Prnjavor 2010.

Pamtim to kao da je bilo danas...
Locked
User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

Nicky wrote:nisam neko ko ce da ocijenjuje tudji zivot,niti imam pravo na to,iako si ti to sebi uzeo za pravo!
Nađi mi post u kom ja zadirem u tuđi život !?
Razlika je u privatnom životu i javnom životu ... ne mogu se sjetiti gdje ja nekoga kritikujem zašto je takav i takav u privatnom životu. To je stvar njega i porodice ali ako se određeni događaj , postupak ili odluka odrazila u javnom životu to postaje javna stvar i predmet rasprave ...
A opet da ti kažem da sam aktivan u društvenom životu ( ne u politici ) opet si pogrešno informisan i radim pojedine društveno korisne stvari koliko mi posao i privatne obaveze dozvoljavaju i eto prilike da se raspravlja i komentarise O MENI !
Dakle nije samo forum moja glavna preokupacija !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
Kirk
Posts: 1924
Joined: 20.04.2004. 12:33
Contact:

Post by Kirk »

Nicky:
Ko je jos ikad iz Prnjavora bio dovoljno dobar da ode dalje od Borca?
Sinisa Peulic. Neka mu je vjecna slava. :cry:
...And Justice For All

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Post by aquarius »

Kirk_H@mmett wrote:Nicky:
Ko je jos ikad iz Prnjavora bio dovoljno dobar da ode dalje od Borca?
Sinisa Peulic. Neka mu je vjecna slava. :cry:
Отео си ми ријеч из уста Кирче ! Вјечна му слава !!!
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Seha:
Kingu,nisam nikad bio opasan,i nikad necu biti,NADAM SE.Nikome ne prijetim,i nikad nisam,samo raspravljam,i to uglavnom o stvarima u koje se razumijem,za razliku od tebe koji samo onako pises a nemas pojma sta pises!!!

MAXIMUS:
Evo post koji si trazio, u kojem zadires u privatni zivot, MOJ!
MAXIMUS wrote:,, a što ti uopšte pokušavaš ubjediti balavca koji je sve dobio na dlanu??,,
Sta ti znas sta sam ja dobio, a i ako i jesam, to je opet moj zivot!!! Osim ako ne mislis da je to ono tvoje 'ako se određeni događaj , postupak ili odluka odrazila u javnom životu to postaje javna stvar i predmet rasprave' pa zato imas pravo da tako o meni pricas!?
Nemoj molim te...Mislim da ja O TVOM ZIVOTU NIGDJE NISAM PISAO,I NIKAD NECU! To sto nam se pogledi oko zivotnih shvatanja razilaze, ne mora da znaci da si ti u pravu!!!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Kirk_H@mmett wrote:Nicky:
Ko je jos ikad iz Prnjavora bio dovoljno dobar da ode dalje od Borca?
Sinisa Peulic. Neka mu je vjecna slava. :cry:
Slazem se!!! Samo to je bilo nekad...zna se na sta sam mislio! Blizu proslost!

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Šta je sa onim Reufom,ili tako nešto?Čuh neke priče.. :smt017

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Nicki kneze,ja se ne mijesam u vase price oko politickih s,r,a,nj,a, jer stvarno nemam veze sta se vama dole desava,mozda upitam koju,ali momce ti si meni reko kako ja pisem gluposti o nekim nepostojecim stvarima kao npr,,Jugoslavenstvo,nacionalizam itd,, .slusaj momce u tim stvarima ti nemas veze i nemoj da izjavljujes gluposti da ti se narod smije,ipak ti zivis dole ,prozivace te po carsiji.Jugaslavija je bila i ostala a to sto si se ti rodio u neka druga vremena,,nacionalizma,, to je tvoj problem.I nemoj da mi popujes definiciju nacionalizma jer je ja dobro znam,radi tog sranja hiljade ljudi svih nacija su morale otici sa svojih ognjista,milane moj.

User avatar
Kundacarka mara
Posts: 1526
Joined: 07.03.2007. 17:29
Location: tu je,ako ne i blize...

Post by Kundacarka mara »

Ima tema za jugu,nemoj druze seha ovdje...

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Nebojsa, ne Milan. :lol: Inace, ko se kome smijao, mozes da procitas na temi NACISTI, tako da...I tvoje definicije koje ti znas a je ne znam su takodje isto tamo fino docekane! A meni da se neko smije, zbog bilo cega ovdje, ne bi me ni malo pogodilo, tacnije, od ljudi koji me ne poznaju. Oni koji me poznaju to ni ne bi uradili, tako da...Opet pucas u prazno!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Post by MAXIMUS »

MAXIMUS wrote:
Nicky wrote:Maximus,dovoljno si pokazao kako REALNO sagledavas stvari
NO COMMENT !!! Lijepo mi reče jedan drugar ,, a što ti uopšte pokušavaš ubjediti balavca koji je sve dobio na dlanu??,,
Neznam stvarno šta mi to treba u životu !
Samo za kraj da ti poželim da do kraja života uživaš te blagodeti koje zastupaš i braniš !
Jadan pokušaj :!: jasno je napisano da sam CITIRAO komentar lika što te poznaje !!!
Jeli ovo sve ... moram priznati da si me duboko , duboko razočarao ! Kada smo krenuli u ove silne rasprave ponadao sam se evo nekoga skim mogu da ,,razglabam,, pošto smo na kontra stranama stavova i razmišljanja ! Žalio sam se kako je forum postao dosadan i nema prave rasprave a onda si ,,doletio,, ti sa svojim stavovima i ,,informacija iz prve ruke,, ! Obradovao sam se jer sam mislio da to stvarno i imaš i da ću te uvjeriti u neke stvari i ti mene razuvjeriti ...
KAD ONO ... ĆORAK !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Kundacarko,upravu si,ali nisam mislio pametovat o Jugi ovdje,samoodbrana je u pitanju,ali ne vrijedi.A jest nicki ,smiju mi se takvi ko ti,sto ste drugih ubjedjenja pa kad vidite da neznate sta pricate onda napadate ismijavanjem i uvrijedama,nista cudno.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

Kirk_H@mmett wrote:Nicky:
Ko je jos ikad iz Prnjavora bio dovoljno dobar da ode dalje od Borca?
Sinisa Peulic. Neka mu je vjecna slava. :cry:
DA ON JE OTISAO DALJE NA ZALOST NIJE IMAO SRECE :cry: ALI IMA JOS MOMAKA KOJI SU OTISLI U AUSTRIJU; HRVATSKU ;SLOVENIJU; NEZNAM SAMO GDJE ZAVRSI CVALIKA; I ON JE IGRAO NEGDJE ;MISLIM U RIJECI .
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Dobar fudbaler tih vremena je bio Ibrahim Bibic-Patak,dje on zavrsi?

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Ovom se ni ne isplati obracati, jer ti si seha prica za sebe!

MAXIMUS:
Ipak je jadno to sto ti pises, bilo to od nekog tamo, ili tebe, TI si napisao! Po tom tvom, ja sad napisem 'rekao je jedan momak koji te poznaje da si ...... i ... itd' pa je to onda u redu, zato sto to nisam ja rekao o tebi, nego mi neko rekao! Jako smijesno! A to sto pricas o informacijama...Imam mnogo informacija, o svemu sto se dogadja u Prnjavoru, to sto ti kazes iz prve ruke, ali zasto to pisati, kad ionako ima ljudi 'koji bolje znaju' bez obzira na to. A sto se tice tog uvjeravanja i razuvjeravanja...To je jos smjesnije. Zar neko tebe da uvijeri u nesto? Ja sam mnogo puta ovdje napisao SLAZEM SE, i to mozes naci, a od tebe to jos nisam procitao. Samo JA JA I JA! Ali nije ni bitno. Jos nesto, kad se rijesis politickih stavova koje jasno zastupas, onda mozemo u te detalje o kojima pricas, mada nisam siguran da ce i to pomoci, jer ce se naci tamo neki prijatelj koji ce ti reci da ja lazem, pa ces ti to CITIRATI ovdje. :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

seha wrote:Dobar fudbaler tih vremena je bio Ibrahim Bibic-Patak,dje on zavrsi?
KOLIKO SAM CUO U AUSTRIJI :wink: ISAO GA JE TAJ SPORT ;KAO I BILIJAR;FLIPER I OSTALO :lol: :lol: DERAO JE BRANU BUNDALA KO BUDALU !!!
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

A znaci sastala se bagra u Becu,pa nastavila stazama revolucije.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

ZELL AM SEE ; NIJE BEC !!! :D :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Kami ,ti si bivsi drot,ko kruh,sve znas.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:lol: ´ZASTO NE I SADASNJI ? :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

O,pa onda imali mi druga Nese Krajisnika zivog.Znam da je otiso iz policije pa da je poceo radit za neku telefonsku companiju,dje sad.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Post by KAMIKAZA »

:lol: NJEGOVO JE SADA POLA GRADA !!! MISLIM POGLEDAJ TEMU SPORTSKA DVORANA SLOGA !!! :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

seha wrote:O,pa onda imali mi druga Nese Krajisnika zivog.Znam da je otiso iz policije pa da je poceo radit za neku telefonsku companiju,dje sad.
Covjek je veliki gospodin!!!

User avatar
Piroga
Posts: 210
Joined: 06.09.2007. 14:19
Location: Dolina mumijevih

Post by Piroga »

Nicky druze kako mozees biti takav davez :smt014 :smt014 . Sto se ti i tvoji istomisljenici fino ne iselite iz grada kad vam u njemu nista ne valja, nisu vam dobri bucini igraci koji su stvarno bili veliki potencijal ali takva jebena sredina i to sredi,,,,,neeeee tebi su ekstra igraci iz trna. Jednostavno me nerviraju ljudi sto im u njihovom gradu sve smeta, njiyhov grad je najgori i tako to a nece da mrdnu dupetom da urade nesto.
Sve domace ne valja, buco nevalja jer se bori protiv lopova, nevaljaju njegovi igraci nista njegovo ne stima, izgleda da je on tebi zestoko stao na zulj.
Kazes da se oni bore protiv dusanica za svoju korist. Dobro!!!! Kad bi se svi tako pobunili za svoja prava mozda boi ova drzava licila na nesto. Najlakse je reci ma to njihovo nista ne valja, ono za uskrs im necemo oprostiti. Oni su trazili 400km za parking. Mozda je neko i odobrio pare za to, ali pare nisu stigle dalje od necijeg dzepa. To su ti nasi opstinari sto tako brinu o omladini i gradu. njihove metode jesu malo ostre ali sa bagrom moras tako ako se ne postavis kako treba nece te shvatiti ozbiljno.
Kazes ne moze te nikako natjerati da prodas akcije. Ti ko da zivis u nekom savrsenom vremenu, cvjece cvjeta, ptice pjevaju, svi zaposleni i imaju dobre plate. ALOOO BREEE. Pa on ti kaze prodaj akcije ako oces a ako neces dovidjenja.
I samo mi nije jasno sto toliko ocrni te igrace, mislim na bucine, kao da si ti neki fudbalski strucnjak. Eto sad kao ti znas a buco ne zna.

seha
Posts: 1978
Joined: 09.06.2007. 07:42

Post by seha »

Uvijek bio i uvijek osto .

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Post by Nicky »

Piroga kralju...Posto niko na kraju nije nista uspio, onda izgleda da je ispalo da ja jesam strucnjak!
Nisam nikog ocrnio, kako ti kazes, jer ih sve JAKO dobro poznajem, i bolje od tebe, i sve sto sam napisao, sastoji se iz njihovih izjava nakon sto su prestali da kontaktiraju sa njim!!!!!!!!!! Svi su rekli da je pacenik, ali dobar trener (sto sam i ja rekao).
Mislim da ti je vec napisao neko prije, ako si toliko dobar, moras da isplivas, nema tu sredine, i niko ne moze da te ospori ako znas!!!
I trece, najvaznije:
Ko je rekao da meni ne valja??? Pogledaj malo bolje, pa ces VALJDA i to shvatiti, da sam ja napisao da NIKAD ne bi otisao iz Prnjavora, i da mi je u Prnjavoru uglavnom sve OK, dok ste VI politicari napadali sve po redu, nista vam ne valja, tako da to sto si rekao, mozes da uhvatis nazad. Neka se iseli svako kome ne valja, ili neka uradi nesto po pitanju poboljsanja toga sto smatra da ne valja. U surotnom STFU i zivi kako znas!!! Niko te nece maziti i ugodjavati ti, iako vidim to ovdje mnogi ocekuju!

Locked