 30.07.2009. 10:06

Re:

Post by oko_sokolovo »

vrsta8472 wrote:
Ако ти је позната "виша математика" онда знаш да директо средње школе не може да буде одборник. Сукоб интереса.
ДА,ДА...Увијек била и остала фамозна та (виша) математика!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Re:

Post by Nicky »

oko_sokolovo wrote:
vrsta8472 wrote:
Ако ти је позната "виша математика" онда знаш да директо средње школе не може да буде одборник. Сукоб интереса.
ДА,ДА...Увијек била и остала фамозна та (виша) математика!
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

GDJE GA ISKOPA SVAKA TI DALA... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 PLACHEM !!!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Intelektualka - BLOG

Post by Nicky »

Nego, sta bi sa ove prepametne prepodobne dijane64? Ona se nadala boljem radnom mjestu kad ono medjutim cim dodje nova vlast nju sutnuli pa sad nema ni internet na poslu da se zali na njih :smt005 :smt005 :smt005 :lol: :lol: :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re:

Post by KAMIKAZA »

KAMIKAZA wrote:
vrsta8472 wrote: А Изборни закон гласачу омогућава да заокружи сва имена на листи ако хоће. То мало ко ради.
Evo mene ,iako nisam mislio da komentarisem izbore ali moram :D ni meni nije bilo bas sve jasno, nisam se bas ni trudio da saznam puno vise, sto je ocigledno pogresno, meni je samo bilo vazno da glasam za nacelnika ,ostalo mi je bila sporedna stvar ,opet pogresno :D
Druga stvr, :D onu vece kad se slavilo pozove me Vedran na slavlje, i ja kao sto bi to uradio svaki posteni gradjanin ovoga grada, krenem odmah na slavlje, dok se pice nije ugrijalo, i kako zivim par ulica dalje potraje to par minuta duze, naravno kad sam dosao shvatim da sam zakasnio, proboj do mladih SNSDovih clanova koji su slavili na trgu je bio vec nemoguc, lakse bi se covjek progurao kroz gloginje nego izmedju SDSovaca koji su dosli na slavlje :D vec sam pomislio da je ispala neka zabuna oko prebrojavanja , kad mi covjek pridje , naravno stari SDSovac i kod pozdravljanja kaze , e jesmo ih s*ebali ,ma dosta smo ih trpili, ja zinuo , pitam koga , kaze kako koga pa SDSovce :shock: istog momenta sam se okrenuo i otisao kuci, shvatio sam da su oni za par minuta promjenuli i proslost i sadasnjost i buducnost kao i stranu, bar na izgled,istu tu stvar sam dozivio jos par puta u proteklim danima, postujem ljude koji su dosledni svojim idealima i kad dobijaju i kad gube, mrzim prebjege i prelivode, a njih je sve vise, ako se mjenja nesto zato sto je lose, kako onda objasniti da se u nas danas ovo sve desava,i to na ovaj nacin, gdje svi vodeci ljudi i ratni profiteri za noc mjenjaju stranu i niko ih ne pita zasto , cak ih se prihvata sa odusevljenjem, pitam se samo kad svi prijedju ,dal cemo imati opet isto i zasto uopste ovaj dzumbus i bacanje para oko izbora. :wink:
PROSLA JE GODINA A JA SE JOS UVJEK PITAM; JESMO LI TREBALI ICI NA IZBORE;ILI JE BILO JEVTINIJE I BEZBOLNIJE;PODJELITI VLADAJUCOJ SDSovoj STRUKTURI ,NOVE SNSDove CLANSKE KARTE. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked