Turizam

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Turizam

Post by KAMIKAZA »

A zasto se u svih zove TURI-SAM :D a u nas TURI-ZAM :D
Samo pitam :smt003
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Turizam

Post by murgo »

Franz wrote:O kome je rijec?
Nada Zivkovic rodjena Bozunovic!
evo i fotka na ovom linku:
http://www.prnjavor.info/index.php?go=n ... 1226644813
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Turizam

Post by Franz »

Merci:)
Its too late to change events
Its time to face the consequence

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Turizam

Post by murgo »

bitte; gärn gmacht!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Turizam

Post by regeman »

bio mi kum, fotograf, u posjeti i obletimo malo jezero, ljubic, trim stazu, ergelu, stivor. kaze potencijal strasan covjek ostao bez rijeci, a prilicno je proputovao i zaljubljenik u prirodu. nije mu jasno kako vise nije uradjeno na promociji turistickoj potencijala. pa reko ne moze, kad frizerke brinu o turizmu i kad svako drmi visoku politiku a nije kantu smeca pokupio za dobrobit drustva.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Turizam

Post by MAXIMUS »

REGE slicna imam iskustva sa ljudima kada mi dodju u posjetu ... vjerovatno mi od drveta sumu ne vidimo !

VRSTA ti si biciklista ajde potjeraj da organizujemo biciklisticku cross trku ... makadama i brda imamo na izvoz a ljudi se pate trazeci predjele gdje bi se utrkivali za male pare !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Turizam

Post by regeman »

ne treba nista organizovati, nek organizuje ko je placen za to.

pa nasa turisticka organizacija ne moze bilten sa ponudom Prnjavora da odstampa i podijeli po autobuskim, benzinskim stanicama, restoranima i hotelima.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Turizam

Post by MAXIMUS »

moze ! al nema ideju !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Turizam

Post by KAMIKAZA »

Ja sam za nudisticku plazu u Kulasima :D
Ljudi u nas nije moguce nista sa strukturama koje su sada na vlasti,ko ce da ubjedi one seljake u skupstini poput Djumica i kompanije da trebamo raditi na razvoju turizma,zastiti okoline, idr.pa ti ljudi su po cjeli dana na njivi ,trce za kravama i ovcama,udisu cist vazduh,piju mlijeko direktno sa izvora :D kad ih uhvati reuma mazu se balegom od krave,i oni sad treba da misli o banji,trim stazama,zdravoj hrani,istoriji,kulturi,zastiti okoline,itd..itd... pa ne ide to. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Opti Myst
Posts: 590
Joined: 10.05.2007. 20:38

Re: Turizam

Post by Opti Myst »

regeman wrote:ne treba nista organizovati, nek organizuje ko je placen za to.

pa nasa turisticka organizacija ne moze bilten sa ponudom Prnjavora da odstampa i podijeli po autobuskim, benzinskim stanicama, restoranima i hotelima.
Postoji promo materijal.
I prilično dobro je odrađen.
Samo je i njima budžet valjda ograničen pa nema toga puno, već samo da se dijeli po sajmovima i u samoj agenciji.

Valjalo bi eto ovdje umjesto kritika koje ne vode ničemu, bar prijedlozi i ideje da se iznose pa da ova tema nečemu služi.
"When people are fanatically dedicated to political or religious faiths
or any other kinds of dogmas or goals, it's always because these dogmas
or goals are in doubt." (Zen and the Art of Motorcycle Maintenance)

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Turizam

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Ja sam za nudisticku plazu u Kulasima :D
Ljudi u nas nije moguce nista sa strukturama koje su sada na vlasti,ko ce da ubjedi one seljake u skupstini poput Djumica i kompanije da trebamo raditi na razvoju turizma,zastiti okoline, idr.pa ti ljudi su po cjeli dana na njivi ,trce za kravama i ovcama,udisu cist vazduh,piju mlijeko direktno sa izvora :D kad ih uhvati reuma mazu se balegom od krave,i oni sad treba da misli o banji,trim stazama,zdravoj hrani,istoriji,kulturi,zastiti okoline,itd..itd... pa ne ide to. :)
Ne treba nama nudisticka plaza,mi smo vec odavno goli i bosi, i nisu nama krivi samo takozvani seljacu u skupstini .A ako mislis da je turizam srkanje mlijeka na izvoru,nije nikom zabranjeno da sebi kupi jednu turisticku kravu pa da je odvede u svoje selo, i da se bavi seoskim turizmom.Mozda bi nas brend bio i muzej savremene budalastine ,ako bih otvorili u Prnjavoru,a moze i negdje na periferiji,a mazanje kravljom balegom bilo bi dobro namazati i one kojima se gadi seljacko porijeklo ne radi reume, vec radi raja i rodnoga kraja. :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Turizam

Post by regeman »

aljalo bi eto ovdje umjesto kritika koje ne vode ničemu, b
pa jbg ja taj promo materijal nisam nigdje vidjeo gdje bi turista uspio da ga vidi. Ako ga nema u vecim kolicinama onda nije promo vec materijal za internu upotrebu.
Ako smatras da nema mjesta kritici onda jbg, svi ovi gosti nisu u pravu.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Turizam

Post by KAMIKAZA »

Cista prica za malu djecu,ogranicena sredstva pa nema promo materijala,da samo navedem za primjer da 10000 nekih reklamnih listica A4 u dvije boje u BL kostaju 60 KM,a mozda negdje u nas na vecu kolicinu kostaju i manje.
Za izborne kampanje se nadje i to bas u tih istih koji se sada vade na to da se nema i da zato ne rade,recimo oni silni bildbordi za stranke ,a najvise vodecu su skoro za dzaba,i da neko sad kaze da za to ima a za reklamiranje opstine na tom istom mjestu kad prodju izbori (jer tad se ne smije nista drugo stavljati osim politicke propagande) nema para,pa malo sutra.Lakse je samo brati plate i vikati kako se nema,treba njima platu dati po ucinku,ili dovedenom turistu,pa ako hoce fotelju neka malo mrdnu dupe. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Turizam

Post by vrsta8472 »

Идем сада на педалање и носим фотоапарат са собом да нам покажем шта све ми имамо а не знамо да поштујемо.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Turizam

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote: да нам покажем шта све ми имамо а не знамо да поштујемо.
Staaaaaaa :shock: jesu li to vec poceli minici po gradu ???? :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Turizam

Post by vrsta8472 »

Вратиа се Шиме, али нисам имао фотоапарат сестра посудила нкомшиници . . .биће прилике. Данас сам обишао пола општине било је феноменалних момената за фотографисање.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Turizam

Post by vrsta8472 »

Ево мало слика, Љубића.

Image

Image

Image

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Turizam

Post by ZMIJA »

Enterijer za snimanje najnovije verzije filma Vinetu. :smt003
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Turizam

Post by vrsta8472 »

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Turizam

Post by ZMIJA »

Moglo bi se ovdje jos stosta snimati sem filma,aravno kao jagnje s raznja na to sam mislila :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Turizam

Post by Vucijak »

Evo dolazi jos jedno ljeto jeli prnjavorska turisticka organizacija uradila nesto za promociju turizma u Prnjavorskoj opstini ?
Image

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Turizam

Post by regeman »

That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

Locked