Prnjavor 2010.

Pamtim to kao da je bilo danas...
taliban
Posts: 9
Joined: 25.11.2007. 23:32
Location: VUKOJEBINA
Contact:

Post by taliban »

ALO CHE JA BI TO SVE KAO U VRJEME TITA UZA ZID PA METAK U POTILJAK.SMRT LOPOVIMA SLOBODA NARODU
:twisted:
JEBEM TE LICNO I PERSONALNO

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Nije TITO bas sve uza zid ko vi talibani,baja moj.
Srebrena Krila

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

OVDJE SVI MRZE TITA, NEVJEROVATNO, A DA MI JE NACI ZEMLJU ILI DRZAVU U KOJO JE BILO BESPLATNO SKOLOVANJE I ZDRAVSTVO KAO KOD NAS U VRJEME TITA.KOMUNIZAM JE BIO 50% LOS, 50% DOBAR PA VI SAD VIDITE TITO USTANI NA GODINU MOLIM TE
POSMATRAM VAS

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

Zivio Tito.... u sanduku.... a mi neznali :twisted:

User avatar
delija73
Posts: 23
Joined: 21.07.2007. 19:36
Location: magistrala

Post by delija73 »

e raja sa titom smo isli na more i imali ljekarski pregled ili operacije dzabe imamo li danas to ,, sto jest jest voleli ga ili ne sa njim je bilo bolje ,,, ja bi da bude neko nas slican titu ,
optimista

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

ZIVIO NAMA STA IDA JE HTJEO DA ZIVI HILJADU GODINA BILO BI SUPER SELJAK BI BIO GOSPODIN COVJEK
POSMATRAM VAS

User avatar
Mr X
Posts: 6922
Joined: 20.05.2006. 11:57
Contact:

Post by Mr X »

Savjetujem svima koji nisu upamtili druga Tita da se uzdrze pisanja o njemu,jer ne znaju sta pisu!
Image

User avatar
seljak iz skakavaca
Posts: 3642
Joined: 16.11.2005. 18:15
Location: Pureši

Post by seljak iz skakavaca »

BETMEN wrote:SELJAK BI BIO GOSPODIN COVJEK
A ko bi bio seljak??
Bilo bi bas po onom sistemu - ides na posao, niko nista ne radi, zeza ziva; a platica je tu - drzava placa, ti nesto uradio il ne uradio... :roll: gde to moze funkcionisati?

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

FUNKCIONISALO JE 50 GOD. DOK NISU DOSLI NEKI PORTIRI I LJUDI KOJI SU 4 PUTA PONAVLJALI PRVI RAZRED GIMNAZIJE DA VODE VLAST PA SU POSVADALI NAROD I NATJERALI IH U KRVAVI RAT DA BI ONI MOGLI DA KRADU :twisted:
POSMATRAM VAS

User avatar
odlikas7450
Posts: 305
Joined: 18.05.2007. 11:30

Post by odlikas7450 »

Upravo tako!

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

seljak iz skakavaca wrote:
BETMEN wrote:SELJAK BI BIO GOSPODIN COVJEK
A ko bi bio seljak??
Bilo bi bas po onom sistemu - ides na posao, niko nista ne radi, zeza ziva; a platica je tu - drzava placa, ti nesto uradio il ne uradio... :roll: gde to moze funkcionisati?
Svaka čast selje za ovo!Ote mi post sa tastature! :D

Daj te ljudi spametujte se,kakav Tito kakve trice!Stalno se vrtite u krug,pročitajte malo postove po forumu(ako nemate drugu mogućnost informisanja :evil: ) :!:

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Najbolji funkcioneri(dzelati i krvopije,fasisti i sovinisti)su upravo portiri i fizicki radnici!Ispade da nama netreba skolstvo i obrazovanje,ko da smo stoka,.ebem ti zivot i krkanluk!!!A u .icku materinu...
Srebrena Krila

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

Mr X wrote:Savjetujem svima koji nisu upamtili druga Tita da se uzdrze pisanja o njemu,jer ne znaju sta pisu!
Bas tako.Ko ne zna nek cuti, kao i ja :D .Sve ima svoje mane i prednosti samo to treba prepoznati pravilno.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

А, тема је " Прњавор 2010. ", не Јосип Броз ТИТО ! :twisted:

Кад смо већ код теме, шта мислите !?

Хоће ли бити реализоване ове капиталне инвестиције, произашле из општинске кухиње, кандидоване за Развојни план РС ( средства од продаје Телекома и Рафинерије ) ?

Ево подсјећања ради:
  • ПОДПРЕДСЈЕДНИК ВЛАДЕ РС ПОСЈЕТИО ОПШТИНУ ПРЊАВОР

    Image

    04.12.2007- У радној посјети општини Прњавор боравила је Јасна Бркић, потпредсједник Владе РС и министар за економске односе и координацију. Циљ посјете је разговор о имплементацији Развојног програма Републике Српске од 2007-2010. године. Општина Прњавор је кандидовала три пројеката за Развојни програм РС 2007-2010. године и то: пројекат снабдијевања шест мјесних заједница сјеверног дијела општине Прњавор и града Прњавора са изворишта Повелич, пројекат изградње канализације у граду Прњавору и пројекат изградње Културно-јавног објекта на локацији Музичке школе. „ Пројекти које је општина Прњавор кандидовала према Влади РС су веома значајни за даљи развој овог подручја. Искрено се надам, да ће општина Прњавор добити подршку Владе РС , нарочито ако се узме чињеница да пројекти укључују и суфинасирање од стране општине Прњавор“, изјавила је Јасна Бркић, потпредсједник Владе РС. Представници општинске власти су потпредсједника Владе РС упознали и са тренутном ситуацијом у општини Прњавор, те радом одјељења Административне службе општине Прњавор.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Post by corkan »

BETMEN wrote:FUNKCIONISALO JE 50 GOD. DOK NISU DOSLI NEKI PORTIRI I LJUDI KOJI SU 4 PUTA PONAVLJALI PRVI RAZRED GIMNAZIJE DA VODE VLAST PA SU POSVADALI NAROD I NATJERALI IH U KRVAVI RAT DA BI ONI MOGLI DA KRADU :twisted:

Joj neznas ti njih oni su isto krali samo su imali rukavice evo ti jedan moj primer,
direktor firme u kojoj sam ja radio je rekao da se prebaci 100 miliona dinara na ime FK Borac
direktor Borca je bio niko drugi nego on.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Post by corkan »

Kundacarka mara wrote:
seljak iz skakavaca wrote:
BETMEN wrote:SELJAK BI BIO GOSPODIN COVJEK
A ko bi bio seljak??
Bilo bi bas po onom sistemu - ides na posao, niko nista ne radi, zeza ziva; a platica je tu - drzava placa, ti nesto uradio il ne uradio... :roll: gde to moze funkcionisati?
Svaka čast selje za ovo!Ote mi post sa tastature! :D

Daj te ljudi spametujte se,kakav Tito kakve trice!Stalno se vrtite u krug,pročitajte malo postove po forumu(ako nemate drugu mogućnost informisanja :evil: ) :!:
Ja sam dovoljno star da znam i Titovu drzavu, bilo je to samolijepo zamisljeno ali stvarnos je bila sasvim druga sve dok se nije otela iz kontrole.Zato mogu samo reci vremena se menjaju i uvek teba gledati napred a ne vracati se unazad, bilo pa prošlo i treba brzo zaboravit.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Post by regeman »

пројекат изградње Културно-јавног објекта на локацији Музичке школе.
Ne bi me cudilo da i ovdje objave prodaju kog lokala u prizemlju.A ne sumnjam da se ovo nece realizovati.Prije svega taj vodovod vise da se zavrsi.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Kulturno javni objekat; preko puta bolnice, :? za sta ce on tu da sluzi, osim ako nije rijeseno da se nasa bolnica ukloni , ionako za svaku sitnicu idemo u BL, osim toga problema,sto na takvom mjestu nebi trebao da se radi takav objekat , je i problem rusenja stare postojece skole, tj. najstarije postojece skole u gradu, i jednog od poslednjih objekata ,koji svjedoci da smo postojali ovdje ne samo u zadnjih 17 godina ,kako neka gospoda misli , vec i prije stotinjak, sve je sruseno sto se moglo srusiti u ovom gradu i izgradjeno nesto novo, moderno i nakaradno, mislim da bar ovu skolu nebi trebalo da diraju, osim u smislu renoviranja, koje je zasluzila , i koje joj je bilo neophodno vec vise od 30 godina . :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

dijana64
Posts: 181
Joined: 25.06.2007. 14:20

Post by dijana64 »

KAMIKAZA wrote:Kulturno javni objekat; preko puta bolnice, :? za sta ce on tu da sluzi, osim ako nije rijeseno da se nasa bolnica ukloni , ionako za svaku sitnicu idemo u BL, osim toga problema,sto na takvom mjestu nebi trebao da se radi takav objekat , je i problem rusenja stare postojece skole, tj. najstarije postojece skole u gradu, i jednog od poslednjih objekata ,koji svjedoci da smo postojali ovdje ne samo u zadnjih 17 godina ,kako neka gospoda misli , vec i prije stotinjak, sve je sruseno sto se moglo srusiti u ovom gradu i izgradjeno nesto novo, moderno i nakaradno, mislim da bar ovu skolu nebi trebalo da diraju, osim u smislu renoviranja, koje je zasluzila , i koje joj je bilo neophodno vec vise od 30 godina . :?
Pa Kamikaza, šta da ti kažem. Ja se baš i ne slažem s tobom. Eto srušili su stari "Cer" i na njegovom mjestu je nikla nova zgrada. Lijepa je i meni se baš sviđa. Jedino što mislim da nisu baš dobro odradili je da su jedan dio te zgrade obojili u boju kajsije a drugi u žutu. Neki daltonista je izgleda imao četku u rukama. Dalje, srušena je stara "Mona" i eto nikla zgrada koja sad baš lijepo izgleda. Čujem da će se vrlo brzo rušiti još jedna kuća u glavnoj ulici i da će na njenom mjestu nići prelijepa zgrada pod imenom "Prnjavorčanka". Znači gradi se i ima života!
Muzičku školu ja ipak, ne bih dirala. Tu sam i ja nekad išla u muzičku pa me za nju vežu lijepe uspomene. Uostalom ta škola je nedavno renovirana, zar ne?

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

DIJANA ukusi su razliciti ... eto npr. tebi se svidjaju nove zgrade , doduse i meni , ali ne na mjestima objekata starih preko stotinjak godina !!! Zao mi je sto su srusene dvije zgrade u centru koje su cinile ,,stari Prnjavor,, i to nije znak da ovaj grad ide na bolje meni je to znak da se krcmi i radi po volji par ljudi u gradu !!!
Npr. i Beograd se gradi svakog dana nicu sve ljepse i ljepse zgrade ali stari dio grada se ne dira nego sanira jer taj stari dio je ,,dusa,, grada !!!
U muzicku skolu sam i ja isao cak sam se tamo i rodio ( jer prva namjena tog objekta je bila bolnica ) ali ja sam za to da se rusi jer nije nikakvo velelepno gradjevisko zdanje a rusenjem tog objekta otvara se prostor za taj kulturni centar prijeko potreban gradu !!!

p.s. Nadam se da to nije suplja prica i da to nece zloupotrebiti nasi neimari ...
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

O ukusima se moze raspravljati, ali cinjenice pobijaju sve te teorije, ne kazem da nije lijepo , da je nova zgrada ljepsa od starog Cera i Citi je ljepsi od starih cepenaka, ali nova zgrada se moze napraviti i sutra, dok onu staru niko nikad nemoze da vrati.Osim toga ima i baba da su lijepe :D ili sam to ja ostario pa mi se sve staro svidja !!! :lol: :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Motajica
Posts: 129
Joined: 29.12.2007. 18:05
Location: Prnjavor

Post by Motajica »

Prnjavor 2010 godine ce biti u stilu Las Vegasa sa 5000 kafica, 200 kockarnica i 3000 kladionica. Niko nece morati da radi samo ce se svaki dan jesti piti i uzivati. Izgradice se nova bolnica, 5 skola i 10 sportskih dvorana. Opet sam puno pio i drogiro se ;) :) :)

User avatar
Njegovan
Posts: 4910
Joined: 04.07.2002. 18:00
Location: Republika Srpska

Post by Njegovan »

Motajica wrote:Prnjavor 2010 godine ce biti u stilu Las Vegasa sa 5000 kafica, 200 kockarnica i 3000 kladionica. Niko nece morati da radi samo ce se svaki dan jesti piti i uzivati. Izgradice se nova bolnica, 5 skola i 10 sportskih dvorana. Opet sam puno pio i drogiro se ;) :) :)
Шта ти пишеш на ПП. Јеси ли попио нешто? :lol: Или се дрогиртао као што кажеш. :twisted:
Image

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Post by BETMEN »

[color=red][/color][size=18][/size] Ma Prnjavor je za deset godina pust, bice grad duhova. Samo kad izadete u glavnu ulicu vidite 4 poznate face kako setaju u isto vrjeme i tako posljednjih 7-8 god. Te face su nast Cedo Tepavcevic, Lazo Preradovic Novarlic i bozunovic. Da nema njih grad bi bio pust.
POSMATRAM VAS

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Post by Cipiripi »

delija73 wrote:e raja sa titom smo isli na more i imali ljekarski pregled ili operacije dzabe imamo li danas to ,, sto jest jest voleli ga ili ne sa njim je bilo bolje ,,, ja bi da bude neko nas slican titu ,
Stidi se tog nick-a.....

Oprostite za skretanje,ali ...... delija prica o raji i titu. :shock:
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

Locked