Intelektualka - BLOG

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

MAXIMUS wrote: SHEKI - osjećaj ,,MRŽNJE,, je meni nepoznat , bogu hvala , kada u ratu nisam mrzio zašto bi to sada radio !?
Znaš brate šta su insekti !? Mali i dosadni , zuje dosađuju a u suštini bezopasni ... Eto zato sam upotrebio taj izraz , više figurativno nego vrjeđajući bilo koga . A prepoznaćeš ih sam , vrijeđaju pišu uglavnom proste postove ( ili ti ga ,,spam,,) i niko im nije prav i pametniji ...
A što si se ti uvrijedio !?
Dvosmislen ti post. Necu da se opet upustam u nekakve diskusije sa tobom. Cijenim da nisi i mene uvrstio u tu grupu insekata. Jer isti mogu biti opasni, zuvisno od toga da li bockaju i jos gore prenose nekakve bolesti... Prenesi to u svoje razmisljanje...

Ne bih zaista volio da si mislio na mene. Zaista. Ako nista pokvario bi moje misljenje o sebi... ;-)

dijana64
Posts: 181
Joined: 25.06.2007. 14:20

Post by dijana64 »

Izgleda da ste od ove teme napravili „političku tribinu“? A onda poslije napadate mene i kažete ovako i onako...

Pa dobro. Sheki je postao baš fin. Još nam je ostao Nicky da ga nekako privolimo da bude naš i onda smo obavili zadatak :D .

I nemojmo se vrijeđati. To zaista nema logike i smisla da se bilo ko na bilo koji način vrijeđa. Sve se može reći na više načina a najbolje je uvijek izabrati onaj da niko ne bude povrijeđen, uvrijeđen ili da se osjeća neprijatno.

Ja npr. Kad baš hoću nekog da uvrijedim onda mu spucam direktno u lice sve što mislim a pri tom se potrudim da bude prisutan što veći auditorijum. Ali napominjem da to radim vrlo, vrlo rijetko i samo onda kad to neko stvarno zasluži.... :twisted:

Evo ugledajte se na mene (blago vama kad imate na koga). Skontala sam da sam pretjerala s Shekijem i lijepo se izvinula. On prihvatio izvinjenje i super. U svemu tome pojavila se mala drama ali je na kraju ispalo sve ok :D .

Nego mene iskreno zanima kad će biti miting SDS u Prnjavoru? Voljela bih negdje iz prikrajka gledati kako svi radnici opštine, po naređenju ulaze sa širokim osmjesima i duboko se klanjajući a potom dugo, duuuuuugo tapšući svojima i kako izlazeći već na izlazu skidaju osmjeh i krećući se u grupicama ka svojim adresama komentarišu .... Uvijek je najbolji dio slušati te komentare....

User avatar
Casper
Posts: 222
Joined: 29.01.2008. 14:09
Location: RS

Post by Casper »

Dobro si ovo napiso Maksimuse ima ovdje dosta bezopasnih kukaca koji nemaju
pametnija posla nego da se preseravaju i sole pamet drugima.
Srecom mi Milankovici smo posebna rasa sa jako visokom inteligenciom
koliko god nas napadaju mi smo sve vise jaci i pametniji !
Dijana opet si me razocarala jer vidim da isto razmisljas kao filozof Sheki :D
sex, droga i viski

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Dijana, opet ti pocinjes? Hoces opet da krenemo da se prepiremo?

Isto ti je to sve. Nemoj da mislis da je prethodni miting bi nesto normalniji.

Isto je sve!!

dijana64
Posts: 181
Joined: 25.06.2007. 14:20

Post by dijana64 »

Pa, Sheki, zašto bismo se prepirali?! Jesmo li se dogovorili da svako ima pravo na svoje mišljenje!? Pa demokratska smo država, zaboga!

Znam da je na prošlom mitingu bilo fino i da će i na ovom biti. Ali kažem voljela bih prisustvovati da gledam kako se ponaša po direktivi! . I to baš iz razloga što ti isti radnici po povratku u manjim, strogo odabranim skupinama prebiraju „grijehe“ aktuelne vlasti i svako iz svog resora iznosi šta bi ih moglo koštati „glave“.

Organizatori prošlog mitinga nemaju taj problem. :D

P.S. Nemoj da se ljutiš. Vidiš da sad svi misle da sam na tvojoj strani i da mislim kao i ti. A ti misliš suprotno,.
Pa ja više ne znam šta ja da mislim. Opet će biti da sam neodlučna i ovakva i onakva... :?: :?

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

A ovi sto su imali prethodni miting su mu dali ime na stranom jeziku, i slicno tebi zavaravaju svojim inteligencijom koja i nije bas na nivou... Ali hajde... I onda krenu da se kite tudjim perjem i da napadaju na poziciju.

Ako se promijene pozicije isto ce i dalje biti... Samo ce se glumci zamijeniti. Tako da to tvoje ne pije vode...

Zakljucak.

SVI SU ISTI!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

dijana64 wrote:Organizatori prošlog mitinga nemaju taj problem. :D
Nista ne brigaj. Oni nece imati taj 'problem' jos dugo, dugo... :wink:

P.S. Ne znam gdje to zelis da me privolis, na ciju stranu!? Ja ne dijelim ljude na moje/njihove kao ti, pa te to izgleda malo zbunjuje!?

dijana64
Posts: 181
Joined: 25.06.2007. 14:20

Post by dijana64 »

Pa Nicky ne čini se baš tako. Opet kažeš: „Oni neće dugo imati taj problem.“. Znači ipak nas dijeliš na „nas“ i „vas“. :?: :!:

Ali u svemu tome sreća je "njihova" pa im članovi dobrovoljno dolaze na mitinge, Kao i simpatizeri pa ne moraju dobiti direktivu i razaslati špijune sa spiskovima da stavljaju + i -, za prisutne i one što nisu prisutni. Blago njima! Funkcionišu na dobrovoljnoj bazi a ne možeš poreći da ih svaki dan ima sve više i više...

Eto i ja sam se do sad opirala ali sad ozbiljno razmišljam da pristupim njihovoj opciji. A glasaću za njih sigurno bez obzira na članstvo. Ipak, htjeli to mi priznati ili ne, ali zreli smo za promjene i to drastične! Trebaju nam bar novi ljudi da se osvježi „Panorama regije“ ako ništa drugo. :idea: :D

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

I ko sad skuplja poene??

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

dijana64 wrote:Pa Nicky ne čini se baš tako. Opet kažeš: „Oni neće dugo imati taj problem.“. Znači ipak nas dijeliš na „nas“ i „vas“. :?: :!:
Hm...'ONI' su valjda oni za koje si napisala da su imali miting nekakav. Posto ova druga opcija nije imala taj miting, jer si tako napisala cini mi se, onda je jasno ko su OVI a ko ONI. Ne znam da li sam ja retardiran, ili ti ne znas da citas bas najbolje? :roll:

Sto se tice panorame regije, opet ponavljam, zeljela ti to ili ne, ipak stvari ostaju iste. :wink:

User avatar
Casper
Posts: 222
Joined: 29.01.2008. 14:09
Location: RS

Post by Casper »

Sve je bolje od sds-a i radikala vrijeme je za promjene !
sex, droga i viski

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Casper wrote:Sve je bolje od sds-a i radikala vrijeme je za promjene !
Kako kome. Sve je bolje od Drage Kalabica. :lol:

dijana64
Posts: 181
Joined: 25.06.2007. 14:20

Post by dijana64 »

Ma nije problem doći do dokumenata iz opštine. Nekima platiš piće i dobiješ „papir“ koji hoćeš, nekima namjestiš posao a nekima daš hmmm.... Ma mani, mani vrti gdje burgija neće....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Opet ste skrenuli temu na licnu raspravu. :lol:
Procitao sam detaljno platformu SNSD-a, ima tu dobrih ideja i dobrih stvari, naravno pitanje je kojim redom i tempom ce se to raditi, i kakvi kadrovi za to postoje u vrhu ali i nizim dijelovima stranke. Naravno i volja da se to odradi nakon dolaska na vlast kao i uplitanje monarha.Sa druge strane, cudi me kako SDs kao ozbiljna stranka nema bar nesto slicno, nekakav stampan program itd. Mozda ima ali nisam ni cuo ni primjetio. Jbg, izbori se dobijaju malo i reklamiranjem.
Opet, konkurencija moze samo poboljsati ovu opstinu, nikako je unazaditi.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Sheki wrote:Jer isti mogu biti opasni, zuvisno od toga da li bockaju i jos gore prenose nekakve bolesti... Prenesi to u svoje razmisljanje...;-)
Da li ovo da shvatim kao pretnju :!: :?:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ma neeeeeeeee! Ma nikako! Zar sam ja takav? Ja sam samo opovrgnuo tvrdnju da su insekti bezopasni. I dalje bih volio da mi odgovoris na pitanje? Da li sam ja u tim tvojim navodima?

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Onda ne piši gluposti ...
Ako imaš kompleksa nek ti liječi onaj ko ti ih je i nabio ja neću ... :smt018
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Casper
Posts: 222
Joined: 29.01.2008. 14:09
Location: RS

Post by Casper »

Maximus zar si tek sada shvatio sa kakvim kompleksasem i primitivcem raspravljas ? :D
sex, droga i viski

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Vidi, vidi. Hvala na postovanju. Ja tebi lijepo a ti meni tako. Lijepo od tebe, nema sta.

User avatar
Sheki
Posts: 2636
Joined: 11.07.2006. 11:05
Location: Switzerland / RS
Contact:

Post by Sheki »

Ti Casper mutavac. Skini mi se vec jednom debilu!

User avatar
Casper
Posts: 222
Joined: 29.01.2008. 14:09
Location: RS

Post by Casper »

Sheki seljacicu i VrsOna kako ne mozes da shvatis da si dosadan i glup.
Maximus ti je dobro napisao da si debilcina u prenesenom znacenju :D
sex, droga i viski

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Casper ako imam šta da kažem SHEKIJU reću mu ja nemaš potrebe da prevodiš moje rječi :!:
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Casper
Posts: 222
Joined: 29.01.2008. 14:09
Location: RS

Post by Casper »

Maximus samo sam htio da pojasnim neke stvari o gore navedenoj osobi koja nije
vredna pomena !
sex, droga i viski

vaskrsija
Posts: 35
Joined: 22.07.2008. 19:23
Location: AUSTRIJA
Contact:

Post by vaskrsija »

kasperu takvog dupelizca i zetona kao tebe tesko je sresti sta se mijesas kad se drugi raspravljaju
STRAVA

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Hahahahahahahahaha, 'zetona' :lol: :smt005 To vjerujem cak ni on nije cuo odavno. :smt005

Locked